PR Newswire سال 2022 را با شبکه توزیع اخبار قوی‌تر راه‌اندازی می‌کند

[ad_1]

در سال 2021، 248 شریک محتوا اضافه شد، که در مجموع بیش از 1700، 5650 روزنامه نگار و افراد با نفوذ بیشتر برای دریافت اطلاعیه های مطبوعاتی مشترک شدند، که در سال گذشته تعداد آنها به 85،300 افزایش یافت. بیش از 69300 بیانیه مطبوعاتی توزیع شده در سال 2021، 36 درصد بیشتر از سال 2020، دریافت 3.9 میلیون رسانه، 510 میلیون بازدید و 23 میلیون بازدید ویدیو هنگ کنگ، 13 ژانویه 2022 / PRNewswire / – PR Newswire، ارائه دهنده پیشرو جهانی اخبار توزیع و نرم افزار و خدمات رسانه ای به دست آمده، بهبود قابل توجهی در کسب و کار خود در سال 2021 داشت که نشان دهنده رشد مداوم در صنایع مختلف، از غذا و نوشیدنی گرفته تا تدارکات است.

سال گذشته، بیش از 69000 بیانیه مطبوعاتی در منطقه APAC توزیع شد – افزایش 36 درصدی نسبت به سال 2020. در سال گذشته، ما خوشحالیم که شاهد افزایش فعالیت تجاری خود در بازارهای اصلی APAC بالاتر از سطوح قبل از همه گیری هستیم. رئیس بخش توسعه و خدمات توزیع مخاطب در PR Newswire در APAC. PR Newswire همچنین با تقویت مشارکت خود با رسانه های سراسر منطقه به گسترش شبکه توزیع اخبار خود در بازارهای کلیدی کمک کرده است.

تقویت مشارکت رسانه ای در APAC

در سال 2021، 5650 روزنامه نگار و بانفوذ APAC برای دریافت بیانیه های مطبوعاتی از PR Newswire که به عنوان منبع اصلی اطلاعات برای گزارش های خبری عمل می کند، ثبت نام کردند. آنها بخشی از پایگاه داده رسانه ای گسترده PR Newswire هستند که شامل بیش از 85000 روزنامه نگار و افراد با نفوذ از 35000 رسانه است.

این شرکت همچنین همکاری خود را با اضافه شدن 248 خبرگزاری و رسانه بزرگ گسترش داده و در مجموع به بیش از 1700 در منطقه رسیده است.

نکات برجسته مشارکت محتوای PR Newswire در APAC
در آسیای جنوب شرقی، 64 مشارکت ایجاد شده است، از جمله پورتال های خبری مانند Singapore News Live، Energy Asia و Wego Travel Blog که نزدیک به یک میلیون بازدید کننده دارد. در اندونزی، مالزی، سنگاپور، تایلند، ویتنام و سایر بازارهای آسیای جنوب شرقی، PR Newswire شبکه شرکای خود را به زبان انگلیسی و محلی به 540 عضو، از جمله پورتال های خبری مانند AsiaOne و Yahoo! دارایی، مالیه، سرمایه گذاری. در هنگ کنگ و تایوان، PR Newswire 18 شریک جدید جذب کرده است، از جمله تایوان تایمز، یکی از پرنفوذترین پورتال های خبری انگلیسی تایوان، و ETtoday، پربازدیدترین پورتال خبری جزیره، که به 88 درصد از کاربران محلی اینترنت رسیده است. تا به امروز، PR Newswire با 180 شریک در هر دو بازار شریک شده است. شرکای معروف شامل Yahoo! تایوان، sina.com.tw، HiNet، PCHome، Yam، ET Net، investor.com.tw، Morningstar Asia، China Financial Services Holdings Limited و دفتر Societe Generale در هنگ کنگ. در کره جنوبی، PR Newswire با 9 رسانه محلی، از جمله The Korea Herald، جامع ترین روزنامه انگلیسی کشور، که در سال 1953 تأسیس شد، و The Herald Business، روزنامه تجاری و مالی پیشرو در کشور، شراکت جدیدی ایجاد کرده است. PR Newswire همچنین شبکه شرکای خود در رسانه های محلی را به 70 عضو افزایش داده است و اکنون گزارش های خبری را در چندین رسانه محلی و پورتال خبری از جمله Yonhap، خبرگزاری برجسته کره جنوبی، Naver، بهترین موتور جستجو و پورتال خبری کشور توزیع می کند. سهم بازار بیش از 90 درصد و Daum، یکی از پرطرفدارترین پورتال های وب در کشور، و همچنین The Korea Economic Daily، یک روزنامه تجاری بزرگ است. در سرزمین اصلی چین، PR Newswire تعداد شرکای محتوای خود را 124 افزایش داد و در عین حال همکاری خود را با رسانه های محلی متخصص در اخبار کسب و کار، فناوری و مراقبت های بهداشتی و همچنین به روز رسانی های شرکت های دولتی تعمیق بخشید. شرکای جدید شامل China Trade News، Gelonghui، ZOL و Qianzhan Business Information هستند. تا به امروز، PR Newswire یک شبکه شریک متشکل از بیش از 980 عضو در سرزمین اصلی چین ایجاد کرده است که شامل رسانه های دولتی و ناشران تجاری کلیدی مانند China Daily، National Business Daily، Science and Technology Daily، China Business Network، TMTPost، China.org می شود. cn. و Huanqiu.com.

ارتباط کسب و کار با رسانه ها

در سال 2021، PR Newswire ده ها رویداد آنلاین و شخصی و تورهای رسانه ای را در پکن، هوشی مین، هنگ کنگ، شانگهای، سنگاپور، سیدنی و تایپه انجام داد. روزنامه نگاران ارشد و سردبیران برای شرکت در این رویدادها دعوت شدند، جایی که آنها با متخصصان ارتباطات شرکتی ملاقات کردند تا در مورد چگونگی تسهیل بهتر ارتباطات تجاری و رسانه ای بحث کنند. PR Newswire همچنین سری APAC Media Landscape را راه اندازی کرده است که روندها و تحولات 9 بازار در منطقه را پوشش می دهد.

روند در بیانیه های مطبوعاتی برای سال 2021

در سال 2021، PR Newswire نزدیک به 70000 خبر در APAC توزیع کرد که نقاط عطف مهم در تجارت و دستاوردهای قابل توجه هزاران شرکت و سازمان در سراسر جهان را پوشش می داد. اینها شامل فیس بوک، هوآوی، مایکروسافت، آمازون، کمیته بین المللی المپیک، کمیته سازماندهی نمایشگاه بین المللی واردات چین (CIIE)، شبکه جهانی تلویزیون چین (CGTN) و چندین آژانس سازمان ملل است.

بر اساس بیانیه های مطبوعاتی منتشر شده، برخی از روندهای قابل توجه در صنعت در سال 2021 عبارتند از:
در سال 2021، بیش از 1900 نشریه به بی‌طرفی کربن و محیط زیست، فعالیت‌های اجتماعی و حکمرانی (ESG) پرداختند که نشان می‌دهد کسب‌وکارها تاکید بیشتری بر مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها دارند. بیش از 5200 نشریه مربوط به هوش مصنوعی (AI) بوده که نسبت به سال 2020 افزایش 35 درصدی داشته است. کاربرد هوش مصنوعی در بخش‌های مختلف نیز موضوعی پرطرفدار بود. تا ژوئن 2021، 180 شرکت در بیانیه‌های مطبوعاتی خود در منطقه APAC از “metaverse” نام بردند. اینها شامل بایدو، هواوی، سامسونگ و آمازون هستند. بخش های غذا و نوشیدنی، معدن / فلزات، لجستیک / حمل و نقل، محصولات و خدمات زیست محیطی به طور متوسط ​​بیش از 50 درصد افزایش در تعداد نشریات توزیع شده نشان می دهد. به ویژه بخش مواد غذایی و آشامیدنی با 80 درصد بیشترین رشد را به ثبت رساند. 880 نشریه اعلام ادغام و اکتساب در سال 2021 توزیع شد – افزایش 60٪ بر اساس سالانه. تعداد گزارش های سرمایه گذاری و مالی 70 درصد افزایش یافته است. نزدیک به 9000 نسخه از محصولات و خدمات جدید توزیع شد که نیمی از تعداد محصولات در بخش کامپیوتر / الکترونیک است. با بهبود تدریجی صنعت رویدادهای APAC، انتشارات مربوط به نمایشگاه‌ها و رویدادهای شخصی بیش از 40 درصد رشد سالانه داشته است. به طور خاص، تعداد انتشارات مربوط به نمایشگاه بین‌المللی واردات چین (CIIE)، نمایشگاه بین‌المللی تجارت چین (CIFTIS)، نمایشگاه الکترونیک مصرفی (CES) و سایر نمایشگاه‌های بین‌المللی برای هر رویداد تقریباً دو برابر شده است. تعداد گزارش‌های خبری در مورد آزمایشات بالینی و آزمایشات پزشکی 60 درصد افزایش یافته است و انتظار می رود این افزایش در سال جاری نیز ادامه یابد. با بهبود تدریجی بخش گردشگری، تعداد گزارش‌های توسعه شرکت‌ها در این بخش بیش از دو برابر شده است. اصرار بازیگران صنعت برای بهبودی کامل آشکار است.

آقای لیو افزود: «علیرغم چالش‌های جهانی مورد انتظار ناشی از کووید-19 در سال 2022، ما قویاً معتقدیم که شرکت‌هایی که از همه‌گیری جان سالم به در برده‌اند، در موقعیت مناسبی قرار دارند تا انعطاف‌پذیرتر شوند و از فرصت‌های جدید ناشی از تغییر شرایط بازار استفاده کنند.» “PR Newswire انتظار دارد امسال با مشاغل و رسانه ها در منطقه APAC همکاری کند تا با چالش های آینده بازار روبرو شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد مشارکت محتوای PR Newswire، از اینجا دیدن کنید. اگر روزنامه نگاری هستید که می خواهید از PR Newswire اطلاعیه های مطبوعاتی دریافت کنید، اینجا ثبت نام کنید.

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط تحریریه ایسترن هرالد بررسی یا تایید نشده است.

ما را دنبال در:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesLevitraaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren siteler