پنتاگون Sidesteps مغلوب ساختن پیشی جستن به ممنوعیت مؤتلفه پرچم

واشنگتن — پنتاگون یک بار بدون ذکر کلمه “مؤتلفه” اعلام کرد: یک سیاست روز جمعه که اساسا ممنوعیت نمایش از مؤتلفه پرچم در تاسیسات نظامی در سراسر جهان است.

در دقت یادداشت که مقامات وزارت دفاع گفت: آنها امیدوار بود جلوگیری از اشتعال دیگر دفاع از پرچم از رئیس جمهور تهمت وزیر دفاع Mark T. Esper ارشاد صادر شده است که لیست انواع پرچم های است که می تواند نمایش داده شده در تاسیسات نظامی در سربازخانه بر روی ماشین ها و نشانه ها.

با توجه به راهنمایی های مناسب پرچم شامل کسانی که از آمریکا و سرزمین های خدمات نظامی و دیگر کشورهایی که متحدان ایالات متحده است. هدایت هرگز به طور خاص می گوید که مؤتلفه پرچم ها ممنوع, اما آنها مناسب نیست در هر یک از تصویب بندی — و هر گونه پرچم ممنوع است.

“مشکل حل شد — ما امیدواریم که” یک وزارت دفاع گفت: در روز جمعه صحبت در خواست نامش فاش نشود بنابراین به عنوان نه به خشم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

که ارشد نظامی رهبران contorting خود را به چنین حدی را نشان می دهد شکاف توسعه داده است که بین کاخ سفید و جنبش برای عدالت نژادی است که جاروب در سراسر کشور پس از کشتن جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس است. به عنوان تظاهرات مشتعل ارشد وزارت دفاع مقامات شروع به دست و پنجه نرم کردن با میراث نژادپرستی در ارتش.

ژنرال مارک Milley رئیس ستاد مشترک ارتش گفت: یک خانه جلسه هفته گذشته که پنتاگون در مورد نیاز به “یک نگاه” در تغییر نام پایگاه ارتش تجلیل مؤتلفه افسران که در حال مبارزه در برابر اتحادیه در طول جنگ داخلی به صراحت تخمگذار از یک دوره که واگرا از فرمانده. ده پایگاه ارتش که افتخار مؤتلفه ژنرال که مبارزه برای دفاع از slaveholding جنوبی شده است تمرکز از رشد جنبش برای تغییر; آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بخشی از اتحاد طرفه با کسانی که می خواهند نمادهای کنفدراسیون را در محل باقی می ماند.

“ایالات متحده آمریکا آموزش دیده و اعزام قهرمانان ما در این مقدس زمینه و برنده دو جنگ جهانی” آقای ترامپ نوشت: در یک رشته از پست توییتر. “بنابراین دولت من حتی نمی خواهد در نظر گرفتن تغییر نام از این شکوه و افسانه تاسیسات نظامی. تاریخ ما به عنوان بزرگترین کشور در جهان را نمی توان با دستکاری. احترام نظامی ما!”

در خانه جلسه هفته گذشته کلی Milley تکرار رهبران نظامی ارشد که همچنین می خواهم به حذف مؤتلفه نمادها و پایه به نام. “وجود دارد هیچ جایی در نیروهای مسلح ما برای تظاهرات یا نمادهای نژادپرستی و تعصب و یا تبعیض” او گفت:.

آقای Esper را یادداشت روز جمعه نیست مسئله پایگاه های نام بعد از مؤتلفه ژنرال; یکی از مقامات ارشد نظامی رسمی این هفته گفت که پنتاگون خواهد صبر کنید تا بعد از انتخابات ماه نوامبر قبل از اینکه بیشتر بالا بردن این موضوع. اما در این یادداشت می رود پس از بسیاری از سربازان آمریکایی تفنگداران دریایی و نیروی هوایی که نمایش مؤتلفه پرچم و نمادهای دیگر در بازداشتگاه و در پارکینگ ها در تاسیسات نظامی.

“پرچم های قدرتمند نمادها به خصوص در جامعه برای آنها پرچم تجسم ماموریت مشترک مشترک تاریخ و به ویژه بی انتها پیوند رزمندگان” آقای Esper گفت: در یادداشت قبل به نقل از دادگستری سابق جان پل استیونز که پرچم ایالات متحده آمریکا “نماد آزادی و فرصت های برابر از تحمل مذهبی و خوب را برای مردم دیگر که سهم ما از آرمان های خود.”

آقای Esper اضافه شده در یادداشت خود که “پرچم ما پرواز باید منطبق با نظامی ضرورت از نظم و انضباط درمان همه مردم ما با عزت و احترام و نفی تفرقه و نمادها است. “

هفته آینده هستهای خود را ادامه خواهد داد را دو حزبی فشار به پایگاه های نظامی از مؤتلفه نمادهای پیشرفت اصلاح سالانه لایحه دفاعیه رهبری سناتور الیزابت وارن دموکرات از ماساچوست که نیاز به پنتاگون برای از بین بردن مؤتلفه نام بناهای تاریخی و یا نمادها از دارایی های نظامی در سه سال است. خانه انتظار می رود که به مطبوعات در آستانه مشابه در یک اندازه گیری به عنوان نمایندگان مجلس با در نظر گرفتن نسخه خود را از نظامی سیاست قانون.

بالا رهبران جمهوری خواه در کنگره نشان داده اند آنها را به طور گسترده حمایت از چنین اقداماتی. سناتور میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی گفت: در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال این هفته او نمی خواهد جلوگیری از تلاش برای تغییر نام این پایگاه با وجود آقای تهمت تعهد به حق وتو گسترده تر لایحه دفاعیه اگر خانم وارن را در متمم قانون اساسی گنجانده شد. نماینده کوین مک کارتی جمهوری خواه از کالیفرنیا و خانه رهبر اقلیت به خبرنگاران گفت: در ماه گذشته او “مخالف نیست” به تغییر نام پایگاه.

دریایی سپاه در این سال ممنوع مؤتلفه پرچم و ارتش در حال حرکت بود برای همین تا زمانی که آقای Esper مداخله کرد و گفت که او می خواست به موضوع مدرسه راهنمایی سراسر همه خدمات.

Catie Edmondson کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de