Pompeo روابط Coronavirus به چین آزمایشگاه با وجود جاسوسی سازمان های عدم قطعیت

واشنگتن — وزیر امور خارجه مایک Pompeo روز یکشنبه با حمایت رئیس جمهور تهمت ادعای که coronavirus سرچشمه در یک آزمایشگاه تحقیقاتی در ووهان چین هر چند این کشور سازمان های اطلاعاتی می گویند که آنها رسیده اند هیچ نتیجه گیری در مورد این مسئله.

صحبت در ABC برنامه “این هفته” آقای Pompeo سابق C. I. A. رئیس و یکی از اعضای ارشد مقامات دولت است که بیشترین افزایش تدابیر در برخورد با چین گفت که “شواهد زیادی وجود دارد” که coronavirus آمد از آزمایشگاه هر چند او موافقت با هوش ارزیابی است که وجود دارد هیچ نشانه ای که این ویروس در انسان ساخته شده یا اصلاح شده ژنتیکی.

نظریه های متقابلا منحصر به فرد نیست: برخی از مقامات که به بررسی گزارش های اطلاعاتی که طبقه بندی شده باقی می ماند می گویند ممکن است حیوانی که مبتلا به کروناویروس در آزمایشگاه نابود شد و یک آزمایشگاه کارگر شد به طور تصادفی آلوده در این فرآیند است. اما این تنها یکی از بسیاری از نظریه ها هنوز در حال بررسی است.

مقامات ارشد آمریکایی از جمله کسانی که در نگاه هوش و کسی که به نفع آزمایشگاه نظریه باید گفت: در خصوصی که شواهد با اشاره به یک آزمایشگاه حادثه عمدتا ضمنی و اساس مواد. ماموران گفته اند ارشد مقامات دولت که آنها احتمالا نمی خواهد پیدا کردن مدرک از یک آزمایشگاه حادثه. و در میان دانشمندان و به خصوص virologists وجود دارد تا حد زیادی توافق که شانس که یک آزمایشگاه حادثه موجب شیوع باریک هستند در حالی که احتمال این که ویروس جدید ساخته شده جهش از یک حیوان به انسان در غیر آزمایشگاه محیط در جنوب چین بسیار بالاتر است.

آقای Pompeo بارها و بارها متهم چین حزب کمونیست به رهبری رئیس جمهور چین از پوشش تا شواهد و انکار کارشناسان آمریکایی دسترسی به آزمایشگاه تحقیقاتی در ووهان موسسه ویروس شناسی.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد که این ویروس ثابت شده کشنده تر از او انتظار می رود.
  • لس آنجلس نورد تست وب سایت. آن را به سرعت غرق.
  • وزارت دادگستری پشتیبانی از ویرجینیا کلیسا است که می گوید: دولت محدودیت های آن نقض آزادی است.

“ما دیده ایم این واقعیت است که آنها لگد روزنامه نگاران را” آقای Pompeo گفت: با اشاره به سفارشات است که خبرنگاران آمریکایی از نیویورک تایمز واشنگتن پست و وال استریت ژورنال ترک چین است. “ما شاهد این واقعیت است که کسانی که در تلاش بودند به گزارش این متخصصان پزشکی در داخل چین و خاموش شد. آنها تعطیل گزارش — تمام چیزهایی که رژیمهای آیا راه احزاب کمونیست به کار گیرند.”

آقای Pompeo است که در میان گروه کوچکی از مقامات ارشد اعتقاد به هل دادن آمریکا جاسوسی آژانس برای پیدا کردن شواهد برای حمایت از این نظریه که دولت آزمایشگاهی در ووهان شد منشاء شیوع. دولت چین به شدت رد کرده است که این ویروس به بیرون درز از آزمایشگاه و در یک نقطه و پیشنهاد کرد که ارتش آمریکا آن را ایجاد.

دفتر مدیر اطلاعات ملی با صدور بیانیه ای روز پنج شنبه گفت: آن را در ادامه به “دقت بررسی فناورى اطلاعات و هوش” برای تعیین اینکه آیا شیوع آغاز شد و با حیوانات آلوده و یا اینکه آیا “آن را ناشی از یک حادثه در یک آزمایشگاه در ووهان.”

همان روز آقای ترامپ گفت که او تا به حال یک درجه بالایی از اعتماد به نفس است که این آزمایشگاه که منبع شیوع اما زمانی که فشار برای شواهد گفت: “من اجازه داد تا به شما بگویم که.” در یک پنج شنبه شب در مصاحبه با فاکس نیوز به او وعده داده شده یک گزارش در مورد این موضوع که او گفت: قطعی خواهد بود. “من فکر می کنم آنها ساخته شده است یک اشتباه وحشتناک و آنها نمی خواهند به آن اعتراف او گفت:” چین است.

برخی از اطلاعات تحلیلگران نگران هستند که فشار از مقامات دولت می تواند تحریف نهایی ارزیابی در مورد ویروس منشاء و که آنها می تواند استفاده به عنوان یک سلاح سیاسی در تشدید نبرد با چین بیش از یک بیماری است که آلوده بیش از سه میلیون نفر در سراسر جهان است.

اگر دولت در ادامه مسیر که آقای Pompeo و آقای ترامپ باید تبحر در روزهای اخیر آنها را بدون شک تحت فشار بیشتری را در دسترس برخی از شواهد و مدارک است که آنها را منجر به نتیجه گیری خود را. اما این که ثابت کند می تواند روی حیله و تزویر, به عنوان آن را برای دولت بوش پس از حمله به عراق آن را تحت فشار عمومی را به ارزیابی آن را دریافت کرده است که صدام حسین بود که ساخت سلاح های کشتار جمعی است. که شواهد معلوم شد ناقص — و برخی از سازمان های دولتی با بیشترین تجربه و تخصص در این موضوع نوشت dissents که نادیده گرفته شد و یا رد.

در مورد coronavirus declassifying مدارک مورد ووهان آزمایشگاهی پیچیده تر است. برخی از شواهد به نظر می رسد بر اساس الکترونیکی ره گیری از ارتباطات میان مقامات چینی و آشکار آن می تواند به خوبی در افشای جزئیات چگونه ایالات متحده نگه می دارد آهنگ از رهبری است. به عنوان یک نتیجه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای Pompeo به احتمال زیاد به سقوط معمول توضیح است که آنها می توانند خطر افشای منابع و روش های هوش مجموعه است.

برخی از مقامات آمریکایی می گویند حتی ره از مقامات چینی در پکن بحث سوال اطراف این آزمایشگاه می تواند ضمنی از مرکزی در سطح مقامات همیشه مشکوک مقامات محلی پنهان کردن اطلاعات و غیره می خواهید برای بررسی تمام احتمالات را به عنوان آنها را بررسی. و مقامات آمریکایی می گویند که آنها به حال کمی در راه از هوش مجموعه متمرکز در ووهان مقامات قبل از وقوع.

آنها همچنین باید توضیح دهید که شک و تردید در درون دولت در مورد هوش است و نه غیر معمول در مورد یک مشکل پیچیده مانند رمز گشایی ریشه یک ویروس است. آوریل 7 جلسه برگزار شده توسط ریچارد Grenell اقدام مدیر اطلاعات ملی شکست خورده برای به دست آوردن اجماع در میان مقامات اطلاعاتی در مورد چگونگی شیوع بیماری رخ داده است نشان می دهد که هیچ گونه شواهد است که منتشر می شود ممکن است قطعی.

و برخی از متحدان آمریکا نیز به نظر می رسد شک و تردید از ووهان آزمایشگاه تئوری.

در همان زمان آقای Pompeo درست بود در اظهارات خود که چینی مقامات دولتی رفت و به طول قابل توجهی به پوشش شواهد در مورد شیوع و بازداشت دانشمندان که در مورد آن هشدار داد. آنها بسته یک آزمایشگاه در شانگهای پس از یکی از آن منجر دانشمندان مشترک توالی ژنومی ویروس با همکاران در سراسر جهان. که داده شده است انتقادی به پژوهش های پزشکی از جمله ممکن است واکسن اما مقامات چینی گفت: این آزمایشگاه تا به حال به تعطیل برای “اصلاح.”

ادوارد وانگ کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>