تصویر: خانواده انگلیسی از جمله نه ساله در قلب شیوع کروناویروس


تصویر: خانواده انگلیسی از جمله نه ساله در قلب شیوع کروناویروس در یک کلبه ییلاقی اسکی پس از ابتلا به آن از برایتون مرد که در سفر وجود دارد از سنگاپور

 • یک پدر و پسر و سه دیگر انگلیسی ها از یکی دیگر از خانواده ویروس
 • باب Saynor 48 و پسرش, 9, درمان و دو نفر دیگر کودکان جدا شده
 • فرانسوی, وزیر بهداشت معتقد است که موارد مرتبط بریت بازگشت از سنگاپور
 • تعقیب جنایتکاران در حال حاضر در جریان است برای پیدا کردن دیگر 100 نفر است که با حضور در کنفرانس

پنج انگلیسی ها از جمله a nine-year-old boy – تشخیص داده شده اند با کشنده coronavirus در فرانسه پس از whisked به بیمارستان از یک کلبه ییلاقی اسکی در رشته کوه های آلپ.

ایمیل در روز یکشنبه می تواند نشان می دهد که محیط زیست مشاور باب Saynor 48 و او نه ساله و پسر شده است نام محلی که در مرکز شیوع.

پدر و پسر بودند تحت درمان در بیمارستان در فرانسه شب گذشته همراه با سه نفر دیگر از انگلیسی ها از یک خانواده دیگر بودند که ماندن در Saynors’ شش اتاق خواب کلبه ییلاقی اسکی.

Bob Saynor, 48, (pictured) and his nine-year-old son have been named locally as being at the centre of the outbreak

باب Saynor, 48, (تصویر) و نه ساله و پسر شده است نام محلی که در مرکز شیوع

آقای Saynor دو فرزند دیگر و چهار انگلیسی از خانواده دیگر بودند که در انزوا نگه داشته در بیمارستان ها به عنوان یک اقدام احتیاطی.

حیرت زده مردم خواب آلود روستای Les Contamines-Montjoie نزدیکی Megeve ابراز شوک پس از پزشکان airlifted خانواده از جدا توچال در روز جمعه بعد از ظهر.

یک دوست از خانواده لوئیس Gasparelli گفت: آقای Saynor و همسرش Catriona یک دکتر تا به حال نقل مکان کرد و از برایتون به زندگی دائم در کلبه ییلاقی سه سال پیش.

فرانسوی, وزیر بهداشت اگنس Buzyn شب گذشته گفت: اعتقاد بر این بود که تمام پنج coronavirus موارد مرتبط به یک مرد که تا به حال در آنجا ماند زیر یک کسب و کار سفر به سنگاپور که در آن او تا به حال قرارداد این ویروس.

A friend of the family, Louise Gasparelli, said Mr Saynor and his wife Catriona (pictured), a doctor, had moved from Brighton to live permanently in the chalet three years ago

یک دوست از خانواده لوئیس Gasparelli گفت: آقای Saynor و همسرش Catriona (تصویر) یک دکتر تا به حال نقل مکان کرد و از برایتون به زندگی دائم در کلبه ییلاقی سه سال پیش

The alarm was raised in the Alps on Friday when people staying at the Saynor family’s large chalet (pictured) began to fall ill

زنگ مطرح شد در رشته کوه های آلپ در روز جمعه هنگامی که مردم ماندن در Saynor خانواده بزرگ ییلاقی (تصویر) شروع به سقوط بیمار

میانسال, انگلیسی, انسان نیز از برایتون – پرواز را به انگلستان که در آن او بیمار شد و هشدار بیمه خدمات درمانی. او تحت درمان در سنت توماس بیمارستان در لندن شب گذشته.

این توسعه چشمگیر در رشته کوه های آلپ در آمد که:

 • یک دانش آموز مدرسه از برایتون گفته شد توسط بهداشت عمومی انگلستان به خود منزوی’ به صورت 14 روز;
 • یک خانواده انگلیسی از چهار زندگی می کنند که در مایورکا در حال انتظار برای شنیدن در صورتی که این ویروس;
 • جهانی مرگ و میر از coronavirus است که امروز انتظار می رود به بیش از 774 نفر توسط سارس در سال 2002 و 2003;
 • چین راه اندازی یک سرکوب گرد کردن تا کسانی که مشکوک به داشتن ویروس و قرار دادن آنها را در قرنطینه;
 • یک جت به سفارش وزارت امور خارجه برای بازگرداندن بیش از 200 ایزدی از ویروس-آمار ووهان است که با توجه به وارد است.

زنگ مطرح شد در رشته کوه های آلپ در روز جمعه هنگامی که مردم ماندن در Saynor خانواده بزرگ ییلاقی شروع به سقوط بیمار است.

According to Le Figaro, Agnès Buzyn (pictured) the infected British man stayed in a chalet in Contamines-Montjoie, in Haute-Savoie between the 24 and 28 January

با توجه به لو فیگارو اگنس Buzyn (تصویر) آلوده, بریتیش, مرد باقی می ماند در یک کلبه ییلاقی در Contamines-Montjoie در Haute-Savoie بین 24 و 28 ژانویه

The UK patient who arrived in France from Singapore on January 24 had been attending a business conference at a £1,000-a-night hotel in the Asian country

انگلستان بیمار که وارد فرانسه از سنگاپور در ژانویه 24 بوده است حضور در یک کنفرانس کسب و کار در یک 1000 پوند در-یک-شب هتل در کشور

A locator map shows the Contamines-Montjoie ski resort in the French alps

یک یاب نقشه را نشان می دهد Contamines-Montjoie پیست اسکی در کوه های آلپ فرانسه

کریس Hopkinson زندگی می کند که در Les Contamines-Montjoie گفت: یک هلیکوپتر و چند آمبولانس فرود در روستا و در زمان آسیب دیده ایزدی به دور است.

Coronavirus می تواند گسترش از طریق اسهال کارشناسان هشدار می دهند

Coronavirus می تواند گسترش از طریق اسهال بر اساس یک مطالعه جدید.

به عنوان روز بیش از 700 نفر کشته شده اند توسط این ویروس با 86 نفر در حال مرگ در روز جمعه به تنهایی.

بیش از 34,500 در سطح جهان آلوده شده اند.

این بیماری می تواند به گسترش بین مردم فقط از طریق سرفه و عطسه و آن را بسیار مسری است.

اعتقاد بر این است به سفر در بزاق و حتی از طریق آب در چشم و در نتیجه تماس نزدیک, بوسیدن و به اشتراک گذاری کارد و چنگال و یا ظروف همه خطرناک است.

در حال حاضر محققان گفته اند که مطالعات بیشتر نگاه در بیماران با علائم مربوط به سیستم تنفسی خورشید ،

از آنجا که این کارشناسان می تواند گذاشتم بیش از علائم مربوط به دستگاه گوارش با توجه به تحقیقات منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا.

از 138 بيمار در ووهان بیمارستان, 14 بود و اسهال و حالت تهوع قبل از آنها یک تب بود و سخت تنفس.

اولین بیمار مبتلا به کروناویروس بود اسهال به مدت دو روز و ویروس بعدها در بر داشت خود را در مدفوع.

او در توصیف این پیست اسکی در پای کوه بلان به عنوان ‘فقط در مورد آخرین جایی است که شما می توانید تصور کنید که این ویروس برای رسیدن به’. ایجاد کرد شهردار Jean-Marc Peillex گفت: دو مدرسه بسته شده بود به عنوان یک احتیاط. به دلیل آن است که ارتفاع از فصل اسکی رفت و آمد مکرر کامل است.

دو آپارتمان در رفت و آمد مکرر می شد مورد بررسی قرار, مقامات بهداشت گفت:, و اضافه کرد که دیگر مردم در این روستا شده بود تحت تاثیر شیوع.

در برایتون یک دانش آموز در پرتسلد Aldridge, جامعه, آکادمی – که تصور می شود مربوط به اولیه سنگاپور مورد گفته شد به خود منزوی به عنوان بخشی از PHE را بررسی است. این مدرسه گفت: این گفته شده بود وجود دارد بدون نیاز به آن را ببندید.

در مایورکا یک زن 46 ساله بود پدر قرنطینه در این جزیره اصلی بیمارستان پسر Espases پس از او آمد به تماس با کروناویروس مبتلا.

همسر و دو دختر خود را در سن هفت و ده, شد بعد از بستری در همان بیمارستان. هر چهار نفر اعضای خانواده بودند تحت آزمایش برای دیدن اگر آنها تا به حال قرارداد قاتل ویروس.

ده سال آزمایش مثبت برای یک مشترک سویه های آنفولانزا اما هیچ یک از سه تن دیگر از اعضای خانواده است گفت: به نشان دادن هر گونه نشانه ای از بیماری باشد.

پدر زندگی می کند که در ماراتکسی نزدیک به جزیره پایتخت پالما رفت به بیمارستان در روز پنج شنبه و به گفته پزشکان او شده بود در تماس با یک فرد که تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس در فرانسه.

او در فرانسه بین ماه های ژانویه 25 و 29 قبل از بازگشت به مایورکا با هواپیما. هویت فرد او را به تماس با شده است نشان داد.

مقامات بهداشت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در اسپانیا دیروز صبح که فقط پدر تا به حال تماس با تایید فرانسوی مورد. همسر و فرزندان خود را بستری شده بودند به قرنطینه.

شش نفر دیگر از اتباع انگلستان که آمده بود به تماس نزدیک با آنها در رفت و آمد مکرر نیز به بیمارستان منتقل شب گذشته در Lyon Saint-Etienne و گرونوبل.

‘همه آنها اقامت در یک کلبه ییلاقی در Contamines-Montjoie زمانی که برخی از شکایت از احساس ناخوشی’ گفت: وزارت بهداشت منبع در پاریس از پنج بیماران جدید.

A graphic shows countries affected with the coronavirus as of 11.23am (GMT) on 8 February

یک گرافیک را نشان می دهد کشورهای مبتلا به کروناویروس از 11.23 am (به وقت تهران) در 8 فوریه

’11 در حال حاضر در انزوا در سه بيمارستان در Haute Savoie منطقه با مراقبت و آزمایشات در حال انجام است. پنج باید Coronavirus از جمله یک کودک است.’

شهردار Contamines-Montjoie نشان داد سه نفر از کودکان در حال جستوجو کرد -از جمله مورد تایید شده – شرکت در همان مدرسه که بسته باقی می ماند در هفته آینده.

انگلستان بیمار که وارد فرانسه از سنگاپور در ژانویه 24 بوده است حضور در یک کنفرانس کسب و کار در یک 1000 پوند در-یک-شب هتل در کشور.

این تجمع در لوکس-رنگ و لعاب Grand Hyatt شامل بیش از 100 نفر شده است و مربوط به گسترش coronavirus در حداقل سه ایالت دیگر.

در حال حاضر وجود دارد یک تعقیب جنایتکاران در جریان است برای پیدا کردن دیگر پردیس شرکت کنندگان در مورد آنها گسترش عفونت است.

در بازگشت به انگلستان, انگلیسی, انسان دچار علائم شبه آنفولانزا و در زمان خود به A&E در رویال ساسکس در برایتون در یکشنبه, فوریه 1.

ناشناس قربانی شد و سپس whisked 55 مایل به یک متخصص بیماری های عفونی واحد در بیمارستان گای در لندن دیروز جایی که او باقی خواهد ماند و در انزوا به مدت حداقل دو هفته.

ژان-ایو Grall رئیس سازمان منطقه ای بهداشت و درمان گفت: مادر کودک ‘در بریتانیا بود گرفتن امتحانات’ در زمان آلودگی.

آقای Grall گفت: آلوده کودک بود با حضور در مدرسه Contamines-Montjoie و همچنین صرف یک روز در یک مدرسه دوم در نزدیکی شهر Saint-Gervais-les-Bains.

شهردار و دپارتمان عضو شورا از Mont-Blanc, Jean-Marc Peillex نوشت: در بیانیه ای اعلام کرد: برای جلوگیری از غیر ضروری تفسیر و وحشت انگلیسی بود که دانش آموز آلوده […] در زمان یک کلاس با چهار نفر دیگر از دانش آموزان در روز پنج شنبه صبح.

“من آموخته است که به عنوان یک احتیاط اولین وزیر تا به حال تصمیم به بستن مدارس در Contamines و Saint-Gervais.’

اتین ژاکه شهردار Contamines-Montjoie گفت: “من به نام منطقه ای بهداشت و درمان آژانس در 12: 30 am در روز شنبه در مورد دو خانواده است. هفت نفر در یک کلبه ییلاقی و چهار در یکی دیگر از. از 11 نفر از پنج تست مثبت برای coronavirus.’

‘وضعیت بالینی خود را نشان می دهد هیچ نشانه ای از جدیت گفت: وزیر, که اضافه شده است که مقامات فرانسوی در تلاش بودند برای تماس با خانواده ملی بریتانیا.

Buzyn گفت: گروه تازه-افراد آلوده به این ویروس تشکیل یک خوشه یک گروه در اطراف یکی از اصلی پرونده است.’

نتایج حاصل از آزمون های خود را تجزیه و تحلیل در آزمایشگاه در مادرید با مقامات بهداشت انتظار نتایج در عرض 24 تا 48 ساعت.

اسپانیایی مقامات گفت: مسافرانی که در هواپیما بودند انگلیسی ها پدر در زمان از فرانسه به مایورکا تماس گرفته خواهد شد تنها در صورتی از او تست مثبت برای کوروناویروس.

Five Britons diagnosed with coronavirus in a French ski chalet (pictured) caught the killer infection from a Brighton man who stayed at the same resort

پنج انگلیسی مبتلا به کروناویروس در یک کلبه ییلاقی اسکی (عکس), گیر افتاد, قاتل عفونت از یک برایتون که ماند در همان رفت و آمد مکرر

Briton Alan Steele, pictured with his new wife Wendy, was taken off the Diamond Princess cruise liner yesterday and sent to hospital after testing positive for the virus

بریتن آلن استیل, تصویر با همسر جدید خود را وندی شد گرفته شده از الماس شاهزاده بوش کروز دیروز و فرستاده شده به بیمارستان پس از آزمایش مثبت برای ویروس

‘که مورد اصلی بود به ارمغان آورد به ما توجه شب گذشته, آن است که یک ملی بریتانیا که در حال بازگشت از سنگاپور جایی که او باقی مانده بود بین ماه های ژانویه 20 و 23 و او وارد در فرانسه در ژانویه 24 به مدت چهار روز Buzyn گفت:, و اضافه کرد که آخرین شیوع تا به حال رخ داده در منطقه کوهستانی از Savoie در شرق فرانسه

سنگاپور با استفاده از به عنوان یک هاب حمل و نقل در جنوب شرق آسیا به معنی آن می تواند یک منطقه آلوده به ویروس.

“ما ممکن است پیدا کردن بیشتر بین المللی از مواردی است که باید سفر را از طریق سنگاپور,’ دکتر مایکل سر محقق ارشد در جهانی بهداشت, دانشگاه ساوتهمپتون گفت: MailOnline.

‘این خوشه از موارد در فرانسه نشان می دهد که چگونه coronavirus می تواند گسترش به کشورهای غیر مستقیم از چین.

‘فرانسه پیست اسکی خواهد شد که شهروندان از تعداد زیادی از کشورهای دیگر وجود دارد به طوری که پیامدهای بالقوه انتقال به بعد.

‘امیدوارم بیشتر مردم نیز شده اند و در معرض آلوده و این خاص موضعی شیوع می تواند بلافاصله موجود است.’

با توجه به وزارت بهداشت بحران واحد راه اندازی شده است و افرادی که در نزدیک و تماس طولانی مدت با این موارد جدید مطلع خواهد شد در طول روز و با توجه به دستورالعمل خاص است.

این موارد تایید شده در فرانسه آمد و به عنوان یک honeymooner انتقال از بوش کروز الماس شاهزاده خانم به بیمارستان در ژاپن با کروناویروس که گفته شد به خوبی احساس و روحیه خوب.

خانم مارشال استیل گفت که او نیز هست اما تا به حال ‘کابین تب’ به عنوان او ادامه داد: به طور محدود به اتاق خود در کشتی یک وضعیت مشترک با نزدیک به 3,700 دیگر مسافران و خدمه.

Experts say the difficulty of containing the coronavirus is that so many patients have mild, cold-like symptoms and don't realise they have the infection – but it can quickly turn deadly

کارشناسان می گویند مشکل حاوی coronavirus است که بسیاری از بیماران خفیف, علائم سرد مانند و نمی دانند آنها عفونت – اما می تواند به نوبه خود به سرعت مرگبار

“این سخت بود برای اولین بار شب بدون آلن. اما هی ما به طور مداوم در تماس باشید. پزشکان ژاپنی ها بسیار عالی هستند و او در دست های امن’ او نوشت.

در مجموع 78 انگلیسی دارندگان گذرنامه – از جمله خدمه – در میان کسانی که سوار کشتی, منابع گفت.

کشتی اپراتور شاهزاده کشتی گفت: کشتی را قرنطینه شد و با توجه به پایان در فوریه 19, محرومیت ‘پیش بینی نشده تحولات و تایید همه تحت تاثیر مهمانان گرفته شده به بیمارستان.

تعداد کل افراد آلوده به این ویروس در فرانسه در حال حاضر رسیده 11.

شش نفر دیگر شامل یک مرد در یک بیماری جدی در حالی که دیگران نشان داده اند که نشانه هایی از بهبود در روزهای اخیر به گفته مقامات پزشکی.

در یکشنبه, 40, فرانسوی, مردم به عودت از چین که در آن بیش از 700 نفر کشته شده اند توسط ویروس و 34,000 موارد تشخیص داده شده اند.

وخیم coronavirus هشدار از بریتانیا کارشناسان بالا

پیشرو virologists و متخصصان بیماری های عفونی ملاقات در یک عجله سازماندهی جلسه توسط محترم علوم رسانه در مرکز لندن روز جمعه در پی افزایش شیوع.

آنها ساخته شده یک سری از وخیم هشدار در مورد این بیماری از جمله:

 • یک واکسن آماده خواهد شد حداقل تا 2021
 • حتی اگر ما از بین بردن این ویروس در چند ماه آینده آن می تواند دوباره ظهور در زمستان
 • شیوع در اواخر سال 2020 می تواند ویرانگر برای بیمه خدمات درمانی کارکنان دستکاری زمستان بحران
 • مرگ به ظاهر سالم, چینی, دکتر, در 30s خود را افزایش ترس آن ممکن است توانایی به کشتن مردم با قوی سیستم ایمنی بدن
 • آیا نمی شود فریب خورده توسط یک کاهش در موارد تایید شده در چند روز گذشته – این می تواند کمبود نیروی انسانی و خطاهای موجود در فهرست نویسی آنها در چین
 • این ویروس ممکن است به نوزادان از مادران باردار در هنگام زایمان
 • موارد حداقل 10 برابر بیشتر از زمان 31,000 گزارش

اولین مورد از Coronavirus وارد فرانسه در پایان ماه ژانویه در میان افراد بیمار به تازگی از چین وارد شده.

مقامات بهداشت عمومی در سراسر جهان در حال تلاش برای مهار این ویروس جدید که برای اولین بار به نظر می رسد در بازار غذاهای دریایی در ووهان چین در آغاز ماه دسامبر است.

Coronaviruses شایع در حیوانات از همه نوع و گاهی اوقات می تواند تکامل را به اشکال است که می تواند انسان را آلوده سازد.

پس از شروع قرن, دو, دیگر coronaviruses شروع به پریدن کرد به انسان باعث شیوع سارس در سال 2002 و شیوع بیماری MERS در سال 2012.

یک 747 جدولها توسط وزارت امور خارجه چپ ووهان شب گذشته حمل بیش از 200 انگلیسی ها و كافی در یک پرواز مستقیم به RAF Brize Norton در آکسفوردشایر. آنها خواهد شد و سپس ارسال می شود توسط مربی به Kents هیل پارک یک مرکز کنفرانس در میلتون کینز که در آن آنها خواهد بود نگهداری در قرنطینه به مدت دو هفته.

در ژاپن, انگلیسی, honeymooner آلن جراحی – که گرفتار این ویروس در هیئت مدیره کشتی تفریحی الماس شاهزاده – منتقل شد به بیمارستان. همسرش وندی posted on Facebook: ‘آلن است که به خوبی, ژاپنی, پزشکان عالی هستند.’

Coronavirus تا 14 روز دوره کمون که در آن بیمار ممکن است نمایش علائم اما هنوز هم می تواند دیگران را آلوده توسط سرفه و عطسه. آن را نیز آلوده کرده است 34,974 نفر در سراسر جهان کشته و 724.

Medical workers in protective suits are seen talking while at the Wuhan Parlor Convention Center on Friday. Wuhan has around 14 million residents, but it remains unknown how many people would be quarantined or where they will be kept

پزشکی کارگران در لباس محافظ دیده می شود صحبت کردن در حالی که در ووهان سالن مرکز همایش در روز جمعه. ووهان حدود 14 میلیون نفر از ساکنان اما آن ناشناخته باقی می ماند که چگونه بسیاری از مردم خواهد بود قرنطینه و یا جایی که آنها نگه داشته شود

China has demanded four types of people in Wuhan to be put into mandatory isolation in quarantine stations: confirmed cases, suspected cases, people who have close contact with the former two, and those who have fever. Pictured, patients rest at a makeshift hospital in Wuhan

چین خواستار چهار نوع از مردم در ووهان قرار اجباری انزوا در قرنطینه: تایید موارد مشکوک موارد افرادی که در تماس نزدیک با دو سابق و کسانی که تب. تصویر بیماران استراحت موقت در بیمارستان در ووهان

چه ما در مورد سه CORONAVIRUS موارد در انگلستان ؟

دو مورد اول

دانشگاه نیویورک و مادرش شد دو تایید موارد مرگبار coronavirus در خاک بریتانیا زمانی که آنها تشخیص داده شده در ژانویه 31. اما نه نامگذاری شده اند.

مقامات بهداشت بارها و بارها حاضر به دادن هر گونه اطلاعات در مورد این دو مورد با استناد به ‘بیمار محرمانه و زدم پشت سوال در مورد که در آن و زمانی که آنها وارد بریتانیا می باشد.

اما MailOnline بعد که در همان روز نشان داد که جفت باقی مانده بود در یک هتل در نیویورک.

منابع در هتل از هم جدا-هتل گفت: این جفت ارز – که دور whisked توسط امدادگران در ژانویه 31 – هرگز بازگشت و یا خود را جمع آوری چمدان لباس و یا لوازم آرایش.

آن است که فکر خود را به لوازم آرایش باقی می ماند مهر و موم شده در اتاق خود را. مقامات در حال حاضر به پرداخت برای عقیم سازی شرکت برای ضد عفونی کردن اتاق جفت ماند به عنوان به خوبی به عنوان آنهایی که اطراف آن. روشن است که اگر آنها باز دوباره اما £49-یک-شب هتل است که هنوز هم عامل.

منابع پس از آن تایید کرد که هر دو بيمار مبتلا شده است whisked به قرنطینه در درمانگاه سلطنتی ویکتوریا در نیوکاسل یکی از چهار متخصص مراکز در انگلستان تنظیم برای درمان مسری عفونت های هوابرد. بیماران هنوز هم وجود دارد درمان می شود.

دانشگاه نیویورک را تایید کرد یکی از بیماران بود که یک دانش آموز در تاریخ 1 فوریه. به امید quashing ترس آن گفت: آلوده, دانش آموز تا به حال نه پا در پردیس قبل یا بعد از او گرفتار این ویروس. بعدا مشخص شد که این دومین بیمار بود ،

مورد سوم

بیمار فکر این است که تشخیص داده شده است در برایتون و whisked به یک متخصص بیماری های عفونی واحد در لندن یک بیمارستان که در آن آنها را در انزوا نگه داشته برای حداقل دو هفته.

تنها در چهار بيمارستان در انگلستان مجهز به این بخش که در پایتخت – سلطنتی رایگان و گای و سنت توماس ” NHS Foundation Trust. دیگران در نیوکاسل و لیورپول.

بهداشت عمومی انگلستان گفت: بیمار نمی گرفتن شدت بیماری مسری در انگلستان نشان می دهد که آنها به تازگی در پرواز بازگشت از چین است. مقامات تا کنون حاضر به ارائه هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد بیمار است.

اما شده است وجود دارد هیچ پرواز به انگلستان از ووهان پس از 22 ژانویه زمانی که مقامات چینی ساخته شده بی سابقه تصمیم به قرار دادن این شهر به مستند و زمین همه پروازها به مبارزه با شیوع بیماری است.

گاتویک لندن, نزدیکترین فرودگاه به برایتون – فقط 27 کیلومتری شمال شهرستان ساحلی دارای پرواز مستقیم از شانگهای یکی دیگر از شهر چینی که موارد ثبت شده از قاتل ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>