“مردم نگران هستند آنها می ترسم’ نیویورک منطقه در مرکز شیوع کروناویروسدر ابتدا به نظر می رسید مانند کسب و کار به طور معمول در صبح روز جمعه در Gruenebaum نانوایی یک حلال پخت فروشگاه در محله برانکس از Riverdalein نیویورک.

مشتریان استقبال مقابله کارکنان با آسان آشنایی چیدن challah قرص برای shabbos یهودی روز استراحت و سپس رفتن در مورد بقیه روز خود را errands. برخی از شیرین دندانه دار خریداران پرسش در مورد سیاه-و-سفید سرد بیسکویت و شکلات babka یک قرص نان دسر شبیه به یک پوسته پوند-کیک.

در گفتگو با برخی از Gruenebaum را به طور منظم آن آشکار شد فقط چقدر coronavirus شیوع تحت تاثیر قرار بود این منطقه را یهودی ارتدوکس جامعه پس از یک وکیل در نزدیکی نیو راشل نیویورک آزمایش مثبت در اوایل این هفته.

وکیل و همسر و دو فرزند گزارش آزمایش مثبت به عنوان به خوبی به عنوان یک همسایه که سوار او را به بیمارستان است. چند یهودی روز مدارس – از جمله در نزدیکی Salanter Akiba ریوردیل دانشگاه ها و کنیسه ها بسته اند. برخی از دانش آموزان تحت self-قرنطینه به دلیل امکان قرار گرفتن در معرض.

تحولات ساخته شده ریوردیل مرکز شیوع بیماری در شهر نیویورک jangling اعصاب و جرقه نگرانی که coronavirus آماده شد برای گسترش بیشتر به طور بالقوه باعث هرج و مرج.

ایالت نیویورک فرماندار اندرو کومو گفت: در حال حاضر 33 coronavirus موارد در دولت با 11 جدید تشخیص متصل به اصلی نیو راشل مورد. این چشم انداز مثبت می آید به عنوان خط مقدم بهداشت و درمان کارگران در سراسر ایالات متحده ابراز نگرانی در مورد شیوع. آنها ابراز اضطراب بیش از آنچه آنها به نام نگران کننده عدم آمادگی. آنها باید گفت که عرضه و کمبود نیروی انسانی همراه با گیج کننده هدایت و حداقل اطلاعات می تواند وضعیت را بدتر کند.

جو Molinatti که قطره Gruenebaum تقریبا روزانه گفت: معمولا بسته بندی شده در ناهار با دانشجویان از SAR دبیرستان پردیس. این مرکز خرید با Gruenebaum است واقع در سراسر خیابان را از ساختمان مدرسه. در صبح, فروشگاه باید بسته بندی شده با پدر و مادر چیدن محصولات پخته شده پس از گرفتن بچه های خود را به مدرسه گفت: Molinatti, 79.

“مردم نگران هستند نیز می ترسم در همان زمان گفت:” Molinatti که زندگی در نزدیکی یانکرز.

یک مشتری با چند فرزند در SAR آکادمی های پایین تر-و-مدرسه راهنمایی پردیس واقع در بخش دیگری از ریوردیل گفت: این کودکان تحت خود شده است. آنها به طور بالقوه در معرض coronavirus پس از حضور در یک نوار حکم کتاب مقدس چند هفته پیش.

یک کودک در ابتدا وحشتزده او گفت:. “بچه ها تماشای اخبار و زمانی که از آن بازدید به خانه آن ترسناک است.” جسمی او گفت: “آنها به نظر می رسد خوب است.”

“این بسیار استرس زا” او گفت: هر دو برای SAR پدر و مادر و کل جامعه است.

“این است که ماهیت یهودیان ارتدوکس,” او گفت:. “نیو راشل بخشی از جامعه ما – اگر یک خانواده رنج می برد, همه ما رنج می برند همراه با آنها. من می توانم با کسی فقط و مانند ‘من می دانم که یک یا من می دانم که یک’ است که چگونه آن را,” او گفت:.

“آن را به نام یهودی جغرافیا” گفت: عسل Banin که در نانوایی کار می کند.

Coronavirus است “No 1 موضوع گفتگو” SAR دانشجويان گفت. “در هر کنیسه هر یهودی راه رفتن پایین خیابان در حال صحبت کردن در مورد آن.”

این به نظر می رسد درست در جای دیگر در ریوردیل.

دو زن راه رفتن سگ خود را می تواند شنید صحبت کردن در مورد اینکه قادر به کار از خانه و ترس از کسانی که نمی تواند در طول شیوع کروناویروس.

“احساس من این است که فقط یک مقدار زیادی از اضطراب به دلیل ناشناخته” گفت: یکی دیگر از کسانی بود که از راه رفتن سگ شکاری طلایی. “هر کس به نظر می رسد که کسی اگر نه آلوده نهفته است.”

یک راننده اتوبوس گفت که مسافران ورزشی دستکش و آزادانه بحث در مورد ماسک صورت آنها برنامه ریزی برای پوشیدن در قطار. مسافران خود را فکر نمی کنم آنها بدست راهنمایی به اندازه کافی از مقامات.

“آنها می گویند که آنها نمی دانند که بیش از حد در مورد آن,” او گفت:. “آنها به ما دادن اطلاعات بیش از حد.”

او ترس?

“آره من هستم. اما من سعی کنید به آن را نشان می دهد,” او گفت:. “من دعا می کنم برای مردم برای دریافت بهتر”

“من کمی عصبی گفت:” مارتین میلر 40 سال ساکن Riverderdale.

“من باید برای رفتن به مرکز شهر چند بار در هفته” او گفت:. “مترو شلوغ هستند و شما هیچ وقت نمی دانید که شما در حال نشستن در کنار.”

“شما نمی دانید که بیمار میلر گفت:” با 89.

در یک داروخانه در نزدیکی SAR دبیرستان پردیس نشانه ای توصیه می کند “همه ماسک و Purell خارج از بورس است.” مشتریان می توان شنید مقایسه نظرات coronavirus.

“من یک مورد بیش از وجود دارد … در نیوجرسی گفت:” یک مرد.

“من فکر می کنم هیستری را بدتر از این ویروس است.”

در Gruenebaum را مادر گفت با وجود تلاش ها برای بازگرداندن حالت طبیعی با وجود coronavirus نگرانی.

فرزندان او بودند حضور در کلاس از طریق ویدئو, او گفت:. SAR کودکان بودند با استفاده از ویدئو چت برای به اشتراک گذاشتن پوریم لباس های تعطیلات با یکدیگر است. او را نمی جست و خیز کردن در حضور یک آینده پوریم نماز خواندن, اما ممکن است این کار را از طریق اسکایپ و نه در فرد.

“شما صرف shabbos در خانه؟” Banin خواسته نیمه شوخی.

“قفل کردن” مادر گفت: با استعفای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>