پلیس ضد شورش روشن نیویورک را اشغال اردوگاه در سحر حملهپلیس ضد شورش نقل مکان کرد و در اوایل روز چهارشنبه به پاک کردن یک ماه در اردوگاه معترضان و افراد بی خانمان از یک پارک در نزدیکی نیویورک شهرستان سالن.

یک خط از افسران با کلاه و سپر وارد سالن شهر پارک در مدت کوتاهی قبل از 4am و مجبور نفر باقی مانده بودند که معترضان وجود دارد ، حداقل هفت نفر دستگیر شدند. اتهامات در حال بررسی است.

این اردوگاه در شهرستان سالن پارک شكلگيري ماه گذشته هفته بعد از اعتراضات را برانگیخت توسط مه مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس. اشغال شهر سالن اعتراض بخشی از یک ملی “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” جنبش به دنبال تغییر مسیر وجوه از پلیس به نیازهای جامعه مانند مسکن و آموزش و پرورش.

شهردار بیل د Blasio, یک دموکرات مقاومت کرده بود تماس به حرکت معترضان از پارک که متصل به ساختمان تاریخی که در آن او کار می کند.

در مورد آن پرسید در سه شنبه, De Blasio ذکر شده “تعادل ما همیشه اعتصاب بین حق اعتراض و به خصوص امنیت عمومی”. او افزود: “این تصمیم خواهد بود ساخته شده توسط NYPD به عنوان چیزهایی پدیدار شود. ما به دنبال در این وضعیت هر روز. اما من فکر می کنم ما در حقایق خاص چه می گذرد و پس از آن تصمیم گیری خواهد شد ساخته شده است روز به روز.”

د Blasio گفت: او را به مقاومت در برابر هر گونه تلاش توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ارسال فدرال افسران به نیویورک به عنوان رئیس جمهور انجام داده است در پورتلند و تهدید به انجام این کار در شهرهای دیگر. د Blasio گفت: در MSNBC صبح جو که اگر تهمت می فرستد ماموران به شهرستان “ما خواهد بود در دادگاه بلافاصله و ما پیروز خواهیم شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de