فیلیپین گزارش اولین ویروس مرگ در خارج از چین: که

اولین مرگ در خارج از چین از coronavirus است 44 ساله چینی مرد از شهر ووهان که به نظر می رسد آلوده شده اند قبل از ورود در فیلیپین (AFP Photo/تد ALJIBE)

مانیل (س) و فیلیپین گزارش شده مرگ برای اولین بار در خارج از چین از کروناویروس که به کشته شدن بیش از 300 و گسترش به کشورهای دیگر سازمان جهانی بهداشت روز یکشنبه گفت.

مرگ یک 44 ساله چینی مرد از شهر ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار تشخیص داده شده و به نظر می رسد آلوده شده اند قبل از ورود در فیلیپین.

“این اولین بار است که گزارش مرگ در خارج از چین” Rabindra Abeyasinghe که با نماینده فیلیپین به خبرنگاران گفت:.

“اما ما نیاز به به خاطر داشته باشید که این یک محلی به دست آورد مورد. این بیمار از مرکز این شیوع” Abeyasinghe اضافه شده است.

مردی که در مانیل بیمارستان در فیلیپین وارد با 38 ساله چینی که تا به حال نیز آزمایش مثبت برای ویروس, وزیر بهداشت فرانسیسکو دوقو گفت.

او فیلیپین’ اولین مورد از این ویروس است و دوره نقاهت در بیمارستان است.

خبر مرگ این مرد منتشر شد و در مدت کوتاهی پس از فیلیپین اعلام کرد این امر بلافاصله توقف ورود هر گونه مسافران خارجی از چین است.

این دولت فیلیپین نیز گفت: شهروندان برای سفر به سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و ماکائو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>