نظرسنجی ها نشان می دهد بایدن انتخاباتی می تواند ضربه دیوار

در شب چهارشنبه جو بایدن اجاره یک هواپیما از منچستر N. H., به زادگاه خود را از ویلمینگتون دلم. او تا به حال هیچ رویدادهای برنامه ریزی شده روز شنبه در نیوهمپشایر — یک روز قبل از پر مخاطره بحث دموکراتیک وجود دارد و پنج روز قبل از این دولت بسیار مهم اولیه است.

شاید معاون سابق رئیس جمهور است که در توصیف خود را از راه دور چهارم-پایان محل در روز دوشنبه هرج و مرج آیووا قفقاز به عنوان یک “دل و روده پانچ” پاک خود برنامه و پرواز خانه به دبستان برای بحث است. شاید پس از نزدیک به یک سال بدون توقف مبارزه — با فقط پنج دوام آیووا نمایندگان برای نشان دادن برای آن — 77 ساله دولتمرد فقط می خواستم به خواب در بستر خود برای یک بار. شاید هر دو.

جو بایدن در کندیا N. H. (اسپنسر پلات/گتی ایماژ)

در هر صورت بایدن به زودی ممکن است به خواب در خانه هر شب. دولت از مبارزات انتخاباتی خود دور shakier از دیرین خود را منجر شود در نظر سنجی های ملی نشان می دهد. در واقع آن را در حال حاضر ممکن است در آخرین آن.

تا مطمئن شوید که او را حفظ برخی از مزایای. او در رای گیری ملی منجر همچنان ادامه دارد. خود را منحصر به فرد تاکید بر electability — درک است که او بهترین راه حل مناسب به “ضرب و شتم” دونالد ترامپ “مانند یک درام” — مسابقات چه دموکراتیک رای دهندگان به طور مداوم بگویید نظرسنجی آنها بیشتر تمایل در یک نامزد. و بایدن به مدت طولانی برگزار قابل توجهی سرب در میان سیاه و سفید دموکرات که تسلط بر آینده کارولینای جنوبی اولیه در فوریه. 29 و خواهد شد به طور موثر به انتخاب خود برنده است.

در عین حال پس از بررسی دقیق تر آن را نیز روشن است که هر یک از این قرار است نقاط قوت شروع به فرو ریختن.

را بایدن موقعیت در پای صندوقهای رای است. آن کاهش یافته در سراسر کشور بیش از یک درصد به طور متوسط پس از او shellacking در آیووا. برنی ساندرز که به طور موثر بسته پیت Buttigieg در قفقاز است که در حال حاضر در 3 درصد از سبقت بایدن — نزدیک ترین ساندرز تا به حال شده است به ملی منجر شود.

برنی سندرز در یک کمپین تجمع در میلفورد, N. H. (مریم Altaffer/AP)

هنگامی که شما تمرین کردن در این دولت که مهم ترین در حال حاضر, New Hampshire, تصویر است حتی بدتر. وجود بایدن شد به طور متوسط 16.8 درصد در روز دوشنبه — خوب برای مقام دوم را پشت سر ساندرز که شد از همسایه ایالت ورمونت است. در حال حاضر پس از یک سری از ملال انگیز پست-آیووا ردیابی نظرسنجی ها نشان داده اند بایدن در سقوط آزاد او کرد نزدیک به 3 درصد به 14.1 درصد در عرض چند روز. Buttigieg در ضمن به دست اورد نزدیک به 5 درصد بیش از مدت مشابه و در حال حاضر آگهی بایدن با حدود 18 درصد پشتیبانی می کند.

همانطور که برای electability رای دهندگان به مدت طولانی گفت: ملی نظرسنجی که بایدن است بهترین شرط بندی به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. اما هنگامی که واقعی دموکرات بود که در واقع شده است توجه نزدیک به یک شانس واقعی برای رای دادن در انتخابات روز دوشنبه آنها برداشت دیگری. با توجه به نهایی ورودی نظرسنجی عظیم 61 درصد از آیووا حزبی را برانگیخت گفت: از آن مهم تر بود برای معرفی یک نامزد که می تواند شکست مغلوب ساختن پیشی جستن از آن برای معرفی یک نامزد آنها توافق کردند — و با آن Buttigieg نه بایدن که برنده این “electability رای دهندگان” چیدن تا 24 درصد به بایدن را 23 درصد است. این پویا نیز منعکس شده در این راه حامیان نامزدها مانند ctq و تام Steyer “وفراهم” پس از خود انتخاب نمی رسید آیووا 15 درصد زنده ماندن آستانه. در حالی که Buttigieg به دست اورد نزدیک به 6000 آرا پس از تجدید — بیش از هر نامزد دیگر — بایدن از دست داده و نزدیک به 2000. “من انتظار می رود برای انجام بهتر” بایدن گفت: در سی ان ان تاون هال در منچستر, N. H. شب چهارشنبه. “و من انتظار می رود که سازمان ما را انجام می دهد بهتر است.”

در حال حاضر وجود دارد نشانه هایی که بایدن می تواند رنج می برند سرنوشت مشابه در میان رای دهندگان سیاه در کارولینای جنوبی خود را به اصطلاح فایروال. برای یک چیز, انجمن ورودی های نظرسنجی ها نشان می دهد که آن را ساندرز نه بایدن که موفق به کسب رای دهندگان از رنگ در آیووا. در سال 2016 ساندرز کردم 34 درصد از nonwhite رای دهندگان به هیلاری کلینتون 58 درصد است. در این هفته او برنده 43 درصد از nonwhite رای دهندگان با هیچ نامزد دیگر کشیدن حتی نیمی از آن است. حتی Buttigieg که تلاش کرده است به درخواست تجدید نظر به آفریقایی-آمریکایی پیشی بایدن 15 درصد به 13 درصد در میان nonwhite مردم آیووا نمایندگان شان.

ترک ها در کارولینای جنوبی به عنوان به خوبی. رای گیری وجود دارد که نسبتا کمیاب اما بررسی های اخیر — تنها در این ماه منتشر — نشان می دهد بایدن را به طور کلی منجر به کاهش 5 درصد از 11 درصد در ماه اکتبر. در آن زمان او دو برابر نزدیک ترین رقیب در میان رای دهندگان سیاه; در آخرین بررسی مزیت خود را در میان آفریقایی-آمریکایی ها تنگ است به 6 درصد است. فقط به عنوان نگران کننده این واقعیت است که آن را در کالیفرنیا میلیاردر Steyer که در حال حاضر گزنده در بایدن پاشنه در میان رای دهندگان سیاه. در ماه اکتبر Steyer بود به سختی ثبت نام با جامعه در کارولینای جنوبی; از آن پس او صرف میلیون ها دلار معاشرت آنها و او سر به فلک کشید در انتخابات به عنوان یک نتیجه. به همین ترتیب نیویورک میلیاردر مایک بلومبرگ است که به دنبال یک شبیه بزرگ-هزینه های استراتژی در سه شنبه متحده و یک نظرسنجی اخیر یافت که خود را خالص favorability امتیاز در میان رای دهندگان سیاه افزایش یافت از +4 امتیاز در ماه نوامبر به +32 امتیاز امروز. که همه نشان می دهد که رای دهندگان نیست به عنوان وفادار به باراک اوباما معاون سابق رئیس جمهور آن را به عنوان یک بار به نظر می رسید.

“رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی هستند مایع” سابق اوباما ناظر انتخابات کرنل Belcher گفت: لس آنجلس تایمز. “آنها می دانند و مانند بایدن اما اگر آن را شروع به نگاه مانند او نیست و یک سرمایه گذاری خوب آنها حرکت خواهد کرد.”

جو بایدن صحبت می کند به یک تاون هال جمعیت در Greenwood, S. C. (مگ Kinnard/AP)

به صورت جداگانه هیچ یک از این معایب این است که لزوما کشنده است. اما آنها با هم ممکن است به دلیل بایدن همچنین فاقد منابع کلیدی است که می تواند به مقابله با او جاری اسلاید: نقدی و سازمان و تبلیغات آن را می توانید خرید. او به پایان رسید 2019 با $8.9 میلیون پول نقد در دست کمتر از ساندرز ($18.2 میلیون) Buttigieg ($14.5 میلیون) و یا الیزابت وارن ($13.7 میلیون). ساندرز فقط اعلام کرد که در ماه ژانویه بهترین بود جمع آوری کمک های مردمی در ماه تا کنون در 31 روز او raked در پول بیشتر (25 میلیون دلار) از بایدن جمع آوری شده در طول سه ماهه چهارم سال 2019. سیاسی گزارش روز شنبه که در میان بایدن را نیوهمپشایر کاهش مبارزات انتخاباتی خود است و هدایت منابع به نوادا که قفقاز در فوریه. 22 و جایی که نظرسنجی ها نشان می دهد او با Sanders. اما ممکن است کمی بیش از حد بیش از حد دیر است. پس از سه شنبه, Bloomberg در حال انتظار برای ضربه بایدن از نسیم ، و او در حال حاضر صرف بیش از $300 میلیون تخمگذار زمینه.

برای بایدن که روز قیامت سناریو: یکی دیگر از نتیجه ضعیف در نیوهمپشایر به دنبال یک سوم مسیر در نوادا که در آن ساندرز کرک انجمن تیم مطمئن است به خارج سازماندهی او. بیش از سه هفته از اخبار منفی در چرخه غذا خوردن را در خود electability مزیت است. سیاه رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی پریدن کشتی — و پایان وجود دارد که نتواند انتظارات را برآورده. جمع آوری کمک های مردمی را مي خشكاند. سپس بلومبرگ از شهر منی پاش سه روز بعد در روز سه شنبه.

“ما اعتقاد داریم کارولینای جنوبی ما است فایروال و آن این است که” یک بایدن مشاور سیاسی گفت. “اما اگر ما از دست دادن سه مستقیم در آیووا و نیوهمشایر و نوادا آتش می تواند پرش به دیوار.”

البته هیچ یک از این نتیجه گیری. گرانیت ایالت contrarian سنت برخلاف انتظارات و تقویت underdogs. در سال 1992 متوسط بیل کلینتون و آسیب دیده توسط گزارش از امور خارج از ازدواج کاهش یافت و در نیوهمپشایر سنجی — سپس کشیده تعجب دوم-پایان محل پس از ظاهر شدن با همسرش, هیلاری در “60 دقیقه” به رد اتهامات. کلینتون خود را به نام “بچه باز گشت” و بقیه سابقه است.

بیل کلینتون با هواداران در طول شب انتخابات, حزب, در, Merrimack, N. H., Feb. 18, 1992. (Ron Frehm/AP)

شانزده سال بعد از, هیلاری — the دیرین حزب سوسیالیست و استقرار مورد علاقه — نگاه خاص به از دست دادن در نیوهمپشایر; برخی از نظرسنجی ها نشان داد او انتهایی اوباما توسط دو رقمی حاشیه های پس از خود را خیره کننده, آیووا, پیروزی. اما زمانی که یک رای دهنده در پورتسموث پرسید: “چگونه شما را از درب هر روز ؟ منظور من به عنوان یک زن” کلینتون teared ، “این بسیار شخصی برای من” نامزد فرمود. “نه فقط سیاسی است.” که نادر مناقصه لحظه هدایت روایت و نیوهمپشایر رای دهندگان به کلینتون شانس دوم. در اولیه شب او را شکست داد اوباما با 2.6 درصد است.

و پس از آن ممکن است که خوب اذیت کننده مردم نیوهمپشایر تصمیم به احیای بایدن در آخرین لحظه. شاید او می شود در یک محوری عملکرد در جمعه شب مناظره یک 11th-ساعت فروم که شناخته شده است به نوبه خود جزر و مد قبل. شاید عاطفی خود را از حساب های خود را در تلاش برای غلبه بر لکنت زبان در یک سی ان ان تاون هال پنج شنبه انجام خواهد داد برای او چه کلینتون در لحظه آسیب پذیری را برای او. شاید او می رود به ضرب و شتم Buttigieg در نیوهمپشایر و ساندرز در نوادا می رسد و در کارولینای جنوبی با باد در پشت خود را.

در طول یک رویداد روز سه شنبه در یک بین المللی اخوان المسلمین از کارگران برق سالن در کنکورد بایدن به نظر می رسید به اذعان کرد که آیووا نرفته بود راه او امیدوار است که نیوهمپشایر خواهد در حال حاضر تعیین سرنوشت خود را.

“وجود دارد هیچ چیز را دوباره از حال او گفت:” تقریبا مایل خود را به این باور است که درست شد. “اما من می خواهم شما را به موشک من از اینجا به مطمئن شوید که این چیزی که کار می کند خوب است؟”

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • وزارت خزانه داری ارسال اطلاعات در هانتر بایدن به گسترش ایران در مجلس سنا درخواست

  • تهمت می افزاید: شش کشور جدید به لیست ممنوعیت سفر

  • رامنی و مغلوب ساختن پیشی جستن را-در حال اجرا رابطه عشق و نفرت

  • استقرار نیست توقف برنی ساندرز

  • در حال حشرات غذای آینده ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im