به طور بالقوه کشنده حملات گرما و رطوبت در افزایش مطالعه می یابدغیر قابل تحمل حملات شدید رطوبت و حرارت است که می تواند تهدیدی برای بقای انسان در حال افزایش در سراسر جهان نشان می دهد که بدترین سناریو هشدار در مورد عواقب گرمایش جهانی در حال حاضر اتفاق می افتد یک مطالعه جدید نشان داده است.

دانشمندان را شناسایی کرده اند هزاران قبلا کشف نشده شیوع مرگبار ترکیب آب و هوا در بخش هایی از آسیا و آفریقا و استرالیا و آمریکای جنوبی و آمریکای شمالی از جمله چندین نقاط همراه آمریکا در سواحل خلیج فارس.

رطوبت خطرناک تر از حرارت خشک به تنهایی به دلیل آن باعث اختلال در تعریق بدن صرفه جویی در زندگی طبیعی سیستم خنک کننده.

تعداد بالقوه کشنده رطوبت و گرما و حوادث دو برابر شده بین 1979 تا سال 2017 و در حال افزایش در هر دو فرکانس و شدت با توجه به مطالعه منتشر شده در علم پیشرفت.

در آمریکا و جنوب شرقی ساحلی گوشه ای از شرق تگزاس به فلوریدا تکدی تجربه چنین شرایط ده ها بار با نیواورلئان و بیلاکسی سخت ترین ضربه.

افراطی ترین حوادث رخ داده در طول خلیج فارس که در آن گرما و رطوبت ترکیب پیشی نظری بقای انسان محدود در 14 موارد است. دوحه پایتخت قطر که جام جهانی برگزار خواهد شد و در سال 2022 بود و در میان مکان به رنج می برند – البته به طور خلاصه – این برنامه به طور بالقوه کشنده حوادث آب و هوا.

شوم یافته است به عنوان چیزی از یک شگفتی دانشمندان به مطالعات قبلی تا به حال پیش بینی شده از جمله رویدادهای شدید آب و هوا خواهد رخ می دهد بعد از آن در قرن عمدتا در بخش هایی از مناطق استوایی و زیر استوایی که در آن درجه حرارت در حال حاضر یک مشکل است.

“مطالعات قبلی پیش بینی شده است که این اتفاق می افتد چندین دهه از هم اکنون اما این نشان می دهد این اتفاق می افتد در حال حاضر گفت:” منجر نویسنده کالین ریموند از دانشگاه کلمبیا Lamont-Doherty رصدخانه زمین. “این بار این وقایع گذشته افزایش خواهد یافت و مناطق آنها را تحت تاثیر قرار خواهد رشد در ارتباط مستقیم با گرمایش جهانی است.”

مطالعات قبلی با اتکا به طور متوسط حرارت و رطوبت و ثبت بیش از چند ساعت در مناطق بزرگ در حالی که کلمبیا تیم مورد تجزیه و تحلیل دادههای ساعتی از 7,877 فردی ایستگاه های آب و هوا اجازه می دهد آنها را به دقت کوتاه, موضعی, حوادث.

در شرایط خشک بدن عرق کردن بیش از حد گرما از طریق پوست که در آن پس از آن تبخیر دور. رطوبت مانع تبخیر و حتی توقف آن به طور کامل در شرایط شدید. اگر بدن هسته تبدار اندام می تواند به سرعت شروع به شکست و منجر به مرگ در عرض چند ساعت.

هواشناسان اندازه گیری حرارت/رطوبت اثر به اصطلاح “wet bulb” گراد مقیاس شناخته شده به عنوان “شاخص گرما” یا “واقعی احساس” فارنهایت خوانش در ایالات متحده است.

حتی قوی ترین به خوبی سازگار شده مردم می توانند انجام عادی فعالیت در فضای باز مانند پیاده روی و یا حفر یک بار مرطوب لامپ بازدید 32C هر چند بیشترین مبارزه را به خوبی قبل از آن. در نظریه انسان نمی تواند زنده ماندن بالا 35C در حباب مرطوب مقیاس اوج رنج می برد در مناطق کوچک از عربستان سعودی, قطر و امارات متحده عربی با توجه به مطالعه است.

کمی کمتر اما بیشتر شیوع بیماری تشخیص داده شد در سراسر هند و بنگلادش و پاکستان و شمال غربی استرالیا و مناطق ساحلی در امتداد دریای سرخ و خلیج مکزیک در کالیفرنیا.

“ما ممکن است نزدیک به یک نقطه اوج از ما فکر می کنیم” گفت: همکاری نویسنده Radley هورتون.

تهویه مطبوع باید کمک به کاهش تاثیر برای برخی از مردم در کشورهای ثروتمند مانند آمریکا و قطر اما دیگر اجرا دوره در داخل خانه می تواند ویرانگر عواقب اقتصادی با توجه به هورتون. و نه تهویه مطبوع یک گزینه برای بسیاری از مردم فقیر در معرض خطر کشورهایی که کشاورزی امرار معاش همچنان رایج است.

Kristina دال یک climatologist در اتحادیه دانشمندان نگران در آمریکا گفت: مقاله جدید نشان می دهد که “چگونه جوامع در سراسر جهان به محدودیت”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>