پیت Buttigieg پیش در آیووا انجمن نتایج را به عنوان دموکرات در نهایت پرده دو سوم آرا


اخبار: Pete Buttigieg پیش در آیووا انجمن نتایج را به عنوان دموکرات در نهایت پرده دو سوم آرا با برنی ساندرز در جایگاه دوم و جو بایدن در دور چهارم

 • پیت Buttigieg سابق South Bend شهردار اعلام شده خود را به ویکتور آیووا قفقاز حتی اگر وجود دارد هیچ مقام رسمی نتایج
 • او گفت: در نیوهمپشایر عملکرد خود بوده است ‘فوق العاده’
 • الیزابت وارن گفت که او احساس می کند ‘خوب’ اما نتایج هنوز هم بیش از حد نزدیک
 • Ctq گفت: او ‘فوق العاده’
 • ‘ما نمی دانیم که همه از نتایج. اما ما نمی دانیم که زمان این همه گفته و انجام داده, Iowa: شما را شوکه ملت’ از آنجا که با همه موارد ما در حال رفتن به نیوهمپشایر پیروز’ Buttigieg گفت: در آیووا دوشنبه
 • اما کل دموکراتیک زمینه هیچ تصوری از نتایج رسمی پس از آیووا حزب دموکرات را گزارش برنامه سقوط کرد و خود را پشتیبان سیستم تلفن بیش از حد بود
 • برنی ساندرز’ کمپین قرار داده و از اعداد است که در او قرار داده شود اما این سناتور گفت: “ما از اعلام پیروزی” مثل Buttigieg انتخاباتی
 • Buttigieg جسارت حرکت آمد و به عنوان حزب صادر پاچه بیانیه ای گفت: آن را به حال شده است هک شده اما نتایج به حال آشفتگی ها و برگه کاغذ استفاده می شود

پیت Buttigieg رهبری دموکرات ها در دسته ای بزرگ از انتخابات آیووا اطلاعات منتشر شد بالاخره سه شنبه منتشر شد دولت پس از معیوب برنامه botched دوشنبه شب حزبی نتایج.

Buttigieg, 38, اعلام کرد که دوشنبه شب که او می تواند ‘پیروز’ شد پیشرو در این زمینه با 26.9 درصد از نمایندگان کلید اندازه گیری از موفقیت با توجه به اولین دسته از بازده با 62 درصد از حوزه گزارش.

او به دنبال ایالت ورمونت برنی ساندرز در 25 درصد و سناتور. الیزابت وارن در 18 درصد است. جو بایدن بود که در 16 درصد در باز می گرداند.

سناتور. ctq از همسایه مینه سوتا شد و در مکان پنجم با 13 درصد آرا. او شده است در بانکی در یک عملکرد قوی در در آیووا به طاق او را به مرحله ملی.

اندرو یانگ که کشیده شده بزرگ جمعیت جوان مردم آیووا نمایندگان شان بود فقط 1 درصد است. در انتخابات بحث برانگیز پارلمانی سیستم داوطلبانی که در قرعه کشی کمتر از 15 درصد نیست تلقی ماندگار و حامیان ملزم به حزبی برای نامزدهای دیگر.

اما دیگر اندازه گیری موفقیت – دور نهایی آرا – قرار داده Buttigieg دقت در جایگاه دوم به برنی ساندرز با 27,030 رای به ورمونت سناتور 28,220.

این خبر پس از نزدیک به 24 ساعت از هرج و مرج پس از آیووا حزب موفق به انتشار نتایج پس از تجربه گسترده مشکلات فنی که نسبت به یک برنامه است که اجازه حوزه صندلی به گزارش انتخابات اطلاعات است.

آیووا حزب دموکرات صندلی Troy قیمت عذرخواهی برای snafu که طرح میتوانست دموکراتیک سیاست است.

‘خط پایین این است که ما به یک سد در پشت پایان گزارش داده اما یکی از چیزهایی که من می خواهم شما بدانید که: ما می دانیم که این اطلاعات دقیق است,” او گفت:.

در نهایت: نتیجه ملت منتظر بودند – و آن را تایید پیت Buttigieg جسارت سخنرانی پیروزی بود بر اساس واقعیت

Sorry about that: Troy Price, the chair of the Iowa Democratic party, promised the results were accurate - but

با عرض پوزش در مورد آن: Troy, قیمت صندلی از آیووا حزب دموکرات وعده داده شده نتایج دقیق بودند – اما

او اطمینان آمریکایی ها در مورد نتیجه پس از نامزدهای متعدد قرار داده و چرخش خود را در نتایج.

‘یک چیزی که آنها می گویند آن است که زمینه ای داده که داده های خام — امن است. آن را همیشه امن است. این یک خطا در برنامه نویسی یکی از قطعات در به عقب پایان, اما داده های خام اطلاعات است که در امن است’ او گفت.

‘ما کار کرده اند روز و شب را به مطمئن شوید که نتایج دقیق او متعهد پس از حزب عدالت و حیرت زده گفت رسانه ها در آیووا که آن را نمی خواهد با انتشار نتایج شنبه شب.

او به نام گزارش رخ داده است که ‘غیر قابل قبول” خواند و گفت که او متاسفم. ‘به عنوان صندلی از من عذر خواهی عمیقا برای این او گفت: در یک کنفرانس کنفرانس خبری.

در همان زمان دموکراتیک نامزدهای ریاست جمهوری خود قرار داده inexact چرخش در آیووا قفقاز صبح روز سه شنبه به عنوان آنها به رهبری به کمپین حوادث در سراسر New Hampshire.

سناتور. الیزابت وارن ماساچوست صحبت کرد و تقریبا به عنوان به زودی به عنوان او فرود آمد در نیوهمپشایر – بزرگ بعدی میدان نبرد سیاسی-تقویم – اعلام خودش راضی عملکرد خود را پس از پرواز مستقیم از Des Moines.

“هنگامی که من سمت چپ آیووا من گفت: آن را بیش از حد نزدیک به تماس و آن را هنوز هم هست اما من احساس خوب,” او گفت. “این خوب است که در نیوهمپشایر.’ او اعلام خود سازمان با صدها نفر در حال حاضر مستقر در سراسر کشور به وظیفه.

‘این است که یک سازمان است که برای مسافت های طولانی’ او گفت.

All down to the paperwork:

همه را به تشریفات اداری:

South Bend Mayor Pete Buttigieg, who declared himself 'victorious,' continued to talk up his performance, which he called 'phenomenal,' on Tuesday in Manchester, New Hampshire

South Bend شهردار پیت Buttigieg که اعلام شده خود را ‘پیروز’ در ادامه به بحث تا عملکرد خود را که او به نام ‘فوق العاده’ روز سه شنبه در منچستر, New Hampshire

South Bend شهردار پیت Buttigieg که اعلام شده خود را “پیروز” خواند و گفت: حامیان ‘شوکه ملت’ در یک شنبه شب سخنرانی در ادامه به بحث تا عملکرد خود را که او به نام ” فوق العاده است.’

‘آنها گفت: ما حتی نباید اینجا. و در حال حاضر در اینجا ما در این موقعیت است که ما در آینده به نیوهمپشایر برای آنچه که ما فکر می کنم خواهد بود یکی دیگر از تاریخی شب در هفته از امروز’ گفت: ارجاع روز سه شنبه برای اولین بار-در-این-ملت اولیه.

Buttigieg بود که برای اولین بار از رقبای خود را به خواب بیدار می شوید و فراموش اولیه مصاحبه تلویزیونی صحبت به فردا. او یک روز صبح مجموعه رویداد برای منچستر ساخته شده و یک قهوه توقف در Nashua. وارن به حال یک رویداد برنامه ریزی شده در Keene سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به حال یک مجموعه برای Nashua و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز تا به حال یک شب تجمع در شیر فقط در خارج از منچستر.

Sanders کمپین قرار دادن اعداد در ساعات اولیه روز شنبه به نمایندگی برگه از 40 درصد از حوزه در سراسر آیووا نشان سناتور ورمونت جلوتر از Buttigieg در تمام سه راه نتایج را می توان شمارش.

Buttigieg قرار داده و سپس خود به خود اطلاعات. آن را نشان داد او به 28 درصد از هيئت دولت معادل در آیووا خواهد بود که قوی نشان – اما آشکار نیست که آیا دیگر نامزدها بهتر بود و چه کسی بدتر است.

جف ویور ساندرز’ 2016 مدیر کمپین و یک مشاور در این سناتور 2020, کمپین جدید به برگه به خبرنگاران بعد از ظهر سه شنبه قبل از مبارزات انتخاباتی هواپیما در زمان خاموش برای گرانیت دولت است. شماره جدید نشان دهنده 60 درصد از حزبی سایت ویور گفت.

در تراز ساندرز کردم 29.08 درصد Buttigieg کردم 21.63 درصد وارن در آمد سوم با 19.51 درصد دیابت ctq آمد و در چهارم با 12.27 درصد و بایدن طولانی در نظر گرفته شده این حزب حزب سوسیالیست در آمد و در تکان دهنده مکان پنجم فقط با 12.04 درصد است.

راه آیووا قفقاز کار این است که اگر نامزد دریافت نمی 15 درصد از caucusgoers در یک خاص حوزه آنها نه قابل دوام برای کسب delebates پس از دوم مجموعه ای از اعداد هستند, درصد است که منعکس کننده رای دهندگان دوم-محل تنظیمات.

برای کسانی که ساندرز کمپین هنوز هم تا به حال خود را در بالا با 29.4 درصد از آرا. ساندرز است دوباره به دنبال Buttigieg در 24.87 درصد و وارن در 20.65 درصد است. در دوم شمارش بایدن می شود حمایت بیشتر از Klobuchar. او در 12.92 درصد و او را در 11.18 درصد با توجه به ساندرز مبارزات انتخاباتی.

“ما پیش بینی است که این را نگه دارید,’ ویور به خبرنگاران گفت: با توجه به رهگیری.

ساندرز نیز صحبت کرد.

‘بدیهی است که من نا امید’ سناتور ورمونت بیان شده است. “من شک دارم من صحبت می کنند برای همه نامزدها از همه هواداران و مردم آیووا که آیووا حزب دموکرات شده است قادر به آمده تا با به موقع نتایج انتخابات.’

‘من نمی توانند درک کنند چرا که اتفاق افتاده است, اما آن اتفاق افتاده است’ ساندرز اضافه شده است.

در مورد خواسته Buttigieg را با عجله به پیروزی ساندرز گفت: “من نمی دانم که چگونه کسی می تواند ادعا می کنند این را به عنوان یک پیروزی است.’

“ما از اعلام پیروزی او نیز گفت و توضیح داد که کمپین های شماره داخلی به خاطر شفافیت.’

Klobuchar گفت: در منچستر که ” ما می دانیم که ما فوق العاده خوبی در آیووا.

“ما برنده یک دسته از حوزه و نمایندگان مکان ما نیست انتظار می رود را به نفع خود و ما احساس خوب,’ Klobuchar اضافه شده است.

بایدن مشاور Symone ساندرز لعنتی آیووا برای باد دست زدن به آن نتایج در نظرات به خبرنگاران در نیوهمپشایر شنبه.

‘برنامه شکست شب گذشته. پشتیبان گیری تلفن فرایند شکست شب گذشته. شما نمی تواند رانندگی رای خود را به حزب دموکرات آیوا شب گذشته ” او fumed. ‘روند وجود دارد چیز عجیب و غریب, عجیب و غریب ضعف در روند و یکپارچگی در این انتخابات است.

“ما درخواست آیووا Demoratic به حق آن را دریافت,” او گفت:. خواسته در مورد نامزدها اعلام پیروزی ساندرز گفت: “این فقط دقیق نیست. داده ها وجود دارد. پیروزی تعیین شده توسط دولت نماینده equivalencies خانم ها و آقایان. ما لازم نیست که هر یک از کسانی که در حال حاضر است.’

‘آیووا آغاز و نه پایان” او گفت:. “ما باید منتظر اطلاعات رک و پوست کنده. آیووا حزب دموکرات در حال التماس به آن را دریافت حق او گفت: DailyMail.com در Nashua.

Democratic presidential candidate Sen. Elizabeth Warren (D-MA) briefly talks to reporters after arriving on a flight from Iowa to the Manchester-Boston Regional Airport February 04, 2020 in Manchester, New Hampshire

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارن (D-MA) به طور خلاصه مذاکرات به خبرنگاران پس از ورود در یک پرواز از آیوا به منچستر-Boston منطقه ای فرودگاه فوریه 04, 2020 در منچستر, New Hampshire

Joe Biden's campaign rolled out the endorsement of Caroline Kennedy, the daughter of JFK

جو بایدن کمپین نورد حمایت از کارولین کندی دختر JFK

بایدن نورد حمایت از کارولین کندی, این دختر از اواخر John F. Kennedy و چه کسی رئیس جمهور, باراک اوباما, نام سفیر ژاپن است.

کندی به نام بایدن حزب دموکرات را ” بهترین شرط بندی به نفع کاخ سفید حفظ دستاوردهای ما در خانه قرار داده و سنا در بازی.’

اندرو یانگ که شعار انتخاباتی توسط M. A. T. H. – امریکا فکر می کنم سخت تر – متوقف کوتاه از تلاش برای ماساژ اعداد وجود ندارد و اطلاعات با هواداران خود را نه رسیدن به 15 درصد زنده ماندن آستانه در برخی از حوزه.

“ما بسیار هیجان زده به دریافت نتایج مثل بقیه کشور گفت: یانگ.

وجود دارد 21 کمپین رویدادهای برنامه ریزی شده برای حزب دموکرات رقیب – از جمله Tulsi Gabbard و Deval پاتریک – روز سه شنبه در سراسر کشور با توجه به نیوهمپشایر نامزد ردیاب.

Buttigieg پدید آمده در Nashua, N. H., کافی شاپ – بدون شک نیاز به تکان خوردن کافئین در بعد از اواخر شب از انتظار برای نتایج. در بالای منچستر رویداد او به شوخی “من فکر می کنم آن را صبح’ به عنوان خواست او جمعیت حامیان یکی خوب است.

در Nashua, او تا به حال یک فنجان جو با شهردار شهر جیم Donchess.

او در خوش بینانه از نتایج آیووا خواهد بود گفت: اگر چه او کاهش یافته است در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران با او در مورد این که آیا آن را پیش از موعد خود را اعلام برنده.

‘من فکر می کنم آن را ایمن می گویند هیچ کس در این کشور است و بیشتر بی تاب از من برای شنیدن نتایج رسمی از حزب اما ما نیز قرار داده و از نتایج آن است که ما از بیش از 1200 منطقه ما در حوزه سازمان گزارش داد بر اساس این روش است که آنها آموزش دیده بودند انجام دهید. و بر اساس آن فوق العاده شب برای ما, ” او گفت: فردا صبح روز سه شنبه.

South Bend Mayor Pete Buttigieg emerged in New Hampshire Tuesday morning as the Democratic presidential contenders moved on to the next contest

South Bend شهردار پیت Buttigieg پدید آمده در نیوهمپشایر صبح روز سه شنبه به عنوان دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی در نقل مکان کرد به مسابقه بعدی

Buttigieg had coffee with Nashua Mayor Jim Donchess and other voters

Buttigieg تا به حال قهوه با Nashua شهردار جیم Donchess و سایر رای دهندگان

Buttigieg خود را اعلام برنده در آیووا بعد از مشکلات فنی و snafus مانع دولت از اعلام هر حزبی نتایج شنبه شب.

‘ما نمی دانیم که همه از نتایج. اما ما نمی دانیم که زمان این همه گفته و انجام داده, Iowa: شما را شوکه ملت است. چرا که با همه موارد ما در حال رفتن به نیوهمپشایر پیروز’ Buttigieg گفت: تشویق هواداران – در این نوع از بیانیه ای که ممکن است معمولا به دنبال قوی اندازه گیری از اطلاعات عمومی است.

جای هیچ نتیجه رسمی در هر شکل و آیووا حزب دموکرات عجله بیانیه ای امیدوار کننده است که آنها تا به حال نشده است هک شده و در حال حاضر می توان با استفاده از کاغذ و نتایج با یک تعداد که کشش به نور روز در صبح روز سه شنبه.

بایدن این کمپین با صدور نامه ای از وکلای آن هشدار داده است که این نتایج را می توان اعتماد کرد – اما نمی گویند که چگونه آنها بر این باور بودند که تا به حال انجام شده است.

اما Buttigieg یک دانشگاه هاروارد و آکسفورد تحصیل سابق مک کینزی مشاور مدیریت بود که نیروی دریایی رزرو افسر امنیتی در افغانستان با جاروب در را با یک حرکت فوق العاده شجاعانه.

او به هواداران خود گفت در Des Moines آنها در حال شروع یک جنبش است. “شما پیوست و نام خود را به می گویند که زمان آن رسیده است که به نوبه خود و پیوستن به یک فصل جدید در امریکا, او به آنها گفت.

‘امید در قلب ما و آتش ما در شکم ما در حال رفتن به نیوهمپشایر به نامزدی و بر روی نمودار یک دوره جدید برای این ملت ما را دوست دارم!” او گفت:.

او در ساخته شده برای تلویزیون جشن پیروزی با تشویق هواداران در یک پلت فرم بالا. همه آن را فاقد بود و شواهد از دولت حزب عدالت و که او تا به حال برنده ترین پشتیبانی می کند.

‘هیچ نتیجه ای منتشر شده است,’ اشاره کرد سی ان ان اندرسون کوپر پس از خود شبکه پخش Buttigieg سخنرانی.

Buttigieg, 38, حال انجام به خوبی در بسیاری از دولت های حوزه, از جمله یکی در دریک دانشگاه پردیس در نزدیکی جایی که او برگزار شد راهپیمایی خود را – اگر چه او trailed وارن در اولین رای گیری.

در یکی دیگر از انجمن سایت که DailyMail.com مشاهده این یکی در نورواک, آیووا, نزدیکی, Des Moines, فرودگاه Buttigieg آمد و در ابتدا با Klobuchar و ساندرز نیز برنده داشت.

I've won! The daring moment Pete Buttigieg delivered a full-blown victory speech despite no official results being released as the entire counting process was plunged into crisis with no results delivered

من برنده ام! شجاعانه لحظه پیت Buttigieg تحویل تمام عیار سخنرانی پیروزی وجود ندارد نتایج رسمی منتشر شده که کل شمارش آرا فرو شد به بحران با هیچ نتیجه ای تحویل

I did it - trust me... Pete Buttigieg takes to the stage in Des Moines to declare 'by all indications we are victorious' and promise 'we go on to New Hampshire and to the nominaiton'

من آن را انجام داد – به من اعتماد کن… پیت Buttigieg در Des Moines به اعلام “با همه موارد ما پیروز” و وعده “ما در رفتن به نیوهمپشایر و به nominaiton’

واقعی نتایج رسمی: چگونه نامزدها شانس – دقیقا در لحظه ای پیت Buttigieg اعلام پیروزی

'You have shocked the nation': Pete Buttigieg made a bold victory speech saying 'by all indications' he was 'victorious' - but with the results in crisis after an app which was supposed to make reporting results simple crashed, the only thing his rivals would agree with was his verdict that Iowa shocked the nation

‘شما را شوکه ملت’: Pete Buttigieg یک پیروزی پررنگ سخنرانی گفت: “همه نشانه’ او ‘پیروز’ – اما با این نتایج در بحران پس از یک برنامه که قرار بود به گزارش نتایج جستجو ساده سقوط کرد و تنها چیزی که رقبای خود را با موافقت شد و حکم خود را که آیووا شوکه ملت

Power move: Pete Buttigieg declared himself 'victorious' in a daring speech which came after his four main rivals did not do so - with the absence of official results not holding him back

قدرت حرکت: Pete Buttigieg اعلام کرد خود را “پیروز” در یک سخنرانی شجاعانه آمد که پس از چهار رقبای اصلی نیست پس با فقدان نتایج رسمی نیست او را عقب نگه

I've won: The Buttigieg campaign said privately that it had its own data, allowing the former South Bend mayor to claim he had come top at the same point that official results gave him the same rating as every other candidate: 0.0%

من برنده ام: این Buttigieg کمپین گفت: بخش خصوصی است که آن را به حال خود داده ها اجازه می دهد که سابق South Bend شهردار به ادعای او آمده بود بالا در همان نقطه ای که نتایج رسمی به او همان امتیاز به عنوان هر نامزد دیگر: 0.0%

He will be first gentleman: Pete Buttigieg embraced his husband Chasten and called him the future first gentleman as he gave a victory speech with no official results underlying it

او را آقا اول: Pete Buttigieg در آغوش شوهر خود تصفیه و تزکیه و او را به نام آینده اولین بار آقایی به عنوان او به سخنرانی پیروزی با نتایج رسمی اساسی آن

وی این اظهارات را به دنبال دیگر دموکرات ها که در تلاش برای قرار دادن بهترین صورت در شب, اما در یک دور بیشتر محدود فرم.

‘آیووا حزب دموکرات در حال کار برای به دست آوردن این نتایج به دست آوردن آنها را مستقیم’ گفت: بایدن در خود انجمن-شب حزب.

“ما در حال رفتن به راه رفتن از اینجا با ما به اشتراک بگذارید از نمایندگان’ گفت: او نمی دانست که دقیقا ” او گفت: مصون سازی. او گفت: نشانه این است که آن را می شود دید.’

‘ما نمی دانیم دقیقا آنچه در آن است اما ما احساس خوبی در مورد که در آن ما هستند گفت: بایدن.

اعتماد ما نیست هک: دموکراتها دست پاچه بیانیه

آیووا حزب دموکرات مدیر ارتباطات مندی مک کلور گفت: ‘ما در بر داشت تناقضات در گزارش سه مجموعه از نتایج.

در علاوه بر این به سیستم های با تکنولوژی مورد استفاده برای tabulate نتایج ما نیز با استفاده از عکس ها از نتایج و دنباله مقاله به اعتبار است که تمام نتایج مسابقه و اطمینان حاصل شود که ما باید اعتماد به نفس و دقت در اعداد ما گزارش.

‘این است که به سادگی یک گزارش موضوع این برنامه نه به پایین و این یک هک یا نفوذ.’

Klobuchar همچنین راههایی برای ابراز خوشبینی وجود ندارد و هر اشتباهی از اطلاعات در مورد چگونه او شانس.

“ما می دانیم وجود دارد تاخیر اما ما می دانیم یک چیز است. ما در حال مشت زدن و بالاتر از وزن ما. قلب من پر است امشب او گفت: در یک تجمع Des Moines.

‘نوعی و برخی از راه من قصد دارم در یک هواپیما به, نیوهمشایر,” او گفت:.

Klobuchar اعلام کرد: ‘ما را مورد ضرب و شتم شانس در هر مرحله از راه است.”

ساندرز که رسید در پای صندوقهای رای در اجرا به قفقاز نیز برگزار می شود.

‘اجازه بدهید شروع با بیان این که من تصور کرده اند یک احساس قوی است که در برخی از نقطه به نتایج اعلام خواهد شد” او گفت:.

“و هنگامی که نتایج آن اعلام می شود من احساس خوبی در ما در حال رفتن به انجام این کار بسیار بسیار خوبی در اینجا در آیووا.’

این شکست آشکار پس از caucusing در سراسر کشور آغاز شده و در 7pm مرکزی زمان استاندارد. سه ساعت بعد نه تنها حوزه نتایج که رسما در.

‘ما در بر داشت تناقضات در گزارش سه مجموعه از نتایج. در علاوه بر این به سیستم های با تکنولوژی مورد استفاده برای tabulate نتایج ما نیز با استفاده از عکس ها از نتایج و دنباله مقاله به اعتبار است که تمام نتایج مسابقه و اطمینان حاصل شود که ما باید اعتماد به نفس و دقت در اعداد ما گزارش’ آیووا حزب دموکرات مدیر ارتباطات مندی مک کلور در بیانیه ای گفت. ‘این است که به سادگی یک گزارش موضوع این برنامه نه به پایین و این یک هک یا نفوذ.’

داده های اساسی و دنباله مقاله است و صدا را به سادگی به زمان بیشتر برای گزارش نتایج,’ مک کلور اضافه شده است. زودتر از دیگر آیووا مقامات تا به حال با اشاره یک انگشت در برنامه.

Des Moines, شهرستان, صندلی تام کورتنی آسوشیتدپرس گفت که آن را ‘ظروف سرباز یا مسافر’ و سازمان را دارا بودند به صدا در نتایج به حزب.

سی ان ان گزارش داد که مقامات حزب در حال ملاقات با نمایندگان از مبارزات.

این اولین سال است که سه جداگانه نتایج منتشر خواهد شد ، تعداد حزبی را برانگیخت که در ابتدا به حمایت از نامزدهای دوم رای – چگونه حزبی را برانگیخت re-تراز وسط قرار دارد اگر نامزدهای خود را قابل دوام نیست. در نهایت تعدادی از نمایندگان برنده توسط هر نامزد خواهد شد.

هر یک از این حوزه است که با استفاده از ‘ریاست جمهوری, اولویت’ کارت برای اولین بار پس وجود خواهد داشت یک دنباله مقاله از رای دادن.

Bernie Sanders' campaign said they had tallied results from around 40 per cent of precincts themselves, and found the Vermont senator coming out on top in both initial vote count, votes after eliminations and number of delegates won

برنی ساندرز’ کمپین گفت که آنها تا به حال شمارش نتایج از حدود 40 درصد از حوزه خود و پیدا سناتور ورمونت بیرون آمدن در بالا در هر دو اولیه رای گیری شمارش آرا پس از حذف و تعدادی از نمایندگان برنده

Elizabeth Warren delivered an optimistic speech following the non-result, though stopped short of claiming any kind of victory as chaos reigned over the ballot count

الیزابت وارن تحویل یک خوش گفتار پس از عدم نتیجه هر چند کوتاه متوقف شد از این ادعا هر نوع پیروزی به عنوان هرج و مرج حاکم بر انتخابات تعداد

Biden's camp warned that early results cannot be trusted and urged supporters to wait for the official counts to come in. He suggested the results would be 'close' but that he would be coming away with a share of delegates

بایدن اردوگاه هشدار داد که نتایج اولیه نمی توان اعتماد کرد و خواست هواداران منتظر رسمی به شمارش در آمده است. او پیشنهاد کرد که نتایج خواهد بود ‘close’ اما که او می تواند در آینده دور با سهم نمایندگان

Amy Klobuchar claimed her campaign is 'punching above our weight', despite having no results to off Monday night

Ctq ادعا کرد که مبارزات انتخاباتی او این است که “مشت زدن و بالاتر از وزن ما’ با وجود داشتن هیچ نتیجه ای برای خاموش دوشنبه شب

Andrew Yang will be hoping his campaign gets the support it needs to continue after final votes counts are released Tuesday

اندرو یانگ خواهد بود به امید مبارزات انتخاباتی خود می شود حمایت از آن نیاز به ادامه و پس از نهایی شمارش آرا هستند سه شنبه منتشر شد

سایه برنامه پشت شمارش آرا هرج و مرج در آیووا

‘تناقضات’ با برنامه ای که قرار بود برای پیگیری نتایج دموکرات قفقاز در آیووا انداخت رای دادن به هرج و مرج شبه – با صفر درصد از حوزه گزارش اوایل روز سه شنبه.

این برنامه ایجاد شده توسط Shadow, Inc., یک شرکت فن آوری است که ایجاد شده است در ژانویه سال گذشته پس از داده ها و سرویس های پیام رسانی Groundbase به دست آورد دموکرات غیر انتفاعی مخفف.

 

سرمایه گذاری سوابق نشان می دهد آیووا حزب دموکرات پرداخت $60,000 به سایه, Inc. برای توسعه وب سایت در اواخر سال گذشته بود که صرف شده در برنامه با توجه به هافینگتون پست.

سایه مدیر عامل شرکت جرارد Niemira, محصول, مدیر, Ahna رائو و COO جیمز Hickey همه کار می کرد در انتخابات برای مبارزات انتخاباتی امریکا بود که شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

دیگر کارکنان شامل فارغ التحصیلان از اوباما در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری و همچنین گوگل, اپل و DNC.

How the results will be done: The hand-filled ballots which are now going to be used by the Democrats to work out the results of the Iowa caucus

چگونه نتایج انجام خواهد شد: دست پر از برگه های رای که در حال حاضر مورد استفاده قرار گیرد توسط دموکرات ها برای کار کردن نتایج آیووا انجمن

What is going on? Bernie Sanders supporter David Soll, who had traveled from Rockford, Illinois, to campaign for the socialist candidate, was among those caught up in the results fiasco

چه می گذرد ؟ برنی ساندرز حامی دیوید Soll که تا به حال سفر از Rockford Illinois های انتخاباتی نامزد سوسیالیست بود و در میان کسانی که در نتیجه شکست مفتضحانه

First to the microphone: Amy Klobuchar rushed in front of the cameras as the scale of the fiasco became clear and said that while she did not know the results, she was sure her campaign had 'punched above our weight'

برای اولین بار به میکروفون: ctq با عجله در مقابل دوربین به عنوان مقیاس از شکست مفتضحانه روشن شد و گفت که در حالی که او نمی دانست که نتایج او مطمئن بود که مبارزات انتخاباتی او تا به حال ‘پانچ بالاتر از وزن ما’

Down - but is he out? A left-over Joe Biden sign at the Drake University Olmsted Center in Des Moines

پایین است اما او ؟ چپ بیش جو بایدن ثبت نام در دریک دانشگاه Olmsted مرکز در دی موین

Ready for the caucus: At Hoover High School, voters headed to the basketball court to show their support for their favored candidate

Ready for the caucus: At Hoover High School, voters headed to the basketball court to show their support for their favored candidate

آماده برای حزبی: در هوور دبیرستان رای دهندگان رهبری به بسکتبال برای نشان دادن حمایت خود را برای نامزد مورد علاقه خود را

Can I count on you? Elizabeth Warren speaks to voters - and one of their children - at a Des Moines caucus

آیا من می توانم حساب شما ؟ الیزابت وارن صحبت می کند به رای دهندگان – و یکی از فرزندان خود – در Des Moines, انجمن

Feeling the Bern: A Sanders volunteer is ready to persuade fellow Iowans at the Maple Grove Methodist Church in Des Moines

احساس برن: یک ساندرز داوطلب آماده است برای متقاعد کردن همکار مردم آیووا نمایندگان شان در افرا گراو Methodist Church در Des Moines

How it works: The Kellogg fire station is ready with locals asked to line up under their first preference. Anyone who backs a candidate under 15% is then asked to move to one of the candidates who scored over 15%.

چگونه کار می کند: Kellogg ایستگاه های آتش نشانی آماده است با مردم محلی خواسته به خط زیر اولین اولویت خود را. هر کسی که پشت یک نامزد زیر 15% است و سپس خواست را به حرکت به یکی از نامزدها که به ثمر رساند بیش از 15 درصد است.

Here to vote: Registration at Roosevelt High School in Des Moines, just before the 7pm starting point for the caucus

در اینجا به رای:: ثبت نام در روزولت دبیرستان در Des Moines, فقط قبل از 7ساعت نقطه شروع برای انجمن

Ready for Bernie: Volunteers prepare to try to persuade caucus-goers that they should back their candidate, who is ahead by a tiny margin in the polls

آماده برای برنی: داوطلبان آماده به تلاش برای متقاعد کردن کمیته های پارلمانی را برانگیخت که آنها باید خود را نامزد که پیش رو توسط یک حاشیه در پای صندوق های رای

Bernie Sanders won the support of 14 out of the 15 caucus-goers at the 'satellite' caucus in Ottumwa, Iowa Monday at noon. The group was largely Ethiopian immigrants who work at a nearby pork processing plan

برنی ساندرز حمایت از 14 نفر از 15 حزبی را برانگیخت در ‘ماهواره’ حزبی در Ottumwa, Iowa دوشنبه در ظهر. این گروه تا حد زیادی اتیوپی مهاجران که در نزدیکی خوک پردازش طرح

چگونه به درک آیووا قفقاز (و به همین دلیل ممکن است بیش از یک ‘برنده’)

آیووا قفقاز اساسا کوچک محلی که در آن جلسات همسایه و غریبه ایستاده تا برای نشان دادن حمایت خود را برای یک کاندیدای خاص و برای متقاعد کردن دیگران برای پیوستن به آنها را. آیووا 41 ملی نمایندگان هستند تا برای grabs اما واقعی سهام برای نامزدها همه چیز در مورد شتاب.

این قفقاز اولین فرصت برای دموکرات ها به بیان اولویت های خود در مود شده طولانی و پر سر و صدا اولیه. آنها مجموعه ای از تن برای monthlong با حداکثر سرعت دویدن از طریق ابتدایی متحده و پس از آن زمینه از نامزدها به طور معمول به حذف. برنده معمولا دریافت افزایش توجه رسانه ها و جمع آوری کمک های مالی است که می تواند حرکت آنها را از طریق بعدی مسابقات. به طور غیر منتظره ای عملکرد بد در ضمن می داد و بیداد یک نامزد.

Attendees hold letters reading Caucus during a campaign event in Coralville, Iowa

شرکت کنندگان در نگه داشتن خواندن نامه انجمن در طول یک رویداد کمپین در کورالویل آیووا

این قفقاز اصلا همیشه انتخاب نهایی نامزد, اما برای دموکرات ها theyve شده است پیش بینی – هر برنده از سال 2000 در رفته است برای تبدیل شدن به نامزد دموکرات. و از لحاظ تاریخی آنها شناخته شده است به منجنیق فلک زده داوطلبان کمپین به شهرت مانند آنها با باراک اوباما در سال 2008 و یا جیمی کارتر در سال 1976.

که در آن و زمانی که آنها انجام می گیرد و کسی که شرکت?

از قفقاز آغاز و در 7 p. m. EDT در روز دوشنبه. دموکرات ها جمع آوری در مدرسه و ورزشگاهها و اتحادیه سالن ها و مراکز اجتماعی شناخته شده در انجمن زبان به عنوان حقيقت است. وجود دارد 1,678 حوزه در آیووا در این سال و اضافی 99 ماهواره ای حوزه که برای قفقاز برگزار می شود در خارج از کشور و یا در زمان های مختلف روز و در مکان های که ممکن است بیشتر قابل دسترس برای افراد معلول یا کسانی که به کار در طول رویداد اصلی.

برخی از حوزه می تواند صدها نفر از مردم آیووا نمایندگان شان نشان می دهد و برخی از آنها ممکن است کمتر از 10. 2008 دموکرات قفقاز تنظیم یک رکورد که حدود 240,000 مردم آیووا نمایندگان شان معلوم شد; در این سال حزب فعالان انتظار دارند مردم در انتخابات می شود اما به احتمال زیاد نه شکستن رکورد.

هر ثبت نام دموکرات خواهد بود که 18 روز انتخابات شرکت می کنند که شامل 17 ساله با یک آینده تولد. و مردم آیووا نمایندگان شان می توانند به تازگی ثبت نام کنید یا سوئیچ خود را در حزب ثبت نام در انجمن سایت روز – پس از مبارزات انتخاباتی شده اند آشنائی ناراضی خواهان و جدید رای دهندگان در سراسر آیووا.

چه اتفاقی می افتد در یک جلسه?

وجود دارد اساسا دو دور رای گیری در قفقاز.

زمانی که همه caucusgoers در یک حوزه را امضا کرده اند در آن شرکت کنندگان انتخاب یک انجمن صندلی که هدایت رسیدگی است. نمایندگان مبارزات فرصتی برای ایستادن و به یک تاریخ و زمان آخرین دقیقه زمین برای نامزد خود و سپس قفقاز شروع با یک فرایند شناخته شده به عنوان ” اولین تراز.’

سلام که در آن شرکت کنندگان جمع آوری در منطقه تعیین شده برای مورد علاقه خود را نامزد. در اکثر حوزه هر نامزد دریافت پشتیبانی از 15 درصد از مردم در اتاق در نظر گرفته شده است ‘ماندگار’ و حرکت به دور بعد رای گیری. Caucusgoers که انتخاب نامزد مناسب خود را در دور اول قفل شده و نمی تونم انتخاب یک نامزد جدید در دوم.

Democratic presidential candidate former South Bend, Ind., Mayor Pete Buttigieg's shadow is cast on the Iowas state flag in Coralville, Iowa

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق, South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg سایه بازیگران در Iowas پرچم دولت در کورالویل آیووا

حامیان نامزدها که هیچوقت دیدار که در آستانه, اما, باید چهار گزینه: آنها می توانند با حمایت از یک نامزد مناسب و یا با پیوستن به حامیان دیگر غیر قابل دوام نامزد نزدیک به 15% پشتیبانی به آنها برای زنده ماندن. همچنین آنها می توانید سعی کنید برای جلب حامیان دیگر غیر عملی نامزدها به ایشان به آنها را بیش از آستانه. و یا آنها می توانید به خانه بروید.

این بخش از قفقاز شناخته شده به عنوان واقعیت – مهم ترین و معمول ترین و پر هرج و مرج پاسی از شب. به خوبی سازمان یافته, کمپین داوطلبان کارکنان و عملیاتی مشغول به کار تلاش برای برنده شدن بیش از caucusgoers از مخالفت با مبارزات. بخشی از آن به دلیل داشتن کارکنان و عملیاتی که می دانید منطقه خود را و ساخته شده است یک جامعه وجود دارد بسیار مهم است برای مبارزات.

در پایان از تجدید این انجمن صندلی طول می کشد تعداد نهایی و انتقال اعداد به آیووا حزب دموکرات است.

Changes from 2016 will allow for additional reporting of caucus results

تغییرات از سال 2016 اجازه خواهد داد که برای گزارش های اضافی از حزبی نتایج

چگونه نتایج محاسبه می شود ؟

نتایج در هر حوزه استفاده می شود آیووا حزب دموکرات برای محاسبه چه شناخته شده به عنوان ” هيئت دولت معادل و یا چگونه بسیاری از نمایندگان هر نامزد می شود در آیووا حزب دموکرات کنوانسیون. این تعداد در نهایت به چگونه بسیاری از Iowas 41 ملی نمایندگان هر نامزد می شود در کنوانسیون ملی.

چگونه این سال قفقاز متفاوت از سال گذشته است ؟

برای اولین بار caucusgoers ضبط خواهد شد انتخاب های خود را بر روی یک کاغذ که آنها ثبت نام به گواهی حمایت خود را. این رهبران حزبی را جمع آوری خواهد کرد کسانی که در انتخابات ریاست جمهوری اولویت کارت روشن کنید و آنها را به آیووا حزب دموکرات و آنها استفاده می شود اگر هر نامزد درخواست بازشماری.

در این سال وجود دارد تنها دو دور از محور به جای گلوله های متعدد در سال های گذشته و حمایت از یک نامزد مناسب پس از اولین تراز در حال قفل شده است و برای آن نامزد. قبلی قفقاز هر شرکت کننده می تواند در انتخاب یک نامزد جدید در هر تجدید.

ماهواره قفقاز هستند, جدید, و, آیووا, حزب دموکرات است که اجازه می دهد شرکت کنندگان به بررسی های اولیه جای خود را در حوزه سایت حرکت با هدف کاهش صف های طولانی و زمان انتظار در سال گذشته است.

اما بزرگترین تغییر است و تغییر در نحوه آیووا حزب دموکرات خواهد شد و گزارش نتایج آن است. قبلا آنها تنها منتشر هيئت دولت معادل اعداد; در حال حاضر آنها انتشار اولیه در مجموع از اول و دوم صف بندی و همچنین به عنوان نماینده دولت معادل.

آسوشیتد پرس خواهد بود تصمیم گیری برنده بر اساس هيئت دولت معادل – اما با بیشتر اطلاعات منتشر شده این مبارزات نشان داده اند آنها برنامه ریزی برای چرخش اعداد را به نفع خود هر احتمالی منجر شود.

– آسوشیتد پرس

This is how they do it: Caucus goers fill in preference cards as a permanent record of votes

این است که چگونه آنها آن را انجام دهد: حزبی را برانگیخت پر در اولویت کارت به عنوان یک رکورد دائم آرا

What counts: At the West Des Moines Christian Church, an election official counts up support

آنچه مهم: در West Des Moines, مسیحی, کلیسا, یک انتخابات رسمی شمارش تا حمایت

To young to back me: Elizabeth Warren greets a young supporter at Roosevelt High School, Des Moines

به جوان به من: الیزابت وارن استقبال یک جوان حامی در روزولت دبیرستان, Des Moines,

Rivals: A Joe Biden and a Pete Buttigieg precinct captain go head to head at Maple Grove Methodist Church in West Des Moines. The two moderates are both behind Bernie Sanders

رقبا: یک جو بایدن و یک پیت Buttigieg حوزه کاپیتان رفتن سر به سر در افرا گراو Methodist Church in West Des Moines. دو میانه رو هستند و هر دو پشت سر برنی ساندرز

Read for Buttigieg: The former South Bend, Indiana, mayor, has his supporters ready to push for support in Roosevelt High School

خواندن برای Buttigieg: سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار, اتحاد هواداران خود را آماده به فشار برای حمایت در دبیرستان روزولت

Something to show for it: One voter was knitting her way through the caucus at Maple Grove Methodist Church in West Des Moines

چیزی برای نشان دادن برای آن: یکی از رای دهندگان بود بافندگی راه خود را از طریق انجمن در افرا گراو Methodist Church در وست دس موینس

که 11 دموکرات ها در حال اجرا برای رئیس جمهور در سال 2020?

مایکل بنت

سن در روز افتتاح 2021: 56

وارد مسابقه: 2 مه 2019

حرفه ای: در حال حاضر کلرادو سناتور. تحصیل نخبگان در سنت آلبنز مدرسه مقدماتی و کاپیتول هیل صفحه قبل از فارغ التحصیلی وسلی و Yale Law School. شد کارمند قانون و مشغول به کار در کلینتون در وزارت دادگستری و سپس به کلرادو نقل مکان کرد در سال 1997 به عنوان مدیر عامل میلیاردر فیلیپ Anschutz سرمایه گذاری شرکت. شد رئیس ستاد دنور شهردار shive سپس سرپرست دنور مدارس دولتی. منصوب به خالی کلرادو در سنای صندلی در سال 2009 برگزار شد و در آن 48.1 به 46.4 در سال 2010 و 50 به 44.3 در سال 2016

خانواده: ازدواج به محیط زیست وکیل سوزان Daggett, با سه دختر – Halina آن و کارولین. متولد شد و در دهلی نو در حالی که به دیپلمات پدر داگلاس بنت که رفت روی بود مدیر عامل شرکت NPR و کلینتون معاون وزیر امور خارجه. پدر بزرگ او همچنین داگلاس بود که یک مشاور اقتصادی FDR. مادر سوزان است بازنشسته مدرسه ابتدایی کتابدار که پدر و مادر بازماندگان هولوکاست. برادر جیمز سردبیر نیویورک تایمز نظر بخش

دین می گوید که او مطرح شد با یهودی و مسیحی میراث; هیچ پایبندی شناخته شده

نمایش در مسائل کلیدی: وزش چه کسی تایید نمی مدیکر برای همه یا – تا کنون – سبز معامله جدید است. به شدت طرفدار انتخاب و طرفدار حقوق همجنسگرایان منجر به 2010 سنا پیروزی. نرم افزار بالا بردن حداقل دستمزد. می خواهد تابعیت مسیر برای ‘خیال.’

را در تاریخ به عنوان: اولین کلرادو رئیس جمهور

شعار: ایجاد فرصت با هم

جو بایدن

سن در روز افتتاح 2021: 78

وارد مسابقه: مارس 25 2019

حرفه ای: هیچ زمان نقش. یک دانشگاه دلاور و سیراکیوز قانون فارغ التحصیل شد او اولین انتخاب به نیوکاسل شورای شهر در سال 1969 و سپس برنده ناراحت انتخابات سنا در سال 1972 در سن 29. بود صحبت از ترک قبل از اینکه سوگند هنگامی که همسر و دختر کشته شده در تصادف و خدمت در مجموع از شش نظر. به ریاست قوه قضائیه کمیته بدنام کلارنس توماس تایید جلسات. فرار رئیس جمهور در سال 1988 بیرون کشیده و پس از سرقت ادبی رسوایی زد و دوباره در سال 2008 انصراف پس از قرار دادن پنجم در آیووا قفقاز. ها شنود گذاشته شده توسط اوباما به عنوان همسر در حال اجرا و در خدمت دو دوره به عنوان معاون رئیس جمهور. فکر سوم اجرا در سال 2016 تصمیم گرفت اما در برابر آن را پس از درگذشت پسر از سرطان مغز.

خانواده: فرزند ارشد از چهار خواهر و برادر به دنیا آمد, جو بایدن, Sr. و کاترین فینیگان. همسر اول Neilia شکارچی و یک سال نائومی کشته در سقوط خودرو که دو پسر یوسف, ‘بیو’ و رابرت هانتر جان سالم به در برد. ازدواج جیل Jacobs در سال 1976 کسی که با او دارای دختر, اشلی. کمال درگذشت سرطان مغز در 2015. شکارچی ازدواج به کاتلین Buhle کسی که با او دارای سه فرزند به پایان رسید در سال 2016 زمانی که آن را ظهور شکارچی بود که در رابطه با کمال بیوه Hallie مادر دو فرزند خود را. شکارچی بستری استفاده از کوکائین; همسر خود جدا متهم او را از باد پس انداز خود را در مواد مخدر و روسپی

مذهب: کاتولیک

نمایش در مسائل کلیدی: فوق العاده-متوسط خواهد شد که بر مرکب رکورد. در زیر خواهد آمد آتش بیش از رکورد رای دادند: برای جلوگیری از لغو تبعیض نژادی مشخص bussing در سال 1975; برای سرنگونی Roe v وید در سال 1981; در حال حاضر بحث برانگیز سال 1994 جرم و جنایت خشونت آمیز عمل می کنند; برای سال 2003 در جنگ عراق و بانکی برای مقررات زدایی. می گوید پیشرفته ترین’ از حزب دموکرات. موقعیت های جدید شامل, کالج, اصلاحات مالیاتی, $15 حداقل دستمزد. هیچ مکان و موقعیت و در عین حال در سبز جدید مقابله و بهداشت و درمان. Pro-کنترل اسلحه. در حال حاضر به عذرخواهی به زنان که می گویند او آنها را لمس نامناسب

را در تاریخ به عنوان: قدیمی ترین فرد به رئیس جمهور منتخب

شعار: ما بهترین روز هنوز پیش روست

مایک بلومبرگ

سن در روز افتتاح: 78

وارد مسابقه: نوامبر 24, 2019

حرفه ای: در حال حاضر چند میلیاردر مدیر عامل شرکت بلومبرگ PL, اطلاعات مالی شرکت او در سال 1981 تاسیس و باقی می ماند که یک شرکت خصوصی است. تحصیل در دانشگاه جانز هاپکینز و هاروارد, او یک معامله گر وال استریت در بانک سرمایه گذاری Salomon Brothers گذاشته شد و در سال 1981 راه رفتن دور با $10m در سهام که او استفاده می شود به راه اندازی خود را در اطلاعات مالی شرکت در حال حاضر یکی از بزرگترین. سه بار شهردار نیویورک از سال 2002 تا 2013 در حال اجرا برای اولین بار به عنوان جمهوری خواه پس از آن به عنوان مستقل; تا به حال به محدودیت مدت معلق برای فاینال ترم. یک بار flirted با در حال اجرا برای شهردار لندن جایی که او به یک خانه; دارای افتخاری سلحشوری از ملکه الیزابت. صرف مقدار زیادی بر روی انسان دوستی در خط با دیدگاه های سیاسی خود را به عنوان به خوبی به عنوان در مبارزات سیاسی

خانواده متولد و در Brookline, MA, به نسل اول یهودی پدر و مادر مهاجر که پدر و مادر خود فرار کرده بود روسیه است. طلاق, همسر, 18 سال, سوزان قهوه ای مایر در سال 1993; سابق زن و شوهر باید دختران, اما, که دارای یک پسر با دوست پسر سابق و جورجینا که دختر موبایل و کامپیوتر با شوهرش کریس Fissora. کودک دارای یک portmanteau نام خانوادگی Frissberg. شریک پس از سال 2000 است دیانا تیلور سابق ایالت نیویورک بانکی کمیسر 13 سال سوم خود را

دین: یهودی

نمایش در مسائل کلیدی: Self-استادانی مالی محافظه کار اگر چه رنگ به عنوان یک دموکرات میانه توسط دیگر گروه های محافظه کار. مخالف مدیکر برای همه است. اجتماعی مترقی که در حمایت از ازدواج همجنسگرایان در اوایل اما تلنگر-شکست مواجه در قانونی کردن ماری جوانا اخیرا در مخالفت با آن.. می خواهد شرکت اقدام در تغییر آب و هوا. به شدت به نفع کنترل اسلحه. به عنوان شهردار نیویورک ممنوع سیگار کشیدن در اماکن عمومی و تلاش برای یاغی زیادی نوشیدنی های شیرین. پشت افزایش مهاجرت. عذرخواهی خود را برای توقف-و-frisk پلیس استراتژی به عنوان شهردار

را در تاریخ به عنوان: قدیمی ترین فرد به رئیس جمهور منتخب; اولین یهودی رئیس جمهور; ثروتمندترین رئیس جمهور تا کنون; اولین شهردار نیویورک برای تبدیل شدن به رئیس جمهور

شعار: مبارزه برای آینده ما

پیت BUTTIGIEG

سن در روز افتتاح: 39

وارد مسابقه: اعلام تشکیل اکتشافی کمیته 23 ژانویه 2019. به طور رسمی وارد مسابقه 14 آوریل 2019

حرفه ای: در حال حاضر شهردار از صدا خم, Indiana. دانشگاه هاروارد گراد و رودز محقق است که در درجه دوم از آکسفورد قبل از کار به عنوان یک مک کینزی مشاور مدیریت و راه اندازی به عنوان یک نیروی ذخیره افسر اطلاعاتی. انتخاب South Bend شهردار در سال 2011 و در خدمت مبارزه در سال 2013 برنده انتخابات مجدد در سال 2015

خانواده: آمد به در دوم شهرداری اجرا و شوهر تصفیه و تزکیه Glezman یک معلم مدرسه در سال 2018 است. پدر و مادر شدند, دانشگاه نوتردام دانشگاهیان; پدر او مالت-آمریکایی است. نام خانوادگی تلفظ بوت-edge-لبه

دین: مطرح شده به عنوان یک کاتولیک در حال حاضر به کلیسای اسقفی درمسیحیت

نمایش در مسائل کلیدی: گفت: حزب دموکرات نیاز به یک شروع تازه’; نوشت: یک مقاله در ستایش از برنی ساندرز در سن 17; حمایت پرداخت می شود والدین ترک برای شهرستان کارکنان; دیگر سیاست های ناشناخته

را در تاریخ به عنوان: برای اولین بار آشکارا همجنسگرا و جوانترین-تا کنون رئیس جمهور. اولین جانباز پس از جنگ جهانی دوم جنگ

شعار: یک شروع تازه برای امریکا

TULSI GABBARD

سن در روز افتتاح: 39

وارد نژاد: هنوز به طور رسمی فایل هر مقاله اما گفت که او خواهد اجرا در 11 ژانویه 2019

حرفه ای: در حال حاضر در هاوایی کنگره. متولد در ساموآ آمریکا یک سرزمین است. مطرح شده تا حد زیادی در هاوایی او تاسیس یک محیطی غیر انتفاعی با پدر او به عنوان یک نوجوان و انتخاب شد و به مجلس قانونگذاری ایالتی سن 21 آن جوانترین عضو در تاریخ است. خدمت در گارد ملی و در خدمت دو تور یک در عراق 2004-2006 پس از آن به عنوان یک افسر در کویت در سال 2009. زد برای هونولولو شورای شهر در سال 2011 و مجلس نمایندگان در سال 2012

خانواده: متاهل به شوهر دوم ابراهیم ویلیامز یک فیلمبردار پس از 2015. ازدواج اول به یار دوران کودکی ادواردو تمیو در سال 2002 به پایان رسید و در سال 2006. پدر مایک Gabbard یک دموکرات هاوایی سناتور ایالت مادر کارول پورتر اجرا می شود یک سازمان غیر انتفاعی.

مذهب: هندو

نمایش در مسائل کلیدی: اتحاد عذرخواهی ضد سقط جنین و ازدواج همجنسگرایان views; می خواهد ماری جوانا فدرال قانونی; مخالف ایالات متحده مداخلات خارجی; پشت 15 دلار حداقل دستمزد و مراقبت های بهداشتی جهانی; دوم منتخب حزب دموکرات برای دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن او پس از پیروزی 2016

را در تاریخ به عنوان: اولین زن هندو و ساموآیی-رئیس جمهور آمریکا; جوانترین رئیس جمهور تا کنون

شعار: سرب با عشق

هستمY KLOBUCHAR

سن در روز افتتاح: 60

وارد مسابقه: اعلام نامزدی 10 فوریه 2019 در برف خیس تجمع در بومی مینیاپولیس

حرفه ای: در حال حاضر در مینه سوتا سناتور. دانشگاه ییل و دانشگاه شیکاگو فارغ التحصیل حقوق شد که وکیل شرکت. اولین فرار ناموفق برای دفتر در سال 1994 به عنوان Hennepin, MI, شهرستان, وکیل و برنده همان نژاد در سال 1998 و پس از آن در سال 2002 بدون مخالف است. زد برای سنا در سال 2006 و برنده 58-38; انتخاب مجدد در سال 2012 و 2018

خانواده: ازدواج به جان Bessler قانون استاد در دانشگاه بالتیمور و متخصص در مجازات اعدام است. مادر ابیگیل Bessler, 23, آثار مجامع دموکراتیک عضو شورای شهر نیویورک. پدر جیم 90 بود یک جانباز مقاله نویس روزنامه که نوشته است, خاطرات چگونه اعتیاد به الکل صدمه دیده و خانواده اش; مامان رز بازنشسته است, کلاس, مدرسه, معلم,

دین: Congregationalist (United Church of Christ)

نمایش در مسائل کلیدی: دیده می شود به عنوان یک جریان اصلی لیبرال: می گوید او می خواهد ‘مراقبت های بهداشتی جهانی’ اما مشخص نیست چگونه; pro-کنترل اسلحه; pro-choice; پشت 15 دلار حداقل دستمزد; هیچ بیانیه های عمومی در فدرال قانونی کردن ماری جوانا; حمایت کرده است طرفدار اسرائیل قانون منع ‘کازار تحریم’ جنبش; صحبت کردن در برابر لغو یخ

را در تاریخ به عنوان: اولین زن رئیس جمهور

شعار: بیایید به کار

DEVAL پاتریک

سن در روز افتتاح: 63

وارد نژاد: گفته دوستان او در حال اجرا بود در نوامبر 13, 2019

حرفه ای: در حال حاضر یک مدیر عامل Bain Capital. اعطا کمک هزینه تحصیلی در کلاس هشتم ماساچوست به مدرسه شبانه روزی میلتون آکادمی تبدیل شدن به اولین بار در خانواده اش به رفتن به کالج. دانشگاه هاروارد قانون گراد که دو بار شکست خورده و این بار قبل از کار برای NAACP سپس عمل خصوصی که در آن او به نمایندگی مایک تایسون تجاوز قربانی دزیره واشنگتن است. دستیار دادستان کل برای حقوق مدنی در دولت کلینتون و سپس Texaco و کوکا کولا و زیر نخست وام دهنده Ameriquest اجرایی است. زد برای فرماندار ماساچوست به عنوان خارج نامزد در سال 2006 و برنده شدن اولین آفریقایی-آمریکایی در نقش, برنده دوره دوم 48-42.

خانواده: متولد شیکاگو, خود جاز نوازنده پدر پت پاتریک چپ مادر امیلی Wintersmith زمانی که او هنگامی که او پدر یک پاتریک برادر با زن دیگری. پاتریک همسر دایان Bemus یک وکیل در سال 1984; آنها دو فیلم دختران سارا و کاترین. سارا ازدواج سابق, ایتالیایی, سرباز مارکو Morgese; پسر خود را جیانلوکا است Patricks’ اولین نوه. کاترین آمد که در سال 2008 و ازدواج Alisha Lemieux در سال 2016.

دین: پروتستان

نمایش در مسائل کلیدی: متوسط که دفاع و پشتیبانی اجتماعی لیبرال سیاست و آغوش Obamacare. افزایش حمل و نقل و هزینه های دولت افزایش یافته و گاز و مالیات به پرداخت صحبت کردن در برابر تغییر آب و هوا. معلوم نیست که در آن او می ایستد در مدیکر برای همه و سبز معامله جدید است. Pro-کنترل اسلحه, پیشنهاد ممنوعیت های متعدد فروش تفنگ پس از سندی هوک.

را در تاریخ به عنوان: هیچ آشکار ادعا

شعار: اعلام خواهد شد

برنی ساندرز

سن در روز افتتاح: 79

وارد مسابقه: منابع گفت: در 25 ژانویه 2019 که او شکل می اکتشافی کمیته. رسما اعلام فوریه 19

حرفه ای: در حال حاضر سناتور ورمونت. دانشجو حقوق مدنی و ضد جنگ ویتنام فعال که از نقل مکان به ورمونت و مشغول به کار به عنوان یک نجار و رادیکال فیلم ساز است. سریال شکست خورده سیاسی نامزد در سال 1970 او به عنوان یک سوسیالیست برای شهردار برلینگتون در سال 1980 و در خدمت دو دوره در سال 1989 و برنده یک صندلی در کنگره به عنوان یک نهاد مستقل در سال 1990. زد برای سنا در انتخابات سال 2006 به عنوان مستقل و دموکراتیک حمایت و برنده سومین دوره در سال 2018 است. به چالش کشیده هیلاری کلینتون برای نامزدی حزب دموکرات در سال 2016 را از دست داد. مبارزات انتخاباتی شده است از آنجایی که برخورد با اتهامات آزار و اذیت جنسی – که برای او عذرخواهی کرد و انتقاد از آن “برنی فرض’ فرهنگ

خانواده یهودی مهاجر پدر و مادر از پدر و مادر مهاجر یهودی در بروکلین نیویورک. ازدواج اول به کالج یار دبورا Shiling خراب در سال 1964 به پایان رسید در طلاق در سال 1966; تا به حال پسر لوی در سال 1969 با دوست دختر سوزان Cambell مات. ازدواج Jone o’meara در سال 1988 و در نظر او سه فرزند همه بزرگسالان خود را. زن و شوهر باید هفت نوه. برادر بزرگترش لری سابق حزب سبز عضو شورا در آکسفوردشایر انگلستان است.

دین: یهودی سکولار

نمایش در مسائل کلیدی: آشکارا سوسیالیستی و حامل استاندارد برای حزب دموکرات چپ-به نوبه خود. می خواهد فدرال 15 دلار حداقل دستمزد; بانک ها شکسته; عضویت در اتحادیه تشویق; دانشگاه آزاد شهریه; مراقبت های بهداشتی جهانی; re-توزیعی مالیات; او به مخالفت با جنگ عراق و همچنین آمریکا در زمینه مبارزه با داعش و نیروهای نظامی تا حد زیادی از افغانستان و خاورمیانه

را در تاریخ به عنوان: قدیمی ترین فرد به رئیس جمهور منتخب; اولین رئیس جمهور یهودی

شعار: نه من. ما.

تام STEYER

سن در روز افتتاح 2021: 63

وارد مسابقه: جولای 9, 2019

حرفه ای: در حال حاضر بازنشسته شد. نیویورک به دنیا آمده و به خانواده ثروتمند او تحصیل کرده بود در نخبگان Phillips Exeter Academy, همان رقیب اندرو یانگ و ییل و سپس استنفورد کسب و کار مدرسه. مورگان استنلی و گلدمن ساکس بانکدار که تاسیس خود را در صندوق های تامینی در سال 1986 ساخته شده و خود را یک میلیاردر; سرمایه گذاری شامل subprime وام دهندگان خصوصی زندانها و معادن زغال سنگ. پا را در سال 2012 به تمرکز در دفاع از انرژی های جایگزین. دیرین دموکراتیک و فعال دهنده که در آغاز مبارزات انتخاباتی به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در اکتبر 2017. خالص ارزش 1.6 میلیارد دلار ساخته شده است که او را به یکی از دموکرات ها بزرگترین واحد اهداکنندگان

خانواده: ازدواج کاترین تیلور در سال 1986; آنها چهار فرزندان که گفته شده است که آنها را به ارث می برند نه بخش عمده ای از ثروت خود را. اعلام کرد در ماه نوامبر گذشته او و همسرش را از هم جدا زندگی می کنند. پدر Roy بود نورنبرگ محاکمه دادستان

دین: درمسیحیت

نمایش در مسائل کلیدی: در سمت چپ این زمینه با وجود اینکه یک صندوق سرمایه دار خیلی مهم. پشت تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی حداقل دستمزد افزایش می یابد و عمومی رایگان ، قبلا صحبت در حمایت از برنی ساندرز’ دستور کار است. مهاجم حامی تغییرات آب و هوایی اقدام از جمله فرار از سوخت های فسیلی

را در تاریخ به عنوان: ثروتمندترین دموکراتیک رئیس جمهور تا کنون

شعار: Actions Speak Louder Than Words

الیزابت وارن

سن در روز افتتاح: 71

وارد نژاد: راه اندازی اکتشافی کمیته 31 دسامبر 2018

حرفه ای: در حال حاضر سناتور ماساچوست. قانون هيئت علمی که تبدیل به یک متخصص در قانون ورشکستگی و شاغل استاد دانشگاه هاروارد. زد برای سنا و برنده در سال 2012 شکست نشسته جمهوریخواه اسکات براون برگزار می شود در سال 2018 60 درصد به 36 درصد. کوتاه بود ذکر شده بود هیلاری را در حال اجرا همسر و مبارزه سخت برای او در سال 2016

خانواده: دو بار ازدواج مادر دو و مادر بزرگ سه. شوهر و پدر از فرزندان او بود او بالا یار مدرسه. شوهر دوم بروس مان است استاد حقوق دانشگاه هاروارد. مادر آملیا Tyagi و پسر الکس وارن شده اند درگیر در مبارزات. اتحاد بحث برانگیز ادعا کرد که آمریکایی های بومی ریشه; تست DNA پیشنهاد او به عنوان کمی به عنوان 1,064 هفتم بومی آمریکا

دین: مطرح متدیست در حال حاضر به عنوان مسیحی با ثابت کلیسا

نمایش در مسائل کلیدی: بود, ثبت نام حزب جمهوری خواه که رای برای حزب اما ثبت نام به عنوان یک دموکرات در سال 1996. نرم افزار: افزایش مالیات بر ثروتمندان; مقررات بانکی; قانون رویایی مسیر به شهروندی برای ‘خیال’; سقط جنین و حقوق همجنسگرایان; محدودیت های مالی مبارزات انتخاباتی و گسترش عمومی ارائه مراقبت های بهداشتی – اگر چه هنوز هم به طلسم کردن دقیقا چگونه است که اتفاق می افتد. در برابر: حضور ایالات متحده در افغانستان و سوریه; آزادسازی قمار

را در تاریخ به عنوان: اولین زن رئیس جمهور

شعار: وارن برنامه ریزی برای آن

اندرو یانگ

سن در روز افتتاح: 46

وارد مسابقه: ثبت مقالات 6 نوامبر 2018

حرفه ای: هیچ شغل فعلی. رفت به مدرسه عمومی در نیویورک که در آن او توضیح می دهد که مورد آزار واقع شدند با نژادی تهمت و سپس نخبگان Phillips Exeter Academy مدرسه شبانه روزی – همان رقیب تام Steyer. قهوه ای و کلمبیا فارغ التحصیل حقوق است که رها شده و حرفه ای به عنوان یک وکیل پس از آن آغاز شده داتکام فلاپ سپس تبدیل به بهداشت و درمان و آموزش تکنولوژی اجرایی که با راه اندازی غیر انتفاعی سرمایه گذاری برای امریکا

خانواده: ازدواج به همسر ساناز با دو پسر که یکی از آنها او گفته است که در طیف اوتیسم. پدر و مادر او هر دو از مهاجران از تایوان که ملاقات در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی به عنوان پایان نامه های دانشجویی

دین: Reformed Church

نمایش در مسائل کلیدی: هشدار از ظهور روبات و هوش مصنوعی می خواهد $1000 در ماه جهانی درآمد عمومی و رسانه های اجتماعی تنظیم شده است. صحبت کردن در برابر مرد ختنه. می خواهد نظارت بر دولت برای سرکوب ‘جعلی اخبار است.

را در تاریخ به عنوان: اولین آسیایی-آمریکایی رئیس جمهور

شعار: بشریت برای اولین بار

و 18 که خارج

CORY BOOKER, New Jersey, سناتور

وارد مسابقه: 1 فوریه 2019

ترک: 13 ژانویه 2020

استیو بولاک, مونتانا, فرماندار

 • وارد مسابقه: مارس 14 2019
 • ترک: 2 دسامبر 2019

JULIÁN CASTRO سابق وزیر مسکن

 • وارد مسابقه: 18 ژانویه 2019
 • ترک: 2 ژانویه 2020

کریستن جیلیبرند سناتور نیویورک

 • وارد مسابقه: 16 ژانویه 2019
 • ترک: اوت 28, 2019

بیل د BLASIO, نیویورک شهرستان, شهردار

 • وارد مسابقه: مارس 16 2019
 • ترک: سپتامبر 20, 2020

JOHN DELANEY سابق کنگره مریلند

 • وارد مسابقه: جولای 8, 2017
 • ترک: 31 ژانویه 2019

مایک شن سابق فرماندار آلاسکا

 • وارد مسابقه: مارس 2,2019
 • ترک: 2 اوت 2019

کامالا هریس سناتور کالیفرنیا

 • وارد مسابقه: 21 ژانویه 2019
 • ترک: 3 دسامبر 2019

Shive سابق فرماندار کلرادو

 • وارد مسابقه: 4 مارس 2019
 • ترک: 15 آگوست 2019

جی INSLEE واشنگتن فرماندار

 • وارد مسابقه: 1 مارس 2019
 • ترک: اوت 21, 2019

WAYNE MESSAM شهردار میرامار فلوریدا

 • وارد مسابقه: مارس 28, 2019
 • ترک: 20 نوامبر سال 2019

ست MOULTON, ماساچوست, کنگره

 • وارد مسابقه: مارس 22,2019
 • ترک: اوت 23, 2019

ریچارد اخدا سابق ایالت ویرجینیای غربی سناتور

 • وارد مسابقه: نوامبر 12, 2018
 • ترک: 25 ژانویه 2019

BETO o’rourke سابق تگزاس کنگره

 • وارد مسابقه: 14 مارس 2019
 • ترک: 1 نوامبر 2019

تیم رایان, اوهایو, کنگره

 • وارد مسابقه: 4 آوریل 2019
 • ترک: 24 اکتبر 2019

جو SESTAK سابق پنسیلوانیا کنگره

 • وارد مسابقه: 23 ژوئن 2019
 • ترک: 1 دسامبر 2019

اریک SWALWELL کالیفرنیا در کنگره

 • وارد مسابقه: 8 آوریل 2019
 • ترک: 8 ژوئیه 2019

MARIANNE WILLIAMSON, نویسنده

 • وارد مسابقه: 15 نوامبر 2018
 • ترک: 10 ژانویه 2020

 

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>