فیلیپین coronavirus بیمار بهبود مقامات می گویند کهاولین مورد از رمان coronavirus در فیلیپین – چین توریستی از ووهان که سفر با مردی که از ویروس است و دیگر نشان دادن علائم و ممکن است به زودی مرخص خواهد شد.

آخرین آزمون در 38 سال انجام شده در 6 فوریه نشان داد او منفی بود برای این ویروس با توجه به بخش بهداشت و درمان. در دو دوره متوالی منفی آزمایشات لازم قبل از یک بیمار ممکن است مرخص شود.

“این نشان می دهد رمان coronavirus است نه یکنواخت کشنده و بازیابی است که به احتمال زیاد بیشتر از مرگ ناشی از این بیماری گفت:” دکتر Edsel Salvana مدیر دانشگاه فیلیپین’ موسسه زیست شناسی مولکولی. “لطفا وحشت نکنید و به اشتراک نمی جعلی news.”

Salvana فعال بوده است در رسانه های اجتماعی پیشرو در تلاش برای مبارزه با اطلاعات غلط در مورد شیوع.

دولت نیز مدیریت عمومی نگرانی از بازگشت از 30 فیلیپینی, از جمله یک نوزاد از استان هوبئی در چین است. آنها وارد یک هواپیمای چارتر اوایل روز یکشنبه و آورده بودند به یک جدا تسهیلات در نزدیکی مانیل برای شروع یک 14 روز در قرنطینه.

مورد اول بود “سفر همراه” گزارش به دختر – از 44 سال ووهان درگذشت مردی که از ویروس در 1 فوریه. این اولین و تنها مرگ از coronavirus خارج از چین و هنگ کنگ است.

فیلیپین گزارش سه مورد. سوم 60 سال نیز از ووهان شد دیر تایید و پس از او کشور را ترک کرده بود. وزارت بهداشت و درمان گفت: او به نظر می رسد به بهبود از coronavirus. او مرخص شد پس از نمونه فرستاده شده به استرالیا آزمایش منفی است. اما دیرتر از آزمون های قبلی نمونه انجام شده پس از این کشور به دست آورد و قابلیت محلی برای آزمایش مثبت بود.

وجود ندارد و شناخته شده انتقال در کشور است اما بیش از 200 مورد در حال نظارت ممکن است در مواجهه با کسانی که تایید شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>