‘مردم بودند شکستن گریه’: Iowa رای شمارنده بگویید حزبی افتضاحMatthew Marroquin a 20-year-old حزبی کاپیتان برای یک ماهواره در حوزه Buena Vista شهرستان در شمال غربی, آیووا, مشتاق بود به بگویید که دولت حزب عدالت و در شب دوشنبه که خود را نامزد انتخاب برنی ساندرز حال جاروب یکی از شهرستان بزرگترین و حقيقت است.

که نصب شده رو روایت از ساندرز’ قدرت اول-در-کشور قفقاز. به طور متوسط یک رشته اخیر از نظر سنجی و نتایج یک Des Moines Register/تابناک, آیووا, نظرسنجی که کشیده شد به دلیل مخاطب نگرانی نشان داد ساندرز با لبه کمی بیش از الیزابت وارن و سابق پیت Buttigieg با جو بایدن محو کردن.

یک محرک سخنرانی از طوفان دریاچه ساکن شهرستان لیندا تورس 24 ساله حوزه کاپیتان در مورد چگونه ساندرز’ طرح بهداشت و درمان را نجات داد پدرش زندگی کمک به مهر و موم جمعیت اولویت برای Sanders. تورس’ خواهر ترزا گفت: نگهبان: “برنی مبارزه برای ما برای دلایل درست.”

پایان شمارش شد 93-0 برای Sanders. دوازده نفر دیگر در این حوزه بسیاری از آنها را به حمایت از Buttigieg تصمیم آنها می خواهم ترک به جای پرتاب حمایت خود را پشت مترقی firebrand.

همه چیز شده بود آسان برای اجرا. همه چیز کار کرده بود.

تا Marroquin تبدیل به حزب-اداره برنامه برای گزارش نتایج خود را در اطراف 8.50 pm.

این زمانی است که حوادث در حوزه سایت – انعکاس صحنه های مشابه در صدها نفر از دیگر انجمن سایت های سراسر کشور – شروع به رفتن بسیار اشتباه است. این نرم افزار برای انتقال نتایج کار نمی شد در بسیاری از نقاط. یک خط تلفن پشتیبان سیستم به سرعت تبدیل شد ماجرا. تلویزیون کابل نیوز نشان می دهد مشتاقانه در انتظار نتایج به سرعت در حال تبدیل شده به پوشش تا کنون طول تاخیر.

“وب سایت کار نمی کند بنابراین ما تا به حال برای رفتن به این خط که در آن ما تا به حال صبر کنید, مانند یک ساعت به کسی که در خط دیگر” Marroquin گفت: بیش از این گوشی در حدود نیمه شب سه شنبه صبح. “و هنگامی که ما انجام دادیم ما مردم در طرف دیگر بودند که شکستن گریه. همه چیز در زمان برای همیشه.”

Marroquin گفت که او در نهایت آپلود نتایج در حدود نیمه شب.

Marroquin تورس و تمامیت محلی ساندرز عملیات معترضان تا ساعت اندکی از صبح روز سه شنبه در انتظار حزب دموکرات آزاد کردن چیزی. از 10 صبح به وقت محلی, نقشه دولت هنوز هم خالی این حزب هنوز هم حفظ نتایج منتشر خواهد شد در “برخی از زمان” سه شنبه.

پس از آن همه نامزد های اصلی در آیووا در حال حاضر با توجه وداع با سخنرانی ها و نقل مکان کرد به دولت بعدی در مسابقه: New Hampshire. اما هنوز هیچ نتیجه ای تا به حال منتشر شده است که مقامات درهم به بازشماری نتایج بررسی آنها به عنوان ملی و بین المللی عناوین متمرکز آشکار هرج و مرج است.

یک نگهبان بررسی حزبی را برانگیخت و ناظران در اطراف آیووا نشان داد که تجارب مشابه که از Marroquin. نوربرت سرسفیلد یک ساندرز حوزه کاپیتان در شهرستان آیووا گفت: نادرست از اول هم ترازی با تاخیر گزارش در یکی از آیووا بزرگترین حوزه; گزارش موضوع تنها مرکب این موضوع را به او گفت.

“خشم نوشیدن او گفت:” از تجربه خود در آیووا, شهرستان های حوزه.

رسمی بررسی نشان داد Sanders, Buttigieg و وارن ساخت قوی نمایش و ctq شد بیش از انتظارات. JD Scholten یک سو شهرستان دموکرات در حال اجرا برای آیووا چهارم منطقه گفت: نتایج در سراسر غرب آیووا نشان داد و متنوع پشتیبانی از Klobuchar و Buttigieg. سرسفیلد گفت: وارن و ساندرز چراغ راه است.

هنوز هم بدون نتایج واقعی هیچ کس واقعا نمی داند.

آیووا قفقاز هرگز در مورد نهایی نماینده count; و در مجموع آن 41 نمایندگان شامل حدود یک درصد از کل نماینده کل. این قفقاز بیشتر از یک تست استرس برای مبارزات توضیح داد: Buena Vista دانشگاه استاد علوم سیاسی براد بهترین, زمان, ناظر قفقاز.

یک پیروزی برای ساندرز و یا بهتر از حد انتظار مردم در انتخابات برای Buttigieg یا وارن می چرخید جدید روایت از قدرت به عنوان نیوهمپشایر مقدماتی و سه شنبه. همین دلیل است که هر چهار سال آیووا است که چنین سخت مبارزه در میدان جنگ.

که همه برای هیچ در حال حاضر.

بهترین گفت: قفقاز و آیووا برای اولین بار-در-این-ملت وضعیت احتمالا در معرض خطر پس از دوشنبه شب را شکست.

“آیووا قفقاز تولید روایت هر دو مشروع است و نه” رابطه گفت: در مصاحبه اخیر است. “مبارزات تصرف در آنها برای نشان دادن قدرت جدید به عنوان بعدی مقدماتی, و این واقعیت که آنها نمی تواند در این زمان است که در حال حاضر نما سردرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>