پلیس هدف قرار دادن روزنامه نگاران به عنوان تهمت و سرزنش ‘Lamestream رسانه” برای تظاهرات

باربارا Davidson, یک برنده جایزه پولیتزر عکاس خبری بود که در پوشش یک اعتراض در نزدیکی بیشه مرکز خرید در لس آنجلس در روز شنبه هنگامی که یک افسر پلیس دستور داد او را به حرکت می کند.

او نشان داد او فشار اعتبار او در مصاحبه ای گفت:. افسر گفت: او اهمیتی نمی داد و دوباره گفت: او را به ترک این منطقه است.

بعد گفت: “آقا من یک روزنامه نگار پوشش این” خانم دیویدسون تبدیل به راه رفتن به دور و افسر راندند او در پشت باعث او را به سفر و ضربه سر او در برابر یک شیر آتش نشانی, او گفت:. او صدمه دیده است نیست او افزود: چرا که او با پوشیدن کلاه ایمنی او را خریداری کرده بود در حالی که اسکیت بورد تجهیزات برای برادرزاده.

اعتبار…باربارا دیویدسون

خانم دیویدسون, که مبادرت به فروش کار خود را از طریق Redux تصاویر, یک سازمان است که منابع عکس به, نیویورک تایمز, عصر ایران و دیگر سازمان های خبری بود که در میان بسیاری از روزنامه نگاران که زمان برخورد با پلیس در سراسر کشور تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس که گرفته اند پس از جورج فلوید درگذشت در بازداشت پلیس در مه 25 در مینیاپولیس.

بسیاری از خبرنگاران و عکاسان مطبوعات طرفداران گفت: درمان از روزنامه نگاران توسط افسران پلیس در روزهای اخیر بازتاب فرسایش اعتماد به رسانه های خبری است که چشمانداز به اجرای قانون تحت ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن است که تلقی بحرانی پوشش خود را دولت “خبر جعلی” است و غالبا با برچسب برخی از سازمان های خبری و روزنامه نگاران با انواع دیگری از عبارت “دشمنان مردم.”

“این داستان در آن به نظر می رسد روزنامه نگاران هستند واقعا هدفمند توسط پلیس” خانم دیویدسون گفت. “این چیزی است که من قبل از تجربه کرده اند به این درجه.”

آن است که مشترک در کشورهای استبدادی برای روزنامه نگاران به بازداشت در تظاهرات و شورش اما نادر در ایالات متحده, که در آن آزادی مطبوعات تضمین شده است با متمم اول قانون اساسی. در نشانه آن است که افسران پلیس نمی خواهد دنبال مرسوم دست کردن رویکرد ایالتی مینه سوتا گشت ماموران دستگیر سی ان ان گزارش تیم زنده در هوا در روز جمعه. که همان روز یک خبرنگار تلویزیون در Louisville, Ky., سیل فلفل توپ توسط یک افسر است که به نظر می رسد هدف او در حالی که او تحت پوشش اعتراض به صورت زنده از تلویزیون.

دستگیری سی ان ان تیم شد انتقاد از متمم اول قانون اساسی طرفداران و عذرخواهی از مینه سوتا, فرماندار, اما وجود داشته اند و ده ها موارد دیگر از روزنامه نگاران دریافت درمان خشن دست از افسران پلیس در حالی که پوشش تظاهرات. در مصاحبه با خبرنگاران گفت: آنها تا به حال شناسایی خود را به عنوان اعضای مطبوعات قبل از پلیس اخراج پرتابه درو سلاح های خود را و یا اسپری فلفل آنها را.

اعتبار…همشهری تلویزیون

“من واقعا هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این گفت:” الن شیرر استاد در Medill مدرسه روزنامه نگاری در دانشگاه نورث وسترن و یک مدیر شرکت آن امنیت ملی روزنامه نگاری ابتکار. “رئیس جمهور به رسانه های خبری ‘دشمن مردم است.’ من فکر می کنم همه از آن گرفته شده مراجعه کنند.”

روز یکشنبه آقای ترامپ سرزنش “Lamestream رسانه” برای تظاهرات در یک صدای جیر جیر در تماس تلفنی با روزنامه نگاران “واقعا بد مردم با یک بیمار دستور کار است.”

زنده به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

15m پیش
بایدن و کلینتون محکوم و مغلوب ساختن پیشی جستن عکس op در کلیسا
20m پیش
دالاس قاضی دادگاه اجازه می دهد تا در اعتراض به ادامه با وجود حکومت نظامی
42m پیش
هلیکوپتر نظامی با استفاده از ‘نمایش قدرت’ در تظاهرات

آمریکا آزادی مطبوعات ردیاب و یک نویسنده برای Bellingcat سایت باید هر ردیابی حدود 100 نمونه از خبرنگاران که مورد آزار و اذیت و یا زخمی در تظاهرات. بسیاری از خبرنگاران بودند به طور موثر تعبیه شده با معترضان شدند و به احتمال زیاد هدف قرار دادند چرا که آنها روزنامه نگاران شد. اما در برخی از موارد روزنامه نگاران مورد حمله قرار گرفتند و پس از گفتن افسران که آنها در کار است.

تایلر Blint-ویلز یک خبرنگار وال استریت ژورنال گفت: او چندین بار توسط ماموران پلیس در حالی که پوشش تظاهرات در نیویورک در روز یکشنبه. “من پشتوانه دور به عنوان درخواست با من دست” آقای Blint-ویلز که سیاه و سفید است, در توییتر نوشت. “من NYPD-صدور کارت خبرنگاری بود به وضوح قابل مشاهده است.” (او کاهش یافته است به نظر این مقاله است.)

Hyoung چانگ یک عکاس برای دنور پست برای 23 سال صرف چند ساعت در نزدیکی کلرادو خانه ملت روز پنج شنبه, گرفتن عکس از تظاهرکنندگان در حالی که با پوشیدن مطبوعاتی خود را نشان در اطراف گردن خود را. در شب ماموران پلیس سعی در شکستن جمعیت و آقای چانگ شنیده صدا مثل فلفل توپ بودن از کار اخراج شدند.

“سپس یک افسر پلیس آغاز شده و با اشاره به من و شروع به شلیک کنید,” او گفت:.

آقای چانگ شد برخورد با چیزی در قفسه سینه خود را و پس از آن در آرنج خود را. بخشی از مطبوعات کارت دمیده شد ،

“من ماندن در همان نقطه” آقای چانگ گفت و تاکید کرد که او تا به حال شده است ایستاده در نزدیکی پلیس برای برخی از زمان در حالی که نگه داشتن دوربین و تجهیزات. “من فکر می کنم آنها می دانند که من یک عکاس هستم.”

کارولین کول, لس آنجلس تایمز, عکاس بود که در پوشش یک اعتراض در مینیاپولیس در روز شنبه زمانی که پلیس نقل مکان کرد و برای متفرق کردن جمعیت او گفت: در یک پیام به صورت متن. یک گروه از حدود 20 روزنامه نگاران ایستاده جدا از معترضان کنار رفت اما پلیس حمله کردند و آنها را به طور مستقیم با اسپری فلفل و گلوله های لاستیکی, او گفت:. همکار خبرنگار مولی هنسی-Fiske, فریاد زد: “ما خبرنگاران!”

خانم کول پوشیدن مطبوعات تصویب در اطراف گردن او و توپخانه ضد هوایی ژاکت با “تلویزیون” در آن, او گفت:. او اسپری فلفل در گوش چپ و چشم و قرنیه آسیب دیده بود, او گفت:.

“من شده است به پوشش جنگ هر دو سطح ملی و بین المللی برای سال های بسیاری, بنابراین من می دانم که خطرات درگیر در این شرایط به ویژه هنگامی که شما بین پلیس ضد شورش و معترضان را” خانم کول گفت: “اما من انتظار داشتم که آنها را برای حمله به ما به طور مستقیم.”

اد Ou, ویدیو و عکاس خبری برای NBC News, بود که در کنار خانم کول بود اسپری فلفل و آمار با آنچه که او معتقد است که یک باتون و یک پرتابه شلیک توسط پلیس, او در مصاحبه ای گفت:.

علی Velshi یک MSNBC خبرنگار گفت که او در راه بازگشت از یک تجمع در مینیاپولیس است که تا به حال تبدیل شدن به خشونت — که در طی آن او ضربه پای چپ توسط یک لاستیک گلوله — زمانی که پلیس او را متوقف کرد و خود دوربین خدمه در یک تقاطع. با دست مطرح خبرنگار و همکاران خود را شناسایی خود را به عنوان اعضای رسانه های خبری آقای Velshi گفت. یک افسر پلیس پاسخ داد: “ما اهمیتی نمی دهند” آقای Velshi گفت. یک افسر پلیس شلیک پرتابه در آنها, او گفت:, اما آنها مجروح شدند.

اعتبار…Chandan Khanna/Agence France-Presse — Getty Images

مگی Koerth ارشد علوم گزارشگر برای وب سایت, megyn kelly, گفت: او در پوشش اعتراض از مینیاپولیس پیاده رو در روز شنبه هنگامی که یک افسر پلیس را به خود جلب کرد سلاح در او و یکی دیگر از کار روزنامه نگار.

“ما گفت: مطبوعات, مطبوعات ما مطبوعات” و ما برگزار شد و ما مدالها قرار داده و ما دست در هوا” او در مصاحبه ای گفت:. “آنها را نگه داشته و با اشاره سلاح در آمریکا در حالی که ما انجام شد که یکی از آنها گفت:” خفه شو.'”

مایکل آنتونی, Adams, یک خبرنگار در, معاون, اخبار, گفت شناسایی خود را به عنوان یک عضو از مطبوعات زمانی که پلیس وارد شده در شنبه شب در مینیاپولیس ایستگاه گاز که در آن او انجام مصاحبه. در تصویری که آقای آدامز ثبت شده از این حادثه او شنیده می شود بارها و بارها شناسایی خود را به عنوان یک خبرنگار.

“من اهمیتی نمی دهند. دریافت پایین” یک افسر پاسخ می دهد.

آقای آدامز در ادامه به تصویری که او بر روی زمین دراز برگزاری مطبوعاتی خود را نشان با یک دست. سپس او با اسپری چه او معتقد است که اسپری فلفل.

این حادثه یادآور شد آقای آدامز بودن پنجه توسط افسران پلیس در حالی که در انتساب در ترکیه در این سال است. “این چیزی است که من انتظار می رود در ترکیه گفت: این کشور که در آن روزنامهنگار تحت ریاست جمهوری رجب طیب اردوغان است. “اما در امریکا, من نمی خواهد که این انتظار می رود.”

روزنامه نگاران نیز در پایان دریافت از رفتار خشن از معترضان. در نزدیکی کاخ سفید در روز شنبه تظاهرکنندگان تعقیب و پرتاب اشیاء در فاکس نیوز خبرنگار Leland Vittert و اعضای خدمه خود را. روز جمعه معترضان تخریب سی ان ان ستاد در آتلانتا.

پس از آن بود که بازداشت. Andrea ممکن است Sahouri یک خبرنگار در Des Moines Register شد اسپری فلفل و دستبند در روابط فایل های فشرده پس از شناسایی خود به عنوان یک روزنامه نگار در حالی که پوشش اعتراض در Des Moines در بازار در روز یکشنبه. او در زمان livestream تصویری از پشت یک وسیله نقلیه پلیس یکشنبه شب. او بعد از آن منتشر شد.

کریستوفر Mathias یک HuffPost خبرنگار بود پوشش تظاهرات شنبه شب در بروکلین زمانی که یک افسر زد به او و گفت: “خارج شدن از راه من!” آقای ماتیاس در مصاحبه ای گفت که او پس از آن توهین افسر که تبدیل به اطراف و آمار آقای ماتیاس در شکم خود را با باتون.

آقای ماتیاس بود مهار و دستبند. او گفت که او با پوشیدن مطبوعات تصویب صادر شده توسط HuffPost و تا به حال بارها و بارها به پلیس گفت او یک روزنامه نگار. خود را مورد پردازش شد در یک حوزه و در حدود ساعت 1 صبح یکشنبه و او صادر شد احضار.

آقای ماتیاس گفت که او باور ندارد روزنامه نگاران سزاوار درمان خاص. اما او اضافه کرد که آن را غیر معمول در تجربه خود را — او را تحت پوشش اعتراضات در بالتیمور به نیویورک و Charlottesville, Va. — پلیس به درهم و برهم کردن با خبرنگاران و بازداشت آنها است.

“من فکر نمی کنم من در ابتدا هدف,” او گفت:. اما او افزود: “آنها قطعا می دانست که من یک روزنامه نگار.”

آمریکا آزادی مطبوعات ردیاب شمارش پنج خبرنگاران بازداشت شده در تظاهرات روز یکشنبه. ادارات پلیس در نیویورک, مینیاپولیس, لس آنجلس و دنور نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

“در حال حاضر وجود دارد یک فرهنگ مصونیت از مجازات برای حمله به مطبوعات گفت:” بروس شاپیرو, مدیر اجرایی دارت مرکز روزنامه نگاری و تروما یک سازمان در دانشگاه کلمبیا مدرسه روزنامه نگاری. “این اصل ترک از آزادی مطبوعات به عنوان یک آمریکایی ارزش است.”

سارا ماتیوز کارکنان وکیل برای خبرنگاران کمیته برای آزادی مطبوعات گفت که در حالی که متمم اول قانون اساسی معاف نیست روزنامه نگاران از جمعیت-کنترل سفارشات تاکید بر آزادی مطبوعات باید به ارائه برخی از حفاظت به کسانی که پوشش تظاهرات.

“روزنامه نگاران وجود دارد به عنوان نمایندگان و اگر اجرای قانون است و حمله به آنها را نمی توانید انجام کار خود را و آن لطمه می زند و همه” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>