فایزر می شود $1.95 میلیارد دلار به تولید Coronavirus واکسن تا پایان سال

واشنگتن — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز چهارشنبه اعلام کرد نزدیک به 2 میلیارد دلار قرارداد با شرکت Pfizer و کوچکتر آلمانی شرکت بیوتکنولوژی برای به عنوان بسیاری از 600 میلیون دوز از coronavirus واکسن یکی از بزرگترین سرمایه گذاری در عین حال در مسابقه جهانی برای قفل کردن واکسن حتی قبل از آنها آماده هستند.

این قرارداد بخشی از آنچه که کاخ سفید خواستار “پیچ و تاب سرعت” پروژه تلاش به شدت کوتاه شدن زمان آن را به تولید و توزیع یک کار واکسن. تا کنون ایالات متحده قرار دادن پول به بیش از یک و نیم دوجین تلاش, امید به ساخت یک قابلیت تولید برای نهایی دستیابی به موفقیت.

اروپا به موازات تلاش در جریان است. آلمان به تازگی در زمان 23 درصد سهام خود در یک شرکت CureVac که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار سعی به فریب به سواحل آمریکا, به امید آن واکسن در صورتی موفق خواهد بود که در ایالات متحده برای اولین بار. اروپا-چراغ صندوق-افزایش تلاش در می آورد 8 میلیارد دلار وعده از دولت های جهان خیر و رهبران برای coronavirus تحقیقات واکسن حتی با ایالات متحده نشسته کنفرانس است.

چین ضمن اتحاد نظامی تلاش: محققان در ارتباط با آکادمی نظامی دانشگاه علوم پزشکی را توسعه داده اند یکی از چین پیشرو نامزدها و دیگری چینی شرکت Sinopharm گروه در ماه ژوئن اعلام کرد که آن را آغاز فاز 3 دادگاه در امارات متحده عربی.

این شرکت گزارش, قرارداد, توافق برای خرید اولین 100 میلیون دوز و اطمینان دارویی غول یک بازار برای آن کار است بزرگترین چلپ چلوپ هنوز توسط آمریکایی ها. اگر این واکسن در حال تولید توسط شرکت Pfizer و BioNTech این شرکت آلمانی ثابت می شود بی خطر و موثر در آزمایشات بالینی شرکت می گویند که آنها می تواند ساخت آن برای اولین بار از دوز در ماه دسامبر.

تحت این ترتیب دولت فدرال خواهد به دست آوردن اولین 100 میلیون دوز برای $1.95 میلیارد دلار یا حدود 20 دوز با حقوق برای به دست آوردن تا 500 میلیون بیشتر است. آمریکایی ها خواهد دریافت واکسن به صورت رایگان. قبل از آن می تواند توزیع این امر نیاز به اورژانس تایید توسط اداره غذا و دارو. اما دولت ایالات متحده پرداخت نمی کند نزدیک به 2 میلیارد دلار تا مواد مخدر تایید شده است و اولین 100 میلیون دوز تحویل داده است.

فایزر گفت که در مقیاس بزرگ ایمنی و اثر بخشی محاکمه هستند به شروع این ماه با نظارتی نقد و بررسی مجموعه برای اوایل اکتبر.

“بسته موفقیت در آزمایش های بالینی امروز توافق را قادر خواهد ساخت تا تحویل حدود 100 میلیون دوز واکسن در حال توسعه توسط شرکت Pfizer و BioNTech,” Alex M. آذر II, وزیر بهداشت گفت: در بیانیه ای اعلام کرد.

روز دوشنبه Pfizer و AstraZeneca یک شرکت دارویی بریتانیا در حال توسعه بالقوه واکسن با دانشگاه آکسفورد منتشر شد داده نشان می دهد که واکسن می تواند باعث تحریک پاسخ ایمنی قوی تنها با عوارض جانبی جزئی.

اما بر خلاف AstraZeneca که همچنین به دست آمده کمک های مالی از دولت آمریکا Pfizer دریافت نمی کنند یک قرارداد برای آن پژوهش های پیشین و تلاش برای توسعه آن — تنها برای مصرف و توزیع آنها.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • جمهوریخواهان وزن در کوتاه مدت بیکاری کمک های فرمت به عنوان آنها در تلاش برای پیدا کردن اجماع در تسکین لایحه.
  • ایالات متحده اعلام کرد نزدیک به 2 میلیارد دلار قرارداد برای میلیون دوز از واکسن است که هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده است.
  • در ایالات متحده آمریکا, در شمال, در حال حاضر می ایستد در ویروس کنترل.

با امتناع بودجه تا شرکت فایزر قادر به جلوگیری از کشیده کردن قراردادی مذاکرات و رسیدن آن واکسن برای محاکمه مقامات شرکت می گویند.

“ما را قبول نمی کند دولت فدرال کمک های مالی صرفا به این دلیل است که ما می خواست می شود قادر به حرکت با بیشترین سرعت ممکن با ما کانديد واکسن به درمانگاه” جان جوان Pfizer ارشد کسب و کار افسر گفت: در کنگره شنوایی روز سه شنبه با مدیران از پنج واکسن تولید کنندگان.

فایزر و BioNTech یک شرکت دارویی در حال توسعه یک واکسن نامزد است که با استفاده از مواد ژنتیکی از ویروس شناخته شده به عنوان messenger RNA برای تحریک سیستم ایمنی بدن بدون اینکه گیرنده بیمار است. این فن آوری می تواند به ایجاد یک واکسن به سرعت اما هنوز تولید می شود که تایید شده و به بازار عرضه شد.

مدرن, یک شرکت زیست فناوری ماساچوست دریافت $483 میلیون دلار از دولت آمریکا برای آن واکسن توسعه و نیز mRNA با استفاده از فن آوری است. با قرار دادن ممکن است از یک غول صنعت در پشت آن Pfizer ساخت تکنولوژی جریان اصلی.

عدم سابقه است موجب برخی از شک و تردید در مورد mRNA رویکرد اما Kathrin Jansen, Pfizer, معاون ارشد رئیس جمهور و رئیس واکسن تحقیق و توسعه را رد کرد انتقاد است.

“است که یک ذهن علمی-مجموعه — که فقط به دلیل آن جدید و آن را با شکست مواجه خواهد شد” او در مصاحبه ای گفت:.

پیش از آن در زندگی حرفه ای اش دکتر Jansen کرده مرک جایی که او رهبری آن توسعه یک واکسن برای جلوگیری از سرطان دهانه رحم است که ناشی از یک ویروس است. واکسن گارداسیل موفق بوده است. آن هم با استفاده از یک تکنولوژی جدید بود در آن زمان و در مواجهه قابل توجهی شک و تردید.

فایزر تماس خود را coronavirus پروژه “Lightspeed” یک نام است که دکتر Jansen گفت: این شرکت برداشت قبل از دولت ابداع “پیچ و تاب سرعت.”

دکتر Jansen گفت Pfizer قرار داده بود آن شرط بندی بر روی mRNA نه فقط به این دلیل که تکنولوژی می تواند تولید یک واکسن به سرعت بلکه به دلیل بررسی آن از کار قبلی توسط BioNTech در آزمايش واکسن سرطان پیشنهاد رویکرد می تواند جرقه قدرتمند پاسخ ایمنی است. قبل از Covid-19 گیر دو شرکت تا به حال بوده است, همکاری در واکسن آنفولانزا.

واکسن با استفاده از mRNA تشکیل شده از مواد ژنتیکی از بخشی از این ویروس در روکشی از ذرات کوچک ساخته شده از چربی است که کمک به آن را دریافت به سلول های انسان است. این mRNA دهید سپس سلول های رتبه یک قطعه کوچک از ویروس تحریک سیستم ایمنی بدن برای حمله به ویروس واقعی اگر فرد در معرض است. در اصل بیمار سلول تبدیل به کارخانه ضرر قطعه از ویروس.

این mRNA واکسن تنظیم کردن چندین نوع مختلف از پاسخ های ایمنی دکتر Jansen گفت که مهم است زیرا دانشمندان هنوز نمی دانند که چه نوع خواهد بود قوی ترین در برابر coronavirus.

دکتر Jansen توصیف ساخت mRNA واکسن به عنوان یک تمیز, سریع فرایند است که نیاز به یک نسبتا رد پای کوچک برای تولید بسیاری از دوزهای.

“mRNA پتانسیل را دارد که سریع به تولید یک محصول است که به خوبی تعریف شده و بسیار خالص” او گفت:.

چندین شرکت دیگر نیز در ساخت mRNA واکسن و هر یک خود فرمولاسیون مواد ژنتیکی و نوع چربی استفاده می شود به قفس یا جعبه گذاردن آن است.

بزرگ واکسن مطالعات مجموعه ای برای شروع این ماه را شامل 30000 نفر با گرفتن دارونما عکس. غذا و دارو گفته است که در نظر گرفته شود موثر coronavirus واکسن باید محافظت از 50 درصد از افرادی که آن را دریافت خواهید کرد.

شرکت امید به نشان اثبات اثربخشی با سقوط اما این بستگی ثبت نام به اندازه کافی داوطلب در مناطق که در آن عفونت رای بالا به اندازه کافی برای دیدن تفاوت معنی داری بین واکسینه مردم و گروه دارونما.

“ما فکر می کنیم ما را به نقطه انتهایی با توجه به این که میزان عفونت می رویم تا” دکتر Jansen گفت. “اگر ستاره ها در تراز وسط قرار دارد, آن می تواند بعدی قرار می گیرند. اما همه چیز به حق است.”

دکتر Amesh Adalja یک بیماری عفونی پزشک و محقق ارشد در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت گفت که Pfizer بر خلاف برخی کوچکتر از شرکت های دارویی دولت قرارداد با نه نیاز به تحقیق که آن را به احتمال زیاد به زیرساخت ها و آمار اولیه آن نیاز به سرعت آن واکسن برای محاکمه بدون فدرال کمک کند.

“فایزر است یک شرکت است که مقدار زیادی از تجربه و تخصص در ساخت واکسن,” او گفت:. “آنها می دانستند که هر گونه مذاکره با دولت می تواند با تاخیر شروع” از آزمایشات که او گفت که این شرکت می داند که چگونه به راه اندازی به سرعت در حال.

او افزود که $1.95 میلیارد دلار توافق شد یک راه برای تضمین بازار برای واکسن در پایان از تولید پس از داروسازان برجسته در طول تاریخ شده است مردد به صرف بیماری های عفونی شیوع است.

“پیشبرد قراردادهای خرید شده اند یکی از راه های ما شده است قادر به دست آوردن واکسن و اقدامات متقابل در برابر برخی تهدیدات است که شرکت های داروسازی به طور سنتی به دور مانده از” او گفت:.

توافق با Pfizer که این شرکت و وزارت بهداشت و خدمات انسانی اعلام کرد صبح روز چهارشنبه یکی از بزرگترین و در عین حال برای “عملیات پیچ و تاب سرعت” دولت سقوط coronavirus واکسن برنامه. دولت فدرال اعلام کرد در اوایل این ماه آن را پرداخت مریلند-شرکت بر اساس Novavax 1.6 میلیارد دلار برای تسریع توسعه یک coronavirus واکسن.

“ما متعهد به ساخت غیر ممکن ممکن است با کار خستگی ناپذیر برای توسعه و تولید در زمان ثبت امن و واکسن موثر برای کمک به پایان دادن به این جهانی بهداشت از بحران گفت:” دکتر آلبرت Bourla فایزر را رئیس و مدیر اجرایی گفت: در انتشار اخبار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im