قدرت رتبه بندی: در اینجا این است که بهترین شانس تبدیل شدن به 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

آسوشیتد پرس

  • ما ترکیب نتایج حاصل از مقدماتی تا کنون خودی رای گیری و صبح مشورت روزانه بررسی 2020 دموکراتیک اولیه برای ایجاد یک قدرت رتبه بندی از سال 2020 نامزد.
  • با مسابقه در حال حاضر به هشت رقیب هر روز می شود بسیار مهم ایجاد فرصت برای همه نامزدها.
  • سناتور. برنی ساندرز در حال حاضر برای اولین بار در رتبه بندی ما به دنبال شهردار سابق پیت Buttigieg و سابق مایکل بلومبرگ شهردار.
  • در اینجا چیزی است که ما قدرت رتبه بندی به نظر می رسد مانند از 14 فوریه سال 2020 است.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

با هشت نامزد اصلی در این مسابقه دموکراتیک 2020 ریاست جمهوری زمینه قرار دارد یکی از بزرگترین و رقابتی ترین و غیر قابل پیش بینی ترین در تاریخ مدرن در پی آیووا قفقاز و نیوهمپشایر اولیه.

برای کمک به ایجاد حس که در آن همه این نامزدها موضع خودی و همچنین انجام یک تکرار SurveyMonkey مخاطبان نظرسنجی ملی. شما می توانید دانلود هر نظرسنجی اینجا را به فرد جواب داده.

بیشتر بخوانید درباره چگونه خودی 2020 دموکراتیک اولیه ردیاب کار می کند.

ما عمدتا علاقه مند به استفاده از ما رای دهی به شکل:

  • چه درصد از رای دهندگان دموکرات آشنا هستند و با هر نامزد.
  • چه دموکرات ها رای هر نامزد شانس از ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی ،
  • اگر یک نامزد داده شده بودند به رها کردن مسابقه که نامزد حامیان خواهد گله به بعد.

ما در ترکیب این نتایج مقدماتی و قفقاز تا کنون خودی رای گیری و صبح مشورت روزانه بررسی 2020 دموکراتیک اولیه برای ایجاد یک قدرت رتبه بندی از باقی مانده 2020 نامزد.

پس از کراوات در آیووا و پیروزی بزرگ در نیوهمپشایر دیابت برنی ساندرز در حال حاضر برای اولین بار در رتبه بندی ما به دنبال شهردار سابق پیت Buttigieg و سابق مایکل بلومبرگ شهردار.

پس از دو مورد اول مسابقات Buttigieg دقت منجر مسابقه برای نمایندگان با 23 متعهد نمایندگان نسبت به 21 برای Sanders, هشت برای بهداشت ، الیزابت وارن هفت برای بهداشت ، ctq و شش به صورت سابق نده.

در اینجا چیزی است که ما رتبه بندی به نظر می رسد مانند از 14 فوریه سال 2020 است.

8: Rep. Tulsi Gabbard هاوایی

فایل عکس: 2020 دموکرات آمریکا نامزد ریاست جمهوری و کنگره ایالات متحده Tulsi Gabbard در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در 9/11 ادای احترام موزه در شهر نیویورک ایالات متحده آمریکا, 29 اکتبر 2019. رویترز/برندان McDermid

ایسنا

Gabbard برخی از جدی زنده ماندن مشکلات در میان دموکرات ها.

نه تنها بخش قابل توجهی از پاسخ دهندگان در خودی نظرسنجی می گویند که آنها ناراضی هستند و با او به عنوان نامزد در مقایسه با رقبای اما Gabbard شده است و قادر به تحکیم حمایت در راه معنی دار.

با وجود اینکه یکی از اولین ورود به مسابقه Gabbard است که هنوز رای گیری در سطح 1% در صبح مشورت و در نظر گرفته شده است کمتر قابل دوام حریف به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی از بسیاری از نامزدهای دیگر.

Gabbard شده است به سختی شده است یک عامل در سال 2020 اولیه مسابقات که صورت گرفته تا کنون گرفتن فقط 0.19% از آرا در تراز دوم در آیووا قفقاز و 3.2 درصد آرا در نیوهمپشایر.

بیشتر بخوانید درباره Tulsi Gabbard انتخاباتی.

7: تام Steyer

دموکرات نامزد ریاست جمهوری و تاجر تام Steyer صحبت می کند در طول آب و هوا فروم در دانشگاه جورج تاون جمعه, سپتامبر. 20, 2019 در واشنگتن است. (AP Photo/Jose Luis Magana)

آسوشیتد پرس

Steyer زمانی میلیاردر وضعیت به عنوان یک سرمایه گذار و مدیر صندوق پرچین — اما او پس از تمرکز تلاش خود را در پیشبرد دموکراتیک باعث می شود با دو سازمان نیاز به استیضاح و NextGen امریکا است.

اما پس از گذراندن یک تکه بزرگ از 1.6 میلیارد دلار ثروت خود را در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری Steyer هنوز هم تا حد زیادی موفق به بیان روشن و منطقی برای نامزدی خود را و نه برنده هر نمایندگان نشده است.

Steyer به دست آورده فقط 0.24% از آرا پس از تراز دوم در آیووا قفقاز و فقط 3.5 درصد از آرا در نیوهمپشایر جایی که او صرف نزدیک به 20 میلیون دلار در تبلیغات است.

هنوز Steyer می تواند کرایه بهتر در نوادا قفقاز و کارولینای جنوبی اولیه دو کشور که در آن او ریخت و میلیون ها نفر به تبلیغات رسیده است و دو رقم در برخی از نظر سنجی. اما اگر او نمی کند و شروع به پیروزی نمایندگان به زودی

بیشتر بخوانید درباره تام Steyer انتخاباتی.

6: سناتور. الیزابت وارن ماساچوست

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارن D-Mass., صحبت می کند به حامیان اولیه در شب انتخابات تجمع روز شنبه, فوریه. 11, 2020, در منچستر, N. H. (AP Photo/Elise Amendola)

آسوشیتد پرس

وارن شده و کاندیدایی که قبلا برای رئيس جمهور اجرا و او ثابت شده خودش را به بالا ردیف نامزد شده است.

او همپوشانی قابل توجهی با سن. برنی ساندرز و بایدن این پایگاه با نیمی از بایدن حامیان و 57 درصد از ساندرز هواداران نیز راضی بودن از او به عنوان نامزد در خودی رای گیری.

اما وارن زمین به عنوان یک کاندید وحدت و رسانه مناسب بین بایدن و ساندرز موفق به حرکت در دو رای گیری متحده است.

با وجود قوی مقام سوم پایان در آیووا قفقاز که در آن او به دست آورده هشت متعهد نمایندگان وارن در آمد ناامید کننده جایگاه چهارم با تنها 9 درصد آرا و بدون نمایندگان در نیوهمپشایر سه کشور همسایه است.

در حالی که این مسابقه هنوز در شار و شانس خود را می تواند بهبود وارن عدم انجام به خوبی در دو کشور که در آن رای دهندگان است به خصوص به خوبی مناسب به او در حال نامتناسب سفید, کالج تحصیل و لیبرال است یک پیشامد نشانه ای برای آینده است.

بیشتر بخوانید درباره الیزابت وارن مبارزات انتخاباتی.

5: سناتور. ctq از مینه سوتا

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، ctq, D -, Minn. صحبت می کند و در شب انتخابات, حزب, سه شنبه, فوریه. 11, 2020, در کنکورد, N. H. (AP Photo/Robert F. Bukaty)

آسوشیتد پرس

سناتور. ctq بیش از حد انتظارات در نیوهمپشایر اولیه overperforming اخیر رای دهی به دست آورده و خود را نمایندگان که بالاتر-رای گیری رقبای رفتن به نوادا دست خالی.

با 100 ٪ از حوزه, Klobuchar به دست آورده بود 19.6 درصد آرا نسبت به 9.1 درصد برای بهداشت ، الیزابت وارن و 8.3% برای معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

در روز اولیه Klobuchar نظرسنجی در 11 درصد به طور متوسط در Real Clear Politics’ خبرخوان نیوهمپشایر و نظر سنجی در یک کراوات با بایدن و وارن.

با مقام سوم به پایان برساند و شش نمایندگان برای نشان دادن برای آن Klobuchar در حال حاضر یک موقعیت قوی تر از همیشه قبل از در این مسابقه اما او هنوز هم نظر سنجی در پایین تک رقمی در میان سیاه و اسپانیایی رای دهندگان بالا بردن شک و تردید در مورد توانایی خود را برای برنده شدن بیش از رای دهندگان از رنگ در بعد متحده از نوادا و کارولینای جنوبی است.

بیشتر بخوانید درباره ctq را در مبارزات انتخاباتی.

4: معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن

دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی جو بایدن صحبت می کند برای هواداران در یک تجمع انتخاباتی در روز سه شنبه, فوریه. 11, 2020, در, کلمبیا, S. C., شب, New Hampshire اولیه. (AP Photo/مگ Kinnard)

آسوشیتد پرس

برای کل کمپین بایدن هسته استدلال شده است که با توجه به قد و قامت خود را به عنوان یک معاون سابق رئیس جمهور و درخواست تجدید نظر گسترده به رای دهندگان از همه راه راه او است بهترین موقعیت برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در یک انتخابات عمومی ،

در حالی که استراتژی های هوشمند شرط با توجه به این که دموکراتیک اولیه رای دهندگان به طور معمول رتبه نامزدی نامزد که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن بالاتر از همه چیز. اما موفق می شود به آن متکی بر بایدن در واقع برنده انتخابات است.

در آیووا بایدن ازمایش کرده سه نفر از مخالفان خود درآمد فقط 13.7 درصد از رای در سراسر ایالت و 16 درصد از هيئت دولت معادل و در آینده هفت درصد امتیاز پشت سر مقام سوم دان الیزابت وارن.

او شانس حتی بدتر در نیوهمپشایر در آینده در مکان پنجم فقط با 8.3 درصد از رای در سراسر ایالت.

آن را خیلی زود به تعداد بایدن به طور کامل به دلیل سرب خود را در میان آفریقایی-آمریکایی و غیر کالج تحصیل رای دهندگان می دهد که او یک لبه در جنوب اولیه متحده از جمله کارولینای جنوبی است.

اما بسیار سیال و غیر قابل پیش بینی ماهیت دموکراتیک زمینه به خصوص مایکل بلومبرگ است افزایش قابل توجهی در پشتیبانی در میان رای دهندگان سیاه به معنی برنده شدن کسانی که رای دهندگان و ایالات متحده است که یک تضمین برای او.

بیشتر بخوانید درباره جو بایدن مبارزات انتخاباتی.

 

 

3: مایکل بلومبرگ

دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار صحبت می کند در طول یک کمپین تجمع در Buffalo Soldier موزه در هوستون پنج شنبه, فوریه. 13, 2020. هوستون شهردار سیلوستر ترنر می ایستد در سمت راست. (الیزابت کانلی/هوستون کرونیکل از طریق AP)

آسوشیتد پرس

بلومبرگ لوکس از قادر بودن به خود صندوق مبارزات انتخاباتی خود با برآورد 60 میلیارد دلار ارزش خالص است و به طور جدی دادن تا انتخابات ریاست جمهوری.

بلومبرگ نشسته است و از چهار اولیه مسابقات در دسترس نباشد و سعی کنید به دندانه دار کردن پیروزی در 15 سه شنبه متحده که همه رای مارس 3 و حساب برای 35 درصد از کل متعهد نمایندگان اختصاص داده شده در طول فرآیند است.

ترک نامزدهای دیگر برای مبارزه با بیش از چهار متحده که فقط حدود 4 درصد از نمایندگان اجازه داده است بلومبرگ به ماندن در بالای نزاع و ساخت زیرساخت های حیاتی و در جاده ها در بعد نماینده غنی ،

بلومبرگ در حال حاضر ساخته شده بسیار قابل ملاحظه تاثیر است. تا کنون او را به صرف یک ذهن ترا درهم میشکنند مبلغ حداقل 300 میلیون دلار در مبارزات انتخاباتی خود از جمله تبلیغات و بیش از 2000 نفر از کارکنان خود حقوق و دستمزد کوتولگی همکار خود را نامزد’ هزینه های ده ها میلیون دلار است.

 

اگر شما به تماشای تلویزیون و یا یوتیوب به تازگی شما احتمالا دیده می شود چندین بلومبرگ تبلیغات و استراتژی تهاجمی است پرداخت کردن موشک او را به ردیف بالا از نامزدها.

بلومبرگ به ضرب گلوله به مقام سوم کشور در صبح مشورت 17 درصد است در 16 ٪ در سه شنبه متحده و به طور متوسط از 14.2 درصد در Real Clear Politics’ رای گیری ملی میانگین درآمد او نقطه سوم در رتبه بندی است.

بیشتر بخوانید درباره مایکل بلومبرگ انتخاباتی.

2: شهردار سابق پیت Buttigieg از خم جنوب ایندیانا

پیت Buttigieg

رویترز/برندان Mcdermid

Buttigieg, 38, شهردار سابق South Bend, ایندیانا بود که به سختی شناخته شده است زمانی که او وارد مسابقه در ژانویه 2019 اما تجربه یک صعود در صحنه ملی در سال گذشته به اوج خود رسید در یک کراوات برای کسب مقام اول در آیووا قفقاز.

Buttigieg نیز تا به حال قوی و دوم-پایان محل به ساندرز در نیوهمشایر سود 22 درصد از رای در سراسر ایالت و نه نمایندگان.

در گذشته ریاست جمهوری در چرخه اول و دوم-پایان محل در آیووا یا نیوهمپشایر بود قابل اعتماد یک بلیط برنده نامزدی.

اما با توجه به شدت متلاشی و فرار ماهیت دموکراتیک زمینه این سال سنتی فرمول ها و کلمات قصار از قبلی ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی لزوما اعمال این زمان در اطراف, و تضمین نمی کند یک پیروزی برای Buttigieg.

با وجود مهارت خود را به عنوان فوق العاده با استعداد جمع آوری کمک و مبارز Buttigieg عقب ساندرز در میان رای دهندگان جوان و مسیرهای پیاده روی بایدن و ساندرز در میان آفریقایی-آمریکایی لاتین و طبقه کارگر رای دهندگان در ادامه به نظرسنجی در پایین تک رقمی در میان رای دهندگان سیاه.

بیشتر بخوانید درباره پیت Buttigieg انتخاباتی.

1: سناتور. برنی ساندرز ورمونت

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز من-Vt., صحبت می کند به حامیان اولیه در شب تجمع انتخاباتی در منچستر, N. H. سه شنبه, فوریه. 11, 2020. (AP Photo/مت Rourke)

آسوشیتد پرس

ساندرز برخوردار گسترده به رسمیت شناختن نام در میان دموکرات ها از دهه خدمت در کنگره و ریاست جمهوری 2016 اجرا در برابر هیلاری کلینتون ،

آینده از یک کراوات با Buttigieg در آیووا و یک پیروزی قاطع در نیوهمپشایر با ده ها میلیون نفر در بانک ساندرز غیر قابل انکار است در قوی ترین موقعیت رفتن به بقیه نژاد در حال حاضر با داشتن تثبیت مترقی ،

او همچنین تاسیس یک مردمی ارتش از داوطلبان در سراسر کشور و اهدا کنندگان که به او کمک کرد تا منجر به بسته در جمع آوری کمک های مردمی در آوردن چشم ظاهر $25 میلیون در ماه ژانویه به تنهایی.

و در بعد دولت بایدن را انفجار می دهد ساندرز یک فرصت بسیار مهم برای ساخت زمین در میان سیاه پوست و لاتین رای دهندگان دو کلید رای گیری گروه در نوادا و کارولینای جنوبی است.

بیشتر بخوانید درباره برنی ساندرز’ کمپین.

ادامه مطلب:

هیچ نامزد برنده اصلی نامزدی بدون آمدن در صفحه 2 در نیوهمپشایر یا آیوا از سال 1972 است که خبر خوبی برای برنی ساندرز و پیت Buttigieg

Ctq رو بیشتر بنگ برای جفتک انداختن در نیوهمپشایر در حالی که تام Steyer حیف و میل $19.2 میلیون برای صفر نمایندگان

برنی ساندرز به مبارزه طلبیده قدرتمند منتقدان و برخاسته از شات 2016 نامزد به 2020 دموکراتیک frontrunner

نماینده دفعات مشاهده شده: در اینجا این است که برنده رقابت برای نامزدی حزب دموکرات 2020

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im