پیت Buttigieg شد و هدف خود را دموکراتیک رقبا در نیوهمپشایر و آنها به او رسید که در آن او را ضعیف ترین

برنی ساندرز جو بایدن پیتر Buttigieg

الیز Amendola / آسوشیتد پرس

  • پیت Buttigieg و بهداشت ، برنی ساندرز ظهور قوی از آیووا بود اما پیت که با مته سوراخ فشار خود را دموکراتیک رقبای حملات.
  • Buttigieg تلاش با پاسخ به یک سوال در مورد South Bend, رکورد نژادی و نابرابری مربوط به مواد مخدر بازداشت خود را در طول هشت سال به عنوان شهردار.
  • رقبای خود را اجازه نمی کردن و وجود یک کلید استراتژیک دلیل که: Buttigieg است بینهایت ضعیف در میان آفریقایی-آمریکایی است.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

سناتور. برنی ساندرز و جنوب خم شهردار پیت Buttigieg چپ آیووا با نماینده رهبری و یک هدف در پشت خود را. هر چند ساندرز صرف بخشی بهتر از این اولیه با تعداد قابل توجهی از رقبای آینده پس از ثبت Buttigieg تنها به تازگی است احساس گرما.

در نیوهمپشایر بحث یک لحظه کلیدی پدید آمده زمانی که شهردار بود فشرده را در سابقه خود را در ساوث بند توسط مدیر Linsey دیویس که خواسته شهردار صراحت در مورد South Bend, رکورد نژادی و نابرابری مربوط به مواد مخدر بازداشت خود را در طول هشت سال ،

 

پس از پیت ارائه پاسخ دیویس خواسته بهداشت ، الیزابت وارن اگر او فکر آن کافی بود.

“هیچ” او پاسخ داد.

دیگر اعضای این زمینه پس از آن گذاشته نژادی خود را عدالت و سیاست در زمان ابجو بد و کم مایه در Buttigieg پاسخ. دلیل sustaine حمله ساده است: این یک نقطه سخت برای پیت و در حالی که آن را نمی ممکن است یک معامله بزرگ در نیوهمشایر, آمده, نوادا, کارولینای جنوبی و در روز سه شنبه آن را به عظیم.

در Buttigiegs اعداد در میان آمریکایی های آفریقایی تبار هستند ،

برای بیش از یک سال و خودی و با انجام یک سری از SurveyMonkey مخاطب سنجی برای ارزیابی آمریکایی ها نظرات 2020 دموکراتیک اولیه. شما می توانید دانلود هر نظرسنجی اینجا را به فرد جواب داده. (جزئیات بیشتر در مورد چگونه به خودی دموکراتیک اولیه ردیاب با این نسخهها کار در اینجا).

پیت Buttigieg Feb 3

کسب و کار خودی

اولین پرچم قرمز می آید زمانی که شما نگاه در, درصد از دموکرات ها خواهد بود که راضی در این رویداد Buttigieg می شود این نامزد و آن را نسبت به, درصد از دموکرات ها خواهد بود که راضی است. بر اساس این گرافیک که مصالح تمام نظرسنجی های انجام شده در نیمه 2019, همه چیز واقعا بد برای پیت.

مسابقه جدول

Ruobing سو/کسب و کار خودی

فقط 27 درصد از دموکرات ها خواهد بود راضی Buttigieg به عنوان نامزد. است که 23 درصد کمتر از حمایت خود را به طور کلی در میان تمام دموکرات ها. دیگر دموکرات underperforms آنقدر در میان هر نژادی یا قومی در تمام حزب دموکرات است.

همه چیز را تنها بدست بدتر برای پیت در زمان. در نظرسنجی انجام شده در ماه دسامبر و ژانویه به تنهایی 47 درصد از دموکرات ها خواهد بود راضی Buttigieg به عنوان نامزد اما به دنبال صرفا در سیاه و سفید پاسخ دهندگان که لاشی 21 درصد است. که یک قطره از 26 درصد در مقایسه با دموکرات ها به طور کلی کسانی که از Buttigieg.

پیت Buttigieg می کند 30 درصد بدتر در میان مردم سیاه و سفید از مردم سفید که آن را به رضايت به عنوان نامزد و این یک مسئله بزرگ برای او در حال حرکت به جلو است.

پانزده دقیقه در تلویزیون ملی نیست برای کمک به آن است. بزرگ و متنوع دولت در افق هستند. اگر چیزی وجود دارد که رفتن به ناپاک تا Buttigieg کمپین آن را به اتفاق می افتد در یکی از آن مکان و حملات مانند آنهایی که فرود آمد امشب قطعا نمی خواهید برای کمک به.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>