محل شرط خود را در بایدن به V. P.

گوش دادن و به اشتراک پادکست ما از دستگاه تلفن همراه خود را:

اپل پادکست | Spotify | Google Play | RadioPublic | Stitcher

جو بایدن سوگند یاد کرده است به انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا. اما از بسیاری از واجد شرایط رقیب چه کسی باید برنده veepstakes? میشل و فرانک باید ایده های مختلف به عنوان به که نام در بلیط می تواند کمک به فشار آقای بایدن به پیروزی در ماه نوامبر.

سپس عضو هیئت تحریریه جسی Wegman می پیوندد راس و فرانک برای یک دیوان نبرد: اتحاد SCOTUS غصب کنگره وقتی که می آید به وضع امریکا جنگ فرهنگ?

اعتبار…David J. فیلیپ/آسوشیتد پرس

زمينه مطالعه:

  • راس در juristocracy و دیوان عالی کشور به عنوان داور از “فرهنگ جنگ” مناظره

  • میشل عدالت نیل Gorsuch و L. G. B. T. Q. تصمیم

  • فرانک در دادگاه L. G. B. T. Q. حقوق مدنی حکم

  • پری بیکن جونیور برای megyn kelly: “بحث بر سر بایدن به V. P. انتخاب کنید پر است از نیمه حقایق و گمراه کننده استدلال”


دیدار با میزبان

من یک Op-Ed مقاله نویس برای بار پس از سال 2011 اما من حرفه ای با روزنامه امتداد به سال 1995 و شامل بسیاری از پیچش و چرخش است که منعکس کننده من embarrassingly پراکنده منافع. من تحت پوشش کنگره کاخ سفید و چندین مبارزات سیاسی; من نیز صرف پنج سال در نقش رئیس رستوران منتقد. به عنوان رم دفتر رئیس من گزارش در واتیکان; به عنوان یک نویسنده کارکنان برای بار یکشنبه magazine, من نوشت: بسیاری از افراد مشهور پروفایل. که آشفته بازار است به اطلاع من کتاب های مختلفی که تمرکز بر روی کلیسای کاتولیک روم, George W. Bush, من عجیب و غریب, خوردن, زندگی, کالج فرآیند پذیرش و میت لوف. سیاسی من غم زده بر سر راه رئیس جمهور تهمت است اداره می شود و من در سمت چپ از مرکز, اما من فکر نمی کنم که این مرکز یک جای بد و یا “سازش” یک کلمه کثیف. من ایتالیایی-آمریکایی, من گی هستم و من نوشتن یک هفته زمان عضویت در خبرنامه که در آن شما گاهی اوقات برخورد من سگ ریگان است که در اجرا از ما آپارتمان در منهتن.

من یک Op-Ed مقاله نویس از سال 2009 و من نوشتن در مورد سیاست, دین, پاپ, فرهنگ, جامعه شناسی و مکان های که در آن همه آنها را قطع. من یک کاتولیک و محافظه کار در آن منظور که بدان معنی است که من در برابر سقط جنین و انتقادی از انقلاب جنسی اما من تمایل به توافق با لیبرالها که حزب جمهوری خواه بیش از حد دوستانه به غنی. من در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 به دلایل خاص به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما در کل من فکر می کنم این حرکات پوپولیستی در اروپا و امریکا به نارضایتی های مشروع و من اغلب ترجیح می دهند populists به “معقول” نخبگان. من نوشته شده است کتاب در مورد دانشگاه هاروارد, G. O. P. آمریکایی مسیحیت و پاپ فرانسیس و انحطاط. بندیکت شانزدهم مورد علاقه من پاپ است. من نقد و بررسی فیلم برای ملی بررسی و نظرات قوی در مورد بسیاری از پرستیژ تلویزیون را نشان می دهد. من چهار فرزند سه دختر و یک پسر و من در پناهگاه است.

من یک Op-Ed مقاله نویس در نیویورک تایمز پس از سال 2017, نوشتن عمدتا در مورد سیاست و ایدئولوژی و جنسیت. این روزها مردم از راست و چپ هر دو با استفاده از “لیبرال” به عنوان یک لقب اما این که اساسا آنچه که من هستم هر چند کابوس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری است رادیکالیزه من و من تحت فشار قرار دادند چپ. من نوشته ام سه کتاب از جمله یکی در سال 2006 در مورد خطر از جناح راست پوپولیسم در آن مذهبی بنیادگرا پوشش. (من دو نفر دیگر بودند که در مورد جنگ جهانی بیش از حقوق باروری و مختصر انحراف از سیاست در مورد پرماجرا روسی émigré که کمک یوگا به غرب است.) من دوست دارم به سفر; مدت زمان طولانی پیش و پس از من و شوهرم فرار ما صرف یک سال و کوله پشتی از طریق اروپا و آسیا. در حال حاضر ما در بروکلین با ما پسر و دختر.


لحن در iTunes, Google Play, Spotify, Stitcher و یا هر کجا که شما گوش دادن به پادکست ها. به ما بگویید چه شما فکر می کنید در [email protected] دنبال فرانک برونی (@FrankBruni) راس Douthat (@DouthatNYT) و میشل گلدبرگ (@michelleinbklyn) در توییتر.

“استدلال” است که یک تولید نیویورک تایمز نظر بخش است. این تیم شامل قمر Lett, لورن کلی پائولا Schuzman و پدرو رافائل Rosado. با تشکر ویژه از براد Fisher کنستنزا گالاردو, سارا Nics و James T. سبز.