فیلیپین رهبر طول می کشد ‘احتیاطی’ ویروس تست

رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte بود آزمایش جدید کروناویروس در روز پنج شنبه گفته است که به عنوان کلید ساختمان های دولتی بودند که ضد عفونی بیش از قرار گرفتن در معرض ترساندن.

فیلیپین دیده است یک پرش این هفته در موارد از جمله افرادی که به تازگی با حضور در حوادث ” با قانونگذاران و مقامات دولتی به طور بالقوه در معرض آنها.

در پاسخ به ساختمان مجلس سنا و فیلیپین بانک مرکزی بودند تحت تمیز کردن و چند تن از مقامات اعلام کردند که با منزوی کردن خود به عنوان یک احتیاط.

Duterte که در 74 است که در یک گروه سنی آسیب پذیر به ویروس تحت تست به خاطر او شده است به طور منظم در تماس با برخی از این مقامات است.

“این است که فقط محتاطانه برای ما به اقدامات احتیاطی در رعایت توصیه های بهداشتی ما, مقامات گفت:” Duterte متحد و سناتور کریستوفر “بونگ” به اضافه نتایج علت در 48 ساعت.

مدت کوتاهی پس از اعلام Duterte خواهد بود چک تجارت در مانیل بازار سهام متوقف شد تنها برای دومین بار تا کنون به عنوان آن را فرو برد 10 درصد در آخرین تار و مار به آمار جهانی سهام بیش ویروس.

فیلیپین بورس بازگشایی 15 دقیقه بعد و به پایان رسید 9.71 درصد یا 616.99 امتیاز پایین تر در 5,736.27, پایین ترین سطح خود در بیش از شش سال است.

قطع مکانیزم تصویب شد بیش از یک دهه پیش و تا پنج شنبه تا به حال تنها استفاده شده در اکتبر 27, 2008 ارز گفت: در توییتر.

Duterte سلامت بوده است تکرار منبع حدس و گمان در فیلیپین پس در سال 2016 شد قدیمی ترین فرد انتخاب به عنوان رئيس جمهور کشور.

دارایی وزیر سانی Dominguez و بانک مرکزی بنیامین Diokno دو نفر از مقامات که شد جدا خود.

فیلیپین دارای تعداد نسبتا کمی از موارد تایید شده در مقایسه با نقاط مانند چین و ایتالیا اما آن شمارش افزایش یافته است از 24 تا 49 از دوشنبه.

مقامات بهداشت همچنین اعلام کرد این کشور دوم مرگ برای اولین بار پس از آلوده چینی توریستی درگذشت ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de