پراگ به خطر روسیه خشم نامگذاری میدان پس از بوریس نمتسوفپراگ مشاوران در حال به خطر خشم کرملین با تغییر نام یک میدان در مقابل سفارت روسیه پس از به قتل سیاستمدار مخالف بوریس نمتسوف از پر سر و صدا دشمن از ولادیمیر پوتین.

چک شهرداری پایتخت رهبران در حال آماده سازی به افتخار نمتسف در یک مراسم موقت برنامه ریزی شده برای 27 فوریه پنجمین سالگرد مرگ او در حال حاضر به نام غلاف Kaštany Náměstí (تحت بلوط مربع) در مرفه Bubeneč محله است. دختر خود را Zhanna است که انتظار می رود برای حضور در.

سفارت در یک عمارت سابق یک بار متعلق به برجسته یهودی بانکدار و بعد از آن استفاده می شود به عنوان پراگ ستاد گشتاپو ارائه شد به استالین توسط چکسلواکی دولت پس از جنگ جهانی دوم در با تشکر از اتحاد جماهیر شوروی نقش مهمی در آزاد کردن کشور از اشغال نازی ها.

آن کشیده شده توجه بیشتری به تازگی برای بزرگ آن حضور دیپلماتیک مشکوک توسط بسیاری به عنوان یک جبهه برای عملیات جاسوسی در این کشور پس از یک جنگ سرد متحد مسکو اما در حال حاضر یک عضو ناتو.

این تغییر نام به احتمال زیاد به لاستیک مهر در جلسه شورای شرح زیر واشنگتن کیف و ویلنیوس که به رسمیت شناخته شده اند نمتسف در یک روش مشابه. کنزینگتون و چلسی شورای اسلامی در لندن به خود جلب کرد انتقاد سال گذشته پس از رد یک پیشنهاد برای نام تجاری جدید تعریف, یک پیاده رو در خارج از روسیه سفارت پس از نمتسوف معاون سابق نخست وزیر, که به ضرب گلوله کشته شد مرده بر روی یک پل در نزدیکی کرملین در سال 2015.

پراگ شورای اسلامی نیز مجموعه ای به نام یک تفرجگاه در Stromovka پارک پشت سفارت پس از آنا Politkovskaya ضد کرملین روزنامه نگار که کشته شد در سال 2006.

پراگ حرکت است به احتمال زیاد دوباره تنش با سفارت روسیه که قبلا مورد انتقاد مقامات محلی و رهبران بیش از درمان یک مجسمه تزئین شوروی ژنرال مارشال ایوان Konev پس از آن بود reinscribed واجد شرایط خود را زودتر به وضعیت رسمی به عنوان “ناجی” در جنگ جهانی دوم قبل از اینکه تحت پوشش برای جلوگیری از خرابکاری.

آن را نیز اعتراض بیش از برنامه, به احترام سربازانی که خدمت با ژنرال آندره ولاسوف را ارتش آزادی بخش که کمک به آزادسازی پراگ در پایان جنگ اما به عنوان خائن توسط کرملین چرا که آنها قبلا هم در برابر ارتش سرخ و مبارزه در کنار آلمان است.
Prague council is also set to name a path in a park behind the Russian embassy after Anna Politkovskaya, an anti-Kremlin journalist who was murdered in 2006

پراگ شهردار Zdeněk Hřib که قبلا مواجه چین بیش از آن ادعای حاکمیت بر تایوان در آغوش حرکت به تغییر نام این میدان پس از نمتسوف پس از درخواست سازمان یافته توسط, چک, حزب سبز و دیدار با ولادیمیر Kara-Murza رئیس بوریس نمتسوف پایه و اساس آزادی است.

“تصمیم ما این است که قطعا تصادفی هوی و هوس” Hřib عضو لیبرال حزب دزدان دریایی است. “ما بر اساس دراز مدت انگیزه برای شهروندان اما البته همچنین در چک حقوق بشر سنت که نباید فراموش کنیم.”

پتر Kutílek سبز حزب عضو شورا که منجر به درخواست جنبش را رد کرد و پیشنهادات خود را از “ترول دیپلماسی” با هدف تحریک مسکو.

“دولت روسیه رسما محکوم به قتل بوریس نمتسوف” او گفت:. “ما در حال انجام این کار به دلیل حمایت از حقوق بشر و دموکراسی بوده است کلید اولویت های سیاست خارجی پس از واسلاو هاول رئیس جمهور شد. آن بوده است و نه ضعیف در گذشته هفت یا هشت سال.”

Jiří Pehe مدیر دانشگاه نیویورک در پراگ و یک چک تحلیلگر سیاسی گفت: این تصمیم بود “بزرگ ارزش نمادین”.

“ما یک سفارت روسیه در اینجا که نه متکبر است و بیشتر کارمندان از خود سفارت در لندن و که احتمالا انجام کارهایی که بیارتباط با دیپلماسی” او گفت:. “این آسان نیست برای یک کشور کوچک به روسیه نشان می دهد که آن را تهدید نمی کند.”

روسیه سفارت تماس گرفته شد برای نظر بود اما نه در پاسخ زمان انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>