پورتلند: معترضان پایین آوردن حصار به عنوان رویارویی با مغلوب ساختن پیشی جستن عوامل افزایشرویارویی معترضان و فدرال طرف مقابل باید در پورتلند تشدید در اوایل صبح روز یکشنبه هنگامی که تظاهرکنندگان در نهایت شکست فولاد حصار در اطراف دادگاه پس از چند روز تلاش.

ماموران فدرال اخراج امواج teargas و “غیر کشنده پرتابه” به درایو هزاران نفر محاصره دادگاه به تقاضای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برداشت طرف مقابل باید ظاهرا فرستاده می شود برای جلوگیری از دو ماه از زندگی مسائل شد. پلیس شهرستان که تا به حال تا حد زیادی خارج در روزهای اخیر اعلام شورش پیوست و ماموران فدرال در ساخت بازداشت.

پورتلند در حال حاضر نقطه کانونی در سراسر کشور تظاهرات برانگیخته با کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس است. اما بسیاری از شهرهای دیگر تحت تاثیر قرار.

در سیاتل در کشور همسایه ایالت واشنگتن گفت: مقامات سنگ و بطری آتش بازی و پرتاب شد و در افسران که با استفاده از فلش چتری و اسپری فلفل. رئیس پلیس کارمن بهترین و به خبرنگاران گفت: او تا به حال نه دیده می شود ماموران فدرال مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به شهر فرستاده.

در اوکلند کالیفرنیا پس از یک تظاهرات مسالمت آمیز در یک دادگاه به آتش کشیده شد. در آرورا کلرادو یک ماشین سوار به یک زندگی موضوع اعتراض و یک تظاهرکننده به ضرب گلوله کشته شد. در ریچموند, ویرجینیا یک کامیون کمپرسی به آتش کشیده شد و پلیس به نظر می رسد به استفاده از teargas برای متفرق کردن معترضان.

در پورتلند مقامات بنا از سد فولاد در اطراف دادگاه فدرال پس از دو زودتر نرده ها بودند به سرعت پاره پاره کردن. آخرین مانع برگزار شد در محل های بزرگ و بلوک های بتن و ثابت غیر قابل تسخیر برای چند روز.

اوایل روز یکشنبه معترضان اقدام به آن را پایین آورد با تیم کشیدن طناب اما طناب را شکست. سپس آنها با استفاده از یک زنجیره یک بخش از حصار راه داد و بقیه سرنگون شد به سلامتی قبل از جمعیت بود عقب رانده شده توسط teargas و گلوله های لاستیکی.

“برو فدرال,” فریاد یک زن جوان در یک کلاه و ماسک گاز که کاهش یافته است را به نام او. “شما می خواهید جنگ ؟ ما شما را به جنگ. ما پیروز خواهیم شد.”

بیش از 5000 نفر یکی از بزرگترین جمعیت تا به امروز معلوم شد برای اعتراض در دو ماه سالگرد فلوید مرگ در دست یک افسر پلیس است.

اما پشتیبانی از آخرین پورتلند تظاهرات نیز رانده شده توسط رئیس جمهور استقرار ماموران فدرال به شهرستان در لباس استتار و استفاده از بینام و سفید وانت به ربودن معترضین کردن خیابان ها یک تاکتیک شهرداران از شهرستانها مختلف به نام “سرما” در نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.
Black Lives Matters protesters march in downtown Portland on Saturday night.

“این تاکتیک انتظار ما از یک رژیم اقتدارگرا – نه ما دموکراسی” در این نامه گفت.

شنبه شب در اعتراض مسالمت آمیز آغاز شد که دو گروه تشکیل شده برای ایستادن به عنوان “حفاظت” برای تظاهرکنندگان دیوار از مادران و دیوار از جانبازان صف حصار. یک تجمع اعتراضی برگزار کردند و علامتی یادآوری به رئیس جمهور: “شما گفت که شما می خواستم یک دیوار”.

در میان شعارهای “Black Lives Matter” و “فدرال برو صفحه اصلی” برخی از معترضان به ضرب گلوله آتش بازی بیش از نرده ها. افسران کشیده شده از مرز گشت و ما خدمات مارشال در میان سازمان های دیگر در پاسخ با teargas.

به عنوان روز باید علامت توسط هر دو طرف تبدیل شده است و با تجربه تر در برخورد با دیگر. هفته گذشته معترضان شروع به آوردن برگ جمع کن به درایو به teargas. ماموران فدرال شروع به استفاده از آنها را بیش از حد تنظیم کردن عجیب و غریب پر سر و صدا دوئل و گردباد از چرخش گاز.

ماسک گاز به فروش می رسد در پورتلند و فراتر از آن. یک گروه در حال اجرا است یک خط تولید در خانه سپر ساخته شده از برش پلاستیکی بشکه. یک مرد وارد در لباس شوالیه کت و شلوار از زره ثابت شده است که حفاظت خوبی در برابر برخی از پرتابه فدرال عوامل آتش بود اما کمتر مناسب است هنگامی که آن را به سرعت به دور از teargas.

دیگر تظاهر کنندگان در حال کپی کردن تاکتیک های هنگ کنگ به معترضان و استفاده از چتر به عنوان سپر. اما آنها ارائه حفاظت کمی هنگامی که ماموران فدرال شروع به شلیک گلوله های لاستیکی و سایر پرتابه و زخمی شدن چندین نفر. به عنوان جمعیت به عقب کشیده برخی از معترضان راهپیمایی در نزدیکی هتل ماریوت پس از گسترش کلمه که ماموران فدرال اقامت داشتند وجود دارد.

این تظاهرات محدود به چند تا حد زیادی سوار کردن بلوک از مرکز شهر پورتلند در اطراف فدرال دادگاه زندان شهرستان و شهر به مقر پلیس. اما تاثیر خود را رشد کرده است به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن استقرار ماموران فدرال به طور فزاینده ای به عنوان یک شگرد سیاسی برای دامن زدن به جنگ است.
Federal agents are seen behind a fence taken down by protesters at the Justice Center and Federal Courthouse in Portland.

رئیس جمهور قول داده است برای ارسال یک “موج” از نیروهای فدرال به دیگر دموکراتیک-اجرای شهرستانها ظاهرا به سرکوب و جنایت. شهرداران از 14 شهر از جمله شیکاگو و لس آنجلس منتشر شد نامه ای که رئیس جمهور سوء استفاده از قدرت و ادعا که “اجرای قانون فدرال در حال اعزام برای اهداف سیاسی” میان سوء ظن است که مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است به رنگ خود را به عنوان یک قانون و دستور رئیس جمهور در اجرا به انتخابات.

در روز شنبه دستیار آمریکا برای, اورگان, Craig جبرئیل به خبرنگاران گفت که او به حمایت از حق شرکت در “بزرگ و حتی داد و بیداد کن تظاهرات” اما محکوم ضرب و جرح در برابر ماموران فدرال با “آجر و فلز بلبرینگ های تجاری درجه آتش بازی”. او گفت: عوامل متعددی تا به حال پایدار سوختگی و زخم.

جبرئیل گفت: ما دفتر دادستان است و “متعهد به د-افزایش تنش” با استفاده از در حال حاضر سرنگون حصار.

“حصار راه اصلی که ماموران پلیس به دنبال de-تشدید تنش,” او گفت:. “قبل از این حصار بود که ما تا به حال برخی از خشونت آشوبگران آمده تا به مراحل دادگاه آمده تا جلوی درب rip کردن تخته سه لا و شکستن درب شیشه ای.

“حصار قرار داده شد تا فقط به ایجاد برخی از فضا. حصار قرار داده شد به طوری که معترضان مسالمت آمیز می تواند تمرکز در زندگی مهم و نژادی عدالت است.”

در حال حاضر حصار پایین است. روشن نیست اگر مقامات فدرال تلاش خواهد کرد برای قرار دادن آن را به عقب و یا سعی کنید برای ساخت یک قوی تر سد. اما سقوط آن تنها به احتمال زیاد به تشویق معترضان به نگه دارید تا فشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de