عکاس پشت بئاتریس عروسی جرقه بزند می گوید: این رویداد یک نقطه عطف’ کار خود را

عکاس پشت شاهزاده بئاتریس و ادواردو عروسی جرقه بزند می گوید: گرفتن رویداد ‘نقطه عطف’ کار خود را و سمت چپ او احساس فوق العاده مفتخر’

  • عکاس بنیامین ویلر در زمان عکس شاهزاده بئاتریس عروسی
  • مستقر در لندن عروسی snapper گفت: او فوق العاده مفتخر به در رویداد
  • وی افزود بئاتریس و ادواردو عروسی بود ‘نقطه عطف’ در حرفه خود

عکاس پشت شاهزاده بئاتریس و شوهر, Edoardo رسمی عروسی جرقه بزند باز کرده است تا در مورد گرفتن روز های خاص خود را.

بنیامین ویلر از لندن بود پشت لنز به عنوان بئاتریس 31 و توسعه اموال Edoardo Mappeli Mozzi گفت: ‘من’ طی یک مراسم در نمازخانه سلطنتی از پرستاران در رویال تسلیم در جولای 18.

به او Instagram حساب ویلر گذراند: “من خیلی فوق العاده مفتخر به عکس روز عروسی خود را یک نقطه عطف خاص از زندگی حرفه ای من.

کاخ باکینگهام تا کنون منتشر شد دو عکس از این مراسم شاد – هر دو گرفته شده توسط ویلر.

نشان می دهد که زن و شوهر خوشحال قفل کردن دست آنها به عنوان خروج از نمازخانه. در دیگر بشاش بئاتریس و Edo ایستاده در کنار مادر بزرگش ملکه و دوک ادینبورگ در مقابل نمازخانه.

Benjamin Wheeler was behind the lens as Beatrice, 31, and Edoardo Mappeli Mozzi said 'I do' at the Royal Chapel of All Staints at the Royal lodge on July 18

بنیامین ویلر بود پشت لنز به عنوان بئاتریس 31 و ادواردو Mappeli Mozzi گفت: ‘من’ در رویال نمازخانه تمام Staints در رویال تسلیم در جولای 18

The photographer said photographing the event was a 'milestone' of his career and had left him 'incredibly honoured'

عکاس گفت: عکاسی از این رویداد یک “نقطه عطف” از کار خود را و او را سمت چپ فوق العاده مفتخر’

در Instagram پست ویلر در ادامه با تشکر از Gillian Lawtie. یک همکار عکاس و بنیانگذار عروسی دسته جمعی – دایرکتوری عروسی ارائه جزئیات تماس برای عروسی, خدمات مواد غذایی و عکاسان و فیلمسازان و بیشتر.

بنیامین یکی از تعداد کمی از مردم برای حضور صمیمی مراسم که روز جمعه دیدم بئاتریس چهارشنبه پس از به تعویق انداختن او گراند عروسی مه به کمال Edoardo.

بئاتریس و Edo شد با توجه به کراوات گره در نمازخانه سلطنتی از کاخ سنت جیمز در لندن در 29 مه. اما خود مراسم به تعویق افتاد با توجه به Covid-19 و هیچ تاریخ جدید داده شد توسط کاخ در زمان.

به جای این زن و شوهر تصمیم به صمیمی مراسم با حضور فقط ‘خانواده’ با توجه به بیانیه منتشر شده در روز جمعه بعد از ظهر توسط کاخ باکینگهام.

In the sweet snaps, Beatrice and Edo beam, standing at a safe distance from her grandparents The Queen and Duke of Edinburg

در شیرین snaps بئاتریس و Edo پرتو ایستاده در یک فاصله امن از پدربزرگ و مادربزرگ او ملکه و دوک ادینبورگ

می گویند ‘من’ در سبک شاهزاده بئاتریس پوشیدن, قدیمی, نورمن Hartnell

شاهزاده بئاتریس و ادواردو Mapelli Mozzi گره خورده گره در ویندزور مراسم در اوایل این هفته و البته ما مشتاق به دانستن تمام جزئیات در مورد عنصر مهم روز: لباس!

بئاتریس عینک, قدیمی, لباس توسط نورمن Hartnell – در وام از ملکه که برای اولین بار به تن لباس در سال 1962 – اضافه کردن ملکه مری الماس حاشیه تاج به نگاه کامل.

این شب ساخته شده است با استفاده از Peau De Soie تافته در سایه عاج کامل با کاملا اغراق شده organza آستین (اضافه شده برای بئاتریس) به پایان رسید و خاموش قشنگ و با پیچیده diamante ارایش به bodice. آن را بازسازی توسط آنجلا کلی و استوارت پروین و تغییرات تنفس اجاره نامه جدیدی از زندگی را به این آرشیوی قطعه.

فراموش نکنید که این محل گل و عکاس است. لباس خود را یکی از بزرگترین تصمیم گیری های شما رو را در هنگام برنامه ریزی یک عروسی پس از آن رو به راست! در حالی که شما نمی توانید از فروشگاه پرنسس بئاتریس را دقیق شما می توانید با الهام از این زرق و برق دار, شبح و ضربه محکم و ناگهانی یک طراحی مشابه از چرخ فلک.

* قیمت ها ممکن است به آگهی

پدر و مادر عروس شاهزاده اندرو و دوشس یورک به عنوان به خوبی به عنوان خواهر پرنسس اوژنی و 30 تصور می شده اند گنجانده شده است.

در ازدواج بئاتریس می شود یک نامادری به Edo پسر کریستوفر شناخته شده به عنوان Wolfie که به فکر حضور دارند.

ملکه که در حال حاضر تماشا شش نفر از هشت نوه بحباله نکاح در اوردن, مشترک, شادی او در گفتگو با کاپیتان آقا تام مور که او شوالیه در قلعه ویندسور تنها چند ساعت بعد از عروسی. او گفت: آقا تام و خانواده اش: ‘من نوه ازدواج کردم امروز صبح هم فیلیپ و من موفق به گرفتن وجود دارد – بسیار خوب است.’

کلیسای کوچک است که می تواند به جای 180 نفر از یک انتخاب ایده آل برای اجتماعی فاصله به خصوص با توجه عروس با پدربزرگ و مادربزرگ خود را در هر دو 90s و در معرض خطر ،

مراسم به 30 نفر مجاز تحت دولت فعلی دستورالعمل. کاهش لیست مهمان به این معنی است که زن و شوهر را به جشن می گیرند با دوستان مشهور مانند Ellie Goulding, Karlie Kloss و Cressida Bonas در تاریخ بعد.

گل از خوبی wishers دیده می شد در حال تخلیه از کامیون های بعد از عروسی به عنوان کاخ باکینگهام را تایید کرد بدون دریافت و یا دیگر رویداد در حال وقوع بود.

بی باک, ایتالیایی, توسعه اموال که برنده Bea قلب: پدر-از-یک Edoardo Mapelli Mozzi 37, یک دوست خانوادگی که جاروب کردن پا

Princess Beatrice has married Italian property developer Edoardo Mapelli Mozzi in secret at Windsor Castle

شاهزاده بئاتریس ازدواج کرده است, Italian توسعه دهنده ملک Edoardo Mapelli Mozzi در راز در قلعه ویندسور

شاهزاده بئاتریس ازدواج نامزد Edoardo Mapelli Mozzi در یک عروسی در ویندسور در اوایل امروز – اما چه کسی است که به سرقت برده سلطنتی است ،

زن و شوهر خوشحال شد و با توجه به نکاح در نمازخانه سلطنتی در کاخ سنت جیمز در لندن با 150 مهمان در مه 29, اما Covid-19 معنای آنها تا به حال به تعویق انداختن روز بزرگ خود را.

داشتن نگه داشته و برنامه های خود را آرام آنها گره خورده است گره صبح امروز در مقابل تنها 20 مهمانان از جمله ملکه 94 و شاهزاده فیلیپ, 99, در تمام قدیسین کلیسای کوچک در ویندسور پارک بزرگ است.

بئاتریس 31 و Edo, 37, هستند زمان, خانواده, دوستان, اما شروع به دوستیابی در اکتبر 2018 و مشغول شدم در ماه سپتامبر سال گذشته است.

این جفت ارز گفت: از 11 ماه رمان گردباد در بیانیه ای اعلام کرد: “ما بسیار خوشحال می شود قادر به اشتراک گذاشتن اخبار اخیر ما تعامل.

توسعه دهنده ملک ادواردو پسر سابق اسکی تعداد الساندرو Mapelli Mozzi و نیکی شیل شده است و یکی از دوستان Yorks برای برخی از زمان. پدر-از-یک پسر کریستوفر با او شریک سابق دارا هوانگ. او گفت: برای لذت بردن از یک رابطه دوستانه با هوانگ و خود می بالد در هنوز هم به عنوان یک بخش فعال از پسر خود زندگی است. ادواردو بود تحصیل در معتبر Radley مدرسه در آکسفوردشایر قبل از مطالعه برای کارشناسی ارشد در سیاست در ادینبورگ.

او اعتقاد بر این است که شناخته شده بئاتریس برای سال های سلطنتی با حضور در مراسم تشییع Edoardo ناپدری کریستوفر شیل که فوت در اثر حمله قلبی در گلستنبوری در سال 2011; شیل یک دوست نزدیک دیوید کامرون.

Father-of-one Edo has a young son, Christopher, whose nickname is Wolfie, with his former partner Dara Huang - meaning Beatrice is now a stepmother

Mozzi was Beatrice's first public boyfriend since she split from Uber executive Dave Clark in 2016 after 10 years together. The pair are seen pulling funny faces

پدر از یک Edo دارای یک پسر جوان, Christopher که نام مستعار است Wolfie با او شریک سابق دارا هوانگ – معنی بئاتریس است که در حال حاضر یک نامادری. حق بئاتریس با Edo

 

تبلیغات

یک بیانیه منتشر شده توسط کاخ گفت: “کوچک مراسم ملکه و دوک ادینبورگ و خانواده. عروسی صورت گرفت مطابق با تمام دولتی مربوطه دستورالعمل.’

این قابل درک است که زن و شوهر در حال انتظار برای انتشار عکس های عروسی خود را به دلیل آنها نمی خواهید برای تحت الشعاع قرار دادن سرمایه گذاری کاپیتان تام مور که خود را دریافت کرد سلحشوری از ملکه در قلعه ویندسور در بعد از ظهر جمعه.

Edo و بئاتریس به درک که برنامه ریزی شده به روز با ایمنی ملکه در ذهن است. ملکه و شاهزاده فیلیپ اند در انزوا در قلعه ویندسور پس از شروع مستند.

یک دوست گفت: خورشید آنها را انتخاب تمام قدیسین کلیسای کوچک به دلیل آن است که فقط یک کوتاه سه مایل رانندگی از قلعه, ساخت آن آسان برای ملکه برای حضور در. آنها همچنین انتخاب یک تاریخ قبل از ملکه می سازد سفر سالانه به Balmoral در پایان ماه.

دوستان اضافه شده: ‘بسیاری از مهمانان نا امید شدند به این روز بزرگ اما قابل درک است.

Edo پسر نیکی شیل و ایتالیایی سابق اسکی تعداد الساندرو Mapelli Mozzi. نیکی تقسیم با Mapelli Mozzi زمانی که ادو جوان بود در حالی که شوهر دوم کریستوفر شیل ارشد حزب محافظه کار و یک دوست نزدیک نخست وزیر سابق دیوید کامرون از حمله قلبی درگذشت و در Glastonbury Festival در سال 2011.

بسیار پایین کلید عروسی سلطنتی: چگونه بئاتریس را nuptials در حال گریه به دور از اسراف مراسم لذت می برد توسط پرنسس اوژنی و دوشس ساسکس

محل

دوشس ساسکس و پرنسس اوژنی: سنت جورج, کلیسای

The Duchess of Sussex and Princess Eugenie both tied the knot in lavish ceremonies at St George's Chapel, Windsor Castle

دوشس ساسکس و پرنسس اوژنی هر دو گره خورده است گره در مراسم اسراف در سنت جورج, کلیسای قلعه ویندسور

Princess Eugenie and Jack Brooksbank leave St George's Chapel, Windsor on their wedding day

پرنسس اوژنی و جک Brooksbank ترک سنت جورج, کلیسای, ویندزور در روز عروسی خود را

دوشس ساسکس و پرنسس اوژنی هر دو گره خورده است گره در مراسم اسراف در سنت جورج, کلیسای قلعه ویندسور. محل نیز انتخاب شده توسط خانم گابریلا ویندزور.

غرق در تاریخ 15 قرن گوتیک کلیسای کوچک ارائه می دهد سلطنتی زوج کمی صمیمی تر محل برگزاری عروسی خود را, اما یکی است که هنوز هم مناسب گرند.

آن معمولا دارای حدود 800 مهمان در مقایسه با 2000 ظرفیت کلیسای وست مینستر که در آن دوک و دوشس کمبریج در سال 2011.

واقع در قلعه دلایل و احاطه شده توسط نعل اسب صومعه و هنری هشتم دروازه محل را فراهم می کند خانواده سلطنتی با یک مقدار مشخصی از حریم خصوصی در روز عروسی.

شاهزاده بئاتریس: نمازخانه از پرستاران

متوسط چپل بود که مرمت توسط George IV در 1820s است به طور قابل توجهی کوچکتر از سنت جورج, کلیسای کوچک که در آن او خواهر اوژنی چهارشنبه آخر سال با ظرفیت فقط 180 مهمانان.

نمازخانه در محوطه سلطنتی تسلیم که در آن دوک و دوشس یورک شده اند ماندن در مستند.

با توجه به سنت جورج محله, سایت ملکه به طور معمول پرستش در نمازخانه از پرستاران به دلایل حفظ حریم خصوصی.

او در مراسم خدمات در بزرگتر سنت جورج, کلیسای, که در آن شاهزاده هری و مگان بحباله نکاح در اوردن, در سال 2017 در برخی موارد خاص مانند عید پاک صبح خدمات در هر سال است.

همه پرستاران نمازخانه نیز خانه را صمیمی تر تجمعات در سراسر سلطنتی تاریخ از جمله ملکه مادر مراسم تشییع جنازه در سال 2002.

ملکه مادر در زندگی سلطنتی تسلیم به عنوان یک زن بیوه و به طور منظم شرکت خدمات وجود دارد, آن را به عنوان تنها 100 متری از در ورودی. ملکه ویکتوریا نیز حضور داشتند خدمات در نمازخانه.

The modest Chapel of All Saints, which was refurbished by George IV in the 1820s, is significantly smaller than St George's Chapel where her sister Eugenie wed last year with a capacity of just 180 guests

متوسط چپل از پرستاران بود که مرمت توسط George IV در 1820s است به طور قابل توجهی کوچکتر از سنت جورج, کلیسای کوچک که در آن او خواهر اوژنی چهارشنبه آخر سال با ظرفیت فقط 180 مهمان

لیست مهمان

دوشس ساسکس و پرنسس اوژنی: مشاهیر ورزشی ستاره های اشرافی بگیرید و یاد دهید و خانواده

The congregation for Prince Harry and Meghan Markle's wedding in May 2018 read like a who's who of Hollywood royalty, with Amal and George Clooney, pictured, among those invited

Oprah Winfrey also attended the wedding

جماعت برای شاهزاده هری و Meghan Markle عروسی در ماه مه سال 2018 به عنوان خوانده شده مانند یک که که از هالیوود خانواده سلطنتی با آمال و جورج کلونی (سمت چپ) و اپرا وینفری (راست) در میان کسانی که دعوت

Also in attendance was Meghan's glamorous girl gang, including Priyanka Chopra, Abigail Spencer, Jessica Mulroney and Misha Nonoo. Pictured, Abigail Spencer (front left) and Priyanka Chopra (front right) with fellow guests at the wedding

همچنین در حضور Meghan را پر زرق و برق دختر بچه باند از جمله Priyanka Chopra, Abigail Spencer, جسیکا Mulroney و میشا Nonoo. تصویر, Abigail Spencer (چپ جلو) و پریانکا چوپرا (راست جلو) با همکار مهمانان در عروسی

دوشس ساسکس و شاهزاده بئاتریس هر دو ستاره نکردم عروسی با صدها نفر از مهمانان است.

جماعت برای شاهزاده هری و Meghan Markle عروسی در ماه مه سال 2018 به عنوان خوانده شده مانند یک که که از هالیوود خانواده سلطنتی با اپرا وینفری و امل و جورج کلونی در میان کسانی که دعوت شده است. همچنین در حضور Meghan را پر زرق و برق دختر بچه باند از جمله Priyanka Chopra, Abigail Spencer, جسیکا Mulroney و میشا Nonoo.

بزرگ لیست مهمان نیز برای تعداد زیادی از خانواده گسترده به دعوت با کیت میدلتون خواهر و برادر و شرکای خود تمام ساخت برش.

پرنسس اوژنی و جک Brooksbank را nuptials شد فقط به عنوان درخشان با Ellie Goulding رابی و آیدا ویلیامز همه شرکت.

خود را به خوبی پاشنه بلند دایره دوستان شما نیز به خوبی نشان داده و با سر ریچارد برانسون دختر هالی و شاهزاده هری ex-girlfriends Chelsy دیوی و Cressida Bonas همه در نمازخانه.

شاهزاده بئاتریس: خانواده تنها

شاهزاده بئاتریس و ادو شده اند مجاز حداکثر 30 نفر در مراسم عروسی خود را به علت فقر و محدودیت دولت. عکس نشان می دهد ملکه و دوک ادینبورگ در میان کسانی که حضور داشتند و این احتمال وجود دارد عروس پدربزرگ و مادربزرگ شده اند که در میان جماعت.

با این حال محدود اعداد به معنای آن است که به مراتب کمتر پرستاره امر از آنها در غیر این صورت ممکن است باید امیدوار بود و وجود خواهد شده اند کمتر از اعضای خانواده سلطنتی در آن حضور داشتند.

پرنس ویلیام و دوشس کمبریج به عنوان مثال ممکن است باقی مانده در نورفولک به جای سفر کردن با سه فرزند خود را, Prince George, شارلوت شاهزاده و شاهزاده لویی. پرنس چارلز و دوشس کورنوال در جشن Camilla را 73 تولد خصوصی در Wiltshire و بنابراین نمی توانست حضور داشتند.

عروس دیگر عموزاده از جمله زارا Tindall و پیتر فیلیپس نیز به احتمال زیاد از دست رفته را با توجه به اعداد کوچک. این جفت ارز و خانواده خود را با حضور یک بزرگتر مراسم است.

معلوم نیست اگر شاهزاده هری و Meghan Markle را پرواز بیش از لا برای بزرگتر, امور, اما آنها تقریبا به طور قطع نمی توان سفر برای صمیمی تر خدمات است.

جشن

دوشس ساسکس و پرنسس اوژنی: کالسکه دسته دو مراسم عروسی و یک روز دو حزب برای اوژنی

هر دو پرنسس اوژنی و Meghan Markle شروع زندگی با یک کالسکه در صفوف منظم در اطراف ویندزور به استقبال سلطنتی طرفداران و wellwishers.

پس از مگان و هری گره خورده است گره ملکه میزبانی ناهار پذیرایی در قلعه ویندسور برای 600 مهمان بودند که در خدمت canapes شامپاین و کیک عروسی.

عروس پس از آن تغییر به او دوم لباس – استلا مک کارتنی گردن پالهنگ لباس شب – و partied شب دور با 200 مهمان در شب پذیرایی 200 نفر توسط پرنس چارلز در Frogmore خانه.

پرنسس اوژنی زمان همه چیز یک گام بیشتر گرفتی حتی مگان و هری پر زرق و برق عروسی با دو روز مهمانی.

شبیه به هری و مگان زن و شوهر لذت می برد یک ناهار پذیرایی در سنت جورج سالن 850 مهمانان با انگشت غذا و شامپاین به میزبانی ملکه.

زن و شوهر لذت می برد یک شب با پذیرش نشسته و غذا و رقص در رویال تسلیم در Windsor, شاهزاده خانم, خانه و خانواده, که در آن جشن رفت تا اوایل ساعت.

Prince Harry and Meghan Markle enjoyed an evening reception for 200 guests at Frogmore House after their wedding, with the bride earing a Stella McCartney gown

Princess Eugenie and Jack Brooksbank at Royal Lodge, Windsor, ahead of the private evening dinner following their wedding. Princess Eugenie's evening dress was designed by Zac Posen

شاهزاده هری و Meghan Markle لذت یک شب دریافت 200 مهمان در Frogmore خانه پس از عروسی با عروس earing یک استلا مک کارتنی لباس شب. پرنسس اوژنی و جک Brooksbank در رویال, تسلیم, Windsor, پیش از خصوصی شب شام پس عروسی خود را. پرنسس اوژنی لباس شب طراحی شده توسط Zac Posen

شاهزاده بئاتریس: در تاریخ بعد

در حالی که حمل و نقل صفوف هرگز بر روی کارت برای شاهزاده بئاتریس بود که همیشه برنامه ریزی بیشتر پایین کلید جشن بقیه جشن شده اند و حتی بیشتر رام از انتظار است.

در حالی که زن و شوهر بدون شک جشن با خانواده های خود بئاتریس و Edo باید صبر کنید بعدا به حزب با دوستان.

و ملکه قادر به معطل بعد از مراسم عروسی به صرف زمان با تازه ازدواج کرده.

این بعد از ظهر اعلیحضرت او بود پشت در وظیفه اهدای کاپیتان تام مور با سلحشوری های رسمی نامزدی عمومی پس از مستند در ماه مارس است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im