پلیس روشن سیاتل در اعتراض به ‘خودمختار منطقه’

سیاتل — برای هفته مقامات در سیاتل شده اند دست و پنجه نرم کردن با چه مورد اعتراض منطقه راه اندازی در نزدیکی مرکز شهر که شد صحنه چندین تیراندازی و جنگ لفظی میان رهبران شهر و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن: حمایت از آن به عنوان یک ورزش در پوپولیستی دموکراسی است ؟ یا آن را تعطیل کند?

روز چهارشنبه قطعنامه ای در زمان شکل جوخه های ضد شورش پلیس و چند قطعه از ماشین آلات سنگین. پلیس از طریق به اصطلاح کاپیتول هیل سازماندهی تظاهرات منطقه در اوایل صبح ساعت با مخالفت کمی کشیدن کنار موانع دستگیری معترضان و تصرف ایستگاه پلیس آنها را رها کرده بود چند هفته قبل از آن.

“کار ما این است که برای حمایت از تظاهرات مسالمتآمیز” کارمن بهترین شهر رئیس پلیس گفت: به عنوان افسران پلیس دوباره وارد حوزه شرق ایستگاه و راه اندازی توانمند خطوط خارج است. “آنچه که در اینجا اتفاق افتاده است در این خیابان بیش از دو هفته گذشته — چند هفته است — یاغی است و آن را وحشیانه و خط پایین این است که به سادگی غیر قابل قبول” او گفت:.

در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه شهردار جنی Durkan گفت: او اصرار پلیس برای جلوگیری از اتهامات جنایی علیه هر کسی که دستگیر شده در این منطقه برای به شکست پراکنده و یا جنحه.

اما او گفت: این شهرستان شده بود و مجبور به عمل به دلیل تکرار قسمت از خشونت است.

سیاتل را تا حد زیادی مترقی رهبری به دنبال شدت یافتن زمینه های مشترک با معترضان که خواستار پایان دادن به متفاوت و گاهی خشونت آمیز درمان آفریقایی-آمریکایی توسط پلیس, در بخشی به دلیل از شهرستان خود را در تاریخ اخیر. شهرستان متعهد به فراگیر پلیس اصلاحات پس از وزارت دادگستری متهم آن را از گرایش به پلیس و نیروی بیش از حد در سال 2012. خانم بهترین آن سیاه, رئیس پلیس منصوب شد و در سال 2018 است.

اما گاه به عنوان شناخته شده کاپیتول هیل سازماندهی اعتراض شروع به کشیدن افراد بی خانمان از جاهای دیگر در این شهر که حاکی از عدم تمایل به ترک هر زمان به زودی و خوشحال جمعی پرنیان در طول روز اغلب تبدیل تیره تر در شب.

شیوع خشونت طی هفته گذشته بسیاری از سمت چپ در محله — یک منطقه از هنرمندان و دانش آموزان و همچنین برخی از شهرستان را بزرگترین خانه های قدیمی — خواستار پایان دادن به هرج و مرج.

اعتبار…اموزش Fremson/نیویورک تایمز

“وخامت شرایط و تکرار خشونت اسلحه مورد نیاز ما بلافاصله به آدرس نگرانی های ایمنی عمومی,” خانم Durkan گفت. “واضح بود که بسیاری از افراد نمی خواهد ترک و اثرات به جامعه نمی تواند کاهش می یابد و امنیت عمومی نمی تواند بهبود یافته تا زمانی که آنها را ترک کنند.”

رئیس جوانان گفت: آن را حتی بیشتر موجز در روز قبل از آن: “به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

این حرکت برای روشن شدن این منطقه آمد و به عنوان اعتراض به خشونت پلیس در سراسر این کشور برانگیخته از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در ماه مه شروع به افول است. بسیاری از شهرها از جمله سیاتل مرتکب شده اند به پلیس جدید اصلاحات پس از آقای فلوید مرگ و برخی از افسران درگیر در تازه ترین تیراندازی مرگ و میر از افراد از جمله آقای فلوید را از کار اخراج شده و به اتهام جنایات.

وجود دارد ادامه حرکت به دوباره تعریف ماموریت از ادارات پلیس در سراسر کشور و برای دستگیری دیگر افسران درگیر در تیراندازی مرگبار از مردم از جمله Breonna تیلور 26 ساله تکنسین اورژانس پزشکی بود که به ضرب گلوله توسط Louisville, Ky., افسران پلیس در خانه اش.

اما میلیون ها نفر از آمریکایی ها از کار به دلیل coronavirus و برخی از کسانی که نارضایتی فراتر از آخرین موارد از خشونت پلیس باقی مانده اند در خیابان ها به تقاضا بیشتر تغییر دهید. شاید گرفتن یک نشانه از سیاتل تظاهرکنندگان در پورتلند, فیلادلفیا, Richmond, Va., و در جای دیگر سعی کرده اند به راه اندازی اعتراض سایت های خود را.

در نیویورک چه آغاز شده به عنوان یک گروه کوچک از معترضان و چند فوت مربع بدل به یک گروه است که در زمان بیش از بزرگ بخشی از یک پارک و جلب توجه گسترده در رسانه های اجتماعی. پلیس سعی در پاک کردن منطقه صبح روز چهارشنبه از بین بردن موانع و ساخت چند بازداشت.

سیاتل در اعتراض به منطقه شامل چادر یک “مبارزه با استعمار گفتگو کافه” و حتی یک طبیب ایستگاه بیش از شش بلوک ایجاد آنچه معترضان به نام “بدون پلیس” منطقه پلیس پس از توافق شده به هیئت مدیره خود را در حوزه ایستگاه و برداشت خارج از سنگر. بخشی از خیابان نمایشگاه بخشی کمون به اصطلاح ریز ریز شد یک آزمایش در حفظ نظم با پلیس در دید.

اما رهبری در منطقه مشخص نیست و سازمان دهندگان جامعه گفت: آن را سخت به کشف کردن که در اتهام. برخی از فعالان به نام چند خواسته های خاص از جمله defunding اداره پلیس در حالی که دیگران با تمرکز بر مسائل گسترده تر مانند نابرابری اقتصادی.

“وجود دارد هیچ رهبری به دلیل وجود جناح های مختلف” گفت: آندره تیلور یک جامعه محلی و سازمان که تلاش کرده بود به واسطه یک جلسه بین نمایندگان در منطقه و شهردار. “هنگامی که شما در حال برخورد با یک وضعیت فرار و هیچ منسجم صدای آن را واقعا سخت به مقابله با است.”

برخی از ساکنان و صاحبان کسب و کار محلی تا به حال شده است در ابتدا حمایت از محاصره. مت Mitgang که زندگی سراسر از رها ایستگاه پلیس گفت که او پیوست و اعتراضات پس از آقای فلوید مرگ شده بود و اشک با گاز کشته در آپارتمان خود را هنگامی که پلیس در ابتدا با برخورد با معترضان.

اعتبار…اموزش Fremson/نیویورک تایمز

“هیچ یک از ما خوشحال بودند با اداره پلیس” آقای Mitgang گفت. “من فکر می کنم ما همه به دنبال تحول اوضاع در خیابان های ما با خوشبینی محتاطانه.”

اما خشونت های اخیر نگران او.

“ما تا به حال به نوعی از نقطه رسیده که ساکنان آن احساس مانند پیام گرفتن از دست,” او گفت:.

چند روز پیش آقای Mitgang و همسایگان خود را به نام سازمان آتش نشانی برای کمک به یک مرد که به نظر می رسد در پزشکی پریشانی او گفت:. هیچ کس آمد.

“ایستگاه خود را کمتر از یک بلوک دور اما آنها هرگز آمد,” او گفت:, “و من فکر می کنم که در آن نقطه بسیاری از ما رو واقعا متزلزل. دیدن که آنها حتی نمی خواهد آمد در نیم بلوک من فکر می کنم بسیاری از ما واقعا نگران چه اتفاقی خواهد افتاد اگر چیز دیگری رخ می دهد.”

19 ساله کشته و 33 ساله بود مجروح در تیراندازی قرار گرفت که در ریز ریز کردن در ژوئن 20. 17 ساله بود مجروح در تیراندازی دوم روز بعد. و در روز دوشنبه پلیس گفت: آنها در حال بررسی یک سوم تیراندازی که تا به حال سمت چپ 16 ساله کشته و 14 ساله به شدت مجروح شدند.

تنش بر سر نحوه رسیدگی به این منطقه کشیده بودند ملی موشکافی از جمله از رئیس جمهور تهمت که میزان دموکراتیک مقامات در سیاتل و ایالت واشنگتن برای عدم روشن شدن این منطقه پیش از آن.

“اگر آنها این کار را انجام نمی, من به شما انجام این کار” رئيس جمهور گفت: در ماه گذشته.

مقامات شهرستان به حال پاسخ داده شود با شهردار Durkan گفت در توییتر: “ما را همه امن است. بازگشت به پناهگاه خود را.”

روز چهارشنبه در کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany به نام اعتراض به منطقه “شکست چهار هفته دموکرات آزمایش چپ رادیکال است.”

“این نتایج در,” او اضافه شده است. “هرج و مرج است و ضد آمریکایی است. قانون و نظم ضروری است. صلح در خیابان های ما را امن باشد.”

سیاتل به حال مقامات در ابتدا اعلام کرد قصد خود را برای خاموش کردن اعتراض منطقه بیش از آخر هفته بود اما نه تا روز چهارشنبه صبح که جمعیت از افسران پلیس تحت فشار قرار دادند از طریق منطقه فقط بعد از ساعت 5 برخی از پوشیدن کلاه ایمنی و حمل باطوم. مقامات گفت: تجهیزات این بود “نه به معنای حق شفعه نمایش قدرت” اما لازم بود چون مردم جمع آوری شده در این منطقه شناخته شده بودند به کشور بود.

“من از خواب بیدار شدم به همه جیغ و در حال اجرا گفت:” این پلیس, پلیس, آنها, اینجا,'” گفت: Derrek Allen Jones II, که گفت که او تا به حال شده است ماندن در این منطقه برای چند هفته.

افسران صف در لبه منطقه به عنوان یک هلیکوپتر whirred سربار. معترضان جات اطراف تقاطع برخی از فریاد در پلیس. یک زن و شوهر از افسران درگیر در گفت و گو به طور مستقیم با معترضان به دیگران به رهبری یک مرد دور در دستبند. یک مرد گفت که او تا به حال آمار با اسپری فلفل به عنوان افسران تحت فشار قرار دادند معترضان به 12 و خیابان پایک. یک زن مطرح مشت خود را در هوا و شعار می دادند “این خیابان های ما.”

اعتبار…اموزش Fremson/نیویورک تایمز

سی و یک نفر دستگیر و به اتهام عدم پراکنده شدن و انسداد مقاوم در برابر دستگیری و حمله به اداره پلیس گفت در توییتر از جمله 29 ساله که در حال حاضر لوله های فلزی و یک چاقوی آشپزخانه.

معترضان صادر شده بود هشدار برای متفرق کردن زمانی که پلیس وارد, با توجه به کارآگاه علامت Jamieson.

“افرادی بودند که می خواستند به بازداشت” او گفت:. “ما به سفارشات متعدد برای پراکنده کردن و سپس یا مردم یا ترک آنها نیست.”

پلیس همچنین پاک از معترضان در نزدیکی کال Anderson, پارک, او گفت:.

پس از دستگیری ترافیک شروع به حرکت را از طریق خیابان ها یک بار دیگر و کارگران شهرستان در زرد و نارنجی جلیقه بريدن از اسپری رنگ موانع و آثار هنری است. چپ بودند برخی از چادر و چند نشانه دارد: “R. I. P. E. حوزه” یکی از آنها را بخوانید. “تمام زندگی مهم نیست تا زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

سارا Mervosh کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de