طرح به بریده بریده $600 تاسیسات را تهدید بدبختی برای میلیون ها نفر از آمریکایی هاFیا میلیون ها نفر از بیکاران آمریکایی ها در برخورد با بدترین بحران اقتصادی از زمان رکود بزرگ یک 600 دلار پرداخت هر هفته از دولت بوده است که تاسیسات حیاتی اجازه می دهد آنها را به نگه داشتن خانه های خود و قرار دادن غذا روی میز با وجود از دست دادن شغل خود.

اما در حال حاضر بسیاری از کسانی که ضربه سخت بحران اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس در حال نیروبخش برای شیب افت درآمد این هفته به عنوان حزب جمهوری خواه اختلافات تاخیر جایگزینی برای گسترش به صورت هفتگی مزایای بیکاری معنی بسیاری می تواند داشته باشد که تاسیسات حیاتی قطع و یا دور گرفته شده است.

سنا اکثریت رهبر میچ مک کانل گفت: دموکراتها پیشنهاد برای ادامه برنامه که منقضی می شود در روز جمعه از طریق پایان سال بود “به طور کامل unhinged” در حالی که اعضای حزب خود او انتقاد و پیشنهاد خود را جایگزین.

حلق آویز در تعادل این 11th-ساعت مذاکرات مالی معیشت 30 میلیون بیکار آمریکایی و خانواده های آنها بسیاری از آنها در تلاش برای دریافت به موقع و دقیق پرداخت چرا که این کشور کهنه بیکاری زیرساخت ها است.

جیمی 68 ساله مربی پیلاتیز در فلوریدا بلافاصله در زمینه بیکاری زمانی که او از دست او در هفته اول ماه مارس. به مدت شش هفته در دفتر بیکاری نیست اذعان برنامه خود را به طوری که او به دنبال کمک از ساحل به ساحل کمک حقوقی از جنوب فلوریدا یک گروه مدافع.

“من تا به حال هر گونه مزایای برای سه ماه” او گفت:. “من با صفر صفر صفر صفر صفر تا کمک های حقوقی در پا کمک کند.”

جیمی که نمی خواهم نام خانوادگی او استفاده می شود نقل مکان کرد در خارج از آپارتمان خود را چرا که او نمی تواند از پرداخت اجاره شده است و زندگی با یکی از بستگان.

در اواخر ماه مه, او موفق به دریافت مزایای او به عنوان شد اما در روز چهارشنبه خود را چک شد بدون توضیح کمتر از آن را باید شده اند.

“ما در یک کشور غنی است که تمام منابع است. من فکر می کنم ما باید به زندگی در این راه به دلیل همه گیر” او گفت:. “کشورهای دیگری نیز هستند که با این مشکل است.”

بحث در مورد اینکه آیا برای تمدید $600 گسترش بوده است مبهم توسط جمهوری خواهان و همچنین موردی گزارش های خبری که ادعا می کنند بدون دیتا که پول است “disincentivizing” مردم را از رفتن به کار. حدود 40 درصد به 68 درصد از کارگران را بیشتر از این گسترش است که پرداخت می شود در بالا از مزایای دولت از آنها در شغل خود اما اقتصاددانان بر این منصرف است مردم از دنبال کار.

کسانی که بهره گیری بیشتر از این گسترش در حال پایین-دستمزد کارگران – گسترش سود معادل 15 دلار در ساعت – و مردم از رنگ و زنان در مقایسه با نسبت جمعیتی در بخش های با بالاترین نرخ بیکاری. این دفتر بودجه کنگره گفت: از 19 میلیون کارگر از دریافت بیمه بیکاری در ماه جولای 47 درصد مردم از رنگ و 53 درصد زنان هستند.

هیچ کس گفت: 600 دلار افزایش است اما کارشناسان می گویند جایگزینی باید کنترل شود برای ضعف دولت بیکاری دفاتر.

روز دوشنبه در واکنش به پیشنهاد پوسته پوسته شدن پرداخت به 200 دلار یک هفته تا اکتبر. سپس متحده خواهد بود انتظار برای پیاده سازی یک سیستم است که به افراد 70 درصد دستمزد تعویض پوش 500 دلار تا پایان سال است.

آن می تواند به سازمان های دولتی و هشت به 20 هفته به پیاده سازی دستمزد تعویض طرح بر اساس یک یادداشت را از انجمن ملی از دولت نیروی کار سازمان های به دست آمده توسط بلومبرگ.

ربکا دیکسون, مدیر اجرایی ملی قانون استخدام پروژه گفت: “هیچ چیز می تواند بیشتر بد درک” از کاهش 600 دلار بهره مند شوند.

“آنها این درخواست در حال حاضر underresourced و بسیار overworked سازمان برای شرکت در واقعا شدید مقدار از برنامه ریزی مجدد کامپیوتر در نظر گرفتن دور از زمان به نفع تحویل برای یک برنامه است که لغزش در 31 دسامبر سال 2020” دیکسون گفت.

دموکرات ها که می خواهند به گسترش این برنامه تا زمانی که شرایط اقتصادی بهبود گفت: پیشنهاد شد “کاملا نامناسب”. حداقل دو سناتور جمهوریخواه نیز محکوم کرد این طرح است.

جمهوری خواهان در کنگره نیز در تقابل با کاخ سفید در مورد عناصر دیگر از $1tn محرک پیشنهاد از جمله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مایل به شامل بودجه برای FBI ساختمان.
Donald Trump at the White House on Wednesday.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در روز سه شنبه بود که او هنوز مذاکره با جمهوری خواهان در بخشهایی از این لایحه او مخالف است. “این نوع از نیمه بی ربط به این دلیل که دموکرات ها می آیند و نیازهای خود را می خواهد و خواهان رفتن با ایشان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

برخی از جمهوری خواهان پیشنهاد کرده اند که به دلیل اختلافات آنها ممکن است مجبور به عبور باریک تر قانون برای رسیدگی به اختلافات قطعه قطعه است.

در پس زمینه این اختلافات است که بحران جاری در ضعف دولت بیکاری سازمان.

به کمک حقوقی وکیل است که با کمک جیمی جمع آوری بیکاری لوری Yadoff گفت: هر چند فلوریدا بیکاری سیستم در حال کار بهتر از آن بود که این بیماری همه گیر شروع شد و هنوز هم وجود دارد بسیاری از مشکلات حل نشده.

Yadoff نشان دهنده حدود 150 نفر در فلوریدا, شهرستان Broward فقط در شمال میامی. مشتریان او شامل مردم در 80s کار را از طریق همه گیر چرا که امنیت اجتماعی را پوشش نمی دهد و نیازهای خود را از مردم جمع آوری به عنوان کمی به عنوان $54 یک هفته در حالت بیکاری.

او گفت: مشکلات مشتریان خود را در صورت شامل ساعت انتظار برای صحبت با یک نماینده در دفتر بیکاری نه دریافت پرداخت کامل آنها واجد شرایط برای و به سادگی با داشتن ادعای خود را پردازش می شود. همانطور که از دوشنبه, 82,000 ساکن فلوریدا ادعا بودند تحت بررسی بر اساس آن نرخ بیکاری ،

Yadoff گفت: بسیاری از مشتریان خود را “فقط دریافت پول خود را یا مدتی در پایان شاید ممکن است در ماه ژوئن برخی از آنها هنوز هم پول در ماه جولای برای اولین بار و من فکر می کنم برخی از افراد نمی دریافت آن نشده است.”

کسانی که دریافت کرده اند خود را چک پرداخت عقب افتاده اجاره و قبض آب و برق پرداخت بدهی کارت اعتباری و برداشت در مواد غذایی پس از رفتن ماه بدون درآمد.

این که مشتری جیمی است آنچه از بحث در واشنگتن است.

“ما نه اولیه اولویت ما ثانویه” جیمی گفت. “برای اولین بار می آید به کسب و کار می آید این می آید که. جاهای دیگر گفت: مراقبت از مردم ما شکل بقیه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de