پیت Buttigieg مقابل ctq: خلاصه تاریخ میانه Iciness

آن است که تنها دموکراتیک matchup شایسته بوکس کلیشه است که گاهی اوقات فلفل سیاسی بحث پوشش:

این دستکش ها برای میانه-سبک سر و صدا که داغتر از یک ظرف به عنوان دو شرکای مبارزه در هفته گذشته بحث دوباره دیدار سه شنبه شب برای یک مسابقه لاستیک که — اگر دور قبلی هستند هر guide — خواهد بود پر از jabs, ابجو بد و کم مایه نوسانات و گاه به گاه با شدت بهم زدن!

این ctq در مقابل پیت Buttigieg.

جان کلام: آنها هر دو میانه میانه های مشابه پایگاه های پشتیبانی محدود تجدید نظر در میان رای دهندگان از رنگ و کمپین پیام محور در عمل گرایی. اضافه کردن به که خصومت متقابل که فوران در caustic مبادلات در نوادا بحث است.

برای مینه سوتا سناتور آقای Buttigieg یک فرصت طلب صندلی منتقد واشنگتن, که, گل رز بالاتر از او را به ردیف بالا از نامزدها به دلیل نر امتیاز و غلط کالبد شکافی سیاست های ملی.

برای شهردار سابق South Bend, Ind., خانم Klobuchar تجسم یک حرفه ای واشنگتن سیاستمدار عامل در یک سیستم شکسته که 14 سال در سنای آمریکا خدشه دار شد سیاسی محاسبه آرا و حزبی شد.

سهشنبه شب بحث است که بزرگترین آنها نشده است. هر دو نامزد نگران هستند که یک فقیر در کارولینای جنوبی اولیه در روز شنبه می تواند درد آنها را روز بعد در سه شنبه مسابقات. دیگر روی صحنه برخورد به نظر می رسد به احتمال زیاد.

در اینجا یک نگاه اجمالی خود را تمدید دشمنی.

به ما بپیوندید برای زنده تجزیه و تحلیل در مناظره شب. اشتراک “در سیاست” و ما برای شما ارسال لینک.

ثبت نام برای ما سیاست عضویت در خبرنامه

به عنوان خانم Klobuchar ساخته شده راه خود را از طریق 99 شهرستان آیووا او خواسته شده بود که در یک پارکینگ در Cresco توسط تعداد کمی از خبرنگاران در مورد یک نظرسنجی اخیر نشان داد که آقای Buttigieg صعودی در آیووا.

خانم Klobuchar در ابتدا احترام. “این قدرت را به او,” او گفت که او خواهد و نه اوج در ماه ژانویه نزدیک به قفقاز بیش از تابستان است.

اما زمانی که خواست در پیگیری سوال که آیا بار بيشتر از زنان نامزد خانم Klobuchar به توافق رسیدند.

“ما نمی خواهد بود قادر به اجرا برای رئيس جمهور اگر ما تا به حال شغل که یا تجربه شده است در بسیاری از راه های مختلف,” او گفت: با اشاره به کار خود در مجلس سنا. با اشاره به مبارزات انتخاباتی رقبا در آن زمان سناتور الیزابت وارن و کامالا هریس او افزود: “من به الیزابت و کامالا و من به عنوان نمونه از آن است. و بنابراین ما می تواند در حال اجرا با تجربه کمتر از ما تا به حال ؟ من فکر نمی کنم. من فکر نمی کنم مردم ما را به طور جدی.”

آن را یک وری حذفی خواهد بود که به زودی تبدیل به تیز انتقاد: که یک زن جوان که تنها شده بود شهردار یک شهر از 100,000 نمی خواهد لذت بردن از همان دهانه به اجرا برای رئيس جمهور. و آن را مجموعه ای از تن برای ماه های آینده.

اعتبار…Maddie McGarvey برای نیویورک تایمز

به عنوان دومین بحث دموکراتیک تبدیل به نامزدهای قصد دارد برای مبارزه با معضل خشونت اسلحه آقای Buttigieg سرزنش gridlock در واشنگتن است.

“آنچه ما در حال انجام کار نکرده چون ما تا به حال نشده یک سیستم در واشنگتن قادر به ارائه آنچه مردم آمریکا به ما گفته اند آنها می خواهند” او گفت:.

به عنوان مدیر انجمن به دنبال به نوبه خود به بحث سابق رژیم صهیونیستی. shive خانم Klobuchar برش در.

“من مخالف با تشخیص خود را از مشکل” او گفت:. در حالی که او تا به حال به صبر برای آقای Hickenlooper به صحبت می کنند و او در نهایت به او پاسخ از کار واشنگتن و ارتباط عدم حرکت در خشونت اسلحه به فشار از N. R. A. “این فقط در مورد یک سیستم و یا آن را فقط در مورد کلمات” او گفت برای او کار شخصی به سعی کنید به یکی از نقاط ضعف در مالکیت اسلحه.

آقای Buttigieg پاسخ داد که او “بخشی از نسل اول که دیدم روال مدرسه تیراندازی” و به تیراندازی ادامه داد: به طاعون کشور چیزی بود که “شکسته”است.

در مصاحبه با جیک Tapper از سی ان ان پس از یک مقاله در نیویورک تایمز که برجسته او را دوست ندارم آقای Buttigieg خانم Klobuchar گفت که شهردار سابق بود “واجد شرایط” به رئیس جمهور بود اما یک مورد برای خود نامزدی — و اشاره به آقای Buttigieg شکست خورده برای اجرا, ایندیانا, دولت خزانه دار.

“من یکی از این میانه که در واقع برنده در یک ایالت نژاد بارها و بارها از جمله در آوردن کسانی که رای دهندگان که فقط رای دادند در کنتاکی که آن نوع از رای دهندگان تنها رای دادند در ویرجینیا آورده و آنها را بیش از لبه به طوری که ما تا به حال رهبران قوی است که قادر به پیروزی در آن انتخابات.

کسانی که این نوع از رای دهندگان من برنده شده اند. و این درست نیست شهردار پیت. این فقط یک واقعیت است.

من هم کسی است که تصویب صورتحساب های متعدد به عنوان رهبری حزب دموکرات لوایح مهم در واشنگتن دی سی او تا به حال یک تجربه متفاوت است. ما باید قادر به کسانی که بحث در مورد نامزدها بدون اینکه متهم از منفی بودن. همه این است حال سوال پرسیده بودند.

و نکته آخر من در آن مقاله بود که از زنان در این مرحله من با تمرکز در اینجا من همکار زنان سناتور, سناتور, Harris, سناتور وارن و خودم. من فکر می کنم که ما را ایستاده در آن مرحله اگر ما تا به حال تجربه است که او تا به حال ؟ هیچ نمی دانم.

به عنوان آقای Buttigieg شد و در پایان یک پاسخ در مورد حق رای در سراسر کشور خانم Klobuchar برش در پایان پاسخ خود را.

“من موافق با آنچه شهردار فقط گفت: اما این یک مثال خوب است که در آن او گفت که کلمات درست اما من در واقع تجربه و پیشرو 11 از لوایح که در آن خانه هستند-تصویب لایحه شما فقط اشاره به” خانم Klobuchar گفت. “و من فکر می کنم این نوع از تجربه مهم است.”

آقای Buttigieg به سرعت پاسخ داد: دوباره بازگشت به انتقاد گسترده از پایتخت کشور است.

“واشنگتن تجربه است نه تنها تجربه است که مسائل,” او گفت:. “وجود بیش از 100 سال از واشنگتن تجربه در این مرحله و جایی که ما در حال حاضر به عنوان یک کشور؟”

این یک نکته است که بجوش و خروش آمدن برای نزدیک به یک ماه با خانم Klobuchar.

خانم Klobuchar آمد مسلح در بعدی خود را در بحث با یک تلافی به ماه نوامبر خود سخن گفتن.

“هنگامی که ما در گذشته بحث شهردار شما اساسا مسخره صد سال تجربه در مرحله” خانم Klobuchar گفت. “بنابراین در حالی که شما می توانید اخراج جلسات کمیته, من فکر می کنم این تجربه می کند. من نمی denigrated تجربه خود را به عنوان یک محلی رسمی. من شده اند یکی است. من فقط فکر می کنم شما باید احترام ما تجربه زمانی که شما نگاه کنید چگونه ارزیابی میکنید کسی که می تواند کارها را انجام داده است.”

آن را تهاجمی ترین خط در یک شب که در آن خانم Klobuchar به طور مستمر به دنبال جلب تضاد با آقای Buttigieg. زمانی که او شروع به صحبت کردن در مورد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت در مطبوعات (که در آن او ساخته شده هیچ اشاره ای از خانم Klobuchar) او هنوز هم قطع است.

“من فقط می خواهم به را بسیار روشن و شهردار که آزادی مطبوعات است که در اعماق قلب من است. پدرم یک روزنامه مرد,” او گفت: دوباره متهم آقای Buttigieg تنها با داشتن نقاط صحبت کردن که آن را به سیاست های خود.

در حالی که او اغلب در پاسخ به خانم Klobuchar قبلی در بحث با خود platitudes این بار آقای Buttigieg رفت و شخصی متهم خانم Klobuchar از بدنام نظامی خود را ضبط.

“اجازه بدهید به شما بگویم در مورد ارتباط من به متمم اول قانون اساسی,” او گفت:. “این بخشی از قانون اساسی که من مطرح شده و من دست راست و سوگند به دفاع از زندگی من است. این تجربه من است. و آن را ممکن است مشابه به عنوان مال شما است, اما آن را می شمارد. سناتور آن را می شمارد.”

دو برخورد کرد که بهتر بود مجهز به رهبری یک ائتلاف گسترده ای از دموکرات ها بر اساس انتخابات سوابق در میانه. آقای Buttigieg در پاسخ به انتقاد از خانم Klobuchar گفت: “سعی کنید با قرار دادن با هم یک ائتلاف را به شما بازگشت به کار با 80 درصد آرا به عنوان یک همجنس در مایک پنس را ایندیانا است.”

سناتور به سرعت به ضرب گلوله کشته است. “اگر شما تا به حال برنده در ایندیانا خواهد بود که یک چیز است. شما سعی و شما از دست داده و با 20 امتیاز.”

پس از هفته دستکاری سنا استیضاح دادگاه با ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی خانم Klobuchar شروع به تصرف در نظر است که آقای Buttigieg ساخته شده و مورد محاکمه. شهردار سابق گفته بود تجمع در مبارزات انتخاباتی که اگر چه او در بر داشت تلویزیونی محاکمه “طاقت فرسا و “آن را فقط از آن شما می شود و باعث می شود شما می خواهید به تماشای کارتون به جای” رای دهندگان باید باقی می ماند و درگیر.

خانم Klobuchar بارها و بارها استفاده می شود که نظر به عنوان وسیله ای برای دوباره برجسته او واشنگتن تجربه از جمله در مارس بحث است.

“اما آنچه شما گفت:, Pete به عنوان شما مبارزه از طریق آیووا به عنوان سه نفر از ما بودند منصفه که در جلسه استیضاح — شما گفت که آن را خسته کننده برای تماشا و که شما می خواستم به نوبه خود کانال و تماشای کارتون” او گفت: با اشاره به خانم وارن و سناتور برنی ساندرز.

“از آن آسان است برای رفتن پس از واشنگتن به خاطر این که یک چیز محبوب” او ادامه داد. “این است که بسیار سخت تر برای رهبری و بسیار سخت تر به آن را دشوار است موقعیت. چون من فکر می کنم این رفتن بعد از هر چیزی که مردم فراموش, چرا که آن را محبوب می گویند و باعث می شود شما مانند نگاه سرد تازه وارد — من فقط فکر نمی کنم این چیزی است که مردم می خواهید در حال حاضر. ما یک تازه وارد در کاخ سفید و نگاه کنید که در آن آن را به ما. من فکر می کنم داشتن برخی از تجربه چیز خوبی است.”

پس از مورب lobbing انتقاد در مورد سوابق خود را در انتخابات و تجربه در واشنگتن نوادا بحث هفته گذشته تبدیل به شخصی بین خانم Klobuchar و آقای Buttigieg. شهردار سابق راه اندازی شد اولین حمله, یادآوری یک مصاحبه اخیر خود که در آن خانم Klobuchar نمی تواند به یاد بیاورید که نام رئیس جمهور مکزیک.

“من نمی دانم این به چیزهای بی اهمیت” آقای Buttigieg گفت. “شما ردی نامزدی خود را در واشنگتن خود را تجربه. شما در این کمیته که مسئول نظارت بر امنیت مرزی. شما در این کمیته که تجارت می کند. شما به معنای واقعی کلمه در بخشی از این کمیته که نظارت بر این چیزها.”

با یک فلش خشم خانم Klobuchar برش در.

“شما در حال تلاش برای گفتن که من خنگ — آیا شما به من در اینجا پیت؟” خانم Klobuchar گفت. “من گفت: من خطا ساخته شده است. گاهی اوقات مردم فراموش کرده ام نام. من یکی که شماره 1 این تجربه بر اساس عبور بیش از 100 اسکناس.”

پس از یک ساعت و یا پس از صلح آقای Buttigieg تبدیل دوباره در خانم Klobuchar این زمان بیش از رکورد او را از رای دادن به آقای تهمت قضایی و اجرایی نامزد.

“اگر شما در حال رفتن به اجرا بر اساس رکورد خود را از رای گیری در واشنگتن و سپس شما باید به خود این آرا به خصوص وقتی که می آید به مهاجرت” آقای Buttigieg گفت.

“من آرزو می کنم همه به عنوان کامل به عنوان شما پیت, اما اجازه دهید من به شما بگویم آنچه در آن می خواهم به در عرصه” خانم Klobuchar پاسخ داد: با استفاده از مورد علاقه خود را تعبیری برای تجربه در واشنگتن است. او بعد ادامه داد: “شما شده اند در این عرصه انجام آن کار است. حفظ شما یک دسته از نقاط صحبت کردن و یک دسته از چیزها.”

آقای Buttigieg نشان دادن نادر اشاره از نا امیدی به سرعت retorted.

“شما می دانید شاید منجر متنوع شهرستان که بود رو خراب کردن صدا نمی مانند آرنا به شما,” او گفت:. “من استفاده می شود به سناتور گفتن شهرداران که سناتور مهم تر از شهرداران اما این عرصه بیش از حد. شما لازم نیست که در واشنگتن به ماده است. شما لازم نیست که در کاپیتول هیل برای کار خود را به طور قابل توجهی.”

رید J. Epstein کمک گزارش از واشنگتن و زن سبک و جلف بنت کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im