پنتاگون شناسایی 2 نیروی هوایی نیروی هوایی در افغانستان کشته

واشنگتن (AP) — پنتاگون روز چهارشنبه منتشر شد, نام دو نیروی هوایی و افسران کشته در سقوط بمب افکن خود را E-11A نظارت الکترونیکی هواپیما در افغانستان است.

آنها به عنوان ستوان سرهنگ Paul K. Voss, 46, از ییگو, گوآم و سروان. Ryan S. Phaneuf, 30, از هادسون, New Hampshire. واس اختصاص داده بود به هوا مبارزه با فرماندهی ستاد مشترک پایه لنگلی-Eustis در ویرجینیا. Phaneuf اختصاص داده بود به 37 اسکادران بمب در Ellsworth پایگاه نیروی هوایی در داکوتای جنوبی.

علت روز دوشنبه تصادف در دست بررسی است اما مقامات گفته اند که هیچ نشانه ای از این هواپیما را قطع کرد با اقدام خصمانه.

“من بسیار با اعتماد به نفس وجود دارد هیچ دشمن عمل درگیر است. هواپیما اتفاقات ناگوار رخ می دهد” ژنرال فرانک مکنزی فرمانده فرماندهی مرکزی ایالات متحده به خبرنگاران گفت: روز شنبه در شاهزاده سلطان پایگاه هوایی در عربستان سعودی است.

باقی مانده از دو خلبان بدست آمده از محل سقوط در ولایت غزنی توسط نیروهای آمریکایی در روز سه شنبه.

مکنزی گفت که تا آنجا که او می داند که ایالات متحده نیروهای خود را برآورده نمی کنند هر گونه مقاومت در برابر رفتن به سایت.

“اصلی مقاومت بود از آب و هوا بود که واقعا قابل توجهی وجود دارد,” او گفت:, و اضافه کرد که “اقدامات احتیاطی مناسب” گرفته شد در حال حرکت بازیابی تیم به سایت “زیرا آخرین چیزی که شما می خواهید برای انجام شده است را یکی دیگر از بدبختی و یا افراد دیگر از دست دادن زندگی خود را در تلاش برای به دست آوردن وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>