پیت Buttigieg quips به او ‘مایکروسافت ورد و مرد در طول بحث دموکراتیک و جذب فوری Clippy مقایسه

دموکرات نامزد ریاست جمهوری South Bend شهردار پیت Buttigieg صحبت می کند در شهرستان کارول دموکرات چهارم جولای کباب چهار شنبه, جولای 4, 2019, در, Carroll, Iowa.

اسوشیتد پرس/چارلی Niebergall

  • دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg کنایه آمیز او بیشتر از یک “مایکروسافت ورد مرد” در طول چهار نامزدها به مناظره در نوادا است.
  • سخن گفتن آمد و پس از رقیب الیزابت وارن توصیف Buttigieg بهداشت و درمان طرح به عنوان “پاورپوینت” و “نه یک برنامه است.”
  • Buttigieg را کنایه بود و تمسخر در رسانه های اجتماعی با برخی از کاربران توییتر تشبیه او به مایکروسافت در حال حاضر از بین رفته “Clippy” دستیار مجازی.
  • شهردار سابق South Bend, ایندیانا, استفاده, بحث, برای راه اندازی تعدادی از jabs در رقبای خود به خصوص برنی ساندرز و مایکل بلومبرگ.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg ابراز بعید اولویت برای مایکروسافت ورد در طول چهار نامزدها به مناظره در نوادا است.

پس از رقیب نامزد الیزابت وارن توصیف Buttigieg بهداشت و درمان طرح به عنوان یک “پاورپوینت” و “یک طرح” Buttigieg در پاسخ گفت: “من بیشتر از مایکروسافت ورد ،

شهردار سابق South Bend, ایندیانا شده است تمسخر در رسانه های اجتماعی به کنایه با برخی از کاربران توییتر تشبیه او به مایکروسافت در حال حاضر از بین رفته ‘”Clippy” دستیار.

به یاد داشته باشید این پسر ؟

مایکروسافت

یک کاربر @knguyens توییتی که Buttigieg بود “تایید به عنوان مایکروسافت ورد و پسر” در کنار یک تصویر از Clippy در حالی که روزانه وحش خبرنگار اسکات بیکسبی رفت و یک قدم بیشتر تماس او را “تجسم Clippy.”

Elle روزنامه نگار کاترین کروگر حتی به خود جلب کرد تمدید قیاس بین Buttigieg و کلمه. او در توئیتر خود نوشت: “وای این خیلی واقعی: Pete است مایکروسافت ورد نامزد شده است. هزینه های زیادی از پول منسوخ شده درد بزرگ هنگامی که شما پیش نمایش آینده.”

 

Buttigieg بعید است کلمه مرجع تشکیل بخشی از شدت-بحث رقابت بین خود, الیزابت وارن, ورمونت, سناتور برنی ساندرز سناتور ایالت مینه سوتا ctq و سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار.

او با استفاده از بحث به هدف تعدادی از jabs در رقبای خود مهمترین Klobuchar که او با انتقاد از بودن قادر به می گویند که از زمان رئیس جمهوری مکزیک بود که در یک مصاحبه تلویزیونی با Telemundo هفته گذشته است.

بعد از بحث دموکراتیک برگزار خواهد شد در چارلستون کارولینای جنوبی در فوریه 25.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im