رئیس پنتاگون مخالف تهمت و تهدید به استقرار نظامی در تظاهراتبه وزیر دفاع آمریکا مخالف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به استفاده از این قیام قانون اجازه می دهد تا سربازان وظیفه فعال بود مستقر در شهرهای آمریکا.

علامت Esper صحبت شد به خبرنگاران در پنتاگون در میان نصب ناآرامی مورد به طور فزاینده نظامی پاسخ به جورج فلوید تظاهرات.

صدها نفر از نیروهای پلیس از 82nd airborne division شده اند پرواز به پایگاه های خود در واشنگتن و بیش از یک هزار نفر در حالت آماده به کار. تهمت و تهدید کرده است که به استناد 1807 قیام قانون است که اجازه می دهد او را به استقرار نیروهای نظامی در خیابان های شهر در برابر خواسته های دولت و مقامات شهرستان. رئیس جمهور گفت که با استفاده از قانون اگر مقامات محلی شکست خورده “برای دفاع از زندگی و اموال خود را از ساکنان”.

Esper قاطعانه مخالف با استفاده از این قانون در روز چهارشنبه.

“من می گویند این نه فقط به عنوان وزیر دفاع بلکه به عنوان یک سرباز سابق و عضو سابق گارد ملی این گزینه را به استفاده از فعال وظیفه نیروهای در اجرای قانون نقش تنها باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ماده از آخرین راه حل و تنها در فوری ترین و مبرم از شرایط” این وزیر دفاع گفت. “ما در یکی از آن شرایط در حال حاضر. من را پشتیبانی نمی کند با استناد قیام کنند.”

Esper شده است حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن و اجتناب از تناقض او تا به حال. اما گزارش شده است نصب خبري در مورد افسران ارشد مورد سیاسی نیروهای مسلح و نگرانی بیش از Esper اعمال خود را.

“Esper است به طور مستقیم به چالش کشیده مغلوب ساختن پیشی جستن” توماس رایت مدیر مرکز در ایالات متحده و اروپا در موسسه بروکینگز گفت: در توییتر. “مغلوب ساختن پیشی جستن متنفر بودن بسته بندی در. اگر او آتش Esper آن می تواند مجموعه ای در حرکت یک بحران است که ممکن است منجر به یک شورش گسترده تر در داخل ایران.”

Esper به دلیل کاخ سفید برای دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن راست او پس از صبح چهارشنبه در نشست خبری.

شده است وجود دارد گسترده خشم و انزجار – از جمله از افسران سابق – بیش از مشارکت Esper و رئیس ستاد مشترک ارتش که در حال حاضر در یک عکس op در خارج از یک کلیسا در نزدیکی کاخ سفید روز دوشنبه پس از اطراف منطقه پاکسازی شده بود و با کپسول های گاز نصب شده و پلیس با باتوم.

Esper مشارکت باعث استعفای یک عضو از دفاع علم هیئت مدیره جیمز میلر که ادعا شده که وزیر دفاع بود “مشخصه های پشتیبانی شده” استفاده از زور.

Esper گفت: او آگاه بود از این اقدامات است که تا به حال گرفته شده است به درایو معترضان ، او گفت که او تحت این تصور که او و Milley بازرسی خواهد بود آسیب در پارک لافایت فقط در مقابل کاخ سفید و در سنت جان کلیسای اسقفی که در آن وجود دارد تا به حال شده است یک آتش سوزی در زیرزمین.

“من آگاه بود و نه عکس op اتفاق می افتد” Esper گفت. “البته رئیس جمهور میکشد مطبوعات بزرگ, استخر همراه با او. و نگاه من همه چیز من می توانید سعی کنید به ماندن غیر سیاسی و تلاش و اقامت در خارج از موقعیت هایی که ممکن است به نظر می رسد سیاسی و گاهی اوقات من موفق با انجام این کار, و گاهی اوقات من به عنوان موفق اما هدف من این است که به نگه داشتن این بخش از سیاست به اقامت غیر سیاسی.”

اما Esper دفاع تماس خود را به دولت فرمانداران در روز دوشنبه “برای تسلط بر battlespace” در پاسخ به معترضان با پلیس از قتل جورج فلوید.

“هر چه زودتر که شما توده و تسلط بر battlespace سریعتر این ریزید و ما می توانیم به عقب بر گردیم به حق طبیعی” Esper گفت: در تماس با تهمت و فرمانداران.

صحبت های روز چهارشنبه گفت battlespace بود “بخشی از ما نظامی واژگان”.

“این چیزی است که ما به طور معمول استفاده برای توصیف یک محدود منطقه عملیات. آن را در یک عبارت با تمرکز بر افراد و قطعا ما همکار آمریکایی” Esper گفت.

اما او افزود: “با نگاهی به گذشته, من می خواهم با استفاده از جمله بندی های مختلف به طوری که نه برای منحرف کردن اذهان از مسائل مهم تر در دست است.”

Esper همچنین گفت که او خواسته بود ارتش, منشی, رایان مک کارتی برای راه اندازی یک پرس و جو به یک گارد ملی medevac هلیکوپتر بود که فیلم برداری معلق در هوا کم و بیش از معترضان در واشنگتن در یک تلاش آشکار برای متفرق کردن آنها.

Esper حاضر به کشیده می شود و در ساخت یک ارزیابی اولیه اما او پیشنهاد یک جایگزین برای این دیدگاه که هلیکوپتر استفاده شد برای تهدید و ارعاب.

“من یک گزارش که از آنها خواسته شد با اجرای قانون به نگاه در یک ایست بازرسی در یک گارد ملی بازرسی برای دیدن اگر وجود دارد معترضان در اطراف. بنابراین گزارش های ضد و نقیضی.”

او توضیح نمی دهد که چرا یک هلیکوپتر مورد نیاز خواهد بود به نقطه معترضان زمانی که خیابان ها پر از ماموران اجرای قانون از سازمان های مختلف و نه چرا یک هلیکوپتر را به شناور بسیار پایین برای تایید حضور معترضان در خیابان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>