پینوکیو پنس کست کردن واقعیت و اصرار دارد همه چیز را تحت کنترل | دیوید اسمیت طرحMآیک پنس است که مرد شما می خواهید خود را در سنگر. شما ممکن است از مهمات خونریزی فراوان و در مورد به اجرا بیش از یک مخزن اما سخت-دعا معاون رئیس جمهور می خواهم به شما اطمینان دهم که مجموع پیروزی مطمئن است و آن را تمام خواهد شد بیش از کریسمس.

از باب بغداد از واشنگتن در فرم بالا در روز جمعه اطمینان نگران یک ملت که تا پایین ، مربع گرد است و تمام زمان بالا روزانه coronavirus عفونت اثبات مثبت این است که امریکا مسطح منحنی.

بدون ماسک صورت پنس شد برگزاری اولین کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در نزدیک به دو ماه – و نه در کاخ سفید و در همه اما در وزارت بهداشت و درمان, نشانه ای از کاهش وضعیت از halcyon days زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بمب اثر سفید کننده.

معاون رئیس جمهور را تحت تاثیر قرار خود را با او truthiness.

“ما واقعا پیشرفت های قابل توجهی را در حرکت ملت ما رو به جلو” پنس اعلام شده در برابر یک پس زمینه از نزدیک به 2.5 متر عفونت و 125,000 مرگ و میر بدترین برگه در این سیاره است. “همانطور که ما امروز اینجا ایستاده تمام 50 ایالت و مناطق در سراسر این کشور در حال باز کردن تا با خیال راحت و مسئولانه است.”

پینوکیو! روز جمعه در تگزاس که در آن موارد باید در صدر 130,000 شد اولین دولت reimpose یک مستند که قبلا برداشته شده است. فلوریدا تعطیل میله پس از یک رکورد در یک روز بالا از 8,942 عفونت.

“ما آهسته گسترش ما مسطح منحنی ما را نجات داد زندگی” پنس رفت و در یک روز پس از امریکا دیدم یک رکورد 40,000 موارد جدید در سراسر کشور. “ممکن است تمایل در میان آمریکایی ها به فکر می کنم ما در یک زمان از ضرر و زیان و مشکلات بزرگ در آمریکا مردم بود و ما دو ماه پیش. اما در واقعیت ما در یک مکان بسیار بهتر است.”

بله پنس اعتراف کرد ما در حال حاضر شاهد موارد “افزایش شتاب در سراسر جنوب” اما همیشه نگاه در سمت روشن زندگی: “سی و چهار متحده در سراسر کشور … در حال تجربه یک اندازه گیری از ثبات است.”

او تکرار تهمت با این ادعا “این تقریبا inarguable که بیشتر تست تولید بیشتر موارد”. اما کارشناسان اشاره کرده اند که افزایش درصد موارد مثبت را نشان می دهد که این را توضیح نمی دهد دور نرخ.

پنس سوال شد چرا بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن است که هنوز برگزاری تجمعات انتخاباتی پائولا رید از ایسنا پرسیدن: “شما مردم به گوش دادن به مقامات محلی اما در تولسا شما را به مبارزه طلبیده و آنها را به یک رویداد که منجر به ده ها تن از مردم در حال قرنطینه. چگونه می تواند به شما می گویند انتخاباتی نیست بخشی از این مشکل؟”

پاسخ او این بود مانند Alexa و یا سیری متخلف به یک برنامه ریزی پاسخ و نتیجه رضایت بخش هیچ یک از: “آزادی بیان و حق صلح و دوستی جمع آوری مندرج در قانون اساسی ایالات متحده و حتی در یک بحران بهداشتی مردم آمریکا نمی برانند حقوق و قانون اساسی ما.”

دکتر دبورا Birx و Anthony Fauci بود که عملا مطرود و از زل زل نگاه کردن مانند شرم آور بستگان بازگشت به اکشن با ماسک و جدی گرافیک. Fauci ارائه یک بررسی واقعیت: “ما مواجه با یک مشکل جدی در مناطق خاص.”

اما وزیر بهداشت الکس آذر تصمیم به رقیب پنس در sycophancy سهام به نوعی برآمده از عبارت “عمده بهداشت عمومی پیروزی”.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بدترین حالت ممکن است فرد به رهبری امریکا از طریق این بحران است. جمعه بود و یک یادآوری است که پنس ممکن است بدترین دوم. هنگامی که در فوریه منصوب شد رئیس گروه ضربت, کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز اشاره کرد شکست خود برای مقابله با اچ آی وی به عنوان فرماندار ایندیانا و در توئیتر خود نوشت: “مایک پنس به معنای واقعی کلمه و نه در علم.”

پنس یک بار ادعا کرد این بیماری همه گیر در ایالات متحده خواهد بود “پشت سر ما” با روز یادبود – مه 25. در آخرین جلسه مؤمن مسیحی در نهایت نشان داد او در برنامه راز: “دعا کنید و نگه دارید دعا.”

پاسخ از کارشناسان بهداشت و درمان بموقع پژمرده. دکتر اروین Redlener از دانشگاه کلمبیا MSNBC گفت: “جورج اورول می توانست نام خود را در کتاب سال 2020 به عنوان مخالف به سال 1984. این یک مثال بسیار زیبا از بد نمایش دادن واقعیت است.”