افسر پلیس فیلم برداری زانو در جورج Floyd را از گردن متهم به قتلدرک چوین این مینیاپولیس افسر پلیس دستگیر شده در تصویری دو زانو بر گردن 46 ساله جورج فلوید به عنوان او خواهش کرد که برای زندگی خود متهم شده بود در بعد از ظهر جمعه با سوم-قتل عمد و قتل نفس.

دولت را اداره جنایی دلهره در زمان چوین یک 19-سال کهنه را تحویل بگیرید.

“ما در حال در ادامه به بررسی مدارک و شواهد. ممکن است هزینه های اضافی بعد” Hennepin شهرستان وکیل Mike Freeman گفت.

بر اساس اجرای قانون بررسی از بدن-طب مکمل و جایگزین ویدئو, دولت, شارژ اسناد محرمانه که در حال حاضر سابق مینیاپولیس افسر پلیس خود را نگه داشته زانو در Floyd گردن در مجموع نزدیک به نه ساعت از جمله دو دقیقه و 43 ثانیه پس از فلوید شد غیر پاسخگو است.

فلوید خانواده منتشر شد بیانیه ای خواستار بازداشت “خوش آمدید اما سر رسیده و گام در مسیر عدالت” و افزود که اعضای “انتظار یک درجه اول اتهام قتل” که آنها هنوز هم در تقاضا.

“درد است که جامعه احساس می کند بیش از این قتل و آنچه در آن منعکس کننده در مورد درمان مردم سیاه در امریکا خام و ریختن به خیابان ها در سراسر [کشور],” این بیانیه را بخوانید.

تحت مینه سوتا قانون قتل درجه اول شارژ نیاز دادستان اثبات چوین را اعمال عمدی و از پیش برنامه ریزی شده. فریمن تایید مقامات هنوز در حال بررسی است.

اتهامات آمد و به عنوان Andrea Jenkins, شورای شهر, معاون رئیس جمهور, تایید فلوید و چوین می دانستم که هر یک از دیگر به عنوان “همکاران برای زمان بسیار طولانی”. مردان با هم کار می کرد برای بیش از 17 سال به عنوان bouncers در یک باشگاه محلی El Nuevo بازار مال فروشان.

مایا سانتاماریا صاحب El Nuevo بازار مال فروشان گفت: سی ان ان جمعه که در “شهری در شب”, چوین شناخته شده بود برای درمان سیاه مراجعان بیشتر “حفظ” و “اضطراب” از باشگاه معمول لاتین کاربران مشتاقانه برای رسیدن به “اسپری فلفل با هر چیزی که کمی است که ممکن است اتفاق می افتد”.

“آنها قطعا عمل مانند یک گروه ذهنیت” او گفت:. “آنها همیشه به حال به تماس پشتیبان گیری. آن را متفاوت از آنچه ما شاهد بر ما شب.”

در واشنگتن دادستان کل آمریکا, ویلیام Barr, نام فیلم را “دلخراش و عمیقا نگران کننده”. او همچنین تایید کرد یک جداگانه پلیس آمریکا بررسی “برای تعیین اینکه آیا هر فدرال حقوق مدنی قوانین نقض شده”.

روز شنبه تظاهرات بیش از نشت

دود آویزان بیش از Longfellow محله مینیاپولیس روز جمعه پس از تظاهرکنندگان سوزانده شهر سوم پلیس در حوزه, مقر افسران درگیر در Floyd مرگ است.

به عنوان شعله های آتش فرا گرفته ساختمان شعارهای فلوید نام و “نه عدالت بدون صلح” زنگ زد. برخی از معترضان جشن با آتش بازی در حالی که افسران پلیس تماشا از دو بلوک دورتر اما دخالت ندارد.

فلوید درگذشت در بازداشت پلیس روز دوشنبه پس از سفید افسر پلیس او را قبل از دو زانو بر گردن او با وجود فلوید را درخواست که او نمی تواند نفس بکشد.

چهار افسر از جمله چوین بودند از کار اخراج شدند روز بعد.

تلفن همراه فیلم فلوید خفه کننده تحت افسر زانو رفته ویروسی باعث سه شب از تظاهرات در مینیاپولیس و reigniting دیرینه خشم بیش از نژادپرستی سیستماتیک در آمریکا به خصوص در سیستم عدالت کیفری.

در حالی که اکثریت معترضان صلح آمیز برخی از تظاهرکنندگان غارت کسب و کار. هفت نفر به ضرب گلوله کشته و مجروح در تظاهرات در لوئیزویل, کنتاکی, 40 دستگیر شده بودند در شهر نیویورک تظاهرات رخ داده در چند کشورهای دیگر.

“من واقعا در مورد عصبانی جورج فلوید چون ما رفت و از طریق همه از این با مایکل براون [که کشته شد توسط پلیس در فرگوسن میسوری در 2014] و به نظر می رسد هیچ چیز تغییر می گفت:” ماری جانسون که توصیف خودش را به عنوان سیاه و آمریکایی های بومی به عنوان او را تماشا غارت در مینیاپولیس.

“اما من در صلح با این یا. من که مردم عصبانی هستند اما آن را احساس می کند مانند بسیاری از مردم در اینجا فقط گرفتن فرصت برای خرید است.”

در لوئیزویل معترضان خواستار عدالت برای Breonna تیلور یک زن به ضرب گلوله توسط پلیس در خانه اش در ماه مارس است.

خانواده های تیلور فلوید و Ahmaud Arbery سیاه هل دهنده بود که به تازگی کشته شده توسط دو مرد سفید اوباش – از جمله یک افسر پلیس بازنشسته در گرجستان با انتشار بیانیه ای در اواخر روز پنج شنبه خود را فراخوانی قتل بخشی از یک “بحران ملی“.

“دولت ما نیاز به اقدامات فوری و گسترده اقدام به حفاظت از سیاه و قهوه ای و جوامع کردند.”

خانواده ها به نظر می رسد در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک روز جمعه به تماس برای اطلاعات بیشتر پلیس پاسخگویی و مداخله کنگره و سازمان ملل متحد.

مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کردند معترضان به عنوان “اراذل و اوباش” در پنجشنبه شب و به نظر می رسد به تهدید نیروی کشنده به tweeting که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود”.

مغلوب ساختن پیشی جستن به ندرت نظرات در خصوص خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید.

توییتر مخفی مغلوب ساختن پیشی جستن پست گفت: آن را نقض سیاست های خود را “در مورد تجلیل از خشونت”.

در صبح روز جمعه پلیس و گارد ملی مهر و موم کردن خیابان های اطراف سوم حوزه اجازه می دهد تنها در تمیز کردن خدمه برای مقابله با باقی مانده از شب قبل را تخریب کنند. بود که زمین لایه لایه با شیشه شکسته.

برخی از رهگذران به سخره افسران پلیس با وعده به بازگشت به بعد.
پس از آن خبر آمد که افسر پلیس است که فیلم برداری زانو در جورج فلوید گردن بود به اتهام قتل.

“خانواده باید به اتهام قتل زد:” یک مرد جوان در یک دوچرخه در پلیس خط. “خانواده رو خون در دست خود را. نه فقط جورج خون. قرن ها از خون.”

سپس او حدودا.

دیگران بیشتر خوش مشرب.

“شاید آن را به شما کمک کند آرام همه چیز را گفت:” اشلی Sanders, که گفت که او تنها مسالمت آمیز کنار تظاهرات شب قبل.

“من از آنها بدم میاید به این می گویند اما اگر این ساختمان نیست سوختن آنها گرفته اند آن را به عنوان به طور جدی ؟ “

دیگران کمتر بوده است. Ayanle Hashi شد تمیز کردن غارت مغازه ها در پایین آپارتمان خود را مسدود کند. او تا به حال نگهبانی در تمام شب از ترس در خانه خود خواهد بود نشانید.

“چگونه این کمک جورج فلوید عدالت را دریافت کنم ؟” او گفت:. “شما فکر می کنم پلیس مراقبت اگر این افراد از بین بردن این محل که در آن ما زندگی می کنند؟”

ساندرا Hilbrands پوشیدن Black Lives Matter پیراهن پیوست, داوطلب برای تمیز کردن خدمه چیدن شیشه ای.

“شهر ما نیاز به کمک در حال حاضر بیش از هر چیز گفت:” معلم مدرسه ابتدایی. “من بسیار ممتاز. من نمی دانم آنچه در آن است به مانند ترس از پلیس. من فکر می کنم مردم واکنش.” در ابتدا تمایلی او را به تماشای این ویدئو. “من باید به تماشای این. من یک مسئولیت” او گفت:.

این presumptive دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور جو بایدن گفت: “گناه اصلی این کشور هنوز هم لکه ملت ما امروز و گاهی اوقات ما موفق به آن را نادیده گرفت. اما همیشه وجود دارد. و در هفته مانند این ما دیدن آن سادگی که ما یک کشور با یک زخم باز.

“هیچ یک از ما می تواند سکوت” او ادامه داد. “هیچ یک از ما می تواند … شنیدن عبارت” من نمی توانم نفس بکشم ” و انجام هیچ چیز نیست.”

جو بایدن
(@JoeBiden)

به اندازه کافی.

29 مه سال 2020

تهمت نیز مواجه شدید واکنش به این توییت که خارج از گسترش محافل سیاسی. ستاره پاپ تیلور سویفت پیوست داد و بیداد در جمعه رسما به “رای [تهمت] را در ماه نوامبر” “پس از stoking آتش سفید برتری و نژاد پرستی [خود] کل ریاست جمهوری”.

باراک اوباما بعد به نام برای آمریکایی ها به گرد هم می آیند برای درمان این کشور را “میراث تعصب”.

“این نباید ‘عادی’ در سال 2020 امریکا” اوباما با اشاره به تبعیض بسیاری از آمریکایی ها تجربه خود را در روز به روز زندگی می کند و به نام آمریکایی ها به گرد هم می آیند برای ایجاد یک جدید “عادی” برای ریشه کن کردن نژادپرستی نهادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>