مردم در حال مرگ هستند در خانه’: ویروس ترس جلوگیری از به طور جدی بیمار از بیمارستان

به عنوان شهر نیویورک شد باریکه های تحت وزن از coronavirus چهار مرد به ضرب گلوله کشته شدند در بروکلین حمله. در حدود همان زمان یکی دیگر از ضربات چاقو کشته شده.

باند خشونت هنوز هم رایج است و در برخی از محله های این شهر و با وجود کاهش نرخ جرم و جنایت در سراسر شهر همه گیر نشده بود را متوقف و آن را به طور کامل. زخمی مردان بودند با عجله به Kings County hospital.

بیمارستان, اما, بود, دست و پنجه نرم کردن با اوج این بیماری همه گیر. تروما واحد پر شده بود با Covid-19 بیماران وجود دارد کمبود تخت های مراقبت ويژه. پزشکان و پرستاران در بر داشت فضا برای مردان در هر کجا که آنها می تواند – راهروها اطفال واحد و درمان آنها در میان بیماران مبتلا به ویروس در لوله ها و هواکش تغییر دستکش در میان است.

“ما به طور کامل تاخت و تاز” گفت: یک پزشک است که درمان قربانیان گلوله در اوایل ماه آوریل و کسی که خواسته ناشناس باقی می ماند. “اداره کل پر شده بود با بیماران انتوبه در نارسایی تنفسی.”

Coronavirus آب گرفتگی سیستم های سلامت در سراسر ایالات متحده از آغاز ماه مارس – قراردادن بخش اورژانس و هل دادن کارکنان و منابع به ظرفیت. اما آمریکایی ها همچنان به رنج می برند حملات قلبی سکته مغزی و صدمات ناشی از ضربه. مادران باید در ادامه به ارائه نوزادان.

برخی از این بیماران در حال انقباض Covid-19 در حالی که تحت درمان برای بیماری های مختلف. دیگران اجتناب از درمانگاه ها و بیمارستان ها در مجموع و در حال مرگ بی ارزش به عنوان یک نتیجه.

“مردم به ماندن در خانه مردم در حال مرگ هستند در خانه آن را مطلق تقلید مسخره امیز گفت:” دکتر کیسی Clements, پزشک اورژانس و بیماری های عفونی و محقق در کلینیک مایو در روچستر مینه سوتا.

این تاثیر به خصوص روشن وقتی که می آید به بیماری های مزمن. حملات قلبی و سکته مغزی در میان دلایل بالا که مردم بازدید از بخش اورژانس. و بیماران مبتلا به نارسایی قلبی به حساب برای تقریبا یک میلیون بستری شدن در بیمارستان در سال 2014.

که نه مورد حق در حال حاضر. Bellevue, بیمارستان, پزشک که خواست ناشناس بماند گفت: بیماران مبتلا به مسائل مربوط به قلب و یا دستگاه گوارش (GI) خونریزی معمولا برخی از رایج ترین موارد در بیمارستان. امروزه او آنها را می بیند به ندرت. “من نگران مردم هستند decompensating در خانه,” او گفت:.

Clements گفت: بیمارستان شد فعالانه گفتن بيماران آنها نیاز به در آمده شديد مسائل. “آنها در معرض خطر است که کشتن آنها از حتی اگر آنها [Covid] عفونت,” او گفت:.

در حالی که هیچ آمار قابل اعتماد در دسترس هستند در بسیاری از آمریکایی ها با غیر Covid بیماری های مربوط به اجتناب از نظام سلامت و پزشکان در پاسخ به رسمی توییتر نظرسنجی گزارش 40 درصد کاهش در بیماران مبتلا به حمله قلبی. Cigna شرکت های بیمه گفت: بيماران به طور فعال به دنبال مراقبت های فوری نیازهای بهداشت با اشاره به کاهش قابل توجهی در بستری شدن در بیمارستان برای دستگاه گوارش خونریزی تشنج و آپاندیسیت.

هر چند معلوم نیست که چگونه بسیاری از مردم با بیماری مزمن فوت کرده اند در هفته های اخیر برخی ممکن است رانندگی تا تعداد مشکوک Covid مرگ و میر – یک منطقه خاکستری از داده ها که شامل افرادی که فوت کرده اند مربوط به مسائل مربوط به سلامت.

در ضمن بخش دیگری از جمعیت است که در نزاع: زنان باردار است. هر سال حدود 3.7 میلیون کودک متولد شده در ایالات متحده اکثریت قریب به اتفاق آنها در بیمارستان تنظیمات.

A coronavirus warning in New York City on 2 May.

جدید در انگلستان مجله پزشکی مطالعه این ماه, محققان دریافتند که 33 از 215 زنان باردار زایمان در بیمارستان نیویورک در طول یک ماه span آزمایش مثبت برای Covid-19. تنها چهار نشان داد علائم.

ترس از ابتلا Covid-19 منجر شده است تعداد کمی از زنان باردار برای جلوگیری از تجهیزات پزشکی در دسترس نباشد – امید بستن برای تولد خانه و ماماها. اما که می آید با خود خطرات کارشناسان می گویند که می تواند خطرناک تر از ویروس.

“ما نمی فکر می کنم آن را بی خطر برای تحویل در خانه چون ما اصلا سیستم اضطراری راه اندازی را که انتقال صاف و گفت:” دکتر رابرت اسمیت یک پزشک متخصص زایمان در میشیگان پزشکی فون Voigtlander بیمارستان زنان.

در ضمن قربانیان تروما – کسانی که مبتلا به حوادث می افتد و یا خشونت که حساب برای حداقل 200,000 بستری شدن در بیمارستان در یک سال – دارای گزینه های کمتر. این بیماران معمولا در یک آمبولانس به بیمارستان و درمان, آیا یا نه آنها می خواهند به معرض coronavirus.

اما آمدن به بیمارستان نیز می تواند منجر به تشخیص. پادشاهان شهرستان پزشک گفت که او در بر داشت تنفسی مسائل مربوط به Covid-19 در گربه اسکن از بیماران در حالی که به دنبال استخوان های شکسته و یا خونریزی داخلی از سقوط.

ارزیابی خطر ابتلا Covid-19 در یک مرکز پزشکی دشوار است و بدون آن داده ای که می توان آن را سخت برای افراد بیمار برای تصمیم گیری.

یک متاآنالیز از چین Covid-19 مطالعات نشان داده است که عفونت های قراردادی در بیمارستان ها اختصاص 44 درصد از کل موارد. این شامل بیماران بستری در بیمارستان بلکه سلامت کارگران که می تواند هر دو قرارداد به ویروس و گسترش آن به دیگر مردم اگر به درستی محافظت می شود.

بدون دستورالعمل کشوری وضعیت می تواند متفاوت باشد به شدت توسط مرکز. مایکل Klompas, یک متخصص بیماری های عفونی در Brigham و بیمارستان زنان و دانشکده پزشکی هاروارد و استاد گفت که او و همکارانش شده است ردیابی هر Covid-19 عفونت در دانشگاه هاروارد زائر سیستم بیمارستان با تاریخ تشخيص و قرار گرفتن در معرض. تا کنون او گفت: بیمارستان-به دست آورد موارد “چند و دور بین”.

Klompas گفت: این موفقیت را می توان به سخت بیمارستان اقدامات: جهانی پوشش بیماران و کارکنان بهداشت, تست کارکنان به طور منظم ممنوعیت تقریبا همه بازدید کنندگان و غربالگری بیماران. “این بسته به نظر می رسد به کار می شود,” او گفت:.

بسیاری از کسانی که از پروتکل های هستند که به دنبال در سراسر کشور است. در حالی که ما نمی باید تعیین Covid و غیر Covid بیمارستان به عنوان کشورهایی مانند چین اجرا شده و بیمارستان را ابداع روش خود را برای جلوگیری از گسترش. پزشکی از راه دور اورژانس بازديد کمک به تریاژ بیماران بدون تماس Clements گفت: اصرار که کلینیک مایو و منطقه ای کلینیک های آن اجرا می شود در سراسر غرب میانه باقی می ماند تا حد زیادی امن است.

“من احساس بسیار امن تر در من ER و بیمارستان رفتن به محل کار از من احساس می کنم در یک محل عمومی” Clements گفت. “این یک جهان احساس احساسات در میان پزشکان من می دانم.”

در بللوو بیمارستان در شهر نیویورک بزرگترین بیمارستان دولتی در کشور اورژانس کارگران سعی در گروه بیماران با یکدیگر بر اساس تشخيص و باید جداگانه ويژه برای Covid و غیر Covid بیماران, پزشک وجود دارد گفت.

اما برخی از بیماران از طریق ترک سقوط. “انتقال به این بیماران است که گاهی اوقات غیر قابل اجتناب” پزشک گفت. “گاهی اوقات ما خودمان بپرسید چه خطر بیمار ما بالا میاد؟”

در میشیگان اسمیت گفت: این بیمارستان کاهش تعداد خانه های دوران بارداری مراقبت از بازدیدکننده داشته است و توصیه می شود تست ارائه مادران برای Covid-19. علامتی مادران مبتلا به این ویروس قرار داده شده در اتاق فشار منفی برای جلوگیری از سرایت.

به عنوان بهار به تابستان جدید Covid-19 نقاط نابود و لگدمال شده است در شهرهایی مانند گالوپ, New Mexico, و, ماریون, اوهایو که در آن دسترسی به بهداشت و درمان است که در حال حاضر تیره و تار.

اما پزشکان در حال روشن: Covid-19 تنها راه است که آمریکایی ها در حال بیمار شدن و یا مرگ.

“این ممکن است به طور امن به غیر Covid بیمار در ER برای یک یا دو هفته” گفت: منطقه نیویورک ، “در حال حاضر آن را بی خطر است اما این ادراک باقی مانده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>