پیت Buttigieg اعتماد به نفس برای نیوهمپشایر به عنوان هنوز هیچ برنده به نام در آیوواپیت Buttigieg می رود به این مهم آخر هفته قبل از مقدماتی نیوهمپشایر به عنوان بعید است که منجر تهدید به با تجربه تر از رقبا.

Buttigieg, 38 و برنی ساندرز 78 در صبح روز جمعه باقی مانده گردن و گردن و در نتیجه از فاجعه آیووا قفقاز با هنوز هیچ رسمی برنده اعلام کرد از رای گیری در روز دوشنبه که تبدیل به یک افتضاح پس از یک داده جدید مجموعه برنامه به درستی کار.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چپ واشنگتن برای یک رویداد در کارولینای شمالی در جوشان و خوی پس از یک هفته در است. یک روز پس از آنچه که او به نام “جشن” سخنرانی در کاخ سفید به علامت خود را تبرئه در استیضاح محاکمه او جمع است: “حزب دموکرات داده است تا در شمارش آرا در آیووا. به نظر می رسد مانند آن را تمام کردم کامپیوتر”سرخ شده.”

او در یک صدای جیر جیر: “هیچ کس نمی داند که چه کسی برنده واقعی است. شاید خواب آلود جو [نام مستعار خود را برای رقیب جو بایدن] اما آن را به دنبال ندارد که در راه است. آنها از دست داده و میلیون ها نفر & میلیون ها دلار برای همه چیز. اما من آیووا برنده بزرگ!”

Buttigieg شد کنند ساندرز در آخرین نظر سنجی در نیوهمپشایر – یک ضربه به ساندرز چرا که او نشان دهنده درب بعدی جدید, انگلستان, ایالت ورمونت که در آن او شده است یک چپ ثابت برای چند دهه. ساندرز امیدوار بود به یک چخ برای قوی برنده شدن در نیوهمپشایر اولیه.

ست آبرامسون
(@SethAbramson)

(واقعیت) از هشت نامزد در بوستون گلوب و امرسون انتخابات نیوهمپشایر از فوریه 6-7 تنها * * * * دو* افزایش جایگاه های نظرسنجی ها-به-نظرسنجی: Pete Buttigieg و الیزابت وارن—که بسیاری از تماس بالا متوسط و بالا مترقی گزینه ای برای رای دهندگان نیوهمپشایر. pic.twitter.com/RAJYHXVdLR

فوریه 7 سال 2020

بوستون گلوب/WBZ-تلویزیون/بازرگانی Suffolk دانشگاه های نظرسنجی ها نشان داد ساندرز فقط در سرب در نیوهمپشایر در 24 درصد با Buttigieg در 23 درصد است. سپس یک فاصله قبل از سوم قرار الیزابت وارن همچنین انگلستان سیاستمدار به عنوان سناتور برای ماساچوست اما در حال حاضر در معرض خطر به تاخیر انداختن با وجود عملکرد جامد در آیووا.

در ضمن بایدن معاون رئیس جمهور در دولت باراک اوباما بود و تنها در 11 درصد است. او نیز آمد ناامید کننده چهارم در نتایج گزارش شده تا کنون از آیووا مسابقه گفتن جمعیت رای دهندگان در پس از آن رویداد در نیوهمپشایر: “من قصد ندارم به sugarcoat آن است. ما در زمان یک روده-پانچ در آیووا.”

بایدن بوده است به طرز محسوسی کمتر فعال از دیگر نامزدهای عبور برفی, New Hampshire در اجرای اولیه در روز سه شنبه.

کیر Harpootlian کارولینای جنوبی, سناتور, گفت واشنگتن پست: “از یک بایدن دیدگاه … او رو به واضح تر آرنج. تاریخچه ممکن است نوشتن که بهترین چیزی که تا کنون اتفاق افتاده به جو بایدن بود دل و روده-پانچ در آیووا.”

رسمی نتیجه از آیووا بود و هنوز هم بیش از حد نزدیک به تماس و فشار ساختمان در نامزدها را به خوبی نشان در نیوهمپشایر.

که متوقف نمی Buttigieg از اعلام پیروزی در آیوا در توییتر به عنوان او آماده را به مرحله یک سی ان ان رویداد. “اولین بار من در اینجا تعداد کمی از مردم می دانستند که من و یا چگونه به تلفظ نام من. در حال حاضر ما برنده آیووا قفقاز و ما فقط پنج روز به دور از مقدماتی نیوهمپشایر,” او نوشت.

مبارزات انتخاباتی خود بود و بیش فعال در آیووا: او بازدید کرده اکثر شهرستانهای استان که چرخش از اوباما به ناروا بهره گیری از سناتورها که در حال اجرا هستند – Warren ctq ساندرز و بلند شات مایکل بنت – نیاز به در واشنگتن بیش از حد از دو هفته گذشته برای استیضاح محاکمه.
Bernie Sanders at St Anselm College, Manchester on Friday. Sanders leads by a point in the latest poll.

“ما نیاز به یک مسیر جدید رو به جلو یک مسیر است که استقبال مردم به جای هل دادن آنها را دور آنها را گرد هم آورده به جای رانندگی آنها را از هم جدا به خاطر این است که ما بهترین و شاید ما آخرین شات” Buttigieg گفت مضطرب اما خوش حامیان در برزخ پس از caucusing روز دوشنبه در Des Moines در حالی که نتایج به تعویق افتاد.

نتایج آمده در یک مسابقه خدشه دار تازه, آیات در مورد مسائل فنی و گزارش تاخیر که منجر به اتهام عدم دقت.

Sanders, تماس با انجمن “یک پیچ-up”, را محکوم کرد, آیووا, حزب دموکرات است.

“من فکر می کنم آنچه اتفاق افتاده با آیووا حزب دموکرات است خشم – که آنها بودند که آمادگی. که آنها مطرح از جمله یک فرآیند پیچیده متکی تست تکنولوژی” ساندرز گفت.

پاسخ به این پرسش خبرنگاران که چرا مردم باید باور خود را اعلام پیروزی بر Buttigieg را ساندرز گفت: “از آنجا که من کردم 6,000 رای بیشتر.”

اما “خام” رای مردم است overridden تخصیص به هر نامزد از نمایندگان دولت که بر اساس یک کمی متفاوت اندازه گیری. دولت با دولت است که در نهایت تعیین نامزد حزب به مبارزه برای کاخ سفید است.

ودینگ به رشد هرج و مرج بیش از آیووا, کمیته ملی حزب دموکرات صندلی تام پرز به نام برای “re-کرباس” – اساسا بررسی مدارک از هر رای گیری سایت.

در یک رویداد در نیوهمپشایر وزارت امور خارجه ستاد در منچستر در پنجشنبه ساندرز گفت: مبارزات انتخاباتی خود جلوتر بود.

“کمپین ما برنده محبوب اولیه رای توسط برخی از 6000 محبوب آرا,” او گفت:.

به بن بست رسیده مسابقه می دهد Buttigieg و ساندرز پشت سر هم از حرکت به عنوان آنها به دنبال به جلو و به دور از شلوغ میشه.

Buttigieg متوسط آشکارا نظامی کهنه شده است که در دنباله با شوهر تصفیه و تزکیه و ساندرز دیرین سوسیالیستی و سناتور مستقل است که مبارزه با همسرش جین; از هم جدا هستند با 40 سال سن و متضاد ایدئولوژی.

نامزدهای شد به دوئل علنا در مرحله بالا-شرط مناظره در نیوهمپشایر در شب جمعه که در آن Buttigieg و ساندرز شد و انتظار می رود به داد و بیداد بر کسی که دارای سرب و وارن و بایدن تحت فشار بودند و نه به خارج از محل موردتوجه وتماشای عموم و از دست دادن حرکت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de