پیتر سبز: Fleetwood Mac بنیانگذاران درگذشت 73مراسم تجلیل شده اند پرداخت می شود به Fleetwood Mac موسس پیتر سبز پس از مرگ او “مسالمت آمیز در خواب خود را” در سن 73.

بیانیه ای از قو Turton وکلاء اقدام به نمایندگی از خانواده اش گفت: “آن را با غم و اندوه بزرگ است که خانواده پیتر سبز اعلام مرگ این آخر هفته مسالمت آمیز در خواب خود را. بیشتر به یک بیانیه ارائه خواهد شد در روزهای آینده.”

سبز, نفوذ, بلوز, راک گیتاریست از Bethnal Green شرق لندن تشکیل Fleetwood Mac با درامر میک فلیتوود در لندن در سال 1967. سال بعد این گروه منتشر eponymous اولین, همچنین شناخته شده به عنوان پیتر سبز Fleetwood Mac به دست آوردن تحسین گسترده و رسیدن به عدد چهار در نمودار.

Mr فوق العاده منتشر شد و در همان سال بدون دریافت همان ستایش دیگران قبل از آن بازی در سال 1969 که به شماره شش در انگلستان است. اما سبز و سپس سمت چپ پس از نهایی عملکرد در سال 1970 در میان مسائل مربوط به سلامت روان گفت: او را ترک موسیقی کسب و کار “برای آزادی” پس از نوشتن بسیار دوست داشتنی آهنگ آلباتروس مرد جهان و آه هست.

او در نهایت مبتلا به اسکیزوفرنی و زمان صرف شده در بیمارستان تحت درمان در اواسط دهه 1970 بعد از اعتراف او ممکن است سوار بر بیش از حد بسیاری از LSD سفر. اما او به انجام در دهه 1990 پس از یک دوره گزارش در مشاغل مختلف از جمله به عنوان یک قبرکن و بنزین پمپ های همراه.

سبز بود و در میان هشت نفر از اعضای گروه – همراه با Fleetwood, Stevie Nicks, Lindsey Buckingham, جان McVie کریستین McVie دنی Kirwan و Jeremy Spencer – که inducted into the Rock & Roll Hall of Fame در سال 1998 است.

در اوایل این سال هنرمندان از جمله Fleetwood, Pink Floyd دیوید گیلمور ZZ Top را Billy Gibbons و گیتاریست Jonny Lang و اندی Fairweather پایین انجام شده در لندن پالادیوم در طول یک گیگ جشن اوایل سال Fleetwood Mac و موسس آن سبز است.

در عهد خود را به نفوذ در انگلیسی, بلوز, جنبش, گیتاریست افسانه ای BB King یک بار گفت: Green: “او شیرین ترین تن من تا کنون شنیده ام; او تنها کسی بود که به من عرق سرد.”

سبز نیز انجام شده در گروه جان Mayall و Bluesbreakers ضبط قابل توجه آهنگ فوقالعاده که موجو مجله بعد از آن قرار می گیرد به عنوان سوم در سال 1995 لیست برجسته گیتار آهنگ.

مجله رولینگ استون در رتبه سبز در شماره 58 در آن زمان لیست 100 گیتاریست توصیف او به عنوان “بریتانیا پیشرفته ترین گیتاریست بلوز” در اواخر دهه 1960 که در زمان شنوندگان در ملودیک ماجراجویی.

Whitesnake را David Coverdale گفت که سبز شد یک هنرمند او “واقعا دوست داشتم و تحسین”.

او در توئیتر خود نوشت: “از اولین بار من او را شنیده … من پشتیبانی اصلی Fleetwood Mac در ردکر باشگاه جاز زمانی که من در یک گروه محلی … او نفس خواننده و گیتاریست و آهنگساز… من می دانم که من گوش دادن به امروز … RIP.”


برنی Marsden
(@Bernie_Marsden)

پیتر سبز – با تشکر از شما برای همه چیز. pic.twitter.com/0dRpM4Luj9

ژوئیه 25 سال 2020

نوازنده Peter Frampton در توئیتر خود نوشت: “اکثر متاسفانه از دست داده اند یکی از با ذوق ترین بازیکنان گیتار همیشه من باید همیشه بزرگ است تحسین بزرگ پیتر سبز ممکن است او در آرامش استراحت.”

Mumford and Sons گیتاریست Winston Marshall توئیتر خود نوشت: “RIP پیتر سبز. [Greatest of all time]. مرد جهان, اوه, خوب, آلباتروس, نیاز به عشق خیلی بد. برخی از مورد علاقه های شما آهنگ ها و اجراهای تمام دوران است. با تشکر از شما برای موسیقی است.”

یوسف/Cat Stevens توئیتر خود نوشت: “خدا بیامرزد وصف پیتر سبز یکی از قهرمانان گمنام موسیقی و صداقت و نوآوری و روح و روان. وقتی که من شنیده ام او را ترک Fleetwood Mac در سال 1970 به دست آوردن یک زندگی واقعی و اهدای ثروت خود را به خیریه او چیزی
یک مدل برای من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>