پنتاگون زبانشناس در معرض ایالات متحده منابع در عراق فدرال می گویند

واشنگتن — یک پیمانکار پنتاگون مشغول به کار به عنوان یک زبانشناس در عراق دستگیر شده و به اتهام جاسوسی به اتهام عبور بسیار اطلاعات طبقه بندی شده در مورد ایالات متحده آمریکا منابع اطلاعاتی به یک فرد وابسته به حزب الله لبنان سازمانی تروریستی دادستان فدرال گفت.

مریم Thompson, 61, روچستر مینه سوتا ساخته شده برای اولین بار او را در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن است. او چهره یک تعداد از غیرقانونی حفظ دفاع اطلاعات و یک تعداد از انتقال اطلاعات به یک نماینده یک دولت خارجی و همچنین به عنوان یک تعداد از توطئه است. دومی دو فقره حمل بالقوه احکام زندگی در زندان یا مجازات اعدام تحت شرایط خاصی است. جمله برای تعداد تا 10 سال.

پوشیدن لباس شخصی و یک ژاکت کش باف پشمی صورتی مو به عقب کشیده در یک مستی تامپسون گوش بی سر و صدا به عنوان اتهامات عنوان خوانده شده با صدای بلند او دست متناوب را در آغوش گرفت و محکم بر روی میز و یا مالش چهره او. تعدادی از مشخصات بالا دادستان فدرال از جمله ایالات متحده وکیل برای ناحیه کلمبیا و وکلا از وزارت دادگستری امنیت ملی تقسیم شد و در حال حاضر نسبتا شلوغ دادگاه تاکید شدت از اتهامات عنوان شده علیه.

استشهاد در زمینه حمایت از یک شکایت کیفری دقیق اتهامات علیه او. در دسامبر 2019, تامپسون بود که یک زبان شناس اختصاص داده شده به یک عملیات ویژه تسهیلات در مسکو عراق است. یک روز پس از تظاهرات با هجوم به سفارت آمریکا در بغداد در اعتراض به حملات هوایی آمریکا علیه ایران, Thompson شروع به جمع آوری اطلاعات از پنتاگون در مورد شبکه های انسانی منابع اطلاعاتی در دستور همکاری conspirator با روابط حزب الله تهران منطقه پروکسی با توجه به استشهاد.

img-20200304-152628.jpg

مریم تامپسون به عنوان دیده می شود در دادگاه فدرال در واشنگتن در روز چهارشنبه 4 مارس سال 2020 است. William J. هنسی جونیور

دادستان ها می گویند او دیده 57 فایل بیش از شش هفته حدود هشت متحده منابع اطلاعات دولت او می گوید “آیا مشروع نیاز به دسترسی.” فایل های موجود “نام شخصی, شناسایی, اطلاعات, اطلاعات و عکس از منابع انسانی و همچنین عملیات کابل جزئیات اطلاعات منابع انسانی ارائه شده” با توجه به استشهاد.

در ماه فوریه ماموران FBI جستجو چهارم زندگی خود را در بر داشت و زیر تشک یک یادداشت دست نویس عربی حاوی نام سه نفر از منابع انسانی که جمع آوری اطلاعات برای ایالات متحده با دستورالعمل ها است که تلفن های خود را باید تحت نظارت است. توجه داشته باشید همچنین گفت: فرد دیگری که استشهاد گفته بود “هدف ایالات متحده” باید هشدار داد.

پس از او بازداشت تامپسون چشم پوشی او حقوق میراندا و گفت ماموران اف بی آی که او در حال عبور بر روی اطلاعات به یک “رمانتیک علاقه” شناخته شده در استشهاد به عنوان co-conspirator. شرکت conspirator لبنان است ملی که دارای روابط حزب الله و تامپسون گفت: او ارائه اطلاعات در درخواست خود استشهاد گفت.

تامپسون محققان گفت که او رله اطلاعات gleaned از فایل های به خاطر سپردن آنها نوشتن آنها را و ارسال آنها از طریق چت تصویری در پیام رسانی امن پلت فرم. اف بی آی به دست اورد دسترسی به تلفن او را در بر داشت و یک صفحه نمایش دوم توجه داشته باشید که شامل نام یکی دیگر از منبع و اطلاعات بیشتر در مورد چگونه شد منبع جمع آوری اطلاعات.

در گفتگو با اف بی آی به نقل از استشهاد, Thompson گفت که او مطمئن بود که آیا او co-conspirator بود وابسته به حزب الله یا امل لبنان و حزب سیاسی. تامپسون گفت: او فکر حزب الله بود “بد” است و خود را اعضای “تروریست” با توجه به استشهاد.

در دادگاه او ظاهر دستیار آمریکا وکیل John Cummings گفت دادرس قاضی رابین Meriweather که تامپسون باقی مانده قبر تهدید برای امنیت ملی است و باید در بازداشت باقی می ماند. Meriweather توافق, سفارش او برگزار شد دستور بازداشت شنوایی در مارس 11. دیوید Benowitz یک وکیل برای Thompson نمی شی. Benowitz بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر پس از شنیدن.

گام بعدی برای جو بایدن و برنی ساندرز پس از سه شنبه?

مایکل بلومبرگ به پایان می رسد انتخابات ریاست جمهوری تایید جو بایدن

مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 مدیر ارتباطات ایران coronavirus پاسخ و سه شنبه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>