پلیس: زن و شوهر مجبور کردن پسران جاده خشم تهمت پرچم

این عکس رزرو ارائه شده توسط Hobart, Ind., اداره پلیس نشان می دهد Cailyn ماری اسمیت 18 و کیرن گرگوری Perry-Jones, 23. شمال غربی ایندیانا, زن و شوهر گفته می شود با استفاده از یک ماشین به زور دو پسران نوجوان کردن جاده خشم که برادران دوقلو بودند سوار دوچرخه آراسته با پرچم حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از پاره یکی از خواهر و برادر پرچم از دوچرخه خود را به پلیس گفت: روز شنبه, فوریه. 21, 2020. اسمیت در بازداشت اما پری جونز باقی مانده در شب جمعه, پلیس گفت:. (هوبارت اداره پلیس از طریق AP)

HOBART, Ind. (AP) — شمال غربی ایندیانا, زن و شوهر گفته می شود با استفاده از یک ماشین به زور دو پسران نوجوان کردن جاده خشم که برادران دوقلو بودند سوار دوچرخه آراسته با پرچم حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از پاره یکی از خواهر و برادر پرچم خود را از دوچرخه پلیس روز جمعه گفت.

هوبارت پلیس گفت: اسنپ چت ویدئوها به کمک افسران امن اتهامات علیه کیرن گرگوری Perry-Jones, 23 و Cailyn ماری اسمیت 18 در ارتباط با یک جولای 22 حادثه است.

پلیس سروان. جیمز گونزالس گفت: Hobart زن و شوهر متهم به رانندگی در حال اجرا در 14 سال پسران کردن از جاده و ساخت تهدیدات نسبت به آنها.

با توجه به یک علت احتمالی استشهاد پسر گفت: ماموران که یک خودرو با رانندگی مرد و زن مسافر به دنبال آنها قبل از مرد راننده کشیده نزدیکی و خواسته یکی از پسران “اگر آنها تهمت حامیان” — که پسر پاسخ داد که آنها بودند.

راننده سپس منحرف در پسران وادار کردن آنها را بر روی چمن های کنار جاده ای برای جلوگیری از رخ داد با توجه به استشهاد. راننده به دنبال پسران قبل از خروج از خودرو و پاره کردن پرچم از یکی از برادر دوچرخه استشهاد متحده است.

راننده کاهش یافته و پرچم بود که ضمیمه شده برای دوچرخه با قطب ماهیگیری زد به ماشین و سوار کردن “اما نه قبل از در حال اجرا پرچم بیش از” آن می گوید.

هر دو Perry-جونز و اسمیت به اتهام دو فقره جنایت ارعاب و جنایی recklessnes. آنها همچنین متهم با یک تعداد هر یک از سرقت و جنایی فساد که هر دو جنحه.

اسمیت در بازداشت اما پری جونز باقی مانده در شب جمعه, پلیس گفت:. آنلاین سوابق دادگاه نمی, لیست وکلای مدافع که می تواند صحبت می کنند از طرف هر کدام از آنها.

گونزالس گفت: اتهامات نیست ظ تا روز پنجشنبه به دلیل وجود تاخیر در کارآگاه گرفتن اطلاعات از ضربه محکم و ناگهانی چت (شمال ایندیانا) بار گزارش شده است.

در یک ویدیو ارسال شده به اسنپ چت که گفته می شود توسط این زن و شوهر خود را در برخورد با پسر بچه را نشان می دهد “راننده تبدیل چرخ به شدت به عنوان اگر او را دیدم پسران و می خواستم به آنها برخورد با خودرو در حالی که فریاد `همتون بهتر است به خانه'” با توجه به استشهاد. مرد را صدا پس از آن شنیده گفتن زن مسافر “را که پایین کشیدن پرچم” در این ویدئو نشان می دهد که این زن در تلاش برای رسیدن به آن از طریق پنجره او را و او گفت: “نزدیک تر.”

“این زن است که پس از آن شنیده می شود گفت: “بله می ترسم فقط خواهم خود را رئیس جمهور” و “امریکا نیست” ، ” به دنبال یک expletive با توجه به استشهاد.

در دوم اسنپ چت تصویری, Perry-جونز ادعا می گوید: “آیا به من اجازه دیدن شما در مرکز شهر” به یکی از پسران و تهدید به ضرب و شتم او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im