گروه پلیس خوب بکار بردن نفوذ قوی در کنگره مقاومت در برابر دقیقترین اصلاحات

واشنگتن — به عنوان آمریکایی ها بودند تقاضاهای مصرانه در خیابان ها در هفته گذشته پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و به عنوان دموکرات ها در کنگره شد تهیه پیش نویس قانون به آن را آسان تر برای پیگیری و تعقیب افسر سوء لری کسم رهبر از پلیس لابی بود که در کاخ سفید به درخواست تجدید نظر به برخی از رئيس جمهور تهمت را بالا مشاوران در برابر برخی از مهم ترین اصلاحات.

در جلسه دولت در اتاق ناهار خوری که شامل آقای مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان کل William P. Barr و سناتور ” تیم اسکات از کارولینای جنوبی, آقای کسم و حدود دو دوجین دیگران گوش به خانواده های قربانیان خشونت های پلیس صحبت کرد و عاطفی نیاز به یک رویکرد متفاوت و متعهد است که آنها آماده بودند به ایجاد برخی از تغییرات.

اما بعد از آن آقای کسم رئيس جمهور از فدرال مأموران اجرای قانون انجمن کشیده کنار آقای اسکات بود که قرار دادن نکات تکمیلی در آمریکا پلیس بیل و آقای Barr به عقب براند در برابر دو تا از تهاجمی ترین ایده های مورد نظر: پوست کندن واجد شرایط ایمنی دکترین حقوقی است که سپر افسران پلیس از دعاوی و ایجاد یک پایگاه داده ملی از شهروندان و شکایت علیه آنها.

او در سمت چپ این جلسه unworried. “دادستان کل بر ما مطمئن آن را نمی خواهد بروید که دور” آقای کسم به یاد می آورد.

در واقع این لایحه که آقای اسکات معرفی روز بعد کاهش یافت و به خوبی از آن است و روز چهارشنبه آن متوقف شده در سنا به دموکرات ها آن را به نام محزون می خوانی ناکافی پاسخ به مشکل سیستمیک نژادپرستی در اجرای قانون است. آنها تحت فشار قرار دادند و خود را به مراتب بیشتر تهاجمی اندازه گیری از طریق خانه در پنج شنبه, اما آن را بیش از حد شانس کمی برای بقا در چهره جمهوری خواه مخالف.

در نتیجه بن بست بازتاب گسترده ایدئولوژیک خلیج فارس بین دو طرف و قانونی فلج که گرفته شده در کنگره که در آن قابل توجه انتخابات سال مقابله به تعمیرات اساسی مدنی و مردمی بود و همیشه برای رفتن به یک چالش. اما آن را نیز تا حدی در نتیجه آرام اما موفق فدرال لابی کمپین با اجرای قانون و سازمان ها و نمایندگان آنها که دهه را صرف ایجاد روابط در کنگره و راه انداختن مداوم تاثیر مبارزات انتخاباتی از سیاست حمایت از کمک های سیاسی و تاییدیه.

خیره کردن دو حزبی تورم از شتاب در کنگره برای عبور پلیس قانون در پاسخ به کثیری از تظاهرات علیه خشونت پلیس و تعصب نژادی, گروه چرخش به عمل در کاپیتول هیل در هفته های اخیر به دستمزد کمی اطلاع عموم مبارزه با گسترده ترین اصلاحات پیشنهاد شده توسط نمایندگان مجلس: سلب افسران واجد شرایط ایمنی به پایان بدون دست کشیدن حکم و ساخت یک پایگاه داده ملی از شکایت علیه پلیس.

فقط به عنوان اتحادیه های کارگری مبارزه کرده اند به شدت در سراسر کشور برای دفع تغییرات آنها با استفاده از نفوذ خود را در واشنگتن به مقاومت در برابر جدید فدرال حکم و یا محدودیت. قدرت خود را کمک می کند تا توضیح دهد که چرا جمهوری خواهان را رد کرده اند برخی از تهاجمی ترین اقدامات برای مهار تاکتیک های پلیس و چرا دموکرات ها — سنجش از استفاده سیاسی در این موضوع — به نظر می رسد که محاسبه حداقل در حال حاضر که خود قانون است و نه حتی ارزش بحث.

“ما در حال رفتن به کناره گیری حقوق ما” گفت: آقای کسم که ارتباط را صرف نزدیک به $400,000 لابی کنگره پس از 2017. “ما در حال رفتن به بیرون می آیند نوسانی. ما در حال رفتن به پایین.”

آنها دریافته اند دلسوز گوش در کاخ سفید که در آن آقای ترامپ خودش را اعلام کرده است که “رئیس جمهور از قانون و نظم” و درهای باز در سنای آمریکا که در آن قانونگذاران جمهوریخواه کنگره حاضر به پذیرش هر گونه تغییرات تا زمانی که آنها دریافت اطمینان از اجرای قانون گروه که آنها نمی خواهد در مخالفت با تلاش های.

“بیش از حد اغلب ما با داشتن یک بحث در این کشور مورد شما حمایت جامعه اجرای قانون و یا شما حمایت جوامع رنگ” آقای اسکات گفت: به عنوان او خود پرده برداری لایحه. “این نادرست است دودویی انتخاب است.”

پس از گفتگو با آقای اسکات و کارکنان خود را کلانتر دیوید Mahoney های دریافتی رئیس جمهور از ملی کلانتر ارتباط گفت: تیم خود را قادر به “ماساژ برخی از زبان” در حزب جمهوری خواه لایحه را در “دیدگاه است که می تواند بیشتر سازگار با نیازهای اجرای قانون است.”

اعتبار…Al Drago برای نیویورک تایمز

“آنها تعهد خود را به ادامه کار با اجرای قانون” آقای ماهانی گفت.

تماس های خود را به بلندگو نانسی پلوسی را در مقابل بازگردانده نشدند.

“من شنیده ام از آنها که مایه تاسف است چرا که من صحبت کردم با کارکنان و سخنران در بسیاری از موارد” آقای ماهانی گفت.

که پویا نشان دهنده تغییر سیاسی زمین در حال حاضر رو به پلیس اتحادیه های کارگری و سازمان های حمایتی در کاپیتول هیل به عنوان آنها سعی کنید به آب و یک اعتراض ملی در حمایت از قرار دادن محدودیت های سختگیرانه تر در حرفه خود.

برای سال های قدرتمند پلیس و سازمان های مقاومت خواستار تغییرات عمده ای در راه آنها شغل خود را حتی پس از اعتراضات گسترده سال 2015 بیش از کشتار مردم توسط پلیس است. آنها موفق شده اند در انجام این کار تا حدودی از طریق لابی خود و کمپین فعالیت و تا حدودی از آنجا که اعضای هر دو حزب سیاسی می ترسید آنها بیگانه و به تصویر کشیده شده به عنوان “soft در جرم و جنایت است.”

شش بزرگتر پلیس سازمان صرف کرده اند یک ترکیب $2.9 میلیون از سال 2017 لابی دولت فدرال است. های مختلف و اجرای قانون اشخاص کمک کرده است بیش از $100,000 به اعضای کنگره این چرخه انتخابات تقریبا به طور مساوی تقسیم بین جمهوری خواهان و دموکرات ها.

آنها شناخته شده برای خود را سالانه لابی سفر به واشنگتن در ماه مه زمانی که اتحادیه های کارگری ارسال نمایندگان به خوشحالم که دست با قانونگذاران اقامت در هتل چهار ستاره در نزدیکی تپه کاپیتول جلسه با دستیاران خود و جشن آنها را با سالانه جوایز luncheons.

قانون اجرای گروه را محکوم کرده اند قتل جورج فلوید در برخورد با پلیس در مینیاپولیس به عنوان “نظر اخلاقی ورشکسته” و “خیانت به اعتماد عمومی است.” در پاسخ به آنها را در آغوش برخی اصلاحات از جمله محدودیت در chokeholds ایجاد یک پایگاه داده از افسران اخراج برای سوء و افزایش بودجه فدرال برای آموزش در د تشدید تکنیک ها و استفاده گسترده از بدن فرسوده دوربین.

اما آنها به شدت جنگیدند ترین دور به تغییرات گسترده حمایت های حقوق مدنی و بسیاری از دموکرات ها. آنها استدلال می کنند که سلب افسران واجد شرایط ایمنی می تواند ورشکسته افسران بیش از اتهاماتی که تا پایان بودن نادرست است. آنها در مخالفت با ممنوعیت بدون دست کشیدن حکم است که آنها می گویند می تواند به خطر اندازد ماموران با ورود به خانه های مردم با اسلحه. و آنها را سخت تحت فشار قرار دادند در برابر ساختمان یک پایگاه داده فهرست نویسی همه اتهامات اثبات شده یا نه — در برابر پلیس که آنها به عنوان یک نقض حریم خصوصی.

“ما خوش آمدید, تغییر, اما ما خوش آمدید, تغییر با یک گفت و گو باز و یک صندلی در پشت میز” آقای کسم گفت.

خانه تصویب یک لایحه در روز پنج شنبه که شامل چندین مفاد پلیس گروه های مخالف است. فراگیر اندازه گیری به طور موثر به پایان واجد شرایط ایمنی برای افسران آن را آسان تر برای پیگیری و تعقیب پلیس سوء صرفا محدود به استفاده از نیروی کشنده و هدف وادار بخش به ممنوعیت chokeholds و تاکتیک های دیگر است که می تواند قطع افراد راه های هوایی است. این شامل هیچ بودجه جدید برای ادارات پلیس.

قانون حمایت از سه جمهوری خواه میانه رو که در پیوست یک بلوک متحد دموکرات ها به اندازه گیری. انتظار می رود که این اجرا را به یک دیوار آجری در سنای آمریکا که در آن سناتور میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی و رهبر اکثریت است آن را به نام “نمونه های دموکراتیک نفس بیش از حد.”

آقای اسکات و اندازه گیری, مقابل, موفق به کسب حمایت از گروه پلیس که خوشحال است که این مجموعه شامل بیش از 1 میلیارد دلار در کمک های مالی فدرال برای آموزش و تجهیز پلیس و رها شدند که آن را تغییر نمی دهد واجد شرایط ایمنی دکترین که سپر افسران از پرونده های حقوقی یا حکم هر گونه تغییرات دیگر آنها در حال مقاومت در برابر.

گسترده نشان دهنده واگرایی سیاسی تغییر است که تهدید به sap برخی از لحاظ تاریخی دو حزبی نفوذ پلیس سازمان در سطح فدرال. وزش دموکرات ها در کنگره به مدت طولانی دیده می شود پیشنهادات و کامل نمرات از اجرای قانون گروه به عنوان یک راه برای تاکید بر قانون نظم و اعتبار شرط لازم برای موفقیت سیاسی در بسیاری از محافظه کاران متمایل شده اند.

اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

اما همانطور که نظرسنجی ها نشان می دهد سیاه و سفید زندگی مهم جنبش به دست آوردن خرید در سراسر کشور و به عنوان اعتراض به خشونت پلیس بهار در حومه ولسوالی های گوش خراش مخالفت اتحادیه های کارگری و دیگر گروه پلیس از دست داده است برخی از آن نیش می زنند. زمانی که آمریکا پرده برداری خود را گسترده پلیس اصلاحات قانون حتی بیشتر از لحاظ سیاسی آسیب پذیر قانونگذاران امضا به عنوان حامیان مالی.

نماینده جاش Gottheimer دموکرات از نیوجرسی خود توصیف متوسط که دارای 100 درصد نمره از انجمن ملی پلیس و سازمان ها به سرعت امضا به دموکراتها ،

او گفت: نمایندگان پلیس محلی اتحادیه های کارگری در نیوجرسی نیست هیجان زده در مورد برخی از اصلاحات تلاش, اما آنها واگذار حرفه ای نیاز به تغییر است.

“آنها می دانند که آنها نیاز به اصلاحات” آقای Gottheimer گفت. “آنها را قبول تعداد زیادی از آن. وجود دارد بخش هایی از آن آنها بیشتر مایل به پذیرفتن از دیگران است.”

دستیاران به بالا دموکرات ها می گویند پلیس اتحادیه های کارگری از دست داده اند برخی از نوسان در داخل حزب خود را به عنوان پیشرفته ترین اعضای تماس برای برچیدن بخش آشکار است. بیش از دو دوجین آمریکا — از جمله نمایندگان اسکندریه Ocasio-کورتز نیویورک, ایلهان, Omar از مینه سوتا Ayanna S. Pressley ماساچوست و رشیدا Tlaib میشیگان — را امضا کرده اند “هیچ نقدی از پلیس” تعهد گفت: آنها نمی خواهد هر کمپین کمک از پلیس اتحادیه های کارگری.

نماینده Kweisi Mfume دموکرات از مریلند و سابق N. A. A. C. P. رئیس جمهور گفت که او تا به حال دیده می شود بیشتر به این سال از اجرای قانون گروه مانند برادرانه منظور از پلیس نسبت به دوره قبلی.

“مرتب کردن بر اساس reflexive عمل توسط F. O. P. s در سراسر کشور شده است را به عقب براند و نه می خواهم به جای” آقای Mfume گفت. “اما از آنجا که این اعتراضات آنقدر عظیم و بنابراین سینه های بزرگ وجود دارد ممکن است بیشتر از یک تمایل در حال حاضر از همیشه قبل از.”

سناتور مایک براون جمهوری خواه ایندیانا و تنها طرفدار در حزب خود برای سلب دور افسران پليس واجد شرایط ایمنی گفت: او معتقد بود که به عنوان نمونه از خشونت پلیس در ادامه به گرفتن عناوین خبری, قانون اجرای گروه خواهد آمد در سراسر به تغییرات بزرگتر.

“آن را به آنها بد رپ” آقای براون گفت. “هیچ کس می خواهد به تغییر وضع موجود هنگامی که آن را به شدت به نفع خود — تا زمانی که شما نیاز به.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de