پیت Buttigieg ‘را نمی خواهد سخنرانی در ارزش های خانواده’ از راش Limbaughپیت Buttigieg است “نه رفتن به سخنرانی ها در ارزش های خانواده” از راش Limbaugh محافظه کارانه صحبت با رادیو میزبان مفتخر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که مورد سوال که آیا آمریکایی ها در حال آماده برای رای دادن به یک, گی, نامزد برای رئیس جمهور.

“من دوست دارم شوهرم,” شهردار سابق South Bend, ایندیانا و نامزد حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری گفت: در روز یکشنبه در سی ان ان دولت از اتحادیه. “من او را بسیار دوست دارم.”

در طول دولت از آدرس اتحادیه در اوایل این ماه نسبت ناروا به Limbaugh ملت غیرنظامی افتخار مدال آزادی ریاست جمهوری. در لیبرال محافل تصمیم ملاقات با گسترده انتقاد.

Limbaugh, 69, که به تازگی نشان داد او تا پیشرفته سرطان ریه پس از آن گفت: در رادیو نشان می دهد که اگر Buttigieg ساخته شده بحث بعد از این سال آمریکایی را یک “37 ساله پسر گی, بوسیدن شوهر خود در مرحله بعدی به آقای مرد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن”.

رای دهندگان او گفت: می خواهم نتیجه گیری کرد که “با وجود همه wokeness و با وجود همه زمین که پوشش داده شده است که آمریکا هنوز آماده نیست برای انتخاب ‘پسر گی, بوسیدن شوهر خود در بحث مرحله’ رئیس جمهور”.

برخی از رای دهندگان دموکرات وی افزود: ممکن است تصمیم آنها باید “یک پسر گی, بوسیدن شوهر خود در مرحله ram آن را مغلوب ساختن پیشی جستن گلو و ضرب و شتم او در انتخابات عمومی ، واقعا ؟ لذت داشتن تجسم آن است.”

Buttigieg – که 38 – شده است محتاط در پاسخ اما این اظهارات را محکوم شدند توسط اعضای ارشد هر دو حزب سیاسی.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در رقابت برای نامزدی حزب دموکرات را به نام Limbaugh نظرات “بخشی از شرارت این دولت”.

لیندزی گراهام, کارولینای جنوبی, سناتور جمهوری خواه و کلید تهمت متحد گفت: Limbaugh تا به حال ساخته شده “یک پیش بینی غلط به عنوان به که در آن کشور است”.

پرسید: اگر Limbaugh باید حفظ مدال آزادی ریاست جمهوری گراهام گفت: “من خدا. آزادی بیان هنوز هم وجود دارد.”

تهمت نیز فاصله خود را از سخنان خود حامی و مدتی روی صحنه همدم گفتن یک پادکست میزبان است که هر چند برخی از آمریکایی ها نمی خواهد رای برای یک گی جمهور “من نمی تواند در میان آن گروه را با شما صادق باشد.”

در سی ان ان روز یکشنبه Buttigieg خواسته شد تا پاسخ دهند.

“من دوست دارم شوهرم,” او گفت: از تصفیه و تزکیه Buttigieg که او ازدواج کرده در سال 2018 و کسی که مانند هر سیاستمدار مرد متاهل به طور منظم به نظر می رسد روی صحنه در کمپین حوادث.

“من وفادار به شوهر من. روی صحنه ما معمولا فقط برای در آغوش گرفتن. اما من او را بسیار دوست دارم و من قصد ندارم به سخنرانی در ارزش های خانواده از امثال Rush Limbaugh.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im