Placido Domingo عذر خواهی به زنانی که متهم او را از آزار و اذیت جنسی


Placido Domingo عذر خواهی به زنانی که متهم او را از آزار و اذیت جنسی و می گوید: او طول می کشد ‘مسئولیت’ پس از بررسی در می یابد او ساخته شده ده ها تن از پیشرفت های جنسی به همکاران بیش از 30 سال

  • دومینگو عذر خواهی کرد در بیانیه ای که امروز برای ‘درد’ او باعث شد تا زنان
  • این خواننده اپرا متهم شد توسط ده ها تن از خوانندگان و رقصنده و کارکنان پشت صحنه
  • یک بررسی دریافتند یک الگوی مشخص از سوء رفتار جنسی و سوء استفاده از قدرت

Placido Domingo امروز عذر خواهی کرد به ده ها تن از زنانی که متهم او را از آزار و اذیت جنسی و گفت: او مورد قبول کامل مسئولیت’.

79 ساله خواننده اپرا گفت که او متاسفم برای ‘درد که من باعث و اذعان کرد که زنان تا به حال ترس از صحبت کردن به دلیل بالا مشخصات.

یک سری از خوانندگان و رقصنده نوازندگان و پشت صحنه کارکنان باید گفت که آنها شاهد رفتار نامناسب با دومینگو در خانه اپرای بیش از سه دهه گذشته.

دومینگو تا به حال در ابتدا به دفاع از خود ‘گالانت حرکات’ اما در نهایت عذر خواهی کرد امروز پس از ‘تحلیل’ ادعا می کند در برابر او.

Placido Domingo (pictured last August) has today apologised to the dozens of women who accused him of sexual harassment and said he accepted 'full responsibility'

Placido Domingo (تصویر ماه اوت گذشته) تا به امروز عذر خواهی کرد به ده ها تن از زنانی که متهم او را از آزار و اذیت جنسی و گفت: او مورد قبول کامل مسئولیت’

“من گرفته اند زمان در طول چند ماه گذشته به تأمل در اتهامات که همکاران مختلف از معدن ساخته شده اند در برابر من’ دومینگو در بیانیه ای گفت.

“من احترام است که این زنان در نهایت احساس به اندازه کافی راحت به صحبت می کنند و من آنها را می خواهید به می دانم که من واقعا متاسفم برای صدمه زدن که من ناشی از آنها است.

“من قبول مسئولیت کامل برای من است و من از این رشد را تجربه کنند.’

او ادامه داد: “من در حال حاضر درک است که برخی از زنان ممکن است ترس خود را ابراز صادقانه به دلیل نگرانی که در حرفه خود می تواند تحت تاثیر قرار اگر آنها کردند.

‘در حالی که هرگز قصد من هیچ کس همیشه باید به احساس می کنید که راه.

‘من متعهد به تاثیر مثبت تغییر در اپرا صنعت به طوری که هیچ کس دیگری است که همان تجربه.

‘من این است که حرارت آرزو می کنم که نتیجه این خواهد بود یک محل امن تر به کار برای همه در opera, صنعت, و من امیدوارم که به عنوان مثال من در حال حرکت رو به جلو را تشویق دیگران به دنبال.’

Patricia Wulf

Angela Turner Wilson

پاتریشیا Wulf (تصویر سمت چپ) و آنجلا ترنر ویلسون (راست) دو نفر از زنانی که متهم Placido Domingo از آزار و اذیت جنسی

ادعا می کند در برابر خواننده اسپانیایی, اولین ظهور در ماه اوت گذشته زمانی که هشت خوانندگان و رقصنده گفت: آنها از نظر جنسی مورد آزار و اذیت او.

او کاهش یافته است از یک عملکرد در اپرای متروپولیتن در نیویورک در ماه نوامبر میان نصب ادعاهای سوء رفتار.

یک متهم, mezzo-soprano singer پاتریشیا Wulf گفت: دومینگو تا به حال propositioned او شب پس از شب زیر عملکرد خود را.

باریتون رابرت گاردنر حمایت کردن داستان او گفت: او را دیدم دمینگو ‘موقعیت خود و مانور در اطراف اتاق تمرین و در راهرو به نزدیک به او”.

زن دیگری آنجلا ترنر ویلسون گفت: Domingo سعی کرده بود به او بوسه در اتاق پانسمان او پس از ورود بدون ضربه زدن.

دومینگو تا به حال نیز دعوت او را به آپارتمان خود و برای صرف شام و نشستن با او در طول تمرین می شکند و به او بگو: “من شما عشق ورزیدن, آنجلا’ او گفت.

هر دو زنان گفت: آنها گزارش نشده star رفتار به مدیریت ترس نمی شود آنها معتقد بودند که آنها خواهد بود که آنهایی تنبیه کنید.

The 79-year-old opera singer (pictured) said he was sorry for the 'pain that I caused' and acknowledged that women had feared speaking out because of his high profile

79 ساله خواننده اپرا (تصویر) گفت: او متاسفم برای ‘درد که من باعث و اذعان کرد که زنان تا به حال ترس از صحبت کردن به دلیل بالا مشخصات

تحقیقات توسط ایالات متحده و اتحادیه به نمایندگی از opera نوازندگان یافت که شاکیان’ حساب نشان داد یک الگوی مشخص از سوء رفتار جنسی.

کاوشگر آمریکایی انجمن صنفی هنرمندان موسیقی شنیده می شود از 27 افرادی که گفت: آنها تجربه کرده یا شاهد رفتار نامناسب و 12 نفر دیگر که گفت که این دانش مشترک.

این اتهامات شامل ناخواسته فیزیکی لمس اعم از بوسه در دهان به اتوبوس.

آنها همچنین شامل اواخر شب تماس های تلفنی است که در آن دمینگو خواسته زنان برای رسیدن به محل اقامت خود را.

دو نفر از زنان محققان گفت که آنها تا به حال روابط جنسی با دمینگو گفت: آنها احساس مجبور به ارائه دلیل و موقعیت خود را از قدرت و پتانسیل برای آسیب خود را استخدام.

دومینگو یک تنور که تبدیل به باریتون کارنامه او به عنوان سالخورده بود در اصل اختلاف اتهامات علیه او.

به عنوان “Three Tenors’, Domingo, Jose Carreras و اواخر Luciano Pavarotti کمک اپرا به مخاطبان گسترده تر با کنسرت در سراسر جهان در 1990s.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im