گرفتاری های خرده فروشی کارگران در طول Coronavirus: “من می ترسم برای رفتن به محل کار’

این macy’s در منهتن هرالد مربع افتتاح شد درهای خود را به مشتریان در ساعت 10 صبح روز سه شنبه به عنوان برنامه ریزی شده.

ده ها تن از کارمندان و کارکنان ثبت پول نقد, لوازم آرایشی ضد و کفش بخش. بسیاری از آنها وحشت زده. سه روز قبل از این شرکت گفت که یک کارگر در فروشگاه تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. اما دیگر کارگران هنوز خواسته بودن برای رفت و آمد به یک کار که نیاز به تعامل نزدیک با مردم است.

“چرا فروشگاه خود را باز؟!” یک نفر نوشت: در macy’s Facebook صفحه. “اجازه دهید آن دسته از کارکنان به خانه!”

در پایان روز, macy’s اعلام کرد که بسته شد هرالد مربع محل و صدها نفر از فروشگاه ها در سراسر کشور از طریق پایان ماه. آن گفت: این امر در ادامه به جبران آن کارگران است. برجسته بسیاری از خرده فروشان مانند اپل Patagonia نایک و Lululemon نیز بسته شده است.

اما دیگر زنجیر مانند tjx زمینه صاحب T. J. Maxx و Marshalls کول و استارباکس باز مانده است که از صبح روز چهارشنبه با قرار دادن کارکنان خود را — بسیاری از آنها نسبتا پایین پرداخت می شود ساعتی کارگران در معرض خطر بالقوه. فاصله فروشگاه نیز باز اگر چه آنها برنامه ریزی شده به روز پنج شنبه.

صنعت خرده فروشی را تحمل اخیر قایق از ورشکستگی و تعطیلی و همچنین به عنوان فشار از تعرفه های جدید در سال گذشته است. این باعث می شود چشم انداز از دست دادن هفته از کسب و کار به coronavirus حتی بیشتر سرد برای بسیاری از فروشگاه ها.

اما باز ماندن نیز ناشی از اضطراب برای کارکنان خود را.

Nevin Muni, که با این نسخهها کار پاره وقت در یک T. J. Maxx در کوئینز به کار می رفت روز سه شنبه در بورس ، او ساعت های اضافی به دلیل چند کارگر دیگر تا به حال در بیمار نامیده می شود اما فروشگاه بیشتر بود خالی است.

“بسیاری از مردم از ترس” خانم مونی گفت. یک کارمند که پاسخ تلفن در اوایل بعد از ظهر چهارشنبه گفت: این فروشگاه خواهد بود باز تا 8 بعد از ظهر

Tjx زمینه و سرمه را نه در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

“این بحران واقعا درخشان نور در نابرابری در سراسر کشور ما و اقتصاد” گفت: لیز دونن بنیانگذار Pro4ma یک خرده فروشی شرکت تجزیه و تحلیل. حتی به عنوان برخی از مردم گله مورد کار از خانه, او گفت: “بسیاری از مردم نمی توانند و این احتمال وجود دارد آنها خیلی بیشتر آسیب پذیر از نظر اقتصادی مرکز شهر را به توانایی خود را برای تغذیه خود و خانواده و حفظ خود قرار دارد.”

برخی از خرده فروشان گفت: آنها به دلیل باز ماندن آنها مشاهده کسب و کار خود را به عنوان مهم است حتی اگر ضروری نیست. Wheelworks یک فروشگاه دوچرخه در منطقه بوستون گفت: در یک ایمیل به مشتریان است که این امر نگه داشتن آن به طور منظم ساعت. “خارج شدن و سوار دوچرخه خود را در یک فعالیت بزرگ هنگامی که شما در تلاش حفظ فاصله فیزیکی,” خرده فروش گفت. “ما به طور کامل مواجه نگردند با همه چیز شما نیاز دارید برای خود برو.”

صنعت خرده فروشی رهبران انجمن صنعت و تجارت شده است اصرار دولت و مقامات محلی به طور یک جانبه اعلام بسیاری از خرده فروشی در خارج از فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها به عنوان غیر ضروری. این گروه گفت که مقامات باید اول مشورت با خرده فروشان قبل از سفارش به فروشگاه نزدیک است.

“در نهایت خرده فروشان در بهترین موقعیت برای درک اینکه آیا فروشگاه خود تلقی می شود ضروری است” گفت: ارتباط رئیس جمهور برایان طفره رفتن. “این در حال تغییر است. آنچه امروز درست است ممکن است درست نباشد فردا.”

Anyia Johnson, barista در فیلادلفیا بر اساس استارباکس گفت که او تا به حال قلم سه برنامه ریزی شیفت از روز پنجشنبه گذشته هنگامی که او به خانه رفت زود با درد و لرز و سرفه. او گفت که او بود به خصوص در مورد کوروناویروس چرا که او یک قلب سوفل اما که برخی از همکاران او ادامه داد: با نشانه های مشابه.

“بالاتر یو پی اس — C. E. O. منطقه مدیران هیئت مدیره — آنها درک نمی کنند که چه می گذرد در سطح پایین تر,” خانم جانسون گفت. “آنها در فروشگاه با ما در تعامل با مشتریان در خط مقدم.”

استارباکس سخنگوی گفت: “ما نمی شنیدن نگرانی” از دیگر کارگران در فروشگاه. خانم جانسون گفت: او گفت: روز شنبه که او خواهد بود تایید شده برای دو هفته از پرداخت را ترک کنند.

خانم جانسون همچنین شروع یک درخواست از طریق وب سایت Coworker.org اصرار استارباکس را به حالت تعلیق کسب و کار در طول بیماری همه گیر در حالی که در ادامه به کارکنان پرداخت. این درخواست تا کنون دریافت بیش از 15000 امضا.

روز یکشنبه کارگران فروشگاه برای Madewell, جین با نام تجاری متعلق به J. Crew, تا به حال دو تماس تلفنی با رهبران ارشد و گفته شد که فروشگاه باز خواهد ماند با توجه به دو نفر آشنا با مکالمات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به محافظت از شغل خود. فروشگاه کارگران رشد ناراحت طی تماس بگیرید هنگامی که به آنها گفته شد که زمان پرداخت کردن نخواهد بود تایید شده برای دو هفته آینده مردم گفت.

فروشگاه کارکنان درک سازمانی کارکنان J. Crew و Madewell به کار از خانه تا پایان هفته گذشته افزایش تنش است. وضعیت آب پز در Instagram که در آن کارکنان و مشتریان berated Madewell. “فروش شلوار جین است که ارزش قرار دادن زندگی در معرض خطر” یک کاربر نوشت.

J. Crew و Madewell اعلام کرد روز دوشنبه که آنها خواهد بود بسته از طریق مارس 27. J. Crew و Madewell کاهش یافته است به نظر.

در یک پیام داخلی هیئت مدیره برای فاصله کارکنان نصب اضطراب از کارکنان فروشگاه آشکار بود این هفته. بسیاری از ابراز نگرانی در مورد پذیرش نقدی و اینکه آیا اتصالات اتاق امن بودند و التماس کرد با شکاف, که همچنین دارای موز جمهوری و نیروی دریایی به وب سایت فروشگاه.

تشدید وضعیت این واقعیت است که برخی از مدیران تصمیم گیری به کارکنان به ادامه نمایش در فروشگاه ها انجام شد تا از خانه های خود. فاصله مرکزی در سان فرانسیسکو بود که موضوع را به یک پناهگاه در خانه سفارش این هفته است.

“من می ترسم برای رفتن به کار می کنند اما اگر من به من نمی پرداخت و من یک سال در خانه” یک کارمند نوشت در روز سه شنبه. “لطفا لطفا لطفا تمام فروشگاه ها.”

دیگری نوشت: “من برای این شرکت به مدت 18 سال و هرگز کمتر احساس ارزش به عنوان یک انسان است. من برای توضیح به فروش همکاران هر روز که چرا ما هنوز هم باز و صادقانه میگویم من هیچ پاسخ های بیشتر.”

شکاف گفت: در اوایل روز شنبه که فروشگاه خود را خواهد دید در روز پنج شنبه و بازگشایی در 2 آوریل.

“تمرکز ما بر روی سلامت و معیشت کارکنان و مشتریان و جوامع” شکاف سخنگوی نوشت: در یک ایمیل “و این مهم به وزن تمام اثرات بالقوه زمانی که این تصمیم گیری.”

Noam Scheiber کمک گزارش.

تماس با Sapna Maheshwari در [email protected] و مایکل Corkery در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im