لهستان دارای شبح انتخابات با 0% مردم در انتخابات

انتخابات ریاست جمهوری روز یکشنبه در لهستان در حال کم سابقه مردم در انتخابات از 0٪.

رای را رسما لغو شد اما مراکز رای دهی بسته ماند و منجر به عجیب و غریب و شبح انتخابات پس از هفته ها کشمکش حقوقی بر سر اینکه آیا یا نه آن را باید بروید.

حکم قانون و عدالت (PiS) که متهم شده است از عقب هنجارهای دموکراتیک در سال های اخیر سعی در برگزاری انتخابات با وجود چالش های رای گیری در زمان Covid-19.

این PiS-متفقین مناظره آندره Duda شد شرکت مورد علاقه را به نفع خود و مخالفان دولت را متهم به تلاش برای فشار از طریق رای گیری در حال حاضر آن را آسان تر برای او را به پیروزی در دور اول. تا شنبه شب دولت اصرار پستی رای خواهد شد.

“مرکز رای دهی بسته شده است که به معنی کسی که لغو انتخابات. اما معلوم نیست که چه کسانی و یا در چه پایه و اساس” گفت: Tomasz Trela یک چپ MP پس از چرخش در یک مدرسه است که معمولا به عنوان یک مرکز رای دهی در روز یکشنبه.

مخالفت نامزدهای باور Duda ممکن است بیشتر در معرض خطر در یک بعد از انتخابات زمانی که اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus محدودیت بیشتر آشکار است و نیز شکایت کرده است که محدودیت در حرکت به معنای مبارزه غیر ممکن بود.

آنها می خواستند دولت برای اعلام وضعیت اضطراری و یا یک دولت از بلایای طبیعی که هر دو را به طور خودکار به تعویق افتاد انتخابات اما دولت که غیررسمی کنترل توسط PiS رهبر حزب Jarosław Kaczyński حاضر به انجام این کار گفت: coronavirus وضعیت نمی شد به اندازه کافی جدی به حکم آن است. این تصمیم باز کردن شکاف در ائتلاف حاکم بین PiS و یکی از آن کوچکتر حاکم همکاران.

لهستان مانند بسیاری مرکزی کشورهای اروپایی آن را نگه داشته coronavirus ارقام پایین تر از غربی همسایگان تا حدودی از طریق اوایل مستند که در حال حاضر به تدریج کاسته. تا کنون وجود داشته است در مورد 16,000 مورد تأیید و 800 مرگ در کشور است که دارای جمعیت 38 میلیون.

اجرا تا انتخابات شد و هرج و برگه چاپی قبل از وجود یک مبنای قانونی برای برگزاری یک پستی انتخابات و شفافیت در مورد اینکه آیا صدها نفر از هزاران نفر از لهستانی ها در خارج از کشور خواهد بود قادر به رای دادن. تا چند روز قبل از آن معلوم نیست که آیا رای خواهد ادامه.

“معلوم است که واقعیت این است که نه به عنوان انعطاف پذیر به عنوان Jarosław Kaczyński ذهن” گفت: Szymon Hołownia یکی از نامزدهای اپوزیسیون در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه.

ملی کمیسیون تعیین مهلت دو هفته ای برای رفع این تاریخ جدید انتخابات که باید ظرف 60 روز از اعلام. وجود دارد به احتمال زیاد به ادامه کشمکش بر پایه و اساس قانونی برای تغییر تاریخ انتخابات و اینکه انتخابات جدید انجام خواهد شد به طور کامل توسط پست و یا خواهد شد از ویژگی های رای گیری در فرد است.

رئیس کمیسیون انتخابات, Sylwester Marciniak گفت که او امیدوار است برای دستیابی به موفقیت است که اجازه می دهد برای یک رای خواهد بود که “به طور کامل دموکراتیک و شفاف و عادلانه”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>