برنامه ریزی برای آزادی دانشمند ایرانی از ما زندان در شکیک معامله احتمالی با ایران را به آزادی مشهور دانشمند ایرانی از زندان و بازگشت او به ایران به نظر می رسد در معرض خطر شکستن پس از یک مقام ارشد رسمی ما سوال که آیا تهران واقعا می خواستم او بازگشت.

وزیر خارجه ایران جواد ظریف گفت در روز دوشنبه که سیروس عسگری شده بود آزاد توسط مقامات ایالات متحده و خواهد بود قادر به بازگشت به ایران بلافاصله اگر او آزمایش منفی برای کوروناویروس.

اما گفته های وی را رد کرد یک مقام ارشد US Department of Homeland Security, رسمی, چه کسی متهم کرد ایران از آهسته راه رفتن را از یک معامله.

خوبی در نظر گرفته مواد دانشمند عسگری شد متهم به اتهام سرقت ما اسرار تجاری اما همچنان در بازداشتگاه های اداره مهاجرت که در آن او قرارداد coronavirus.

ظریف گفت: عسگری “بوده است تبرئه از اتهامات نادرست و ما شده اند بسیار فعال در آماده سازی زمین برای خود بازگشت. اگر خود را coronavirus منفی است او می تواند بازگشت اولین پرواز”.

اظهارات ظریف گزارش شد در حاشیه یک ایرانی خارجی مجلس و کمیته امنیت جلسه در تهران.

صحبت کردن به طور کلی در مورد بازگشت از ایران برگزار می شود در ایالات متحده آمریکا گفت که: “جمهوری اسلامی ایران آماده است تا ارز همه زندانیان سیاسی در ایالات متحده و کشورهای دیگر زندانی تحت فشار آمریکا با زندانیان آمریکایی در ایران است.”

او با تکرار موضع ایران که بیشتر به گفتگو با ما بودند و لازم نیست برای تبادل زندانی بین ایران و آمریکا.

اما ما معاون وزیر امنیت میهن کن Cuccinelli متهم ظریف از به تاخیر انداختن بیش عسگری, به tweeting: “ما تلاش کرده اند به بازگشت سیروس عسگری و شما به طور ناگهانی از خواب بیدار و می گویند شما در واقع می خواهید او را به عقب. شما می گویند شما می خواهید همه شهروندان خود را پشت من تماس BS. چگونه در مورد شما با قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را است ؟ ما 11 از شهروندان خود را که بیگانگان غیر قانونی که تلاش کرده اند به بازگشت به کشور خود هستند.”

او پیشنهاد ایران چارتر هواپیما و پس از آن ما خواهد ارسال تمام 11 ایرانیان بازگشت.

وی افزود: “اگر شما واقعا صحبت کردن حقیقت در این چند هفته گذشته و شما واقعا می خواهید شهروندان خود را پس از آن متوقف و به تاخیر انداختن و قرار دادن در هواپیما. جهان در حال تماشای و انتظار معمول نتیجه یعنی شما هیچ چیز به جز صحبت کردن نگه دارید.”

عسگری وارد در ایالات متحده در سال 2017 با همسر خود و با گذرنامه معتبر و ویزای اما به محض ورود او کشف کرد که او تحت تعقیب توسط دولت آمریکا به اتهام نقض تحریم های قانون است.

او پس از تبرئه او نگه داشته بود و در زندان بر اساس که ویزا تمام شده بود. او تا به حال ارائه شده برای خرید خود بلیط پرواز خانه و آن نگاه به عنوان اگر او در حال برگزار شد تا ایرانیان توافق برای آزادی آمریکایی ها در ایران در بازداشت هستند.

ایالات متحده شده است در تلاش برای تضمین آزادی کامل نیروی دریایی ایالات متحده, veteran, مایکل سفید که قرارداد coronavirus در زندان بود و پس از انتقال به سفارت سوئیس در تهران. وجود دارد هیچ مستقيم مبادله عسگری و سفید بر روی کارت اما پیشرفت در این موارد دیده می شود به عنوان ژولیده.

در مصاحبه ای با گاردین در مارس عسگری متهم به ایالات متحده مهاجرت مقامات از خروج زندانیان به قرارداد coronavirus در سر می برند و کثیف زندان. او گفت: “راه یخ [مهاجرت و گمرک] به نظر می رسد در این افراد است و نه مانند آنها انسان هستند اما اشیاء به خلاص شدن از شر.”

یک استاد در دانشگاه صنعتی شریف یک دانشگاه دولتی در تهران گفت: “در راه که آنها درمان شده اند ما کاملا وحشتناک است. من فکر نمی کنم بسیاری از مردم در آمریکا می دانم آنچه اتفاق می افتد در داخل این جعبه سیاه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de