پیت Buttigieg به نظر می رسد برای ساخت در آیووا موفقیت به عنوان مسابقه بازدید نیوهمپشایرپیت Buttigieg است که مصرف هر فرصتی او می تواند اعلام پیروزی در آیوا و اهرم است که برای برنده شدن در نیوهمپشایر قبل چند بعدی دولت رای دموکراتیک اولیه مسابقه برای انتخاب نامزد را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات.

برنده آیووا قفقاز روز دوشنبه هنوز هم تا به حال نشده است به عنوان از شنبه شب اما با 62 درصد از حوزه گزارش 38 ساله شهردار سابق South Bend, ایندیانا کشیده بود کمی جلوتر از ورمونت سناتور برنی ساندرز. در سرب تا آیووا قفقاز سنجی نشان داد که بی توجهی سرب بیش از رقبای خود.

Buttigieg از بستگان ناشناخته یک سال پیش ساخته شده مطمئن شوید که به توری که به بیخ و بن سخنرانی و در طول پرسش و پاسخ بخش از مبارزات انتخاباتی خود را متوقف می شود در طول روز در روز سه شنبه.

هنگامی که سابق South Bend شهردار پرسیده شد که چگونه او را برنده بیش تمایلی آفریقایی رای دهندگان آمریکایی – مداوم سوال خود را برای نامزدی – Buttigieg گفت: کمپین “تا به حال مقدار زیادی از کار را به انجام” در کشورهایی مانند کارولینای جنوبی است.

“و روند اثبات این است که در اینجا آغاز می شود در نیوهمپشایر به عنوان ما را در راه ما به کشورهای مانند نوادا, کارولینای جنوبی و سه شنبه متحده به عنوان” Buttigieg گفت: آینده مسابقات. “و ما کسب خواهد کرد که پشتیبانی می کند.”

در آغاز سخنرانی خود Buttigieg آغاز شد گفت: “من با داشتن یک روز بسیار خوب” قبل از تنظیم این اظهار نظر: “ما در حال داشتن یک روز بسیار خوب است.”

در یک توقف در این نزدیکی هست لکوونیا پیش از آن در روز Buttigieg همچنین با اشاره به این که هنوز در حال ظهور حزبی نتایج.

“رسمی تایید حزبی نتایج در آینده از ایالت آیووا” Buttigieg اضافه کرد: “آنها کامل نیست اما نتایج در از اکثریت حوزه و آنها نشان می دهد مبارزه ما در مقام اول است.”

همانطور که از اواخر سه شنبه شب شمارش شد 28,319 آرا برای ساندرز و 27,135 آرا برای Buttigieg. اما Buttigieg لذت بردم اندکی سرب در تعداد نماینده با 26.9 درصد به ساندرز’ 25.1%.

Sanders مبارزات انتخاباتی در بعد از ظهر سه شنبه منتشر شد, بیانیه ای که کاملا واگذار آیووا اما اعلام پیروزی یا نه.

“ما می خواهیم برای تشکر از مردم آیووا” ساندرز مشاور ارشد جف ویور در بیانیه ای گفت:. “ما احساس خشنودی که در بخشی از اطلاعات منتشر شده تا کنون آن را روشن است که در دور اول و دوم بیشتر مردم رای دادند برنی بیش از هر نامزد دیگر در این زمینه است.”

برنده میانه شده است یک بخش کلیدی از Buttigieg انتخابات مسیر. از روز قبل از نامزدی خود را در او دیدم آیووا به عنوان زمین های حاصلخیز به عنوان یک نامزد میانه که می تواند در قرعه کشی تشابه به باراک اوباما ،

در حالی که Buttigieg مبارزات انتخاباتی است در تمام چهار ابتدایی مسابقه متحده, او تا به حال قرار داده و تاکید ویژه بر آیووا. رای گیری تنها به تازگی آغاز شده بود به نمایش ساندرز در سرب در آیووا کمتر از یک اولویت برای سناتور ورمونت که تا به حال برنده نیوهمپشایر در سال 2016 انتخاباتی که دولت خانه نیز در انگلستان است.

اما برای Buttigieg, آیووا, کلید های انتخاباتی خود شانس. در اخیر cattle call of بالا اهداکنندگان در شیکاگو برخی از Buttigieg بالا استراتژیست تاکید کرد که برای جوان شهردار سابق و آشکارا نظامی کهنه به آن را از طریق ابتدایی متحده او را مجبور به خوبی انجام در آیووا و بهتر از رقیب خود را در حد متوسط جو بایدن وجود دارد.

روز دوشنبه برخی از Buttigieg عمده اهداکنندگان بودند چسب به تلفن های خود را دیوانه وار پیام کوتاه در هر یک از دیگر به عنوان حوزه نتایج در آمد – نشانه آن است که برخی از برترین هواداران می دانستند سهام از Buttigieg قرار دادن رقابتی در آیووا.

Buttigieg مسیر رو به جلو است که به سختی مطمئن باشید با این حال. نیوهمپشایر بسیار مطلوب تر زمین برای ساندرز و او همواره نظرسنجی جلوتر از بقیه در این زمینه وجود دارد. و هفته بعد از مقدماتی نیوهمپشایر است کارولینای جنوبی اصلی ترین مشکل از چهار متحده برای Buttigieg است که در تلاش برای جلب حمایت در میان اکثریت رای دهندگان سیاه وجود دارد.

اما قبل از آن Buttigieg در تلاش است به اهرم سرب خود را در ناقص آیووا نتایج به یکی دیگر از قوی نشان دادن در نیوهمپشایر که دارای اصلی خود را در روز سه شنبه.

“نیوهمپشایر مشهور است برای فکر کردن برای خود” Buttigieg گفت: در یک کمپین توقف در پورتسموث. “من می دانم که چگونه به شدت و چقدر جدی مردم در اینجا در نیوهمپشایر را که مسئولیت که انگشت شست در مقیاس است که می آید با یک رای دهندگان در اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de