پلیس راهپیمایی معترضان: چگونه برخی از شهرها آن را حق و دیگران نمی



هنگامی که لری هام جانباز فعال با افراد سازمان برای پیشرفت لگد آخر هفته گذشته را در اعتراض به در نیوآرک نیوجرسی از او پرسید: جمعیت آنچه آنها می خواستند. اکثر – اگر نه همه – گفت: آنها می خواستند یک تظاهرات مسالمت آمیز.

و پس از آن بود. هام در کنار شهردار Ras برکه و چند هزار نفر از شهر و همسایه حومه راهپیمایی از طریق نیوآرک. وجود دارد لحظه زمان و مردم پرتاب چیزهایی در حوزه پلیس اما – بر خلاف بسیاری دیگر از اعتراضات در سراسر آمریکا در آخر هفته گذشته – وجود دارد هیچ خشونت و بازداشت.

“این یک چیز ساخته شده است که [شنبه] به نوبه خود راه آن را انجام داد” هام گفت. “این تاریخچه آن همه چیزهایی که اتفاق افتاده است در اینجا همه مردم از این کار.”

به عنوان تصاویر پلیس رمنج از اتومبیل های خود را به معترضان و ضرب و شتم مردم با باشگاه به اشتراک گذاشته شد هزاران بار آخر این هفته چند فیلم از اجرای قانون راهپیمایی یا زانو با معترضان همچنین به نظر می رسد.

این ویدئوها – برخی از اکثریت سیاه شهرستانها مانند نیوآرک نیوجرسی و فلینت میشیگان – به اشتراک گذاشته شد با پیام های در مورد چگونه پلیس اصلاحات و اقدامات پلیس می تواند د-تشدید شرایط و منجر به تظاهرات صلح آمیز است.

اما این تصاویر نیز حاوی مقدار پیچیده تر از تاریخ است که از طریق آن در آخر هفته گذشته بود زیرچشمی نگاه کردن به پنجره.

نیوآرک ساکنان مانند هام مثلا تا به حال شده است در مبارزه با این نوع از خشونت برای دهه ها از جمله 1967 شورش هنگامی که هزاران نفر از ساکنان را به خیابان ها در اعتراض به مورد پلیس سفید با استفاده از نیروی بیش از حد و کشتار سیاه شهروندان است.

زمانی که او شهردار شد در سال 2014, برکه ساخته پلیس اصلاحات یک اولویت است. او با فعالان قانونگذاران به شکل یک شهروند مستقل و نقد و بررسی مدیره از فعالیت های پلیس. نیوآرک استخدام بیشتر محلی و اقلیت پلیس و آموزش آنها را به اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا استاندارد است که محدود کردن استفاده از زور. Baraka تحت فشار قرار دادند در برابر این شهر قدرتمند پلیس اتحادیه.

در سال گذشته نیوآرک است نرخ جرم و جنایت کاهش یافته و به یک بی سابقه ای پایین است.

“این رابطه بوده است که پرورش یک” Baraka گفت: پل زدن شکاف ارتباطی بین پلیس و نیوآرک جامعه است که پرداخت می شود در آخر هفته گذشته هنگامی که زمان اعتراض به پایان رسید بدون هیچ گونه دستگیری. “پلیس نشان داد غیر طبیعی سطح از خویشتن. آنها نمی آمد به مرکز شهر را با تانک و زره بدن.”




Protesters rally against the death in Minneapolis police custody of George Floyd, in Newark, New Jersey, on Saturday. The event passed off largely peacefully.

نه نیوآرک منحصر به فرد است.

کمتر از صد مایل دور در Camden, New Jersey, رئیس پلیس, جو Wysocki و یک تعداد انگشت شماری از دیگر افسران پلیس راهپیمایی با معترضان در شهرستان آنها در خدمت پس از فعال Yolanda Deaver دعوت آنها.

“در یک نقطه Yolanda بود فریاد سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و نوع نگاه من و من گفت: “این خوب است چرا که ما در اینجا” Wysocki گفت.

Camden, تبلیغ توسط رئیس جمهور سابق باراک اوباما به عنوان یک مدل برای پلیس اصلاحات نیز دیده می شود تغییرات گسترده به آن نیروی پلیس در دهه گذشته است. این شهرستان تا به معرفی برخی از دقیقترین سیاست های این کشور در مورد چگونگی پلیس با استفاده از زور خفه و خفه کننده راهی است که پلیس کشته جورج فلوید در مینیاپولیس قابل تحمل نیست.

در کامدن (آرکانزاس) افسران پلیس آموزش در شبیه سازی است که عبارتند از: تعصب نژادی تست و فرماندهان سازمان دیده بان بدن-فیلم دوربین به طور منظم و تجزیه و تحلیل افسر رفتار است. در سال گذشته مینیاپولیس کمیسر جان هارینگتون که نظارت پلیس جامعه حتی مشورت با کمدن پلیس برای یادگیری پروتکل خود را.

اما واقعا اصلاح پلیس اغلب طول می کشد بیش از آموزش گفت: سام Sinyangwe یک دانشمند داده و فعال که شرکت تاسیس کمپین صفر یک پلت فرم که در آهنگ تاثیر خشونت های پلیس و راه حل های ممکن است. “حتی اگر شما یک رئیس پلیس و یا شهردار که مراقبت آنها همیشه باید قدرت را به نگه داشتن افسران پاسخگو,” او گفت:.

وجود دارد چند سیاست هایی که Sinyangwe گفت: شواهد پشتیبانی می کند. وجود دارد نه به اندازه کافی اطلاعات Sinyangwe گفت: می گویند که ضد تعصب آموزش ها و کلاس ها یک راه حل است. در عوض او با اشاره به محدودیت های قوی چگونه پلیس می تواند با استفاده از نیروی مهار درجه نظامی سلاح های توزیع شده به پلیس و سرکوب پلیس اتحادیه قرارداد.

نیز وجود دارد که به طور فزاینده مهم گفتگو در مورد defunding پلیس که قانونگذاران مانند الکساندرا Ocasio-کورتز باید مطرح در این هفته. دلار 6bn نیویورک اداره پلیس برای مثال بزرگتر از بودجه شهر برای بسیاری از مسکن آموزش و پرورش و بهداشت و درمان طرح های.




New York police officers kneel along with protesters after protesters said they asked them to do so, in this still frame obtained from social media video in Queens, New York, on Sunday.

“بخشی از خشونت های پلیس است و پلیس از چیزهایی که نباید ای اداره,” Sinyangwe گفت: مانند فرستادن پلیس به مردم برای داشتن سلامت روانی بحران. “برای انجام این کار ما باید به سرمایه گذاری از پلیس و تغییر آن منابع است.”

بدون یک کوکتل از سیاست های جامع و پاسخگویی به برخی از تلاش پلیس برای ابراز همبستگی بوده است کمتر موثر است. زمانی که پلیس نیویورک kneeled در اعتراض روز یکشنبه برخی با اشاره به این که آنها در ادامه به استفاده از وحشیانه زور علیه ساکنان یک ساعت بعد.

در فلینت میشیگان کلانتر کریس سوانسون پیوست اعتراض آخر هفته گذشته گفت: او می خواست آن را به یک “رژه نمی کردند”. این ویدئو ویروسی رفت و ساکنان رها شدند که هیچ کس در این شهر است که هنوز هم در برخورد با آب و بحران اقتصادی آسیب دید. اما برخی گفتند که پیام احساس مانند آن را تنها در زمان دور از تمرکز در اعتراض جورج فلوید به خصوص از جامعه را در ارتباط با پلیس قوی نیست.

“بسیاری از مردم می دانند که سنگ چخماق است understaffed نیروی پلیس. آنها واقعا در حال حاضر گفت:” آنتونی فیشر یک 21 ساله دانشجو و بومی این شهرستان است. “این یک حرکت خوب است اما برخی از افراد انجام دور.”

برای هام در نیوآرک روشن بود که شورش و ناآرامی اتفاق می افتد در سراسر کشور است که اوج سال خشونت پلیس علیه سیاه جوامع است. او گفت که به صورت هفتگی برگزار می شود تظاهرات در این موضوع و ارتباط آن با شهرستان رهبران و روحانیون مجموعه صحنه را برای یک تظاهرات که به نمایندگی نیوآرک.

“هنگامی که ما راهپیمایی در حال حاضر وجود دارد یک نوع از مجموعه ای از شرایط در وجود است که کمک خواهد کرد که جلوگیری از نوعی اختلال,” او گفت:. “این قدرت از جورج فلوید. راه او تا به حال یک تاثیر فوق العاده ای در آگاهی مردم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>