داروسازی غول روشه ما را متهور برای Covid-19 آزمایش پادتن

سوئیس دارو ساز روشه برگزاری AG می گوید آن را دریافت کرده اضطراری با استفاده از تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) برای یک آزمایش پادتن برای کمک به تعیین اگر مردم را به حال شده است با آلوده coronavirus.

دولت کسب و کار و افراد به دنبال چنین آزمایش خون برای کمک به آنها در یادگیری بیشتر در مورد که ممکن است این بیماری را داشته اند که ممکن است برخی از ایمنی و به طور بالقوه صنایع دستی استراتژی برای پایان دادن به مستندات که کتک اقتصاد جهانی.

روشه قبلا متعهد به آن آزمایش پادتن موجود در اوایل ممکن است و به افزایش تولید در ماه ژوئن به “بالا و دو رقمی میلیون ها نفر” در هر ماه.

بازل-بر اساس شرکت که همچنین باعث می شود جداگانه آزمايشات مولکولی برای شناسایی افراد با فعال Covid-19 عفونت و گفت: آن آنتی بادی آزمون Elecsys ضد SARS-CoV-2 دارای ويژگی نرخ حدود 99.8% و حساسيت نرخ 100%.

این نرخ کمک به تعیین اگر یک بیمار در معرض شده است به Covid-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس و اگر بیمار دارای توسعه آنتی بادی علیه آن.

شرکت های دیگر از جمله آمریکا مبتنی بر Abbott Laboratories, Becton دیکینسون و شرکت و ایتالیا DiaSorin توسعه یافته و آزمایش برای شناسایی آنتی بادی است که توسعه پس از کسی رسیده است به تماس با این ویروس.

DiaSorin و ابوت به تازگی دریافت ما اورژانس مجوز برای آزمون خود را.

کشورهای دارای برنامه های مختلف برای استفاده از این آزمون برای درک بهتر Covid-19 در حالی که همچنین شناسایی کسانی که آلوده بودند اما نشان داد تنها علائم خفیف و یا هیچ در تمام.

یک اشتباه نادرست-نتیجه مثبت می تواند منجر به اشتباه نتیجه رسیدند که کسی تا به ایمنی.

در توسعه آن آزمون روشه scrutinised برخی از محصولات موجود برای قابلیت اطمینان و قبل از رد آنها را اجرایی سورین Schwan بود زودتر گفت.

Schwan گفت: وجود حدود 100 این آزمون در ارائه از جمله انگشت خراش سنجش است که ارائه یک نتیجه سریع است.

آن کاهش یافته و مشخص است که رقیب آزمون آن را مطالعه کرده بود اما گفت که آن را نمی شد با اشاره به آزمون از تاسیس شرکت های تست.

روشه گفت: آن آنتی بادی نیاز به تست وریدی خون قرعه کشی برای تعیین حضور آنتی بادی از جمله ایمونوگلوبولین G (IgG) که باقی می ماند طولانی در بدن انسان نشان می دهد ممکن است ایمنی.

به عنوان تقاضا به شدت خون آنتی بادی آزمون آرایه ای از توزیع کنندگان با هیچ پس زمینه و یا تاسیس صلاحیت در تست پزشکی باید پیوست و با تجربه شرکت در یک همه-ولی-غیر قابل تنظیم بازار در ایالات متحده با توجه به رویترز بررسی است.

عجله برای به دست آوردن تبلیغات و پیدا کردن خریداران برای تست کیت شرح زیر تصمیم FDA را به اجازه می دهد هر شرکت به فروش آنتی بادی آزمایش در کشور بدون قبل از نقد و بررسی توسط آژانس.

این می آید پس از این سازمان انتقاد مواجه است که به آن عمل نمی کند به سرعت به اندازه کافی با تست های تشخیصی.

FDA گفت: هدف از سیاست خود را برای ارائه به آزمایشگاه ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اولیه دسترسی به آزمون ها اما که آن را تنظیم رویکرد به عنوان مورد نیاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de