پنتاگون دستور داد گارد ملی هلیکوپتر’ تهاجمی پاسخ در سی

واشنگتن — Top مقامات پنتاگون دستور داد گارد ملی هلیکوپتر به استفاده از آنچه آنها به نام “حضور مداوم” برای متفرق کردن تظاهرات در پایتخت این هفته با توجه به مقامات نظامی. را آزادانه بیان منظور وادار به یک سری از کم ارتفاع مانور که سازمان های حقوق بشر به سرعت به عنوان انتقاد نشان از نیروی معمولا این سایت متعلق به مناطق جنگی.

Ryan D. مک کارتی ارتش دبیر و یکی از مقامات که مجاز بخشی از برنامه ریزی برای هلیکوپتر’ ماموریت دوشنبه شب گفت: در روز جمعه که ارتش باز کرده بود رسیدگی به این قسمت.

دو گارد ملی ارتش هلیکوپتر پرواز کم بیش از معترضان با نزولی انفجار از پره های روتور ارسال معترضان خزیدن برای پوشش و پاره نشانه هایی از دو طرف ساختمان. خلبان یک هلیکوپتر شده است مبتنی انتظار نتیجه از پرس و جو.

با مشخصات بالا قسمت, پس از روز از تظاهرات در واشنگتن — که برخی از آنها خشونت تبدیل شد — نقطه عطفی در پاسخ به ناآرامی در این شهر است. پس از روزهای عامل در حاشیه جمعیت گارد ملی و نیروهای ناگهان تمرکز بحث بر نظامی نقش در شهری اجرای قانون است.

مقامات نظامی گفته است که گارد ملی را رویکرد تهاجمی به کنترل جمعیت باعث شده اشاره کرد و تهدید از پنتاگون: اگر گارد قادر به رسیدگی به وضعیت و سپس فعال وظیفه واحدهای نظامی مانند سریع واکنش واحد 82nd Airborne Division خواهد بود ارسال به شهرستان.

ارشد مقامات پنتاگون از جمله ژنرال Mark A. Milley رئیس ستاد مشترک ارتش شد و در تلاش برای متقاعد کردن رئیس جمهور تهمت که فعال-سربازان وظیفه باید ارسال شود به خیابان ها به نظم و اجرای قانون و گارد ملی پرسنل می تواند شامل سطح از ناآرامی.

دوشنبه شب هم آقای مک کارتی و ارتش رئیس ستاد ژنرال James C. McConville فشرده مسلح ، ژنرال William J. Walker, عمومی فرماندهی ناحیه کلمبیا گارد ملی برای افزایش نیروهای خود حضور در این شهر با توجه به ارشد وزارت دفاع رسمی.

یک ارتش رسمی کاهش یافته است به نظر و گفت که تحقیقات ادامه دارد.

این قسمت زده است خشم و انزجار در میان قانونگذاران. “آنچه که ما در شب دوشنبه بود و ما نظامی با استفاده از تجهیزات خود را به تهدید قرار داده و آمریکایی ها در معرض خطر در خاک آمریکا گفت:” سناتور Tammy Duckworth یک ایلینوی از حزب دموکرات و سابق ارتش Black Hawk خلبان.

اسناد و مدارک به دست آمده توسط نیویورک تایمز نشان می دهد که برنامه ریزی برای گارد ملی ماموریت شامل نظارت توسط آقای مک کارتی و کلی McConville. این عملیات تا به حال بررسی شده توسط یک قاضی مدافع تیم نظامی وکلا — قبل از حمل و نقل هوایی واحد آموزش داده شد به درخواست “حضور مداوم.” این نوع مانور به خوبی شناخته شده به آقای مک کارتی که به خدمت در ارتش نخبگان رنجر هنگ در زمان باز کردن عملیات جنگ در افغانستان است.

این قسمت که رخ داده است حدود سه ساعت بعد از 7 بعد از ظهر حکومت نظامی در پایتخت رفت و به اثر در دوشنبه زمانی شروع شد که یک هلیکوپتر Black Hawk اختصاص داده شده به منطقه کلمبیا گارد ملی شروع به کم و آهسته عبور بیش از یک گروه از حدود 200 مسالمت آمیز معترضان در محله چینی.

این نیروی رو به پایین از هلیکوپتر rotor blades جامعی یک درخت کوچک با باقی مانده تقریبا هدف قرار دادن چندین نفر. دوم هلیکوپتر سعی کردم شبیه مانور. خروش سربار لاکوتا آراسته با قرمز و سفید و صلیب دلالت آن پزشکی, وابستگی, ماند, جمعیت ماندن در پشت بام سطح باد باقی مانده و ارسال معترضان پراکندگی.

صلیب سرخ با پس زمینه سفید است “شناخته شده جهانی نمادی از کمک های پزشکی است و حفاظت شده تحت کنوانسیون های ژنو” دیده بان حقوق بشر در گزارش روز جمعه. “سوء استفاده از آن ممنوع است تحت کنوانسیون و این هیچ جایی در یک ‘نمایش قدرت’ و یا به زور متفرق کردن معترضان.”

“باد در سرعت های ایجاد شده توسط یک کم هلیکوپتر معلق در هوا می تواند اشیاء و باعث آسیب جدی به طور بالقوه منجر به آسیب یا مرگ” در این گزارش است. “این خطرات در حال تقویت متراکم در محیط های شهری که در آن عواقب امر می تواند فوق العاده خطرناک است و اگر چیزی را اشتباه.”

روز چهارشنبه وزیر دفاع Mark T. Esper گفت که به او گفته شد که این هلیکوپتر از آنها خواسته شده بود با اجرای قانون به نگاه در یک ایستگاه بازرسی به “دیدن اگر وجود دارد معترضان در اطراف.”

“ما نیاز به اجازه ارتش خود را انجام استعلام و دریافت کنید و ببینید که چه حقایق در واقع” آقای Esper به خبرنگاران گفت:. منطقه کلمبیا گارد ملی تنها واحد از گارد که گزارش به طور مستقیم به رئیس جمهور به دلیل سرمایه غیر معمول سیاسی وضعیت آن هیچ فرماندار که معمولا فرمان واحد است.

یک District of Columbia گارد ملی سخنگوی کاهش یافته است به نظر با استناد به باز بررسی است.

در این عملیات دوشنبه شب هلیکوپتر به دنبال جمعیت از طریق چند به خوبی روشن تقاطع ها و بارها و بارها ماند بیش از معترضان برای نزدیک به یک ساعت.

مردم در صحنه خود را ابراز ناباوری و ترس است. یکی از معترضان خواسته توسط یک دوست اگر او می خواست به ماندن بعد از, پاسخ curtly که او فقط “تلاش برای مردن نیست.”

هیچ آموزش رسمی برای این نوع مانورهای انجام شده دوشنبه شب گفت: یک مقام نظامی با دانش مستقیم از قسمت تا هر گونه راهنمایی در مورد “حضور مداوم” است که از چپ به تفسیر خلبانان.

استفاده از یک تخلیه پزشکی هلیکوپتر رسمی اضافه شده به نظر می رسد به نتیجه از این واقعیت است که فرمان سطح منطقه کلمبیا گارد ملی را درک نمی کنند که اکثریت لاکوتا هلیکوپتر موجود برای اجرای قانون ماموریت های اعزام به مرز تگزاس برای گمرک و حفاظت از مرزها ماموریت وجود دارد برای متوقف کردن مهاجرت های غیر قانونی.

در حالی که بسیاری از واحد های هوایی ارتش باید به صلیب سرخ نماد در یک انفصال فرم توسط راه آهن ربا منطقه کلمبیا گارد ملی اتحاد صلیب, نقاشی روی airframes از آن هلیکوپتر از آنجایی که آنها اغلب درگیر در یک بیمار انتقال برنامه حرکت می کند که در میان مردم معمول فوری و حیاتی مراقبت از امکانات در منطقه واشنگتن رسمی اضافه شده است.

واحد مسئول دوشنبه قسمت انجام یک نجات بخش انتقال ماموریت بعدی روز حمل و نقل یک بیمار رو به وخامت از Ft. بلویر جامعه بیمارستانی در ویرجینیا به والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی در Bethesda, Md., این مقام گفت. روز جمعه در واشنگتن پست گزارش داد که تمام منطقه کلمبیا گارد ملی هلیکوپتر عملیات شده بود به حالت تعلیق در انتظار نتایج این تحقیقات اگر چه معلوم بود اگر که بر بیمار پزشکی نقل و انتقالات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>