مردم در حال رفتن به رفتن گرسنه’: همه گیر می تواند اثرات ترک 54m آمریکایی ها بدون غذاتعداد بی سابقه ای از آمریکایی ها در صورت گرسنگی در این سال به عنوان فاجعه بار اقتصادی و عواقب ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس به نظر می رسد به ترک ده ها میلیون نفر از مردم قادر به خرید مواد غذایی به اندازه کافی برای تغذیه خانواده خود را.

در سراسر کشور تقاضا برای کمک های اولیه در بانک های مواد غذایی و pantries افزایش یافت پس از این ویروس مجبور اقتصاد به خاموش شدن و در نتیجه بیش از 40m جدید بیکاری ادعا می کند با توجه به آخرین آمار و ارقام.

به عنوان یک نتیجه, حدود یک در چهار فرزند معادل 18 میلیون افراد زیر سن قانونی می تواند نیاز به کمک های غذایی در این سال – 63 درصد افزایش در مقایسه با سال 2018 است.

به طور کلی حدود 54 میلیون نفر در سراسر ایالات متحده می تواند گرسنه و بدون کمک از بانک های مواد غذایی, مواد غذایی تمبر و دیگر کمک های اولیه با توجه به تجزیه و تحلیل تغذیه امریکا, ملی, مواد غذایی شبکه بانکی.

گرسنگی نقشه

امریکا ناامنی غذایی بحران وخیم بود حتی قبل از Covid-19 همه گیر که حداقل 37 میلیون نفر از مردم زندگی در خانواده ها بدون توجه به منابع کافی برای تضمین سازگار دسترسی به غذای کافی برای زندگی فعال و سالمی.

ناامنی غذایی بسیار متفاوت از ایالتی به ایالت و شهرستان به شهرستان و تا به حال تنها به تازگی کاهش یافته است به قبل از رکود بزرگ سطح. بحران کنونی تقریبا قطعا معکوس سخت مبارزه برای بهبود و تشدید نابرابری های موجود.

این جنوبی که در آن تاثیر اقتصادی و ناامنی غذایی احتمالا نفوذ عمیق ترین: بیش از 11 میلیون نفر در ایالات لوئیزیانا, آرکانزاس, آلاباما, New Mexico, تگزاس و تنسی بینی دچار ناامنی غذایی در سال 2020 است.

پیش بینی فرض کنیم یک ملی سالانه نرخ بیکاری از 11.5% – 7.6 درصد بالاتر از سال 2018 و ملی سالانه نرخ فقر از 16.6% – 4.8 امتیاز بالاتر از سال 2018 است.

در می سی سی پی, متناسب بدترین متاثر از دولت قبل و پس از همه گیر تقریبا سه چهارم از یک میلیون نفر می تواند نیاز به کمک های غذایی در این سال, از جمله یکی در هر سه فرزند.

بیشتر غرب, توریست, مکه, لاس وگاس است نیروبخش خود را برای دوران سخت که حتی کازینو و هتل ها و رستوران ها که زنده ماندن shutdown را ماه به طور کامل بازگشایی شده است.

“ما در پرتگاه بودن اول بانک مواد غذایی برای دیدار با غذا فاصله اما ما فقط لازم نیست که منابع غذایی این دیدار ناگهانی افزایش چشمگیر. ما باید به طور کامل مجددا با ابزار تجهیز سازمان ما به جای این زمینه گفت:” لری اسکات افسر ارشد عامل از سه مربع بانک مواد غذایی در این شهرستان است.

اینجا حدود 65 درصد بیشتر کمک غذایی مورد نیاز خواهد بود برای متوقف کردن مردم از رفتن گرسنه: یکی از بزرگترین جهش در کشور است. “مردم در حال رفتن به رفتن گرسنه که حقیقت” گفت: Scott.

وضعیت وخیم به نظر می رسد ایالت: یکی در سه کودک و یک پنجم بزرگسالان در نوادا بینی دچار ناامنی غذایی در این سال — یک افزایش تقریبا 60% از سال 2018 است.

چرا ؟ نوادا بیکاری رقم بالاتر از هر دولت تا کنون از جمله در دوران رکود بزرگ سیگنالینگ فوق العاده turnabout در ثروت پس از بیکاری ضربه تمام وقت-پایین در ماه فوریه است.

“این بیماری همه گیر در ادامه به تاثیر زندگی و معیشت از همسایگان ما در سراسر کشور قرار دادن میلیون ها نفر از دیگر افراد در معرض خطر گرسنگی در حالی که در ادامه به صدمه زدن به مردم در حال حاضر با مشکلات” گفت: Claire Babineaux-Fontenot مدیر عامل تغذیه امریکا است.
Cars line up for a Navajo Nation food bank donation in New Mexico.

در روز پنج شنبه در توسان آریزونا 1,400 یا خیلی ماشین های اندود شده در تلفن همراه توزیع نقطه ای که باز بود به مدت سه ساعت برای جعبه های مواد غذایی کنسرو میوه ها و لوبیا چيتي ماکارونی و شیر و سبزیجات تازه و منجمد گوشت و نان برای کمک به پایان می رسد دیدار برای یک ماه.

از لحاظ تاریخی وجود دارد کمبود 34 وعده های غذایی هر سال در پنج شهرستان در خدمت جامعه بانک مواد غذایی از جنوب آریزونا. در حال حاضر تقاضا باقی مانده است آسمان بالا دو قبل از همه گیر سطح ایالت 17 درصد از نیروی کار باید ادعا کرد نرخ بیکاری پس از شروع بحران است.

“ما رفو نزدیک به بسته شدن غذا فاصله قبل از بحران” گفت: Michael McDonald, مدیر عامل شرکت. “اما اگر تقاضا همچنان در این نرخ برای بقیه سال و یا به سال آینده, ما در حال رفتن به سقوط راه کوتاه است. من نمی بینم ما قادر به نگه دارید تا بدون دراز مدت تعهد از دولت فدرال است.”

یک سوم کودکان در آریزونا می تواند گرسنه در این سال بدون غذا کمک کند.

مواد غذایی بانک ها نیست و در آن به تنهایی.

تعداد بی سابقه ای از مردم اعمال می شود برای مواد غذایی تمبر و طرفداران در حال هل دادن برای دست انداز در چه مقدار از مردم دریافت می شود در آینده فدرال بسته امداد با اشاره به فرد و گسترده تر منافع اقتصادی. تحقیقات نشان می دهد که هر $1bn صرف غذا تمبر نتایج جستجو در $1.54 میلیارد دلار اضافه شده به تولید ناخالص داخلی.

علاوه بر این وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA)’s $3bn coronavirus کشاورزان به خانواده های جعبه مواد غذایی برنامه آغاز شده است ارائه بازگشایی مازاد فاسد شدنی تولید مثل شیر و گوشت و سبزیجات به بانک های مواد غذایی و pantries.

اما معلوم نیست چه زمانی این و دیگر فدرال کمک خواهد گذشته که باعث شده است طرفداران بی خوابی شبانه.

“همه چیز را احساس می کند به طوری غیر قابل پیش بینی من به معنای واقعی کلمه هیچ ایده چه چیزی اتفاق می افتد در سه ماه و ما رو پایان کوتاه از چوب از وزارت کشاورزی ایالات متحده گفت:” کریستینا Maxwell, مدیر برنامه های در بانک مواد غذایی از غرب ماساچوست.

در این منطقه یک در شش رود که دچار ناامنی غذایی در سال 2020 – 50% افزایش با توجه به Covid-19 با عمدتا سیاه و سفید و قهوه ای در مناطق شهری سخت ترین ضربه. تنها بخش کوچکی از این وزارتخانه قرارداد رفت و به توزیع کنندگان جدید در انگلستان است.

به عنوان متحده شروع به بازگشایی برای کسب و کار بهبود اقتصادی است و انتظار می رود آهسته به خصوص اگر شیوع بیشتر نیست به اندازه کافی موجود است که می تواند تمام عیار موج دوم این بیماری همه گیر. بیکاری می تواند برای سال گذشته که بدان معنی است که میلیون ها نفر از آمریکایی ها به احتمال زیاد به نیاز به کمک دارید با غذا آب و برق و اجاره در میان مدت و بلند مدت.

لس آنجلس که در آن تقریبا نیمی از ایالت کالیفرنیا Covid-19 موارد تایید شده اند که پیش بینی شده به 1.68 میلیون غذایی مردم نا امنی در این سال – بیشترین تعداد در کشور است. این پرجمعیت ترین شهرستان در ایالات متحده با 10 میلیون نفر که در آن بیکاری افزایش یافته است به 20.3% و پنج درصد بالاتر از متوسط دولت – و مواد غذایی تمبر برنامه تقریبا سه برابر در مقایسه با سال گذشته است.

“اگر اعداد ماندن مثل این به هیچ وجه مواد غذایی بانک ها می تواند به مقابله آن را فراتر از توانایی های ما یک مقدار زیادی بستگی دارد در چه مدت فدرال کمک به طول می انجامد گفت:” مایکل سیل جمهور از لس آنجلس بانک مواد غذایی که دارای توزیع 80 درصد بیشتر مواد غذایی از همه گیری آغاز شد.

سوزان شاه, رئيس جمهور از تغذیه شمال شرقی فلوریدا می گوید: “آن زمانی که گرد و غبار حل و فصل است که من بیشتر نگران زمانی که فدرال و کمک دولت است اما این خط از مردم در حال انتظار برای مواد غذایی است که هنوز هم طولانی است.”

شاه افزود: “این یک ماراتن ما نمی توانیم sugarcoat چقدر ترسناک است; آن را کاملا نگه می دارد تا در شب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im