خشونت پلیس در آمریکا: شش سال پس از فرگوسن جورج فلوید کشتن را نشان می دهد کمی تغییر کرده استپس از آفریقایی آمریکایی مایکل براون به ضرب گلوله توسط یک افسر پلیس در فرگوسن ایالت میسوری در ماه اوت 2014, این بیماری همه گیر از خشونت پلیس علیه مردم رنگ در آمریکا دستگیر ملی و جهانی توجه کرد.

هنگامی که براون کشته شد, سخنان اریک گارنر نفس نفس زدن “من نمی توانم نفس بکشم” را به عنوان او خرد شده بود توسط ماموران در شهر نیویورک یک ماه قبل از آن هنوز در انعکاس ملی گفتگو. تظاهرات در فرگوسن یک حرکت جدید برای عدالت نژادی رشد تحت پرچم سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و صحبت از اصلاح نظام پر از هوا است.

شش سال گذشت. به عنوان ملی گسترش تنش دوباره در واکنش به مرگ در مینیاپولیس جورج فلوید, سیاه پوست آمریکایی کشته شده توسط یکی دیگر از سفید افسر یک گروه کر در حال رشد می تواند شنیده شود به درخواست آنچه که آمریکا انجام داده است به stanch خونریزی. غم انگیز پاسخ آویزان به شدت در هوا.

“آنچه درست است در مورد این لحظه بود که هم درست در سال 2014 است که این علائم از یک قرن-ویروس های قدیمی سفید برتری در امریکا گفت:” بریتنی Packnett کانینگهام از بنیانگذاران کمپین صفر جنبش علیه خشونت پلیس.

“انتظار است که سیاه فعالان و سازمان دهندگان و نویسندگان و رهبران تنهایی رفتن به قادر به حل این شش سال است به عنوان توهین به آن را غیر واقعی است.

“این غیر واقعی چون آن زمان ما صدها سال به این مجموعه ای از شرایط است که ما را بیش از شش سال به ما. و آن را توهین به دلیل آن را در واقع کار غیر سیاه و سفید از مردم برای ریشه کن کردن ضد سیاهی و این کار از مردم سفید پوست به از بین بردن سفید برتری به دلیل آن را به طور مستقیم منافع آنها است.”

فلوید, 46, درگذشت زیر زانو از یک افسر پلیس به عنوان او تلاش برای اکو جلب کلمات: “من نمی توانم نفس بکشم.”

قتل آمد و حتی به عنوان کشور تلاش برای آمدن به مقابله با خونسرد تیراندازی یک جوان هل دهنده Ahmaud Arbery در گرجستان و پزشکی تکنسین Breonna تیلور, توسط پلیس در داخل خانه اش در کنتاکی.

“این نباید ‘عادی’ در سال 2020 در امریکا” رئیس جمهور سابق باراک اوباما در بیانیه ای گفت: روز جمعه با اشاره به یکی دیگر از حادثه اخیر که در آن یک زن سفید در پارک مرکزی در نیویورک تهدید به تماس با پلیس در یک آفریقایی آمریکایی birdwatcher.

“ما باید به یاد داشته باشید که برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها” اوباما گفت: “در حال درمان متفاوت در حساب از مسابقه غم دردناکی maddeningly ‘معمولی’ – این که آیا آن را در حالی که برخورد با سیستم بهداشت و درمان و یا در تعامل با سیستم عدالت کیفری و یا آهسته دویدن در خیابان و یا فقط تماشای پرندگان در پارک است.”
Michael Brown, who was killed in Ferguson, Missouri in August 2014.

امواج از فعالیت در پی فرگوسن تظاهرات ایجاد اصلاحات در برخی از شهرستانها و برخی از عملیات پلیس. عمده ادارات در شهرستانها از جمله بالتیمور در شیکاگو و دنور اوکلند و لس آنجلس را به اتخاذ سیاست های محدود کننده حاکم بر استفاده از نیروی یک مرحله تحقیقات نشان می دهد که موثر در کاهش خشونت پلیس گفت: Samuel Sinyangwe یک دانشمند داده و فعال.

“شده اند وجود دارد برخی از تغییرات در خصوص بزرگترین شهرستانها در امریکا” Sinyangwe گفت. “در این بخش است که شروع به پیاده سازی این تغییرات دیده ایم کاهش خشونت پلیس. این به آن معنا نیست که یک راه حل جادویی و یا به اندازه کافی برای رفع این مشکل, اما آن چیزی است که می تواند تفاوت ایجاد کند.”

کمتر وجود دارد شواهد نشان می دهد که اقدامات مانند ضمنی و تعصب آموزش و یا دوربین های بدن را در ارتباط با کاهش در پلیس خشونت Sinyangwe گفت: اگر چه دوربین های بدن به نظر می رسد به کمک به افزایش پاسخگویی برای افسران درگیر در حوادث از استفاده بیش از حد از زور.

آگاهی عمومی از خشونت پلیس علیه مردم رنگ رشد کرده است تشکر برای دفاع از مشخصات بالا در آمار و ارقام مانند سابق ستاره فوتبال khezri که رد شد NFL – و دچار حملات توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – به صورت دو زانو طول سرود ملی.

گفتگو در اطراف نژادی عدالت حاشیه ای بهبود یافته در شش سال پس از فرگوسن Packnett کانینگهام گفت.

“وجود دارد یک بهبود مکالمه عمومی و افزایش عمل در بخشی از برخی از مردم سفید,” او گفت:. “تعداد افرادی که در حال بدست گرفتن مسئولیت برای اقدامات خود هنوز برای رسیدن به جرم بحرانی توسط یک شات طولانی. اما شش سال پیش ما به سادگی در تلاش برای امریکا آگاه از آنچه که ما رنج می برند.

“شش سال بعد بسیاری از مردم – و نه به اندازه کافی اما بسیاری از مردم بیشتر همراه خود آگاهی و آنها قادر به مرحله بسیار بیشتر بلافاصله به عمل است. و تمام است که با توجه به کار پر زحمت و گاهی اوقات کشنده کار از مردم است.”

DeRay Mckesson کلیدی سازمان از فرگوسن تظاهرات و صدا در زندگی مهم جنبش منعکس شده در میراث جنبش در مصاحبه با گاردین در سال گذشته است.

“این تغییر کشور,” او گفت:. “آن را باز کرد تا موجی از فعالیت در سراسر یک میزبان از مناطق و متمرکز شهروندان در راه است که واقعا ویژه است.”

اما هر گام رو به جلو به نظر می رسد ملاقات با دو گام به عقب. انتخابات از اوباما برای تمام آن وعده نژادی وحدت بود و پس از انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در یک توییت در روز جمعه به نام معترضان در مینیاپولیس “اراذل و اوباش” و تهدید به آنها را به گلوله بست.

‘تجربه پایمال’

حتی در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان جرم و جنایت و دستگیری کاهش یافته است تعداد زیادی از مردم به ضرب گلوله و کشته شدن در وظیفه افسران پلیس نگه داشته است و با سرعت سال های اخیر است. غیر مسلح سیاه, آمریکایی کشته شده توسط پلیس در نرخ سه گانه سهم خود را از جمعیت.

گاهی اوقات که با کشتن فلوید ویدیویی که galvanizes ، اما هیچ کس نمی داند که چگونه بسیاری از قتل هرگز رسیدن به چشم های عمومی. در تالاهاسی فلوریدا فعالان تقاضاهای مصرانه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کشتن این هفته توسط پلیس تونی McDade سیاه نما ،

افسران پلیس که کشتن مردم رنگ باقی می ماند و ظاهر فراتر از قانون به ندرت در مواجهه با دادستان است. هیچ یک از افسران در مرگ گارنر و قهوه ای یا Taylor شده است با عنوان جرم جنایی متهم شده است. گاهی اوقات پلیس پاسخگو هستند به عنوان زمانی که شیکاگو افسر جیسون ون دایک شد به اتهام قتل درجه دوم برای عکسبرداری Laquan مک دونالد 16 بار در ماه اکتبر سال 2014.

دادستان در مینیاپولیس اعلام کرد که این افسر که به زانو در Floyd گردن, Derek چوین دستگیر شد روز جمعه به اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس.

“ما واگذار ما افسران پلیس به استفاده از مقدار معینی از نیروی کار خود را برای محافظت از ما” گفت: Hennepin county وکیل Mike Freeman. “آنها مرتکب عمل مجرمانه اگر آنها با استفاده از این نیروی نامعقول.”

Packnett کانینگهام گفت: “آمریکایی های سیاه و سفید در حال تجربه این لحظه به عنوان یک تجربه از پایمال کردن.

“وجود دارد خطر کمین در هر گوشه سمت راست در حال حاضر. ما به طور نامتناسبی در حال مرگ از Covid-19 ما یک مقدار نامتناسبی از خط مقدم ضروری کارگران ما یک مقدار نامتناسبی از افراد پلیس در حال دستگیری با توجه به اجتماعی فاصله مقررات ما بدیهی است که یک مقدار نامتناسبی از مردم در حال کشته شدن توسط پلیس ما نیز در حال کشته شدن توسط اوباش و تهدید سفید لیبرال زنان راه رفتن سگ خود را در پارک مرکزی.

“تجربه یکی که تهدید به کوچک شدن خود را در تمام جهان به دلیل در هر جهت شما به نوبه خود وجود دارد بالقوه برای آنی و غیر منتظره خطر و یا مرگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>