پیتر ناوارو می گوید: Anthony Fauci است ‘اشتباه در همه چیز


دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عموم سیلی پایین مشاور پیتر ناوارو برای op-ed حمله به دکتر Fauci به عنوان “اشتباه در همه چیز’ به عنوان متخصص پزشکی تماس های توجیهی در برابر او ‘عجیب و غریب

  • کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو گذراند فوق العاده op-ed حمله Dr. Anthony Fauci
  • مقاله به رهبری بود: ‘Anthony Fauci شده است اشتباه در مورد همه چیز من باید تعامل خود را با او در’
  • او مورد حمله Fauci برای ‘تلنگر-flopping” در ماسک و کمرنگ جلوه دادن خطر از چین
  • کاخ سفید خود را به فاصله از تلاش گفت: ستون نیست از طریق ‘عادی’ و فرآیندهای ترخیص کالا از گمرک
  • مغلوب ساختن پیشی جستن گفت ناوارو ‘نباید انجام است که’
  • دستیاران بیش از آخر هفته تحت فشار قرار دادند مخالفان اطلاعات در Fauci
  • مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار دن Scavino را بازتوییت کرد کارتون حمله به Fauci از کاریکاتوریست ممنوع از کاخ سفید بیش از یهودی ستیزی ادعا
  • حملات آمده است که ایالات متحده و میر و عفونت از coronavirus کوه
  • Fauci به نام حملات علیه او ‘مزخرف’

وجود ازدحام داخلی بخش در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس شنبه به عنوان رئیس جمهور علنا اندرز بالا aide نوشت که داغدار op-ed trashing بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci.

مغلوب ساختن پیشی جستن را ملامت از تجارت خود را مشاور پیتر ناوارو پس از یک روز طولانی در مبارزات انتخاباتی توسط همکاران نزدیک رئیس جمهور به لکه بین المللی به رسمیت شناخته شده اپیدمیولوژی.

‘و او ساخته شده یک بیانیه به نمایندگی از خود است. او نباید انجام است. شماره یک من رابطه بسیار خوبی با آنتونی,’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به عنوان او را ترک کاخ سفید برای گرجستان است.

او پیشنهاد وحدت زبان با وجود عمومی شقاق. ‘ما همه n همان تیم از جمله دکتر Fauci,’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن کلمات پس از کاخ سفید به دنبال رد Navarrow را داغدار op-ed.

ناوارو گذراند فوق العاده op-ed در ایالات متحده آمریکا امروز که متهم Fauci بودن ” اشتباه در مورد همه چیز من را به تعامل با او ،

این حرکت در میان افزایش تنش میان پزشکی متخصص مدال آزادی دارنده و تهمت و نزدیک ترین مشاوران.

Fauci ضربه به عقب در مصاحبه روز شنبه خواستار حملات علیه او را ” عجیب و غریب است.’

‘در نهایت, آن لطمه می زند, رییس جمهور برای انجام این کار’ Fauci گفت: اطلس.

‘هنگامی که کارکنان اجازه می دهد تا از چیزی شبیه به آن و کل علمی و مطبوعاتی جامعه فشار بر روی آن, آن لطمه می زند و در نهایت رئیس جمهور است.’

Fauci نامیده حملات علیه او را “مزخرف” و ” کاملا اشتباه است.’

“من نمی تواند توضیح دهد که پیتر ناوارو’ Fauci گفت: از لحاظ سیاسی با نفوذ مهاجم. “او در جهان بود.

 

مقامات کاخ سفید با انتشار یک فایل از Fauci ادعا را ‘اشتباه’ در تعطیلات آخر هفته و مغلوب ساختن پیشی جستن رسانه های اجتماعی, دستیار دن Scavino ارسال یک کارتون در تماس تلفنی با ‘دکتر شیر آب.’

Op-ed کاتالوگ یک سری از بار ناوارو – سابق علوم اجتماعی دانشگاهی – ادعای Fauci به اشتباه از جمله ‘تلنگر-flopping” در ماسک و کمرنگ جلوه دادن خطر از چین است.

‘Dr. Anthony Fauci خوب بالین شیوه با اما او بوده است اشتباه در مورد همه چیز من باید تعامل خود را با او در” ناوارو نوشت: در ایالات متحده آمریکا امروز.

Peter Navarro

Dr. Anthony Fauci

کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو گذراند فوق العاده op-ed انفجار بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci

ناوارو به نظر می رسید به خصوص عصبانی است که Fauci تحت فشار قرار دادند تا در استفاده از هیدروکسی کلروکین که ناوارو بارها تحت فشار قرار دادند با وجود گسترده شک و تردید از پزشکان و سی دی از بین بردن آن اورژانس با استفاده از مجوز.

‘هنگامی که Fauci گفتن بود کاخ سفید Coronavirus نیروی کار وجود دارد که شواهد در حمایت از هیدروکسی کلروکین برای مبارزه با ویروس من مواجه او با مطالعات علمی ارائه مدارک و شواهد از ایمنی و اثر بخشی” او نوشت.

‘اخیر دیترویت بیمارستان مطالعه نشان داد 50% کاهش در مرگ و میر زمانی که دارو استفاده می شود در اوایل درمان است.’

در واقع دیترویت مطالعه خود را مورد سوال توسط پزشکان دیگر در حالی که ناوارو را ادعا ‘مطالعات علمی ارائه مدارک و شواهد از ایمنی و اثر بخشی’ نیز به طور گسترده ای در پى دارد ،

او همچنین با حمله Fauci برای هشدار داد که مرگ و مير را در نرخ پایین تر است دیده می شود به عنوان آلیاژی خبر خوب.

‘در حال حاضر Fauci می گوید: کاهش مرگ و مير مهم نیست که آن را تنها مهم ترین آمار برای کمک به راهنمای سرعت اقتصادی ما بازگشایی. کاهش مرگ و میر سریع تر و بیشتر ما می توانید باز کنید.’

عمومی حمله از بالا رسمی خود را با استفاده از نام می آید پس دیگر کمتر آشکار حملات در Fauci که ریاست موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شده است و مشاوره coronavirus نیروی کار.

اما کاخ سفید ادعا کرد چهار ساعت پس از آن برای اولین بار منتشر شد که op-ed شد unsanctioned.

‘پیتر ناوارو op-ed نمی رفتن را از طریق عادی کاخ سفید فرآیندهای ترخیص کالا از گمرک است و از نظر پیتر به تنهایی’ نوشت: الهام فرح کاخ سفید مدیر ارتباطات استراتژیک و معاون رئیس جمهور. او همچنین دبیر مطبوعاتی معاون رئیس جمهور مایک پنس اجرا می شود که coronavirus نیروی کار.

فرح نوشت که رئیس جمهور تهمت ارزش تخصص پزشکی حرفه ای ارائه مشاوره به دولت او.’

فرح نمی پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا تهمت بود در مورد op-ed در پیشبرد.

یک مقام کاخ سفید گفت: فردا نیوز: ‘نه تنها او مجاز با تهمت او را تشویق کرد.’

یک مقام کاخ سفید گفت: واشنگتن پست ناوارو ‘رفت rogue.’ ضد چین شاهین ناوارو نوشت یادداشتی هشدار در مورد خطرات ناشی از این ویروس حتی به عنوان رئیس جمهور و دیگر مقامات بالا بودند علنا کم اهمیت جلوه دادن تاثیر بالقوه.

عمومی سیلی از ناوارو می آید پس از ناشناس مقامات کاخ سفید سطل آشغال و تولید مخالفت تحقیقات مواد در او به خبرنگاران گفت. دیرین تهمت دستیار دن Scavino توییتی یک کاریکاتور مسخره Fauci.

کارتون به تصویر کشیده Fauci به عنوان یک شیر آب چکه کن. کاریکاتوریست بن پادگان شده است كه ممنوع شده از یک کاخ سفید رسانه های اجتماعی در اجلاس سال گذشته پس از متهم به یهودی ستیزی برای برخی از کارتون های خود را که فراخوانی که برخی از آنها با استناد به تئوری های توطئه مربوط به جورج سوروس.

White House deputy chief of staff Dan Scavino, who is the director of social media for the administration, posted on his official Facebook page a cartoon showing Dr. Anthony Fauci as a leaking sink

کاخ سفید و معاون رئیس ستاد دن Scavino که مدیر رسانه های اجتماعی برای, مدیریت, نوشته شده در official Facebook page کارتون نمایش Dr. Anthony Fauci به عنوان یک نشت سینک

Woolery, the 79-year-old original host of Wheel of Fortune, weighed in on the scientific debate, and was retweeted by President Trump

Woolery که 79 سال سن اصلی میزبان چرخ از فورچون وزن در بحث علمی و بازتوییت شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن

رئیس جمهور همچنین در روز دوشنبه بازتوییت سابق بازی میزبان نمایش thefootprint که لعنتی مراکز کنترل بیماری و ادعا ‘همه دروغ است.’

‘ظالمانه ترین دروغ هستند در مورد Covid 19,’ Woolery توییتی به 686,000 پیروان.

مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از اقدامات خود را در نظرات به CBS. ‘ما ارسال شده یک صدای جیر جیر است که بسیاری از مردم احساس می کنند. اما همه من در حال ساخت یک نظر. من فقط قرار دادن کسی را صدا وجود دارد. وجود دارد بسیاری از صداهای,’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن بود نیز گفت: “من رابطه بسیار خوبی با دکتر Fauci. من تا به حال برای یک مدت طولانی – از سمت راست شروع. پیدا کنم که به یک فرد بسیار خوب. من همیشه با او موافق,’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اجرای قانون رویداد در کاخ سفید است.

“من همراه با او بسیار خوب است. من او را شخصا ” رئیس جمهور اضافه شده است.

بود که پس از کاخ سفید منتشر شده از یک سند در آخر هفته و اشاره کرد که “چند مقامات کاخ سفید نگران تعداد دفعات دکتر Fauci اشتباه شده است در همه چیز” که برای اولین بار در گزارش واشنگتن پست اما به دست آمده توسط دیگر رسانه های خبری از جمله نیویورک تایمز, شبکه خبری ABC و NBC News.

سند متمرکز بر اظهارات Fauci ساخته شده در اوایل بیماری همه گیر که بسیار مورد ویروس ناشناخته باقی مانده است و تشبیه به مخالفت با تحقیقات انجام شده در سیاسی دشمن است.

اما در یک ثبت نام در این حرکت تا به حال نتیجه معکوس ارشد دولت رسمی استدلال آن نیست کاخ سفید یادداشت در Fauci اما یک سند است که صرفا ارسال در پاسخ به سوالات خبرنگاران.

‘وجود دارد نبود یک یادداشت در مورد دکتر Fauci,’ ارشد دولت رسمی گفت: DailyMail.com. ‘این جواب در پاسخ به سوالات. نه یک سند تولید شده توسط کاخ سفید است.’

McEnany ساخته شده همین استدلال در نشست خبری روز دوشنبه.

“ما خواسته شد یک سوال خاص توسط واشنگتن پست و این سوال رئيس جمهور تهمت به ذکر است که دکتر Fauci تا به حال ساخته شده برخی از اشتباهات و ما ارائه پاسخ مستقیم به آنچه که مستقیم سوال,” او گفت:. او آدرس نیست چرا سند فرستاده شد به اخبار دیگر رسانه ها.

‘ما ارائه پاسخ مستقیم به سوال مستقیم. و این در مورد آن .و به این مفهوم است که وجود مخالفت تحقیقات وجود دارد و آن را Fauci در مقابل رئیس جمهور نمی تواند بیشتر از حقیقت. دکتر Fauci و رییس جمهور همواره تا به حال یک کار بسیار خوب رابطه, ” او اضافه شده است.

دیدار با ‘ران’ ناوارو, اقتصاددان JARED یافت در آمازون – و کسی که تا به حال یک شخصیت جعلی در کتاب خود

پیتر Navarro است که مانند بسیاری از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران نه از متعارف دولت در زمینه های. اما او ممکن است تنها یکی پیدا شده توسط Jared کوشنر که-پس از آن نامزد پسر-در-قانون مرور آمازون است.

ناوارو تا به حال یک حرفه ای به عنوان جزئی کالیفرنیا علمی در U. C. Davis با یک رشته از کتاب به نام او بسیاری از حمله به نقش چین در اقتصاد جهانی است.

او به ویژه لیبرال دموکرات در حال اجرا از پنج بار برای دفاتر از جمله شهردار سن دیگو و از دست دادن هر زمان.

در همان زمان او به طور فزاینده ای افزایش تدابیر در چین در مقالات دانشگاهی و سپس در کتاب.

اما در سال 2011 مرگ او توسط چین کتاب ساخته شده بود به یک فیلم ابراز شده توسط مارتین شین و آن را تغییر موقعیت سیاسی خود را در حال حرکت او را به حزب چای (persian) ضد معامله گران آزاد شدند و سپس در حاشیه حزب جمهوری خواه فکر کردم.

شاید او ذکر نشده قبلی خود را برای حمایت از انرژی باد انرژی پایین lightbulbs و کربن مالیات است.

اما پنج سال بعد موقعیت جدید خود را در حاشیه-محافظه کار جهان شد به اثبات یک مزیت است.

Man in the middle: Trade adviser Peter Navarro, who Jared Kushner found on Amazon, has confronted Dr. Tony Fauci, the nation's leading epidemiologist, on the use of a drug pushed by Donald Trump to 'cure' coronavirus

مرد در وسط: تجارت مشاور پیتر ناوارو که جارد کوشنر در بر داشت در آمازون است مواجه دکتر تونی Fauci, ملت, پیشرو, اپیدمیولوژی در استفاده از مواد مخدر تحت فشار قرار دادند توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ‘درمان’ coronavirus

به عنوان برگ برنده های کمپین نگاه برای پیدا کردن افرادی که مورد حمایت رئیس جمهور ” امریکا و اولین دستور کار کوشنر بود مرور آمازون هنگامی که او تصادفا در سراسر کتاب مرگ در چین است.

در آن نویسنده کوشنر در بر داشت یک مرد خوشحال به بازگشت مغلوب ساختن پیشی جستن در دستور کار و بحث آن را در تهاجمی نظر در تلویزیون.

ناوارو تا به حال حمایت انزوا فریم تجارت به عنوان یک مسئله امنیت ملی و به سادگی ترک نفتا برای سال اگر چه آن را یک re-فریم از کار علمی خود را (که همچنین شامل دوره های فرد در امور مالی); دکتری او افتخار در پی او ردیف با دکتر تونی Fauci در واقع در مورد انرژی مقررات.

او رفت و به نبرد برای مغلوب ساختن پیشی جستن او شناخته شده نیست به ملاقات در هر صورت قبل از مبارزات انتخاباتی نوشتن یک تجزیه و تحلیل اقتصادی’ با ویلبر Ross – در حال حاضر اداره و زمان وال استریت سرمایه گذار با ادعاهای جعلی به میلیاردر – در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن در دستور کار هفته قبل از انتخابات 2016.

او را متهم مخالفان که آن را به نام ‘فوری یک فاجعه کامل” و “ساختگی اعداد’ به سادگی مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن.

ورود دولت به عنوان یک تجارت مشاور – یک موقعیت موضوع به مجلس سنا تایید – او ثابت کرده قابل اعتماد اگر پوست نازک جنگجو برای مغلوب ساختن پیشی جستن در تلویزیون.

به طور خاص او صحبت کرده است تا برای تعرفه انکار بارها و بارها که آنها بد برای اقتصاد آمریکا و تلاش برای ارائه پوشش به رئیس جمهور ادعا می کنند که آنها نمی پرداخت شده توسط ایالات متحده اما خریداران خارجی و وارد کنندگان است که به عنوان تمسخر نادرست توسط اقتصاددانان.

خوش برخورد در هوا اگر دشوار و مستعد ابتلا به filibustering وجود داشته است, زمزمه های از درگیری خارج از هوا بیش از سوال او دوست نداشتن.

اما خود را به تازگی مشخصات بالا به دست آورده او مرتب کردن بر اساس بررسی کتابهای او تا به حال به دست آورده نه قبل از.

جالب, استرالیا, علمی کشف, پنج تن از آنها شامل یک شخصیت بود که قابل اعتماد ضد چینی: Ron Vara.

‘شما رو به آجیل به خوردن مواد غذایی چینی’ گفت: ‘ران’ در یکی از ظاهر خود را تنظیم گسترده ضد چینی در تن. ‘ران’ بود که در جنگ خلیج فارس کهنه تبدیل تاجر در چین است.

عجیب وجود ندارد ‘ران Vara’; در واقع آن را مقلوب پیتر ناوارو را مي دهد.

دیدگاه ها بودند اما این سربازی نبود: ناوارو در حال حاضر 70 بود نه پیش نویس و به نظر می رسد که بهره مند از کالج deferrals; پس از فارغ التحصیلی او به عضویت سپاه صلح و عضو شد که این پیش نویس برای ویتنام لغو شد.

ناوارو سعی کرد خنده اش جعلی شخصیت به عنوان یک دستگاه ادبی’ و ‘شوخی’ با وجود کتاب نه داستان و نسبت خود را به آلفرد هیچکاک ساخت cameos در خود فیلم.

مرگ در چین ناشر تا به حال برای اضافه کردن یک یادداشت به آینده نسخه های آن شامل یک شخصیت جعلی; یک نویسنده یک کتاب گفت: او تا به حال هیچ ایده که ناوارو تا به حال با استفاده از یک دستگاه.

شگفت آور, ‘ران’ ساخته شده دوباره ظاهر در یک یادداشت فرستاده دور واشنگتن از ‘خود’ آدرس ایمیل در اواخر سال گذشته طرح سوال در بیش از اینکه خود را “افکار” بود موضوع را به پرونده اعمال و قوانین مربوط به آزادی اطلاعات.

ناوارو به تازگی به دست آورد بیشتر کانون توجه از طریق یک کمی نامشخص نقش هماهنگ کننده منابع حیاتی و تجهیزات پزشکی – نقش او به نظر می رسد برای به اشتراک گذاشتن با کوشنر و احتمالا سه ستاره نیروی دریایی دریاسالار – در همان زمان به عنوان هل دادن قانون به نیروی تولیدی از جمله تجهیزات در ایالات متحده آمریکا

هرگز خجالتی به ستایش رئیس خود او را جایگزین ‘مغلوب ساختن پیشی جستن زمان’ به صورت ساده به زبان انگلیسی ‘سرعت’ و بارها و بارها سرزنش دولت اوباما برای عدم وجود تجهیزات حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است در قدرت سه سال است.

او با استفاده از یک رشته از حضور در تلویزیون به رخ کشیدن ‘موفقیت’ در مقابله با این بیماری همه گیر است که در واقع یک عضو از coronavirus نیروی کار اگر چه او به طور فزاینده ای به نظر می رسد در جلسات خود – که در آن او تلاش برای مقابله با دکتر Fauci بیش از هیدروکسی کلروکین.

که به اوج خود رسید در به رخ کشیدن در مورد دکترای خود را که ظاهرا واجد شرایط او را به ‘نگاهی به آمار در پزشکی و به ادعای ‘پزشکان مخالف همه زمان ها است.’

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de