‘لطفا من ندارد و بیمه’: کسب و کار درخواست با معترضان

در مرکز شهر شیکاگو مردم از crawled از طریق تا حدی شکسته بیرونی پنجره نایک فروشگاه و زد حامل های رنگی روشن دنده های ورزشی و کفش ورزشی.

در ملرس خیابان در لس آنجلس آنها مشتعل قوطی های زباله و شکست قفل در های لوکس, فروشگاه جارو کردن armfuls از کیف های دستی طراح و شلوار جین.

و به شب سقوط کرد در مینیاپولیس, قلب, گسترش اعتراضات به مرگ یک آفریقایی-آمریکایی در بازداشت پلیس وجود دارد و صاحبان کسب و کار ایستاده در خارج از درب و التماس کرد با آشوبگران به قطعات یدکی این شرکت گفت که بسیاری از آنها در حال صرف پس انداز زندگی خود را به ساخت.

“من در خارج گفت:” لطفا به من ندارد و بیمه!'” گفت: حسین Aloshani مهاجر از عراق با تکان دادن اسلحه خود را در نا امیدی به او بازگو صحنه شب جمعه در خارج از دلی خانواده اش صاحب.

کسب و کار در سراسر کشور دچار تخریب بیش از آخر هفته به عنوان معترضان به راه انداخته خشم خود را بیش از مرگ جورج فلوید در شرکت های تجاری — از دفاتر شرکت های بزرگ چند ملیتی و بانک ها به خانواده متعلق به رستوران ها و کافه ها.

در بعضی از نقاط تظاهرکنندگان ناخوانا نقاشی های دیواری در عرض decrying خشونت پلیس علیه سیاهپوستان آمریکایی و یا انعکاس برخی از آقای فلوید نهایی عبارت: “من نمی توانم نفس بکشم.”

در دیگران آنها پرتاب crowbars و چکش در ویندوز و با استفاده از بنزین به سوزاندن ساختمان به زمین است.

مقامات دولتی گفت: آنها در حال بررسی این که آیا سیاسی آشوبگران نما به عنوان مخالفان ممکن است منجر به برخی از غارت. در برخی از شهرهای مسالمت آمیز تظاهرات و راهپیمایی علیه خشونت های پلیس شدند تعدادشان کمتر توسط دیگران مانند سفید آنارشیست ها که به نظر می رسید بیشتر خم در تخریب از پیام.

اعتبار…Hiroko Masuike/نیویورک تایمز

صرف نظر از این که عاملان بودند بسیاری از صاحبان فروشگاه گفت: آنها احساس مانند قربانیان نابجا و پرخاشگری است. به گفته آنها کسب و کار خود را در حال حاضر بیمار از شیوع کروناویروس که شده است به خصوص ویرانگر به کوچک و اقلیت متعلق به کسب و کار ممکن است بهبود می یابند.

“بسیاری از مردم نمی دانند که خون و عرق و اشک است که به عنوان یک صاحب کسب و کار و نوع فداکاری ما تا به حال به از طریق رفتن به جایی که ما در حال حاضر گفت:” کریس شلبی که بیدار حدود 1 صبح شنبه به صدای تیراندازی در خارج از شمال آتلانتا آپارتمان که مشرف لوکس فروشگاه لباس او را میگیرد.

زنده به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده 8m پیش

  • تلفات یک شب از ناآرامی های در حال آمدن است به تمرکز.
  • شهرداران تماس برای “صلح و نه صبر.”
  • داوطلبان زمین به تمیز کردن پس از یک شب اغتشاش.

آقای شلبی و خود را شریک کسب و کار باز Attom در سال 2016 با هدف آوردن مارک های لوکس بیشتر به طور گسترده ای در دسترس در نیویورک و لس آنجلس به شهر خود. آنها کشیده شده اند در مشتریان مشهور مانند نوازندگان Migos و جاستین بیبر و عرضه لباس برای فیلم “پلنگ سیاه.” فروشگاه نیز استقبال فضا برای یک گروه متنوع از آتلانتا ساکنان آقای شلبی گفت.

اما هنگامی که او بازگشت به فروشگاه در حدود 5 صبح شنبه آقای شلبی در بر داشت که همه از او کالا رفته بود. او به تماشای ویدئوها پست شده در رسانه های اجتماعی از نقاب جوان مردم از همه نژادها swarming از طریق شکست مقابل ویندوز و ترک با قطعه از لباس و لوازم جانبی به ارزش صدها دلار در هر.

آقای شلبی گفت: او به درد مردم معترض آقای فلوید مرگ اما باور نمی کند که سرقت را متوقف حوادث از این اتفاق در آینده است.

“آن صدمه دیده است. آن را به طور جدی صدمه دیده است” آقای شلبی گفت: آقای فلوید مرگ است. “اما به عنوان یک مرد سیاه و سفید, و این است که یک کسب و کار متعلق به آن را فقط غمگین. واقعا برگ یک طعم و مزه بد در دهان ما به صداقت.”

ریکاردو هرناندز صرف تعطیلات آخر هفته در یک ون در خارج از مکزیک یخ مغازه کرم او اجرا می شود با همسر خود در جنوب مینیاپولیس. او مذاکره با معترضان توسط توزیع بیش بستنی و بستنی یخی به طوری که آنها را از مغازه های دست نخورده.

“فقط نگاه کردن به این وحشتناک است,” او گفت: از قلوه سنگ و شیشه های شکسته در سراسر محله پهن. “آن را غیر واقعی است.”

بعد از ظهر روز شنبه, لاتین صاحبان کسب و کار در مینیاپولیس ملاقات در یک پارکینگ به آماده شدن برای یک شب دیگر از ناآرامی. بیشتر متعلق به شرکت های تجاری در خیابان دریاچه, که در آن ده ها تن از ساختمان شده بود تخریب قبلی دو شب.

آنها به ایجاد تغییرات به اطمینان حاصل شود که محله خواهد بود نظارت در طول شب. سازمان توصیه صاحبان برابر brandishing سلاح و گفت: آنها برنامه ریزی شده به سفارش تی شرت با آرم “دریاچه خیابان لاتین امنیتی” برای جلوگیری از اشتباه بودن برای غارتگران توسط نیروهای گارد ملی و پلیس در پاسخ به ناآرامی.

مایا سانتاماریا بود در این جمع اما گفت که او برنامه ریزی شده به خانه ماندن آن شب به خاطر او تا به حال هیچ چیز از چپ به محافظت می کند. ساختمان او قبلا متعلق به — جایی که او تا به حال یک بار به کار آقای فلوید به عنوان یک کلوپ شبانه نگهبانی و جایی که او کسب و کار جدید سرمایه گذاری, زبان اسپانیایی ایستگاه رادیویی نیز قرار دارد — تا به حال سوزانده شب جمعه.

خانم سانتاماریا سرزنش پلیس برای آقای فلوید مرگ و گفت: آنها تا به حال انجام داده به اندازه کافی برای محافظت از کسب و کار در پس.

“ما خواستار 911 و ما خواستار شد اداره پلیس و هیچ پاسخ وجود دارد,” او گفت:. او نمی خواست افسران به توسل به خشونت علیه معترضان به او گفت: “آنها نمی توانند فقط نمی آیند و ما را ترک برای سوزاندن هر دو.”

اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

Kester Wubben جدید پست الکترونیکی و کسب و کار چاپ در مینیاپولیس بود فقط گرفتن زمین که همه گیر رسید. پس از آن در طول تعطیلات آخر هفته آن را غارت کردند. تلویزیون اپل و یک U-Haul کامیون به سرقت رفته بودند.

او تا به حال تا حد زیادی قربانی — کشیدن پول از حساب پس انداز بازنشستگی خود را و کار شیفت شب و هفت روز هفته در یک کارخانه سرب — در جهت راه اندازی صندوق های پستی خود را به همراه خروجی.

در کمتر از یک سال از کسب و کار او تا به حال توسعه یافته مشتریان به طور منظم. دست Diggins متوقف در فروشگاه چند بار در ماه به کشتی بسته به دختر در دانشگاه, و کشیش از آقای Wubben کلیسای قدم با یک لبخند تقریبا روزانه به بررسی صندوق پستی خود را و گرفتن.

آقای Wubben که سیاه و سفید است, گفت: او پنج بلوک از سایت که در آن آقای فلوید بازداشت شد. او اجازه خسته آه وقتی پرسید که آیا کسب و کار خود خواهد بود قادر به بازیابی از آسیب های, پاسخ,, “ما ممکن است فقط باید به آن اجازه دهید بروید و سعی کنید دوباره زمان دیگری است.”

در همان زمان او گفت که او را درک سرخوردگی بیش از آنچه اتفاق افتاده بود به آقای فلوید. “است که می تواند به راحتی به من بود. و به طوری که من در آن نگاه کنید. که می تواند به راحتی من است. و این غم انگیز است که هیچ بشریت است.”

او گفت که او فکر از دست دادن او رو به عنوان یک صاحب کسب و کار در مقایسه با از دست دادن فلوید ، “هنگامی که شما در برابر زندگی به پول, کدام یک بیشتر است؟” “من می توانید برخی از پول دوباره, من می توانید شروع به کسب و کار دیگر, اما شما نمی توانید شروع به جورج فلوید زندگی به بیش از. آن را به پایان رسید.”

تظاهرات در سیاتل شد یک فرصت برای Jordan Davis-میلر به تقاضای آینده ای بهتر برای آمریکایی های سیاه و سفید. اما آن را مختل و او را به تماشای برخی از هزاران نفر از مردم جمع آوری شده در مرکز شهر دست گرفتن فرصت های مختلف را: به سر و صدا ویندوز و غارت فروشگاه های خرده فروشی. بسیاری از آنها او اشاره کرد ،

“غارت Nordstrom و فروشگاه های کوچک است که نمی خواهید برای انجام هر چیزی برای ما” آقای دیویس-میلر گفت: به عنوان او را تماشا شوهر افراد داخل گل سرسبد Nordstrom فروشگاه موارد پرتاب کردن یک پنجره شکسته. “آن را به علت بیشتر شعله های آتش و آن را به مردم و مردم از رنگ بد نام. آن چیزی است که ما در اینجا هستند.”

در همان زمان آقای دیویس-میلر گفت: “این را حس می کند برای عصبانی شود. آن را حس می کند به می خواهید برای از بین بردن همه چیز و همه چیز را به خاطر این که تمام آنچه که تا کنون اتفاق می افتد با هر رنگ. زمین ما خانه ما, ما معیشت گرفته شده از ما. آن را می سازد حس کامل است که ما می خواهم می خواهم به آن همه است.”

برخی از صاحبان کسب و کار گفت: آنها سعی کرده اند به نشانه حمایت از جنبش اعتراضی به این امید که این امر نیز کمک به محافظت از خود را از موسسات.

جرثقیل هیز قرار داده تا نشانه جمعه شب در ویندوز از رستوران خود را در مرکز شهر آتلانتا که شناسایی بزرگ دیو Cheesesteaks به عنوان یک کسب و کار متعلق به.

آقای هیز باز رستوران پس از درگذشت پدر نامگذاری آن را در حافظه خود را. خود را “دیو راه” cheesesteaks گوشت و تخم مرغ رول اغلب رسم خطوط پایین بلوک و مورد علاقه سیاه و سفید آتلانتا ساکنان به طور یکسان.

او در صبح روز شنبه برای پیدا کردن که ویندوز شده بود شکست با وجود نشانه های او نمایش داده می شود.

“راستش من در ناباوری” آقای هیز گفت. “اگر ما همه در این با هم نشان دهیم که ما همه در این با هم.”

مایک بیکر و اریک Killelea کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>