پلیس در ایالات متحده است که در مورد اجرای قانون است. آن را در مورد اجرای سفید برتری | Paul ButlerOn جمعه سی ان ان روزنامه نگار عمر Jimenez دستگیر شد به صورت زنده از تلویزیون به عنوان او تحت پوشش اعتراضات خشونت پلیس در مینیاپولیس, مینه سوتا. Jimenez شناسایی به عنوان آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی و هنگامی که پلیس مواجه او فقط آنچه پدر و مادر اقلیت بگویید بچه های خود را به انجام. Jimenez همکاری; او احترام احترام حتی. او گفت: “ما می توانیم حرکت را به جایی که دوست دارید … ما در حال خارج شدن از راه خود را … هر کجا که شما می خواهید ما خواهد شد.”

مهم نبود; از افسران پلیس قرار داده و دستبند او را و او را به رهبری دور و پس از آن آمد به دستگیری خدمه خود را. Jimenez روایت دستگیری او به عنوان آنها او را به رهبری دور است. صدای او ثابت است. چشم خود را هر چند. Jimenez نقاب دار است بنابراین چشمان خود را تنها سرنخ به آنچه که او احساس. چشمان بهت زده و وحشت زده. من آن را دریافت کنید. زمانی که سیاه و سفید و یا قهوه ای فرد می رود به بازداشت پلیس شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد. شما فقط می دانم که زمانی که شما را ترک بازداشت پلیس اگر شما به اندازه کافی خوش شانس به ترک شما را کاهش خواهد شد. که نقطه است.

چه جالب این است که Jimenez و همکارانش منتشر شد پس از مدت کوتاهی بدون هیچ گونه هزینه ثبت (یا حتی گفته بودن که چرا آنها گرفته شده بود به زندان). که آنچه در کلاس خواهد خرید یک مرد سیاه پوست در امریکا است. شما نمی توانید آن را کاملا به عنوان بد به عنوان شما پایین درآمد برادران. جف Zucker از سی ان ان رئیس جمهور صحبت کردیم و به تیم Walz فرماندار مینه سوتا و خدمه به سرعت منتشر شد. با عذرخواهی از استاندار و نه پلیس. پلیس به ندرت عذر خواهی به خصوص برای مردان سیاه و سفید.

اما آنچه جالب ترین چیزی است که اتفاق افتاده به جاش Campbell, سفید, CNN, روزنامه نگار بود که در همان منطقه به عنوان Jimenez و دستگیر نشده است. کمپبل گفت: تجربه شد که “مخالف” از Jimenez است. پلیس از او پرسید “مودبانه به حرکت در اینجا وجود دارد”. “یک بار از من نقل مکان کرد و نزدیک تر از آنها خواهد بود. آنها مودبانه پرسید به حرکت به عقب. آنها نمی بیرون بکشد دستبند.”

این یک کلیشه است که ما دارای دو سیستم دادگستری مجزا و نابرابر اما من ترجیح می دهم از کلمه کمپبل استفاده می شود. آمریکا “مخالف” سیستم دادگستری – یکی برای مردم و دیگری برای اقلیت نژادی به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار Latinx و بومی مردم آمریکا.

سفید ترقی خواهان عشق به تمرکز در کلاس تبعیت (من دیدن شما برنی ساندرز!) اما چیزی است که وجود دارد مهم در مورد مسابقه. Jimenez حرفه ای وضعیت و رفتار آرام متوقف نمی شود پلیس از درمان او را مانند یک به طور منظم شخص سیاه و سفید – موضوع گسترده خود را با اقتدار به بازداشت و تحقیر. آنها نمی یک دلیل واقعی و آنها نمی نیاز به یک. Jimenez را پوست تیره شد جرم.

این است چگونه قدرتمند مواد مخدر امتیاز سفید است. در اینجا ما باید پلیس پلیس تجمع در اعتراض به خشونت پلیس علیه سیاه. حتی در این زمینه زمانی که تمام جهان در حال تماشای استعاری و سی ان ان را مخاطب است به معنای واقعی کلمه پلیس نمی تواند به خود کمک کند. آنها به همه رحم lite. آنها بازی “چه کسی مرد” حتی زمانی که مرد سیاه مثل Jimenez می رود از راه خود را به نشان می دهد او در حال حاضر می داند که انسان است. “شما افسر آقا.” چه پلیس دور تا افراد مشکوک و مظنون معمول همیشه سیاه و قهوه ای است.

تمام جهان دیده می شود کثیف خشونت ضبط که در آن جورج فلوید روایت بیش از 10 دقیقه خود به خود مرگ. در واقع وجود دارد نه 10 دقیقه از روایت به دلیل فلوید می رود لنگی و خاموش بعد از چند دقیقه اما این باعث نمی افسر سابق چوین برای حذف زانو خود را از فلوید گردن. افسران دریافت کرده بود یک رادیو اجرا برای رفتن به فروشگاه های محلی که در آن فلوید تا به حال گفته که به استفاده از یک تقلبی $20 bill. فلوید است که در سراسر خیابان را از فروشگاه های خنک کننده در خودرو خود را با یک زن و شوهر از دوستان زمانی که افسران رویکرد مانند آنها دستگیری خشونت آمیز مجرم. آنها به منظور فلوید و دوستان خود را از ماشین قرار داده فلوید در دستبند, سفارش او را به صورت دراز بر روی زمین و پین کردن او با زانو و دست. فلوید شکایت او نمی تواند نفس بکشد. پلیس پاسخ می دهد: “خوب شدن و در ماشین دریافت کنید.”

من حدس می زنم این چیزی است که شما تماس با پلیس و طنز.

مردم می پرسند چرا پلیس درمان یک انسان دیگر مانند این پاسخ باید به دلیل آنها می توانند. به ندرت وجود دارد عواقب. ما افسران پلیس کشتن حدود 1000 نفر در سال (در مقایسه با انگلستان که در 10 سال اجرای قانون در زمان مجموع 23 زندگی می کند) و به ندرت وجود دارد عواقب. از سال 2005 زمانی که تقریبا 15000 نفر کشته شده اند توسط پلیس آمریکا افسران کمتر از 150 به اتهام قتل.

درست است که ماموران جورج فلوید را مورد شغل خود را از دست داده و در حال حاضر صورت خواهد شد و یا در صورت تحت تعقیب کیفری. این است که تنها به دلیل شواهد تصویری و مشخصات بالا در تظاهرات. واقعیت این است که آماری حتی این افسران به احتمال زیاد برای فرار از محکومیت. از 150 افسران متهم به قتل در خط وظیفه اکثریت شده اند نه به جرم و یا اتهام کاهش یافته است.

برای لحظه ای ما که در عدالت قرار دارد راضی است که یک پلیس و چهار روز پس از این واقعیت گرفته شده است را بازداشت هنگامی که وجود دارد فیلم های متعدد که افسر با زانو خود را در قربانی را به عنوان مرد شکایت او نمی تواند نفس بکشد.

به عنوان یک ایرانی و به عنوان یک دادستان سابق من تا به حال هیچ ایده آن را بسیار دشوار است برای گرفتن دستگیر شد. ما پلیس بازداشت مورد 12,000,000 نفر در سال نیست اما معمولا هر یک از دیگر. برای بقیه از ما – منظورم بقیه از ما سیاه و قهوه ای مردم ما معمولا در بازداشت و متهم در همان روز پلیس تصمیم ما گناه هستند. بحث پدر و مادر ما به ما در مورد چگونه به عمل در اطراف مسلح به نمایندگی از دولت طراحی شده است بسیار نیست برای جلوگیری از دستگیری به حفظ زندگی است. این کار را برای عمر Jimenez.

اما نه برای جورج فلوید. بر روی زمین در حال مرگ جورج فلوید پنجه نرم می کند برای زندگی خود و احترام به عنوان یک فرد می شود که از او درخواست رحمت از افرادی که به معنای واقعی کلمه خرد زندگی را از او. او می گوید: “لطفا”, “افسر” و تماس های خود را مادر مرده.

اما پلیس حذف نمی شود زانو و دست و پا از آقای فلوید بدن. آنها حتی نمی توقف او را مهار هنگامی که بدن او در حال لنگی و سکوت.

آنچه باید انجام شود ؟ سرهم بند با سیستم باعث می شود تفاوت در اینجا و وجود دارد اما این کافی نیست. اگر یک زن سفید تصور می شد سعی کرده اند به استفاده از جعلی $20 bill آن غیر ممکن است به تصور پلیس طوفان به وسیله نقلیه خود را سفارش او و دوستان او را با قرار دادن او در دستبند و نهایت پیچ در پیچ تا مرده. اما تا زمانی که پلیس باید این نوع از قدرت مردم رنگ را تحمل فشار. بنابراین یکی از ساده اصلاحات خواهد بود به اجازه پلیس را برای دستگیری هر گونه خشونت و جنایت. این یک قدرت آنها نمی توان اعتماد کرد چرا که آنها از آن سوء استفاده.

در پایان این است که در مورد اجرای قانون است. آن را در مورد اجرای سفید برتری. هیچ سرهم بند با آن چه با برتری بودن پایه و اساس که در کشور ساخته شده است. سازگار سوال بزرگ در تلاش برای عدالت نژادی شده است چقدر سفید برتری مرکزی به هویت ما است. این چیزی است که باراک اوباما و Ta-Nehisi Coates استدلال در مورد. اگر ما تا به حال چیزی نزدیک برابر عدالت خواهد ما هنوز حتی ایالات متحده ؟ به منظور انجام است که ما مجبور به تغییر قانون اساسی که اجازه بسیاری از خشونت پلیس که جوامع از رنگ مورد شکایت و سیاست است که سوء استفاده از سفید اضطراب در مورد سیاه و سفید و قهوه ای مردان است.

چه معنی آن را برای مردم رنگ به زندگی در یک کشور که در آن آنها را به یک نمایشگاه شات قانون و دولت باید تبدیل? این بدان معنی است که ما باید انتظار بیشتر موارد مانند عمر Jimenez و جورج فلوید صرف نظر از اینکه تهمت یا بایدن برنده در ماه نوامبر.

مشکل واقعی در نهایت بد نیست اپل, پلیس, حتی اگر این چهار افسر پوسیدهاند. مشکل واقعی نشان داده شده است در چه اطرافیان گفت: ماموران آنها به عنوان مهار او را به مرگ. “او را انسان فرض است.” اما آقای فلوید بود و نه انسان به این افسران. اجرای غیرانسانی از مردم از رنگ تبدیل شده است در ایالات متحده چه با شما تماس پلیس کار می کنند.

Paul Butler توسط آلبرت آجر استاد حقوق در دانشگاه جورج تاون. سابق دادستان فدرال او نویسنده سبد: پلیس سیاه و سفید مردان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>