گوشت خوک در مقابل مردم: مبارزه با کروناویروس در آیووا گوشت گیاه

در آوریل 10, تونی تامپسون کلانتر برای Black Hawk County در آیووا بازدید غول تایسون غذاهای گوشت خوک گیاه در واترلو. آنچه که او را دیدم او گفت: “من را تکان داد به هسته است.”

کارگران بسیاری از آنها مهاجران شلوغ شد آرنج به آرنج به عنوان آنها را شکست گراز لاشه زیپ توسط یک تسمه نقاله. چند که تا به حال پوشش صورت عینک رنگارنگ مجموعه ای از bandannas, نقاشان,’ ماسک و یا حتی خواب ماسک کشیده در اطراف دهان خود را. برخی از ماسک های حلق آویز در اطراف گردن خود را.

کلانتر تامپسون و دیگر مقامات محلی از جمله از شهرستان در بخش بهداشت و درمان لابی تایسون به گیاه نگران شیوع کروناویروس. اما تایسون بود “کمتر از تعاونی گفت:” کلانتر که نظارت شهرستان coronavirus پاسخ و آیووا فرماندار کاهش یافته است بسته به امکانات.

“واترلو تایسون در حال اجرا است” این شرکت گفت: در یک پیام متنی به کارکنان در آوریل 17. “با تشکر از شما اعضای تیم! ما به شما افتخار می کنیم!”

پنج روز بعد گیاه بسته شد. تایسون گفت: به دلیل “غیبت کارگر.” به عنوان روز پنج شهرستان در بخش بهداشت و درمان تا به حال ثبت شده 1,031 coronavirus عفونت در میان تایسون کارکنان — بیش از یک سوم از نیروی کار است. برخی از آنها در هواکش. سه فوت کرده اند با توجه به تایسون.

اعتبار…Daniel Acker برای نیویورک تایمز

گیاه نمی ماند بسته شده است. به عنوان گوشت کمبود آمار فروشگاه های مواد غذایی و رستوران های فست فود, سیاسی, فشار ساخته شده است به ده ها تن از گیاهان در سراسر کشور بود که تعطیل به دلیل شیوع ویروس و دوباره در حال اجرا. پس از یک فرمان اجرایی رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام گوشت عرضه “زیرساخت های حیاتی” و محافظ این شرکت از خاص مسئولیت تایسون بازگشایی آن واترلو مرکز در روز پنج شنبه.

جدید احتیاطی اضافه شده اند مانند پلکسی گلاس موانع در امتداد خط تولید مادون قرمز متوسط اسکنر برای تشخیص تب و سپر چهره و ماسک برای کارگران است.

حال سوال این است: آیا امریکا اشتها گوشت بود سیرچشم بدون مشمئز کننده ارتش با دستمزد کم کارگران و جوامع خود را در امواج از عفونت است ؟

کارگران و طرفداران می گویند تایسون اقدامات و اخیر فدرال دستورالعمل های ایمنی — آمده اند به مراتب بیش از حد دیر است. آنها را به لغزش که تایسون در سه هفته اول ماه مارس به عنوان ویروس پاره تا حد زیادی آزادانه از طریق واترلو گیاه.

به عنوان مدیران سطح بالا لابی کاخ سفید برای کمک به محافظت از تایسون از دعاوی شرکت و عدم ارائه کافی تجهیزات ایمنی به واترلو کارگران و امتناع از درخواست از مقامات محلی نزدیک به گیاه با توجه به بیش از دو دوجین مصاحبه با کارکنان کارخانه مهاجر-طرفداران حقوق پزشکان و وکلا و مقامات دولتی.

اعتبار…Daniel Acker برای نیویورک تایمز

در حالی که تایسون شروع به تغییر سیاست های خود در کوتاه مدت از کار افتادگی در اواخر ماه مارس به تشویق بیمار کارگران به ماندن در خانه بسیاری از کارکنان نمی شد برخی از قوانین و برخی به کار می رفت بیمار برای جلوگیری از از دست دادن پرداخت. شایعات و اطلاعات غلط در میان کارگران بسیاری از آنها نه مادری انگلیسی. به عنوان نیروی کار کاهش یافته و ترس گریبانگیر این گیاه است.

استیو robbie handsome رئیس تایسون گوشت گاو و گوشت خوک عملیات در مصاحبه ای گفت که این شرکت تا به حال ساخته شده بهترین ایمنی و تصمیم گیری های آن می تواند در یک سرعت در حال تحول وضعیت. اما او اذعان کرد که این شرکت ممکن است انجام داده اند بیشتر است.

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

  • تسلا قصد دارد به بازگشایی آن در کالیفرنیا کارخانه در انطباق با بهداشت محلی سفارش.
  • آوریل زیان کار برجسته عمق این بیماری همه گیر را ویرانی.
  • زنان در آغوش یک ظاهر طبیعی در مستند.

“نگاه کردن به آن در آینه, شما همیشه می توانید بهتر خواهد بود,” او گفت:.

کلانتر تامپسون گفت که او خدا را شکر برای جدید احتیاطی اما تایسون شده بود بیش از حد آهسته به عمل می کنند.

“کدام مهم تر است؟” “خود را لغو احکام صادره ی گوشت خوک و یا افرادی که در حال انقباض Covid مردم که در حال مرگ هستند از آن؟”

اعتبار…Daniel Acker برای نیویورک تایمز

چمباتمه زدن ساختمان خاکستری مارک با شعار “یک برش بالاتر از بقیه” واترلو گیاه تایسون بزرگترین خوک عملیات در ایالات متحده مسئول تقریبا 4 درصد از ملت گوشت خوک عرضه است. قبل از همه گیر آن عمل حدود ساعت, شکستن پایین تا به 19,500 خوک در روز به کاهش گوشت است که سفر در ناوگان کامیون در سراسر کشور است.

آن را دشوار است و خواستار کار معمولا انجام شده توسط کارگران ایستاده نزدیک به هم.

در طی یک کنفرانس تلفنی در مارس 9, رهبران اتحادیه در صنعت گوشت مورد بحث چگونه به گسترش کارگران در گیاهان و سایر اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از شیوع. اما در آن زمان مشکل به نظر می رسید یک راه طولانی به دور از شرق آیووا گفت: باب آبهای رئيس جمهور از اتحادیه های کارگری محلی برای واترلو گیاه.

“ما فکر کردیم که آن را ممکن است اما ما امید آن را نمی,” او گفت:. آیووا, مانند چند در ایالات غرب میانه دیگر هرگز صادر ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

در اوایل مارس, اما, Black Hawk County اورژانس مرکز عملیات آغاز شده بود گرفتن شکایت در مورد شرایط خطرناک در کارخانه.

کارگران و اقوام خود را گزارش عدم دنده محافظ و کافی پروتکل های ایمنی و گفت: کارکنان بودند شروع به تست مثبت برای ویروس.

اعتبار…Daniel Acker برای نیویورک تایمز

تایسون قرار داده بود برخی از اقدامات احتیاطی در محل. در ماه مارس آن شروع به چک کردن کارگران به صورت تب به عنوان آنها وارد گیاه و آرام سیاست های خود را طوری کارگران که تست مثبت بودند و یا احساس ناخوشی خواهد بود پرداخت بخشی از حقوق و دستمزد خود را حتی اگر آنها در خانه مانده.

اما کارگران هنوز شلوغ هم در کف کارخانه در کافه تریا و در اتاق قفل و بیشتر نمی پوشیدن ماسک. تایسون گفت آن ارائه شده پارچه bandannas به کارگران که خواسته اما زمان آن تلاش برای خرید دنده محافظ لوازم کمیاب شد.

حداقل یک کارمند آغوشش استفراق کند همچنان کودکش در حالی که مشغول به کار در خط تولید و چندین سمت چپ تسهیلات با افزایش درجه حرارت با توجه به یک کارگر صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به خاطر ترس از دست دادن شغل خود و طرفداران محلی که صحبت با کارگران در کارخانه.

به دلیل قوانین حفظ حریم خصوصی بیمار, تایسون و اتحادیه به سختی به دست آوردن اطلاعات از مقامات دولتی در مورد که کارگران در حال آزمایش مثبت — مانع تلاش های خود را برای منزوی کردن همکاران در تماس نزدیک با آنها.

مسن کارکنان و همچنین کسانی که مبتلا به آسم یا دیابت به طور فزاینده ترس از ورود به کارخانه.

“این واقعا یک زمان از ترس و وحشت گفت:” دولت نماینده تیمی قهوه ای-قدرت, که با این نسخهها کار در یک coronavirus درمانگاه در واترلو. “آنها نمی کند خط پایین. آنها تمرین هر نوع اجتماعی فاصله.”

اعتبار…Daniel Acker برای نیویورک تایمز

در شب آوریل 12, او گفت: نزدیک به دو دوجین تایسون کارکنان بستری شد به اتاق اورژانس در یک بیمارستان MercyOne.

تایسون استخدام مترجم برای برقراری ارتباط با آن متنوع نیروی کار که شامل مهاجران از بوسنی مکزیک میانمار و جمهوری کنگو است. اما اطلاعات غلط و بی اعتمادی گسترش یافته است.

یکی از کارگران که درگذشت گرفته بود تیلنول قبل از ورود به کارخانه به کاهش درجه حرارت به اندازه کافی به تصویب غربالگری می ترسم که از دست رفته کار به معنی صرف نظر کردن از یک جایزه گفت: یک فرد می داند که کارگر و خانواده صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به محافظت از حریم خصوصی خود را.

کارگران در کارخانه اشتباه گرفته بودند در مورد اینکه چرا بسیاری از همکاران به نظر می رسید به بیمار شدن و کار از دست رفته. سرپرستان به آنها گفت که این آنفولانزا برخی از گفت و یا به آنها هشدار داد که برای صحبت در مورد این ویروس در محل کار.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه تایسون گفته است: “کار با اطلاعات در دسترس ما در آن زمان برای کمک به نگه داشتن اعضای تیم ما امن است.” این شرکت قبلا هم گفتم اطلاعات از Black Hawk County وزارت بهداشت را کمک کرده اند آن تصمیم گیری است.

دکتر Nafissa Cisse Egbuonye مدیر Black Hawk County وزارت بهداشت گفت: قبل از دولت تغییر قوانین در مارس 14 برای کمک به سرعت بهداشت عمومی و تحقیقات او از نظر قانونی مانع از های نام از کارکنان که تا به حال آزمایش مثبت با شرکت. اما او گفت که او تا به حال شده است در ارتباط مستمر با گیاه و مشترک نگرانی خود را.

“من فکر می کنم آنها تا به حال به اندازه کافی اطلاعات,” او گفت: “تا اقدامات لازم.”

اعتبار…Daniel Acker برای نیویورک تایمز

آیووا به شدت سفید دولت به مدت طولانی به حال یک رابطه پیچیده با بسته بندی گوشت می آمد گیاهان. در حالی که صنعت موتور اقتصاد دولت و کشور در تامین مواد غذایی و همچنین استخدام بسیاری از مهاجران که در مواجه با حملات دوره ای برای به اجرا درآوردن قوانین مهاجرت.

حتی با اتحادیه نمایندگی مهاجران در کارخانه می گویند که آنها می ترسند به افزایش نگرانی ها در مورد شرایط کار.

“روایت است که تغییر سرزنش به کارگران به جای تمرکز بر واقعی بی کفایتی به نظر من دولت نه تنها استاندار بلکه رهبران اینجا در تایسون” گفت: Nilvia ریس رودریگز رئیس جمهور از واترلو فصل از لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان است. “این مسئولیت خود را برای محافظت از خود کارگران است.”

اعتبار…Daniel Acker برای نیویورک تایمز

او افزود: “به دلیل جمعیت در آن صنایع, من فکر می کنم وجود دارد که بی توجهی به آن جوامع است.”

تایسون در بیانیه ای گفت که در آن زمان افتخار در آن تنوع و که در آن کارگران مهاجر پیشرفته برای مدیریت از جمله در واترلو گیاه. اما برخی از این تنش ها پختند به عنوان سیاستمداران محلی شد قفل شده است و در مبارزه با دولت و پس از آن دولت فدرال بیش از بسته شدن کارخانه.

پس از کلانتر تامپسون دیدار او و دیگر سیاستمداران محلی شروع لابی تایسون و رژیم صهیونیستی است. کیم رینولدز برای خاموش شدن است. فرماندار طرفه با تایسون. او با صدور یک فرمان اجرایی در آوریل 16 حاکی از این است که تنها دولت نیست و دولت های محلی تا به حال قدرت به بستن کسب و کار در شمال شرق آیوا از جمله واترلو گیاه.

“ما مطمئن شوید که نیروی کار محافظت شده است و از همه مهمتر که ما در حال نگه داشتن که مواد غذایی زنجیره تامین در حال حرکت” خانم رینولدز گفت.

اما تعدادی از عفونت در ادامه به افزایش است. پس از تایسون بسته کارخانه این شرکت دعوت از کارگران برای coronavirus تست. اما این روند ممکن است آلوده به بیشتر کارگران گفت: کریستین کمپ های اجرایی محلی درمانگاه بهداشت. کارکنان مفتول در کویل با هم در خارج از کارخانه و شلوغ به راه پله. برخی از سمت چپ بدون اینکه آزمایش ترس آنها خواهد گرفتن ویروس در خط.

این ویروس در حال حاضر از طریق گسترش جامعه از جمله به خانه سالمندان که در آن چند نفر از کارگران در حال ازدواج به تایسون کارکنان. Tyson کارکنان که فوت کرده اند شامل بوسنی پناهنده جان سالم به در برد توسط یک عزادار شوهر و یک مرد با سه دختر. مادر جان از سرطان در سال گذشته و قدیمی ترین دختر 19 ساله را سرپرستی از خواهر او.

تعمیر و نگهداری کارگر در کارخانه, خوزه آیالا, 44, دروغ گفتن است بی توجه در ونتیلاتور. ژاک Medhaug, 39, یک همکار کارگر در تماس بوده است او را به صحبت کردن با او و بازی های مورد علاقه خود را موسیقی.

آقای Medhaug نیز گرفتار coronavirus اما بهبود و گفت که او آماده بود برای بازگشت به کار. “اما من نیز در موقعیت های مختلف نسبت به برخی از افراد دیگر هستند,” او گفت:. “من بیش از Covid. برای افراد دیگر آن را بسیار ترسناک است.”

اعتبار…Daniel Acker برای نیویورک تایمز

سیاسی خبر از بازگشایی در واترلو بالا هستند.

با گوشت لوازم مختل در سراسر کشور, کاخ سفید تحت فشار قرار دادند تایسون و دیگر گوشت های شرکت به ادامه فعالیت است. و تایسون مقامات تا به حال مقدار زیادی از شانس به هوا نگرانی های ناهار خوری در کاخ سفید و شرکت در چندین تماس با رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور در ماه های اخیر.

پس از او صادر شده منظور اجرایی در آوریل 28, آقای ترامپ شده است سریع اعلام کرد که زنجیره تامین در مسیر برگشت.

خواسته جمعه در مورد همبرگر کمبود در وندی او تبدیل به وزیر کشاورزی, پسرم, Perdue. “در واقع شما می گویید در یک هفته و نیم شما فکر می کنم همه چیز در حال رفتن به خوب یا دیر ؟” رئیس جمهور پرسید.

“بله. این گیاهان در حال باز کردن به عنوان ما صحبت می کنند” آقای پردو گفت.

“شما در حال رفتن به باید به آنها فشار” رئیس جمهور پاسخ داد. “فشار آنها بیشتر است.”

اما بازگشایی ممکن است در ادامه به متناسب و شروع می شود. تایسون مدیران هشدار داد که زمان برای بازگشت به حالت عادی. واترلو گیاه بازگشایی شد روز پنج شنبه در حدود 50 درصد ظرفیت است. و ramping به بالا می تواند هفته ها به عنوان کارگران بازگشت از قرنطینه.

آقای robbie handsome این تایسون اجرایی گفت که او امیدوار بدترین بود. اما مقامات بهداشتی هشدار می دهند که با عجله به تولید کامل می تواند موج دوم از عفونت.

“تاریخ خواهد بود که قاضی در نهایت” آقای robbie handsome گفت. “اما ما باید تلاش بسیار سخت ما کل تیم ما کل سازمان از رئیس هیئت مدیره در پایین به انجام کار درست است.”

اعتبار…Daniel Acker برای نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de